Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
μόνο τόσα έχουμε? ξεφτίλα
ειπαμε αγγαρεια...ο θεσμος του κυπελλου εγινε για τους αλλοθρησκους να τσιμπανε κανα τσιγγινο μην μας την κανουν και μεινουμε μονοι μας στο πρωταθλημα...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
τακη καλο καλοκαιρι. :confused: :confused: :confused:
δεν τελειωσε ακομα η χρονια τυπε...μενει να ξεκαθαρισει το θεμα με την τσελσι...
αμα αυριο δεν κερδισει, μαλλον μας πεταξε εκτος τσουλου για του χρονου...
:confused: :confused: :confused:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Συγχαρητηρια στους αλλοθρησκους. Αυτα εχει η μπαλα. Μαλακιιστηκαμε λιγο αλλα οκ. Τλσπ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
Ε τότε να μην κατεβαίνουμε καθόλου. Να γλιτώνουμε και την κούραση.
σου ειπα εγω να μην κατεβαινουμε????αλλα ειναι ο τελευταιος στοχος της χρονιας...
για μενα σε χρονιες που εχεις ομαδαρα, οπως φετος, καλυτερα να αποκλειζεσαι νωρις για να μην εχεις τα ματς του κυπελλου αναμεσα σε ευρωπαικα ματς και στα τελευταια ματς του πρωταθληματος...

ουτε η πρωτη χρονια ειναι η φετινη που εγινε αυτο, ουτε η τελευταια..οταν παιρνεις το πρωταθλημα 1-2 μηνες πριν ειναι λογικο να αδειαζουν οι παικτες..και στα πλευ οφ σερνονταν αφοτου το πηραν, και λογικο...

ακομα και χρονιες που το πηραμε το κυπελλο, καποιες φορες απο σποντα ηταν...οπως τοτε με τον αρη στην σαλονικη που ειχαμε παρει το πρωταθλημα απο τον φλεβαρη και ο τζολε ειχε κανει ηδη 30 μπανια στην μυκονο πριν τον τελικο κυπελλου..και τρεχαμε να τον βαζουμε μπεμπανθολ στην καραφλα για να φυγει το καψιμο απο τον ηλιο και να μην ξεφτυλιστουμε με την εικονα του στον τελικο...

:confused: :confused: :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
ΓΙουροβιζιον ειζαμε και το 2001 οταν καναμε το 2-4 και το σηκωσαμε στην ουδετερη(χα χα) Ν.Φιλαδελφεια.

Εκείνο το κύπελλο θυμάμαι μετά που το γυρνούσανε από χωριό σε χωριό.

Τί καταστάσεις ζούσαμε τότε :grin:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
Εκείνο το κύπελλο θυμάμαι μετά που το γυρνούσανε από χωριό σε χωριό.

Τί καταστάσεις ζούσαμε τότε :grin:
Toσα ΠΑΟΚτσακια βγηκαν απο αυτο το Κυπελλι ομως...αξιζε η περιοδεια ...το ειδα οτο Διδυμοτειχο φανταρος!
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Ιδιως οταν συμπιπτει με Eurovision οπως το 2001...ετσι και τωρα.
Όχι μόνο Eurovision αλλά και την τελευταία αγωνιστική τότε ο ΠΑΟΚ είχε χάσει 1-0 όπως και φέτος από αστέρα και ο γαύρος είχε κερδίσει 1-4 όπως και τώρα τον βάζελο
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.547
Πόντοι
10.411

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Εγώ δεν μπορώ θα την πω την κακιά μου....

Από ολόκληρο το ματς μου έχει μείνει στο μυαλό μια φάση!

Τελευταίο νομίζω λεπτό του παιχνιδιού και ο Κρεσπο έχει βάλει τα χέρια του γύρω από τον θώρακα του Ελ Αραμπι για να τον κλειδώσει ώστε να μην μπορέσει να σηκωθεί για κεφαλια.
Η σέντρα γίνεται ο Κρεσπο τα καταφέρνει και κρατάει στο έδαφος τον παίκτη του Ολυμπιακού. Τότε ο Ελ Αραμπι κάνει κίνηση να απεγκλωβιστεί ΠΛΕΟΝ από τον παικτη του ΠΑΟΚ αφού η φάση είχε τελειωσει. Ο Κρεσπο δεν τον αφήνει άμεσα και ο Ελ Αραμπι τσαντίζεται και γυρνώντας τον βλέπει και του δείχνει με νοήματα «τι κανεις ρε φίλε... χαλαρωσε το πήρατε...» και τότε ο Κρεσπο ΑΓΡΙΕΥΕΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΒΙΑΙΑ τον παίκτη του Ολυμπιακού. Αν δεν τον τράβαγε/αγκάλιαζε με δύναμη ένας συμπαίκτης του θα είχαμε σύρραξη μεταξύ των παικτών ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
Αυτή η συμπεριφορά/έκρηξη του Κρεσπο δικαιολογείτε ΕΑΝ σου έχουν βρίσει την οικογένεια, σου έχουν κάψει το αυτοκίνητο, σου έχουν μαλώσει το παιδί σου,
σου έχουν σπάσει τα μουτρα στο ξύλο η εάν απέναντι σου βρίσκεται μια ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΦΑΝΕΛΑ που έχει ασελγήσει στο κορμί σου εκαντονταδες φορές και ΠΛΕΟΝ είσαι προκατειλημμένος ακόμη και με την ερυθρόλευκη σήμανση της Αστυνομίας.
:dunno:


Α ρε Θρυλε πόση ΖΗΜΙΑ έχεις κανει στην ψυχοσύνθεση των Μπαοκτζηδων....!!!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.775
Like
20.624
Πόντοι
6.056
Εγώ δεν μπορώ θα την πω την κακιά μου....

Από ολόκληρο το ματς μου έχει μείνει στο μυαλό μια φάση!

Τελευταίο νομίζω λεπτό του παιχνιδιού και ο Κρεσπο έχει βάλει τα χέρια του γύρω από τον θώρακα του Ελ Αραμπι για να τον κλειδώσει ώστε να μην μπορέσει να σηκωθεί για κεφαλια.
Η σέντρα γίνεται ο Κρεσπο τα καταφέρνει και κρατάει στο έδαφος τον παίκτη του Ολυμπιακού. Τότε ο Ελ Αραμπι κάνει κίνηση να απεγκλωβιστεί ΠΛΕΟΝ από τον παικτη του ΠΑΟΚ αφού η φάση είχε τελειωσει. Ο Κρεσπο δεν τον αφήνει άμεσα και ο Ελ Αραμπι τσαντίζεται και γυρνώντας τον βλέπει και του δείχνει με νοήματα «τι κανεις ρε φίλε... χαλαρωσε το πήρατε...» και τότε ο Κρεσπο ΑΓΡΙΕΥΕΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΒΙΑΙΑ τον παίκτη του Ολυμπιακού. Αν δεν τον τράβαγε/αγκάλιαζε με δύναμη ένας συμπαίκτης του θα είχαμε σύρραξη μεταξύ των παικτών ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
Αυτή η συμπεριφορά/έκρηξη του Κρεσπο δικαιολογείτε ΕΑΝ σου έχουν βρίσει την οικογένεια, σου έχουν κάψει το αυτοκίνητο, σου έχουν μαλώσει το παιδί σου,
σου έχουν σπάσει τα μουτρα στο ξύλο η εάν απέναντι σου βρίσκεται μια ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΦΑΝΕΛΑ που έχει ασελγήσει στο κορμί σου εκαντονταδες φορές και ΠΛΕΟΝ είσαι προκατειλημμένος ακόμη και με την ερυθρόλευκη σήμανση της Αστυνομίας.
:dunno:


Α ρε Θρυλε πόση ΖΗΜΙΑ έχεις κανει στην ψυχοσύνθεση των Μπαοκτζηδων....!!!!
Oντως πηγαν να αρπαχτουν,παιζει να τους κανει πλυση το παμπλο στα αποδυτηρια. :confused: :confused: :confused:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ δεν μπορώ θα την πω την κακιά μου....

Από ολόκληρο το ματς μου έχει μείνει στο μυαλό μια φάση!

Τελευταίο νομίζω λεπτό του παιχνιδιού και ο Κρεσπο έχει βάλει τα χέρια του γύρω από τον θώρακα του Ελ Αραμπι για να τον κλειδώσει ώστε να μην μπορέσει να σηκωθεί για κεφαλια.
Η σέντρα γίνεται ο Κρεσπο τα καταφέρνει και κρατάει στο έδαφος τον παίκτη του Ολυμπιακού. Τότε ο Ελ Αραμπι κάνει κίνηση να απεγκλωβιστεί ΠΛΕΟΝ από τον παικτη του ΠΑΟΚ αφού η φάση είχε τελειωσει. Ο Κρεσπο δεν τον αφήνει άμεσα και ο Ελ Αραμπι τσαντίζεται και γυρνώντας τον βλέπει και του δείχνει με νοήματα «τι κανεις ρε φίλε... χαλαρωσε το πήρατε...» και τότε ο Κρεσπο ΑΓΡΙΕΥΕΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΒΙΑΙΑ τον παίκτη του Ολυμπιακού. Αν δεν τον τράβαγε/αγκάλιαζε με δύναμη ένας συμπαίκτης του θα είχαμε σύρραξη μεταξύ των παικτών ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
Αυτή η συμπεριφορά/έκρηξη του Κρεσπο δικαιολογείτε ΕΑΝ σου έχουν βρίσει την οικογένεια, σου έχουν κάψει το αυτοκίνητο, σου έχουν μαλώσει το παιδί σου,
σου έχουν σπάσει τα μουτρα στο ξύλο η εάν απέναντι σου βρίσκεται μια ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΦΑΝΕΛΑ που έχει ασελγήσει στο κορμί σου εκαντονταδες φορές και ΠΛΕΟΝ είσαι προκατειλημμένος ακόμη και με την ερυθρόλευκη σήμανση της Αστυνομίας.
:dunno:


Α ρε Θρυλε πόση ΖΗΜΙΑ έχεις κανει στην ψυχοσύνθεση των Μπαοκτζηδων....!!!!
μονο των παοκσιδων?
η πιο μισητη ομαδα στην ελλαδα ειναι ο θρυλος με τα δικαια πρωταθληματα του.
αρης - ηρακλης παιζανε και τον θρυλο βριζανε πιο πολυ στην κερκιδα
παοκ - γιαννενα παιζανε, τα ιδια
λαρισσα - διαγορας πριν 35 χρονια, τα ιδια
εχουμε μεγαλο ζορι στην ψυχοσυνθεση μας οσοι δεν ειμαστε γαυροι απο τα δικαια πρωταθληματα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom