Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (11 μέλη και 51 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Δεν έχω προσωπική άποψη, αλλά μπαίνω στο αμάξι να πάω γήπεδο και ακούω στο ραδιόφωνο, τρίτο χέρι στην περιοχή του ΠΑΟΚ ούτε αυτό δίνεται.

Τι είναι αυτοί ρε; Δεν έχουν αφήσει ξένο διαιτητή εκτός από όλους τους Έλληνες άπιαστο χαχαχαχα
φερνουνε τον καθε φινλανδο, σλοβακο και σκωτσεζο διαιτητη που ειναι μελος της θυρα 4 στην πατριδα του για να αβανταρουν τον παοκ και εχουν στην απ'εξω ανθρωπους που αποδεδειγμενα αγαπανε και εχουν υπηρετησει με αυταπαρνηση το ποδοσφαιρο οπως τον παπουτσελη, τον ποντικη, τον δημητροπουλο, τον κασναφερη, τον παπαπετρου, τον παπαδακο, τον ευθυμιαδη, τον καλοπουλο, τον γιαχο, τον μποροβηλο...
παλιοχαρακτηρες τυπε
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
φερνουνε τον καθε φινλανδο, σλοβακο και σκωτσεζο διαιτητη που ειναι μελος της θυρα 4 στην πατριδα του για να αβανταρουν τον παοκ και εχουν στην απ'εξω ανθρωπους που αποδεδειγμενα αγαπανε και εχουν υπηρετησει με αυταπαρνηση το ποδοσφαιρο οπως τον παπουτσελη, τον ποντικη, τον δημητροπουλο, τον κασναφερη, τον παπαπετρου, τον παπαδακο, τον ευθυμιαδη, τον καλοπουλο, τον γιαχο, τον μποροβηλο...
παλιοχαρακτηρες τυπε

Δεν χρειάζεται να είναι μέλος της θύρας 4 κάθε διαιτητής που έρχεται, απλά ελέγχεις τον κεντρικό αρχιδιαιτητή που τους φέρνει και έχεις το ίδιο αποτέλεσμα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.813
Like
24.677
Πόντοι
6.256
παντως την κανονικη περιοδο την πηγαν εκει που θελανε : στο ενα παιχνιδι...να κριθει η πρωτια σε ενα παιχνιδι μπας και το κερδισουν...απλα επειδη φετος πηγαιναμε τρενο, αναγκαστηκαν να ξεφτυλιστουν για να κρατηθει η μπαοκαρα μαζι μας στην βαθμολογια... :babycry:

Κατσε να δουμε και ποια ομαδα θα περασει ως 6η στα πλει ωχ....γιατι αμα ειναι κανενας Βολος,Ξανθη και Ατρομητος οι εξυγιαντες της πουτσας θα ξεκινανε με +6 πριν καν παιξουν.

Εντωμεταξυ προσπαθουν να μην βγει καν αποφαση απο τους αθλητικους δικαστες πριν τελειωσει το πρωταθλημα....μιλαμε οι Βουλγαρες θα ξεπερασουν σε βρωμια μεσα σε ενα χρονο το πουστοσωματειο με την αλογοτροφη με τα λεφτα μεσα στα λουλουδια και τη κουπα με στριψιμο κερματος.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.708
Πόντοι
496
Κατσε να δουμε και ποια ομαδα θα περασει ως 6η στα πλει ωχ....γιατι αμα ειναι κανενας Βολος,Ξανθη και Ατρομητος οι εξυγιαντες της πουτσας θα ξεκινανε με +6 πριν καν παιξουν.

Εντωμεταξυ προσπαθουν να μην βγει καν αποφαση απο τους αθλητικους δικαστες πριν τελειωσει το πρωταθλημα....μιλαμε οι Βουλγαρες θα ξεπερασουν σε βρωμια μεσα σε ενα χρονο το πουστοσωματειο με την αλογοτροφη με τα λεφτα μεσα στα λουλουδια και τη κουπα με στριψιμο κερματος.

Τυπε κανονικά την Κυριακή πας να βάλεις 1-2 γκολακια κ μετά ταμπούρι πίσω κ τάκλιν στην καρωτίδα μέχρι να τελειώσει το ματς.
Ούτε θεάματα ούτε μλκ με τους βουλγαρους
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
εννοειται και ειχαν υποβιβαστει στο βολευ ανδρων το 2013...απλα οπως γινεται παντα για τον βαζελο (βλεπε στο ποδοσφαιρο που αλλαξαμε τον κανονισμο για να τους σωσουμε προπερσι), τους σωσαμε για αλλη μια φορα στα χαρτια...
συντομο ιστορικο : ο πουστηςβαζελος χανει στα πλευ αουτ απο την νικη αιγινιου και υποβιβαζεται...το καλοκαιρι γινεται το Δ.Σ της ΕΣΑΠ το οποιο αποφάνθηκε υπέρ του πουστηβαζελου και με ψήφους 8 υπέρ, 3 κατά και 1 λευκό κράτησε στην Α1 την ομάδα του τριφυλλιού...

και ετσι ο βαζελος εξακολουθει να κραταει το πανελληνιο ρεκορ σε ολα τα αθληματα στο να γλιτωνει τους υποβιβασμους στα χαρτια...
:heavymetalbig:

Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τις ιστορικές σου γνώσεις, νομίζω το βόλει του βάζελου γλύτωσε άλλη μια χρονιά τον υποβιβασμό, όταν αποφάσισαν να ρίξουν Ηρακλή και ΕΑ Πατρών για χρεη , για να μην υποβιβάσουν αυτούς
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Στα Πλει Ωχ θα οριζονται οι διαιτητες απευθειας απο την ΟΥΕΦΑ...για να δουμε θα εχουμε παλι τα ιδια πανηγυρια;



Κατσε να δουμε και ποια ομαδα θα περασει ως 6η στα πλει ωχ....γιατι αμα ειναι κανενας Βολος,Ξανθη και Ατρομητος οι εξυγιαντες της πουτσας θα ξεκινανε με +6 πριν καν παιξουν.

Εντωμεταξυ προσπαθουν να μην βγει καν αποφαση απο τους αθλητικους δικαστες πριν τελειωσει το πρωταθλημα....μιλαμε οι Βουλγαρες θα ξεπερασουν σε βρωμια μεσα σε ενα χρονο το πουστοσωματειο με την αλογοτροφη με τα λεφτα μεσα στα λουλουδια και τη κουπα με στριψιμο κερματος.

tenor.gif
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Δεν χρειάζεται να είναι μέλος της θύρας 4 κάθε διαιτητής που έρχεται, απλά ελέγχεις τον κεντρικό αρχιδιαιτητή που τους φέρνει και έχεις το ίδιο αποτέλεσμα

Ακριβώς ρε φιλε, απλά το πουλι παριστάνει τον χαζό
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.890
Κριτικές
8
Like
33.850
Πόντοι
6.536
ποιος τους υποτιματει?εγω ο ιδιος εβαλα ενα πινακακι με τους πραγματικους τιτλους καθε συλλογου :

μονοι τους ξεφτλιζονται οταν βγαζουν βιβλια με 1500 ψευτικους τιτλους ή λενε ψεμματα μεχρι και στην ρυθμικη γυμναστικη!!!!δεν βγηκε τυχαια το πουστηςγαυρος!!!


Λανθασμένα τυπε δεν διευκρίνησα ότι παρέθεσα τα πρωταθλήματα στα Ολυμπιακά σπορ.Αμα βάλουμε τα κύπελλα και τις Ρεγκάτες κτλ δεν θα βγάλουμε άκρη.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
οπως ειδατε διαχωρισα τη θεση μου
πιστευω οτι και η συμπαθης ταξις των ρομα δικαιουται να υποστηριζει την ομαδα που την αντιπροσωπευει καλυτερα

"αν θες να είσαι πρωταθλητής δεν υπάρχουν fair play και μαλακίες. κλέβω ακόμα και το παιδί μου! φερνω έξι-πέντε στα ζάρια και του λέω πως έφερα εξάρες"
πρωην σετερ φορ του οπιλιακου

οποτε αμα ρεπεις στην κλοπη, βρισκεις απο μικρος την καταλληλη ομαδα

Καλή η δήλωση του Αλεκάρα, υπάρχουν όμως και καλύτερες
 

Συνημμένα

  • Βαζελακόπουλος 100-0.jpg
    Βαζελακόπουλος 100-0.jpg
    37,4 KB · Εμφανίσεις: 11

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τις ιστορικές σου γνώσεις, νομίζω το βόλει του βάζελου γλύτωσε άλλη μια χρονιά τον υποβιβασμό, όταν αποφάσισαν να ρίξουν Ηρακλή και ΕΑ Πατρών για χρεη , για να μην υποβιβάσουν αυτούς

για την ιδια χρονια λεμε...τοτε ειχε βγει προτελευταιος και επεσε μαζι με τον μιλωνα...μετα ριξανε τον ηρακλη για χρεη και αντι να ανεβασουν την ορεστιαδα, κρατησανε τον πουστηβαζελου (φυσικα και με την δικη μας ψηφο)...

extra hint : την χρονια εκεινη η ΕΕΑ εριξε για χρεη τον ηρακλη...αυτος ασκησε εφεση στο διοικητικο εφετειο για να καθυστερησει την υποθεση....οπως ακριβως κανει τωρα και ο πετσινος ψευδοπρωταθλητης μπαοκ...τοτε αποφασισαν να μην περιμενουν την αποφαση του  δικαστηριου και τους ριξανε κανονικα (ορθως κατα την γνωμη μου που δεν περιμεναν το δικαστηριο)...τωρα με τον πετσινο, θα τα κανουν αλλιως... :vomit:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
ρε τυπε πως νοιωθεις πραγματικα που βγαλατε ενα βιβλιο που αναφερεται σε τιτλο τουρνουα Αιθιοπιας, σε τιτλο τουρνουα θεσσαλονικης "ΟΧΙ"?????? :S

και το προβλημα δεν ειναι οτι βρεθηκε ενας καθυστερημενος και εγραψε εναν τετοιο βιβλιο...το θεμα ειναι οτι το πηραν οι δημοσιογραφοι σας, το πηρε η θυρα 13, το πηραν οι οπαδοι σας και το λενε ολοι με καμαρι....νομιζουν οτι μας πικαρουν οταν μας λενε οτι εχουν 1500 τιτλους... :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Να πούμε και δυο λόγια για το σερί του ερασιτέχνη Ολυμπιακού και τις προσπάθειες αμαύρωσής του από τους επαγγελματίες ψεύτες-ιστορικούς προπαγανδιστές ΑΡΔοβάζελους  :gay: :gay:.

Το πρώτο τους επιχείρημα ήταν μια υποτιθέμενη ήττα του Ολυμπιακού στο γυναικείο μπάσκετ από τον βάζελο το 2016 (αν δεν κάνω λάθος την χρονιά). Το ματσάκι αυτό έληξε με σκορ 74-73 υπερ μας και μετά τον αγώνα, οι βάζελοι έκαναν ένσταση και ζήτησαν να κερδίσουν το ματς στα χαρτιά, λόγω αντικανονικής συμμετοχής μιας αθλήτριάς μας (συγκεκριμένα της Μαλτση). Προσπερνάμε το γεγονός ότι οι βάζελοι είναι ηθικοί  :2funny: :2funny: και δεν θέλουν ματς στα χαρτιά και πάμε στην ουσιά, το ΑΣΕΑΔ έκρινε αντικανονική την συμμετοχή της αθλήτριας μας , μας τιμώρησε με αφαίρεση βαθμών, αλλά δεν μας αφαίρεσε την νίκη , ούτε κατοχύρωσε νίκη στον βάζελο.
Το επιχείρημα αυτό δεν είχε στόχο να χαλάσει μόνο το σερί του ερασιτέχνη, αλλά το σερι της ομάδας μπασκετ και ήταν τόσο γελοίο, που ούτε ο άλλος τύπος δεν το ανέφερε.

Το δεύτερο επιχείρημά τους ήταν η νίκη τους εναντίον μας στο πινγκ πονγκ σε ένα ματς Κυπέλλου. Όχι όμως Ελλάδος, αλλά Αττικής!! Μια τοπική διοργάνωση, την οποία έχει κατακτήσει και το δικό μας τμήμα πινγκ πονγκ, χωρίς όμως καν να την μετράμε στους επίσημους τίτλους μας.

Όλες αυτές οι μαλακίες γράφτηκαν στον γνωστό πορτοκαλί βόθρο από το ίδιο Αρδάκι και αναπαράχτηκαν σε όλο το ιντερνετ από τα βαζελοτρολ.
Οπλιστείτε με γνωση αδερφια μου Ολυμπιακοί, γιατί η προπαγάνδα τους έχει παέι σε άλλα επίπεδα.

Κατά τα άλλα είμαστε μεγάλοι μαλάκες  :jerking: :jerking: , που δεν έχουμε 150.000 μέλη στον ερασιτέχνη.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
ελλαδα:
η μοναδικη χωρα παγκοσμιως που ακουγονταν σε πανελληνια μεταδοση τα ποσα χρηματισμου διαιτητων α εθνικης (4 εκατομμυρια ο διαιτητης και απο 1 εκατομμυριο οι πλαγιοι) και δεν εγινε απολυτως τιποτα

Το πουλί αναφέρεται στις εκπομπές του Μάκη από το 2002, αλλά σαν γνήσιος προπαγανδιστής παρουσιάζει την μισή αλήθεια.

Παρακάτω το απόσπασμα από μία συνομιλία του Σπάθα με τον τότε εν ενεργεία διαιτητή Σπύρο Βούλγαρη.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σπάθας: Καλησπέρα.
Σπύρος: Έλα, καλησπέρα.
...Σπάθας: Έχεις μιλήσει με τον Λάμπρο καθόλου;
Σπύρος: Με τον Λάμπρο τον Μάρη;
Σπάθας: Ναι.
Σπύρος: Ναι, με πήρε τηλέφωνο.
Σπάθας: Περιμένεις κάτι;
...Σπύρος: Εντάξει; Λοιπόν...και μου είπε, έλα να συναντηθούμε. Λοιπόν...και πράγματι συναντηθήκαμε. Λοιπόν. Μου είπε, λοιπόν ότι οι άνθρωποι ενδιαφέρονται για τον άσο και είναι διατεθειμένοι να δώσουνε χρήματα. Του λέω, άκουσε με να σου πω κάτι. Εγώ έχω μιλήσει με τον Γιάννη. Μου έχει πει όσο μπορώ χωρίς να εκτεθώ, να πάω λίγο την ομάδα. Έτσι; λοιπόν αλλά από κει και πέρα Λάμπρο το μόνο που προέχει είναι ο Σπύρος και τίποτα άλλο.
Σπάθας: Πολύ ωραία.
Σπύρος: Και γυρίζει και μου λέει θα σου ζητήσω τότε κάποιες κάρτες. Λοιπόν και μου ζητάει τα ονόματα που μου είχες δώσει εσύ να μην τα δείξω.
Σπάθας: Μάλιστα.
Σπύρος: Έτσι; Μου είπε ότι οι άνθρωποι στον "άσο" είναι διατεθειμένοι να δώσουν κάποια χρήματα. Έτσι; Εγώ του είπα αυτά τα πράγματα, μπήκα μέσα στο παιχνίδι, από τους έξι που μου είχες δώσει εσύ παίζανε οι δυο. Οι άλλοι τέσσερις ήταν πάγκο.
Σπάθας: Ωραία.
Σπύρος: Έβγαλα στον έναν...
Σπάθας: Μπράβο.
...Σπύρος: Και πάμε παρακάτω. Τελειώνει το παιχνίδι και με πιάνει στην άκρη ο φίλος μας, ο...
Σπάθας: Ο Παντελής...
Σπύρος: Με το τυρί. Λοιπόν και μου λέει μίλησα, μου είπε ότι τα πάει καλά μαζί σου, οτί δεν τα πάει τόσο καλά με τον Παππά
Σπάθας: Μπράβο, έτσι μου είπε, μου το είπε.
Σπύρος: Μπράβο. Λοιπόν και του λέω ναι, ο Γιάννης μου μίλησε, μου είπε ότι μπορούσα, αλλά ξέρεις ότι ήταν το πρώτο μου παιχνίδι. Μου λέει ότι δεν έχω απολύτως κανένα παράπονο.
Σπάθας: Δεν έχουν οι άνθρωποι.
Σπύρος: Έτσι ακριβώς. Όπως το λες. Κανένα απολύτως παράπονο.
Σπάθας: Σπύρο, εγώ επειδή θέλω να είμαι...
Σπύρος: Και ξέρεις και τι άλλο μου είπε; Και την Τρίτη θ' ανέβω στην Αθήνα.
Σπάθας: Ναι, δεν θα έλθει λόγω της Εθνικής το παιχνίδι.
Σπύρος: Και να δω πως μπορώ να σώσω την ομάδα.
Σπάθας: Αδελφέ, εγώ απέναντί σου αγόρι μου θέλω να είμαι εντάξει, γι' αυτό επειδή τους είπα να μη στείλουνε πουθενά τίποτα, θα φροντίσω με τους ανθρώπους να πιούμε ένα καφέ γιατί είναι καλοί άνθρωποι, αλλά θέλω να ακούσεις ότι ο Γιάννης δεν έχει ανακατευτεί σε τίποτα που να ήταν επιλήψιμο για το Σπύρο.
Σπύρος: Και εσύ Γιάννη να ξέρεις ότι ο Σπύρος δεν πάιζει χωρις τον Γιάννη. Εντάξει;
Σπάθας: Φιλιά, τα λέμε.
Σπύρος: Ό,τι θέλεις...
Σπάθας: Γεια σου.
Σπύρος: Γιάννη, ό,τι θέλεις για το επόμενο, σε περιμένω.
Σπάθας: Φιλιά.

''Λάμπρος'' είναι ο Λάμπρος Μάρης, τότε αντιπρόεδρος της ΕΠΑΕ (ΕΠΑΕ ήταν η Superleague της εποχής), πρώην αντιπρόεδρος του ΠΑΟ και παράγοντας, επισήμως, της ομάδας του Αγίου Νικολάου εκείνη την περίοδο. Ήταν αυτός που ως πρόεδρος της ομάδας της Κρήτης, έστειλε το Σωτήρη Κυργιάκο στον ΠΑΟ, για όσους θυμούνται.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το νόημα της παραπάνω συνομιλίας είναι ότι η παράγκα κανόνιζε να κιτρινιστούν 6 παίκτες του ΠΑΟΚ στο ματς με το παράρτημα της Κρήτης, ώστε να συμπληρώσουν κάρτες και να μην παίξουν στο ματς της μεθεπόμενης αγωνιστικής με τον βάζελο στη Λεωφόρο.

Ο διαιτητής εν τέλει κιτρινίζει μόνο τους 2 από τους 6, γιατί οι άλλοι 4 ήταν στον πάγκο. Στο ματς της Λεωφόρου ο βάζελος κερδίζει τον παοκ με 5-2 και κλειδώνει την δεύτερη θέση και τα λεφτά του τσαμπιονσλιγκ

Άραγε θυμούνται οι μπουγατσοβάζελοι αυτήν την ιστορία ή την έχουν ξεχάσει ? Υπάρχει κανένας μπουγατσοαρδ στα μέσα του Τσετσένου να φρεσκάρει την μνήμη τους ?

Μάλλον όχι, αφού όλοι είναι βάζελοι, εκτός από τον τύπο πάνω δεξιά που τραυλίζει



 

Συνημμένα

  • Μπουγατσοβάζελοι.jpg
    Μπουγατσοβάζελοι.jpg
    45,8 KB · Εμφανίσεις: 12

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.471
Πόντοι
5.506
οπου και να αναφερετε υο πουλι παντα μαλακιες λεει...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
τι να πεις εκει;
ο παρατηρητης του αγωνα (μπαλοκας), προσλαμβανεται σαν υπευθυνος διεξαγωγης αγωνων και ο αστυνομικος διευθυντης που επεβλεπε τα μετρα ασφαλειας (τσιρωνης) προσλαμβανεται ως υπευθυνος ασφαλειας απο την παε ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΕΣ αμεσως μετα τη ριζουπολη

δηλαδη σε ποιον κανονικο φιλαθλο κανονικου κρατους να πας να τα πεις αυτα και να μην κουνησει το κεφαλι με την καταντια μας

Άλλη μια κλασσική βαζελική προπαγάνδα από το πουλί

Ο Μπαλόκας, εκτός από την Ριζούπολη ήταν παρατηρητής αγώνα και στο ματς στη λεωφόρο, που οι βάζελοι έδειραν τον Ευθυμιάδη και τρύπησαν το μάγουλο του Γεωργίου (αναπληρωματικός τερματοφύλακας του Ολυμπιακού), ΧΩΡΙΣ ουσιαστικά να τιμωρηθούν. Δεν μιλάμε για ποινή υποβιβασμού, όπως ζητάνε οι τρύπιοι οπαδοί της ομάδας που τότε είχε και τρύπιο πρόεδρο, για την Ριζούπολη. Αλλά κάμποσους βαθμούς μείον, ώστε να έβγαινε κανάς άλλος δεύτερος και να μην έπαιρναν πάλι εκείνοι τα λεφτά του τσαμπιονςλιγκ.

Ο περιβόητος Μπαλόκας έπαιξε με την κατάθεση του καθοριστικό ρόλο, ώστε να μην τιμωρηθεί ο βάζελος.

Ο δε Τσιρώνης ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος συνατξιούχος μπάτσος είναι, που προσλαμβάνεται ως υπεύθυνος ασφαλειας ΠΑΕ μετά την αποστρατεία του είναι. Στον βάζελο έχουν δουλέψει σίγουρα 3-4 πρώην ατικάρχες ή μεγαλο-ασφαλίτες, αν ψάξω λίγο μπορώ να βρω και τα ονόματα. Το ίδιο ισχύει βέβαια και για ΑΕΚ-ΠΑΟΚ.

Και επαναδιατυπώνοντας αυτό που λέει το πουλί

Σε ποιά κανονική χώρα θα υπήρχε ανωτατος δικαστικός αξιωματούχος με το παρατσούκλι 'παναθηναικάκιας' ??



 

Συνημμένα

  • Μπαλόκας.jpg
    Μπαλόκας.jpg
    356,2 KB · Εμφανίσεις: 48

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Το πρώτο τους επιχείρημα ήταν μια υποτιθέμενη ήττα του Ολυμπιακού στο γυναικείο μπάσκετ από τον βάζελο το 2016 (αν δεν κάνω λάθος την χρονιά). Το ματσάκι αυτό έληξε με σκορ 74-73 υπερ μας και μετά τον αγώνα, οι βάζελοι έκαναν ένσταση και ζήτησαν να κερδίσουν το ματς στα χαρτιά, λόγω αντικανονικής συμμετοχής μιας αθλήτριάς μας (συγκεκριμένα της Μαλτση).

74-43 ειχε ληξει το ματς τυπε....εχουν να χασουν με λιγοτερους απο 20 ποντους εδω και μια 5ετια στο μπασκετ γυναικων οι βαζελοι... :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.140
Like
29.586
Πόντοι
5.006
Ρε κολκα γαμω το σπίτι σου μουνοπανο ρε γαμημενε μπινε πουτανας γιε...
 

Συνημμένα

  • 87052111_1524778757671055_6411491179052924928_n.jpg
    87052111_1524778757671055_6411491179052924928_n.jpg
    101,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.235
Like
10.577
Πόντοι
2.606
Ρε κολκα γαμω το σπίτι σου μουνοπανο ρε γαμημενε μπινε πουτανας γιε...

Δεν υποτίθεται ότι πλέον όσοι υποκινουν βία θα διώκονται ποινικά.
Ας γίνει η αρχή με αυτόν τον παπάρα.
Που είναι ο Τάκης να βάλει μια τάξη επιτέλους?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Ρε κολκα γαμω το σπίτι σου μουνοπανο ρε γαμημενε μπινε πουτανας γιε...

θα τον εβριζα και εγω τυπε, αλλα ειδα οτι στην τελευταια φωτογραφια εβαλε και τον ιβιτς...οποτε ολα οκ..
επισης σεβομαι και το τεραστιο προβλημα γυναικομαστιας που εχει... :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom