Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (10 μέλη και 52 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.055
Like
11.893
Πόντοι
3.656
Δεν υποτίθεται ότι πλέον όσοι υποκινουν βία θα διώκονται ποινικά.
Ας γίνει η αρχή με αυτόν τον παπάρα.
Που είναι ο Τάκης να βάλει μια τάξη επιτέλους?
πολλοι εχουν να εμφανιστουν απο βαλεντινο και μετα...χελ και κλωνοι,τρουμπακης,ιακωβας κτλ...εχει πεσει παντοφλα μαλλον και τους εχουν μαντρισει ειτε οι γουτσου τους η ο ποδολαγνος στην υπογα(για τους πιο ατυχους).. :S :S :S
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.587
Πόντοι
5.006
θα τον εβριζα και εγω τυπε, αλλα ειδα οτι στην τελευταια φωτογραφια εβαλε και τον ιβιτς...οποτε ολα οκ..
επισης σεβομαι και το τεραστιο προβλημα γυναικομαστιας που εχει... :'(
εδώ έχει φορέσει της πουτανας ο γιος φανέλα της τουρκικής Μπεσίκτας για τόσο σκουπίδι ελεεινο λέμε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
πολλοι εχουν να εμφανιστουν απο βαλεντινο και μετα...χελ και κλωνοι,τρουμπακης,ιακωβας κτλ...εχει πεσει παντοφλα μαλλον και τους εχουν μαντρισει ειτε οι γουτσου τους η ο ποδολαγνος στην υπογα(για τους πιο ατυχους).. :S :S :S
τραβα πλύσου ρε μπιχλα και μετα πατα το πόδι σου στο ναο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.587
Πόντοι
5.006
πολλοι εχουν να εμφανιστουν απο βαλεντινο και μετα...χελ και κλωνοι,τρουμπακης,ιακωβας κτλ...εχει πεσει παντοφλα μαλλον και τους εχουν μαντρισει ειτε οι γουτσου τους η ο ποδολαγνος στην υπογα(για τους πιο ατυχους).. :S :S :S
τυπε ήσυχα έχουμε σοβαρή συζήτηση για ένα μπινε κολομπαρα.. :S :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
πολλοι εχουν να εμφανιστουν απο βαλεντινο και μετα...χελ και κλωνοι,τρουμπακης,ιακωβας κτλ...εχει πεσει παντοφλα μαλλον και τους εχουν μαντρισει ειτε οι γουτσου τους η ο ποδολαγνος στην υπογα(για τους πιο ατυχους).. :S :S :S

μονο λιγοι σκληροι καργιοληδες δεν μασαμε απο βαλεντινους και τετοια... :heavymetalbig:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.235
Like
10.577
Πόντοι
2.606
πολλοι εχουν να εμφανιστουν απο βαλεντινο και μετα...χελ και κλωνοι,τρουμπακης,ιακωβας κτλ...εχει πεσει παντοφλα μαλλον και τους εχουν μαντρισει ειτε οι γουτσου τους η ο ποδολαγνος στην υπογα(για τους πιο ατυχους).. :S :S :S

Ξέρω τι έχει γίνει αλλά δεν είναι εδώ το κατάλληλο νήμα, αύριο τρώγοντας...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
προσκαλω ολα τα μελη να τσικνισουμε στο συνδεσμο στα καμινια την πεμπτη και μετα να κατηφορισουμε στην μπυραρια του υποβρυχιου πριν το ματς με την αρσεναλ!!!!

υγ: αν ερθει ο αντζελο, να φερει δικο του φαι, γιατι δεν φτανει για ολους... :hi:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.235
Like
10.577
Πόντοι
2.606
προσκαλω ολα τα μελη να τσικνισουμε στο συνδεσμο στα καμινια την πεμπτη και μετα να κατηφορισουμε στην μπυραρια του υποβρυχιου πριν το ματς με την αρσεναλ!!!!

υγ: αν ερθει ο αντζελο, να φερει δικο του φαι, γιατι δεν φτανει για ολους... :hi:

:2funny:  :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.587
Πόντοι
5.006
προσκαλω ολα τα μελη να τσικνισουμε στο συνδεσμο στα καμινια την πεμπτη και μετα να κατηφορισουμε στην μπυραρια του υποβρυχιου πριν το ματς με την αρσεναλ!!!!

υγ: αν ερθει ο αντζελο, να φερει δικο του φαι, γιατι δεν φτανει για ολους... :hi:και πριν και μετά τον αγώνα. ;)
έχω ήδη κανονίσει Τάκη θα έρθω φορτωμένος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
σε κανα 7αρι ωρες ξεκιναει και το καναλι του προεδρου μαγκες...θελω πρωινο εγερτηριο για να το παρακολουθησουμε...
εγω εβαλα το μεγκα στα 9 πρωτα καναλια του τηλεκοντρολ και ειμαι αρχοντας....
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
προσκαλω ολα τα μελη να τσικνισουμε στο συνδεσμο στα καμινια την πεμπτη
giphy.gif
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.235
Like
10.577
Πόντοι
2.606
σε κανα 7αρι ωρες ξεκιναει και το καναλι του προεδρου μαγκες...θελω πρωινο εγερτηριο για να το παρακολουθησουμε...
εγω εβαλα το μεγκα στα 9 πρωτα καναλια του τηλεκοντρολ και ειμαι αρχοντας....
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Το όπεν σε ποιο νούμερο είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom