Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.056
Κριτικές
184
Like
44.702
Πόντοι
22.266
Εγώ βλέπω γιουροβιζιον από καναπέ πάντως :coffee:
Εμένα μπουξος κ Τάκης Μπούκας δε με αφήνουν να το γυρίσουμε τώρα στη Γιουροβίζιον κ με αναγκάζουν να υποστώ το βασανιστηριο της απονομης:cry::cry:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.982
Κριτικές
63
Like
45.909
Πόντοι
9.297
ΓΙουροβιζιον ειζαμε και το 2001 οταν καναμε το 2-4 και το σηκωσαμε στην ουδετερη(χα χα) Ν.Φιλαδελφεια.
Οταν παιζετε με εμας ανημερα Γιουροβιζιον αραξτε γραψτε 0-2 α.α να μην κουραζεστε κιολας...ΠΑΟΚ ΑΦΟΥ!!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
παντως τι σοι μαλακες ειστε ολοι εδω μεσα, δεν μπορω να καταλαβω :
οταν ο αλλος με τις μαλακιες του μας στερησε την προκριση με την αρσεναλ και τον τελικο γιουροπα λινγκ, για ολους ηταν απλα Δευτέρα..μονο εγω εμπαινα και εκραζα....
τωρα που χαθηκε ενα ματς της σειρας, εχετε ξεκωλωθει να κραζετε τον εναν και τον αλλο...

αβυσσος η ψυχη σας ρε μαλακες!!!!

:confused: :confused: :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
παντως τι σοι μαλακες ειστε ολοι εδω μεσα, δεν μπορω να καταλαβω :
οταν ο αλλος με τις μαλακιες του μας στερησε την προκριση με την αρσεναλ και τον τελικο γιουροπα λινγκ, για ολους ηταν απλα Δευτέρα..μονο εγω εμπαινα και εκραζα....
τωρα που χαθηκε ενα ματς της σειρας, εχετε ξεκωλωθει να κραζετε τον εναν και τον αλλο...

αβυσσος η ψυχη σας ρε μαλακες!!!!

:confused: :confused: :confused:
φυγε ρε κατσικοποδαρε.μπηκες και καλα πριν αρχισει το ματς να μας πεις οτι εισαι εδω. :confused: :confused: :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
παντως τι σοι μαλακες ειστε ολοι εδω μεσα, δεν μπορω να καταλαβω :
οταν ο αλλος με τις μαλακιες του μας στερησε την προκριση με την αρσεναλ και τον τελικο γιουροπα λινγκ, για ολους ηταν απλα Δευτέρα..μονο εγω εμπαινα και εκραζα....
τωρα που χαθηκε ενα ματς της σειρας, εχετε ξεκωλωθει να κραζετε τον εναν και τον αλλο...

αβυσσος η ψυχη σας ρε μαλακες!!!!

:confused: :confused: :confused:

Κάποια ζώα δε σε πιστεύανε

Τώρα θα σε πιστέψουν ευτυχώς και τα ζώα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.547
Πόντοι
10.411
Διακρίνω σύμπλευση sad και raopau :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
φυγε ρε κατσικοποδαρε.μπηκες και καλα πριν αρχισει το ματς να μας πεις οτι εισαι εδω. :confused: :confused: :confused:
ρε μαλακες ποτε θα καταλαβετε οτι το κυπελλο ειναι παντα αγγαρεια για τον θρυλο???
νομιζεις τυχαιο ειναι οτι εχουμε 21 στα 25 πρωταθληματα τα τελευταια χρονια και μονο 9 στα 25 κυπελλα????

παει παιρνει ο θρυλος περιπατο το πρωταθλημα και οι παιχτες κανουν διακοπες απο τον απριλη...και μετα τους φωναζουν 1 μηνα αργοτερα να πανε να παιξουν τελικο κυπελλου...ποιος να παιξει? ο βαλμπουενα που την προηγουμενη βδομαδα στην φιεστα κατεβασε 1 μπουκαλι σαμπανια ή ο σεμεδο που εχει γυρισει ολα τα μπαρακια τον τελευταιο μηνα????

λογικο και επομενο λοιπον, τα ματς να ειναι αμφιρροπα...
το παραξενο ειναι που μπηκατε ολοι οι μαλακες και κραζετε, ενω οταν επρεπε να κραζατε στο γιουροπα, πετουσατε χαρταετο!!!
απο την αλλη βεβαια, καλυτερα που αποκλειστηκαμε απο την αρσεναλ : σκεψουν να παιζαμε την αλλη βδομαδα τελικο με την μαντσεστερ γιουναιτεντ και ο μαλακας ο μαρτινς να μου εβαζε τον παπασταθοπουλο σημερα που τραυματιστηκε και να αναγκαζομουν παλι να πηγαινω δευτεριατικα να αγοραζω τηλεορασεις, τραπεζια, καρεκλες, τα σκαμπο μου και τα αρχιδια μου...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
κοιταξτε αυριο μην παθουμε καμια νιλα απο την τσελσι και μας γαμηθει ολη η καλοκαιρινη προετοιμασια, και αφηστε τον κριμιζενσκι και τον πασχαλιδη να χαρουν κανα κυπελλακι....
:confused::confused::confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
κοιταξτε αυριο μην παθουμε καμια νιλα απο την τσελσι και μας γαμηθει ολη η καλοκαιρινη προετοιμασια, και αφηστε τον κριμιζενσκι και τον πασχαλιδη να χαρουν κανα κυπελλακι....
:confused::confused::confused:
τακη καλο καλοκαιρι. :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom