Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Φέραμε Γιόβιτς. Φυσικά και έπεσα μέσα σε αυτό που είπα ότι δεν θα φέρουμε παίχτη από πάνω ράφι! Το δώσαμε από τώρα αμαχητί στο βάζελο! Η ομάδα θα έχει πολύ χαμηλό ταβάνι στο σκοράρισμα! Κλασικά ο βάζελος θα φέρει κάνα 2 μπομπέρ που θα μας κατουράνε, αλλά θα φταίει η διαιτησία!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.541
Like
21.932
Πόντοι
5.006
Φέραμε Γιόβιτς. Φυσικά και έπεσα μέσα σε αυτό που είπα ότι δεν θα φέρουμε παίχτη από πάνω ράφι! Το δώσαμε από τώρα αμαχητί στο βάζελο! Η ομάδα θα έχει πολύ χαμηλό ταβάνι στο σκοράρισμα! Κλασικά ο βάζελος θα φέρει κάνα 2 μπομπέρ που θα μας κατουράνε, αλλά θα φταίει η διαιτησία!
κλασικα η ομαδα θα παει παλι τελικο ευρολιγκας και ο βάζελος θα αποκλειστεί στους 8 και θα παρει το νταμπλ με κανα 2 μπομπερ :S που θα μας κατουρανε  :S
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
κλασικα η ομαδα θα παει παλι τελικο ευρολιγκας και ο βάζελος θα αποκλειστεί στους 8 και θα παρει το νταμπλ με κανα 2 μπομπερ :S που θα μας κατουρανε  :S
Πήγαμε φάιναλ 4 επειδή παίζαμε με την αδύναμη Εφές και επειδή ο Σπανούλης έκανε τεράστια ματς. Μισώ τον βάζελο αλλά έπαιζε σειρά με αυτούς που μας ξεφτίλισαν χαλαρά στον τελικό..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.541
Like
21.932
Πόντοι
5.006
Πήγαμε φάιναλ 4 επειδή παίζαμε με την αδύναμη Εφές και επειδή ο Σπανούλης έκανε τεράστια ματς. Μισώ τον βάζελο αλλά έπαιζε σειρά με αυτούς που μας ξεφτίλισαν χαλαρά στον τελικό..
παιξαμε με την εφες γιατι βγηκαμε 3οι για πλακα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
παιξαμε με την εφες γιατι βγηκαμε 3οι για πλακα

Ισχύει αυτό, αλλά παίξαμε μόνο regular season για ένα διάστημα καλό μπάσκετ.. Η ομάδα επαναπαύτηκε και έπεσε πάρα πολύ στη συνέχεια λόγω φτωχού ρόστερ. Αν πετυχαίναμε στους 8 στην Ευρώπη τον βάζελο αμφιβάλω αν θα πηγαίναμε εμείς φάιναλ 4..
 

Επισκέπτης
Ισχύει αυτό, αλλά παίξαμε μόνο regular season για ένα διάστημα καλό μπάσκετ.. Η ομάδα επαναπαύτηκε και έπεσε πάρα πολύ στη συνέχεια λόγω φτωχού ρόστερ. Αν πετυχαίναμε στους 8 στην Ευρώπη τον βάζελο αμφιβάλω αν θα πηγαίναμε εμείς φάιναλ 4..

Τυπε εισαι ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΣ το λιγοτερο...παιξαμε λεει με την αδυναμη ΕΦΕΣ που τερματισε 6η σε ενα πρωταθλημα με 16 ομαδες και 2 γυρους και ειχε μπατζετ μεγαλυτερο απο εμας!Εμεις τερματισαμε 3οι στο ιδιο πρωταθλημα αφηνοντας πισω ομαδες με διπλασιο μπατζετ τοσο για το πουτσο ειμαστε.

Αναθεμα και αν καταλαβαινεις τι βλεπεις και αναθεμα αν εχεις πατησει ΣΕΦ ποτε...σε τελικη αναλυση αν δεν γουσταρεις μην ασχολεισαι.Σας βαρεθηκε η ψυχη μου ολους εσας τους γκρινιαρηδες του πληκτρολογιου που εχουν το θρασσος να μιλανε για το μπασκετ που μπαινουν μεσα οι δυο μαλακες καθε χρονο 20εκ ευρω και αυτοι δεν παιρνουν ενα εισιτηριο για να στηριξουν την ομαδα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Τυπε εισαι ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΣ το λιγοτερο...παιξαμε λεει με την αδυναμη ΕΦΕΣ που τερματισε 6η σε ενα πρωταθλημα με 16 ομαδες και 2 γυρους και ειχε μπατζετ μεγαλυτερο απο εμας!Εμεις τερματισαμε 3οι στο ιδιο πρωταθλημα αφηνοντας πισω ομαδες με διπλασιο μπατζετ τοσο για το πουτσο ειμαστε.

Αναθεμα και αν καταλαβαινεις τι βλεπεις και αναθεμα αν εχεις πατησει ΣΕΦ ποτε...σε τελικη αναλυση αν δεν γουσταρεις μην ασχολεισαι.Σας βαρεθηκε η ψυχη μου ολους εσας τους γκρινιαρηδες του πληκτρολογιου που εχουν το θρασσος να μιλανε για το μπασκετ που μπαινουν μεσα οι δυο μαλακες καθε χρονο 20εκ ευρω και αυτοι δεν παιρνουν ενα εισιτηριο για να στηριξουν την ομαδα.
Εγώ είμαι άσχετος ενώ εσύ είσαι σχετικός φωστήρας! αχαχαχαχ. Προς το παρόν αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το να έχουμε το καυλί του βάζελου στο στόμα εγώ δεν είμαι! Φυσικά και παίξαμε με την αδύναμη Εφές.. Ήταν η πιο αδύναμη ομάδα των 8..
 

Επισκέπτης
Εγώ είμαι άσχετος ενώ εσύ είσαι σχετικός φωστήρας! αχαχαχαχ. Προς το παρόν αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με το να έχουμε το καυλί του βάζελου στο στόμα εγώ δεν είμαι! Φυσικά και παίξαμε με την αδύναμη Εφές.. Ήταν η πιο αδύναμη ομάδα των 8..

Στο ξαναλεω γιατι εισαι κλασσικος γαυρος που απο μπασκετ δεν σκαμπαζει μια....ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!Στο μπασκετ εισαι μονιμα σχεδον στα φαιναλ 4 της Ευρωλιγκας και πρωταθλητης στα 3 απο τα 6 τελευταια πρωταθληματα.Και στην Ελλαδα ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ που εχει καθε χρονο και μεγαλυτερο μπατζετ απο σενα.

Οχι σαν τη μπαλα δηλαδη που παιζεις χωρις αντιπαλο...αν δεν σου κανει αυτο και νιωθεις οτι εχει καβλια στο στομα σου απο μια ομαδα σουργελο σε ολη την Ευρωπη και ενα πρεζονι για προεδρο τοτε εισαι βαθεια νυχτωμενος.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
Στο ξαναλεω γιατι εισαι κλασσικος γαυρος που απο μπασκετ δεν σκαμπαζει μια....ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ!Στο μπασκετ εισαι μονιμα σχεδον στα φαιναλ 4 της Ευρωλιγκας και πρωταθλητης στα 3 απο τα 6 τελευταια πρωταθληματα.Και στην Ελλαδα ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ που εχει καθε χρονο και μεγαλυτερο μπατζετ απο σενα.

Οχι σαν τη μπαλα δηλαδη που παιζεις χωρις αντιπαλο...αν δεν σου κανει αυτο και νιωθεις οτι εχει καβλια στο στομα σου απο μια ομαδα σουργελο σε ολη την Ευρωπη και ενα πρεζονι για προεδρο τοτε εισαι βαθεια νυχτωμενος.

τυπε σορρυ που παρεμβαινω στην κουβεντα σας
αλλα ο,τι και να λεμε εμεις οι κουπες μετρανε
κ φετος εφτασες στην πηγη κ νερο δεν ηπιες
γιατι οι μλκες οι οπουλοι ειπαν να πειραματιστουν με χαμηλα μπατζετ
ο τυπος πορνολορδος εχει απολυτο δικιο
για 1-2 παικτες ενδεχομενως εχασες 2 κουπες (ασε το κυπελλο)
το ξαναπα οσο κ να μην μας αρεσει το πρεζονι κανει πρωταθλητισμο
τωρα οι δικοι μας αν δεν θελουν η δεν εχουν τα φραγκα καλυτερα να
τα παρατησουν
κ παλι σορρυ για τη σφηνα :hi:
 

Επισκέπτης
τυπε σορρυ που παρεμβαινω στην κουβεντα σας
αλλα ο,τι και να λεμε εμεις οι κουπες μετρανε
κ φετος εφτασες στην πηγη κ νερο δεν ηπιες
γιατι οι μλκες οι οπουλοι ειπαν να πειραματιστουν με χαμηλα μπατζετ
ο τυπος πορνολορδος εχει απολυτο δικιο
για 1-2 παικτες ενδεχομενως εχασες 2 κουπες (ασε το κυπελλο)
το ξαναπα οσο κ να μην μας αρεσει το πρεζονι κανει πρωταθλητισμο
τωρα οι δικοι μας αν δεν θελουν η δεν εχουν τα φραγκα καλυτερα να
τα παρατησουν
κ παλι σορρυ για τη σφηνα :hi:

Ναι οι δικοι μας κανουν αγροτουρισμο με 2 Ευρωλιγκες,πρωταθληματα και συνεχη παρουσια σε φαιναλ 4...μια ερωτηση ρε μαγκα.Αμα φυγουν τα αδερφια που ζητας συνεχεια θα βγεις εσυ μπροστα να αναλαβεις το τμημα;

Αν οχι φανταζομαι ξερεις πολλους στην Ελλαδα της κρισης που θα παρουν ενα τμημα που καθε χρονο μπαινει μεσα καμμια 20 εκ ευρω!Ρε πατε καλα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
τυπε σορρυ που παρεμβαινω στην κουβεντα σας
αλλα ο,τι και να λεμε εμεις οι κουπες μετρανε
κ φετος εφτασες στην πηγη κ νερο δεν ηπιες
γιατι οι μλκες οι οπουλοι ειπαν να πειραματιστουν με χαμηλα μπατζετ
ο τυπος πορνολορδος εχει απολυτο δικιο
για 1-2 παικτες ενδεχομενως εχασες 2 κουπες (ασε το κυπελλο)
το ξαναπα οσο κ να μην μας αρεσει το πρεζονι κανει πρωταθλητισμο
τωρα οι δικοι μας αν δεν θελουν η δεν εχουν τα φραγκα καλυτερα να
τα παρατησουν
κ παλι σορρυ για τη σφηνα :hi:
Έτσι είναι τύπε ακριβώς πέστα και εσύ γιατί ο τύπος hellraiser τα βλέπει όλα καλά στην ομάδα..
Ο Τράκης τώρα για παράδειγμα πάει να φέρει Σόνι Γουίμς.. Ε θα το πάρει ο ζάκιας αφού το βλέπει σοβαρά το πράγμα..
Εμείς θα έχουμε Παπ και Πάπι να βάζουν μαζί 10 πόντους και ο άλλος θα ρίχνει εικοσάρες μόνος...
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
Ναι οι δικοι μας κανουν αγροτουρισμο με 2 Ευρωλιγκες,πρωταθληματα και συνεχη παρουσια σε φαιναλ 4...μια ερωτηση ρε μαγκα.Αμα φυγουν τα αδερφια που ζητας συνεχεια θα βγεις εσυ μπροστα να αναλαβεις το τμημα;

Αν οχι φανταζομαι ξερεις πολλους στην Ελλαδα της κρισης που θα παρουν ενα τμημα που καθε χρονο μπαινει μεσα καμμια 20 εκ ευρω!Ρε πατε καλα;

να σου πω ρε μαγκα
εγω κ εσυ δεν λεγομαστε αγγελοπουλοι, ουτε ειναι δουλεια μας να διοικησουμε την ομαδα
να τελειωνει αυτη η καραμελα
ειναι προεδροι σε μια ομαδα που θελει να κανει πρωταθλητισμο
γι'αυτο ας φερθουν αναλογως.Τελειωσε, ετσι απλα.
ουτε τρωω σανο του τυπου τα καημενα τα αδερφια που μπαινουν μεσα
Κ που το ξερεις εσυ δλδ οτι μπαινουν μεσα?
εισαι λογιστης τους?
Ειναι πιο τιμιο να τα παρατησουν κ να βρεθει η διαδοχη κατασταση
γιατι το ξαναλεω κ τελειωνω
αυτο που εκανες το 12-13 το πηραν γραμμη ολοι, προσαρμοστηκαν πανω σου
κ δυσκολα θα το επαναλαβεις. Εξαλλου φανηκε.
τωρα αν εσυ αρκεισαι μονο σε συμμετοχες σε φ4, πασο, κ δικαιωμα σου...
 

Επισκέπτης
να σου πω ρε μαγκα
εγω κ εσυ δεν λεγομαστε αγγελοπουλοι, ουτε ειναι δουλεια μας να διοικησουμε την ομαδα
να τελειωνει αυτη η καραμελα
ειναι προεδροι σε μια ομαδα που θελει να κανει πρωταθλητισμο
γι'αυτο ας φερθουν αναλογως.Τελειωσε, ετσι απλα.
ουτε τρωω σανο του τυπου τα καημενα τα αδερφια που μπαινουν μεσα
Κ που το ξερεις εσυ δλδ οτι μπαινουν μεσα?
εισαι λογιστης τους?
Ειναι πιο τιμιο να τα παρατησουν κ να βρεθει η διαδοχη κατασταση
γιατι το ξαναλεω κ τελειωνω
αυτο που εκανες το 12-13 το πηραν γραμμη ολοι, προσαρμοστηκαν πανω σου
κ δυσκολα θα το επαναλαβεις. Εξαλλου φανηκε.
τωρα αν εσυ αρκεισαι μονο σε συμμετοχες σε φ4, πασο, κ δικαιωμα σου...

Χαχχαα ρε εισαι σοβαρος ρε ατομο;Που το ξερω οτι μπαινουν μεσα;Εχεις ενα μπατζετ γυρω στα 13εκ ευρω μονο για τα συμβολαια των παιχτων χωρις λειτουργικα εξοδα οπως μισθοι υπαλληλων κτλ τα εσοδα σου αναθεμα και αν ειναι απο τηλεοπτικα,εισιτηρια και διαρκειας 5εκ ευρω.Χαρακτηριστικα ο νικητης της Ευρωλιγκας πηρε το εξωφρενικο ποσο του 1εκ ευρω!!!

Και με ρωτας ΣΟΒΑΡΑ κιολας που το ξερω οτι μπαινουν μεσα;Οχι ρε μαγκα να τελειωσει η καραμελα της ΑΧΑΡΙΣΤΙΑΣ της δικιας σου και οσων κουβαλανε μυαλα σαν τα δικα σου!!!

Ποια διαδοχη κατασταση θα βρεθει ρε;Νομιζεις υπαρχουν πολλα κοροιδα εκει εξω να καινε τα λεφτα τους και απο πανω να ερχονται κατι ατομαρες σαν και σενα και τον Πορνολορδο να τους βριζουν και να ζητανε και τα ρεστα;

Να φυγετε εσεις και οσοι δεν γουσταρετε και θυμαστε το μπασκετ μονο με τον βαζελο και στα πλει οφ της Ευρωλιγκας!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.859
Πόντοι
21.896
ισως οι αγγελοπουλοι μπαινουν μεσα καθε χρονο αλλα ισως και εχουν καποια αλλα κερδη οικονομικα και μη εχοντ; την προεδρια του μεγαλυτερου συλλογου στην ελλαδα οπως διαφημιση αλλα και πολιτικες εξυπηρετησεςι αλλα και πιεσεις στις κυβερνησεις για δουλειεςτους εκτος αθλητισμο
και δεν το εννοω μονο για αγγελοπουλο αλλα για ολους τους προεδρους ομαδων σε ολο το κοσμο
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
Χαχχαα ρε εισαι σοβαρος ρε ατομο;Που το ξερω οτι μπαινουν μεσα;Εχεις ενα μπατζετ γυρω στα 13εκ ευρω μονο για τα συμβολαια των παιχτων χωρις λειτουργικα εξοδα οπως μισθοι υπαλληλων κτλ τα εσοδα σου αναθεμα και αν ειναι απο τηλεοπτικα,εισιτηρια και διαρκειας 5εκ ευρω.Χαρακτηριστικα ο νικητης της Ευρωλιγκας πηρε το εξωφρενικο ποσο του 1εκ ευρω!!!

Και με ρωτας ΣΟΒΑΡΑ κιολας που το ξερω οτι μπαινουν μεσα;Οχι ρε μαγκα να τελειωσει η καραμελα της ΑΧΑΡΙΣΤΙΑΣ της δικιας σου και οσων κουβαλανε μυαλα σαν τα δικα σου!!!

Ποια διαδοχη κατασταση θα βρεθει ρε;Νομιζεις υπαρχουν πολλα κοροιδα εκει εξω να καινε τα λεφτα τους και απο πανω να ερχονται κατι ατομαρες σαν και σενα και τον Πορνολορδο να τους βριζουν και να ζητανε και τα ρεστα;

Να φυγετε εσεις και οσοι δεν γουσταρετε και θυμαστε το μπασκετ μονο με τον βαζελο και στα πλει οφ της Ευρωλιγκας!

τυπε εισαι σοβαρος τωρα?καταρχην εισαι πανω απο 18 χρονων, η μιλαω με ανηλικο?
δεν καταλαβες κατι
το οτι υποστηριζω μια ομαδα δεν με κανει σανοφαγο, ουτε τσιρακι του εκαστοτε προεδρου. Ετσι απλα..
Κατα δευτερον θα λεω ο,τι θελω , οπως το θελω κ οποτε το θελω σε αυτους (οπουλοι)
που ζητανε την συνδρομη του καθε φιλαθλου στην ομαδα (εισητηρια, διαρκειας κλπ)
ειμαι πελατης τους, το καταλαβες?
κ θελω να βλεπω το μπασκετ ρεαλιστικα, σε αντιθεση με κατι τυπους σαν εσενα
κ κατι τελευταιο, πρωτη φορα ακουω απο καποιον να υποστηριζει οτι επιχειρηματιας της κλασης
οπουλων μπαινει κ μεσα...Σοβαρευτειτε...
 

Επισκέπτης
ισως οι αγγελοπουλοι μπαινουν μεσα καθε χρονο αλλα ισως και εχουν καποια αλλα κερδη οικονομικα και μη εχοντ; την προεδρια του μεγαλυτερου συλλογου στην ελλαδα οπως διαφημιση αλλα και πολιτικες εξυπηρετησεςι αλλα και πιεσεις στις κυβερνησεις για δουλειεςτους εκτος αθλητισμο
και δεν το εννοω μονο για αγγελοπουλο αλλα για ολους τους προεδρους ομαδων σε ολο το κοσμο

Για πες μου λοιπον ΠΟΙΑ δουλεια εχουν με το δημοσιο και χρησιμοποιουν το ονομα του Ολυμπιακου;Καμμια απολυτως δεν εχουν...ναυπλοικη εταιρεια εχουν.Οπως και ο Μαρινακης που δεν εχει καμμια απολυτως δουλεια με το δημοσιο.

Ξεχνατε ρε αχαριστοι μπαγασηδες που βρισκοταν το μπασκετ πριν το παρουν οι Αγγελοπουλοι!Παλευαμε να μπουμε στα πλει οφ και παιζαμε με τον Γιαννουζακο και τον χοντροΜιλερ!
 

Επισκέπτης
τυπε εισαι σοβαρος τωρα?καταρχην εισαι πανω απο 18 χρονων, η μιλαω με ανηλικο?
δεν καταλαβες κατι
το οτι υποστηριζω μια ομαδα δεν με κανει σανοφαγο, ουτε τσιρακι του εκαστοτε προεδρου. Ετσι απλα..
Κατα δευτερον θα λεω ο,τι θελω , οπως το θελω κ οποτε το θελω σε αυτους (οπουλοι)
που ζητανε την συνδρομη του καθε φιλαθλου στην ομαδα (εισητηρια, διαρκειας κλπ)
ειμαι πελατης τους, το καταλαβες?
κ θελω να βλεπω το μπασκετ ρεαλιστικα, σε αντιθεση με κατι τυπους σαν εσενα
κ κατι τελευταιο, πρωτη φορα ακουω απο καποιον να υποστηριζει οτι επιχειρηματιας της κλασης
οπουλων μπαινει κ μεσα...Σοβαρευτειτε...

Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα τυπε...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.859
Πόντοι
21.896
Για πες μου λοιπον ΠΟΙΑ δουλεια εχουν με το δημοσιο και χρησιμοποιουν το ονομα του Ολυμπιακου;Καμμια απολυτως δεν εχουν...ναυπλοικη εταιρεια εχουν.Οπως και ο Μαρινακης που δεν εχει καμμια απολυτως δουλεια με το δημοσιο.

Ξεχνατε ρε αχαριστοι μπαγασηδες που βρισκοταν το μπασκετ πριν το παρουν οι Αγγελοπουλοι!Παλευαμε να μπουμε στα πλει οφ και παιζαμε με τον Γιαννουζακο και τον χοντροΜιλερ!
file gnvrizeiw για τον φορολογικο παραδεισο των ναυτιλιακων εταιριων στην ελλαδα?επειδη εξαγω προιοντα το γνωριζω οποτε νομιζω καταλαβαινεςι τι εννοω
οσο για τους αγγελοποθλος ? εμενα δεν με νοιαζει ακνενας αγγελοπουλος διοτι ειμαι ολυμπιακο; και οχι αγγελοπουλιακος
οδο για ο αχαριστος,,,,,ασφαλως και στην πλατυ των οπαδω πολλλοι το προεδροι το παιζουν θυματα και οτι χανουν λεφτα ενω κερδιζουν πραγματα κατω απο το τραπεζι
πχ ο ρωσοποντιος που πηρε εδω στην πολη μου την σεκαπ τζαμπα και σπρωχνει και αφορολογητα μαυρα τσιγαρα ή πχ οι εφοπλιστες που πληρωνουν ακομα  βαζει κυβικου φορτιου φορο και οχι βασει κερδων
διοτι και εγω μπορει να εχω κερδος απο 100 τονους ελιας 20 χιλιαδες ευρω αλλα η αποθηκη μου να ειναι μονο χωρητικοτητας 10 τονων οποτε να με φορολογει για κερδη 1000 ευρω
αρα ολοι αυτοι  οι σωτηρες απο καπου αλλου κερδιζουν και ασφαλων πανω στην πλατη του φιλαθλου οπως εγω που κανω 1500 χλμ για να δω το θρυλο μου και εχω απαιτηση να ειναι πρωτος και οχι με δευτερα ονοματα και ποσο μαλλον οταν εχω χασει πρωταθλημα απο το βαζελο
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.210
Κριτικές
3
Like
1.689
Πόντοι
496
παρομοιως τυπε...
κ ας το ληξουμε εδω, δεν εχει κ νοημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom