Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (8 μέλη και 22 επισκέπτες)

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Παντελης Διαμαντόπουλος: "Έκλεισε ο Τιγί, θα ανακοινωθεί απόγευμα"
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Δεν γουσταρω να σου απαντησω μωρη πρασινη πουτανιτσα...εδω μεσα ειναι για τον Ολυμπιακο και οτι εχω να πω θα το πω με τα αδερφια μου.

Εσυ παρε για φετος τα αρχιδια του Μαντζαρη και του Σλουκα,παρε και τα αρχιδια του Ομπραντοβιτς καβαλα και κανενα πουλμαν και τραβατε να γαμηθειτε ολοι μαζι.
:thumbsup:
Στο θρεντ σας,βάζελοι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ο Τίγι είναι πολύ καλή κίνηση για αυτό που ζητάει η ομάδα! Εφόσον έχουμε τον Γιώργαρο για βασικό τεσσάρι, ο Τίγι είναι ιδανικός για τον ρόλο του συμπληρωματικού. Επιτέλους θα έχουμε κανονικό παίχτη στο 4. Εγώ κυρίως φοβάμαι στα γκαρντ. Επειδή η ομάδα θέλει τον Μάντζαρη να παίζει 20+ λεπτά δεν πρόκειται να έρθει σοβαρός παίχτης.
 

Επισκέπτης
Οι μεχρι τωρα κινησεις παντως δειχνουν το ακριβως αντιθετο...οτι κρατανε το μαρουλι για να παρουν ακριβα γκαρντ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Οι μεχρι τωρα κινησεις παντως δειχνουν το ακριβως αντιθετο...οτι κρατανε το μαρουλι για να παρουν ακριβα γκαρντ.
Δεν πρόκειται να έρθουν ακριβά γκαρντ τύπε. Δεν βγαίνουν οι χρόνοι. Μάντζαρης και Σπανούλης παίζουν πάνω από 20 λεπτά.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Θα πάρει σίγουρα καλό γκαρντ. Το θέμα είναι αν θα πάρουμε ένα γκαρντ η δυο....ο Ουρουγανος είναι ότι πρέπει
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Παρακολουθώ χρόνια την ομάδα και ξέρω πως δουλεύει. Δεν θα φέρει. Θα μας γαμήσει τα πρέκια και φέτος ο βάζελος.
Ο Βαζελος σίγουρα θα πάρει παιχταραδες σκόρερς.

Εμείς έχουμε μια πολιτική να μην θέλουμε σκόρερς αλλά παίχτες να κάνουν παιχνίδι και να ενταχθούν στην ομάδα και τέτοια.

Δεν λέω, καλό και αυτό αλλά χρειαζόμαστε σκόρερς και καμιά φορά και αναρχους όπως ο Τζέιμς η ο Ρίβερς που είχαμε παλιά.

Ο Στρελιενκς είναι τέτοιος ευτυχώς. Βέβαια δεν κάνει φάσεις μόνος του (όπως π.χ. ο Τζέιμς). Πρέπει να βγει το σύστημα για να μείνει μόνος και να το βάλει. Αλλά εάν σηκωθεί λες τώρα μπήκε, όχι όπως με Παπανικολάου η Παπαπέτρου που κανείς το σταυρό σου.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Έκλεισε ο Βουγιούκας στον Βαζελος. Τριάδα Ελλήνων ψηλών ο Βαζελος.

Οι 6 ξένοι που δικαιούται θα είναι σκόρερ - φονιάδες - αναρχοι.

Εν αντιθέσει με εμάς που ψάχνουμε καλούς αμυντικούς και οργανωτές. Π.χ. τον Τζάκσον (που ευτυχώς δεν θα πάρουμε) δεν υπήρχε πιθανότητα να τον πάρει ο Βαζελος. Ούτε τον Γιοβιτς (που πάλι ευτυχώς δεν πήραμε διότι έχει θέμα με τραυματισμούς).

Ούτε βέβαια ο Βαζελος θα έπαιρνε Χακετ η Μπιρτς η Στρομπερι.
 

Επισκέπτης
Παρακολουθώ χρόνια την ομάδα και ξέρω πως δουλεύει. Δεν θα φέρει. Θα μας γαμήσει τα πρέκια και φέτος ο βάζελος.

Ευτυχως φιλε μου που παρακολουθεις και χρονια την ομαδα και λες τετοια μαργαριταρια...θα μας γαμησει ΚΑΙ φετος ο βαζελος οπως μας γαμησε και στην Ευρωπη που εχασε και τα 2 παιχνιδια και εμεις πηγαμε φαιναλ 4 και αυτοι καναπε;Οπως περυσι και προπερσυ που πηραμε το πρωταθλημα;

Ρε μην το ανοιγετε το ρημαδι αμα δεν ξερετε τι σας γινετε...

Έκλεισε ο Βουγιούκας στον Βαζελος. Τριάδα Ελλήνων ψηλών ο Βαζελος.

Οι 6 ξένοι που δικαιούται θα είναι σκόρερ - φονιάδες - αναρχοι.

Εν αντιθέσει με εμάς που ψάχνουμε καλούς αμυντικούς και οργανωτές. Π.χ. τον Τζάκσον (που ευτυχώς δεν θα πάρουμε) δεν υπήρχε πιθανότητα να τον πάρει ο Βαζελος. Ούτε τον Γιοβιτς (που πάλι ευτυχώς δεν πήραμε διότι έχει θέμα με τραυματισμούς).

Ούτε βέβαια ο Βαζελος θα έπαιρνε Χακετ η Μπιρτς η Στρομπερι.

Αλλη επικη αναλυση...ηδη ο πρωτος φονιας εξολοθρευτης ειναι ο Λεκαβιτσιους και ανανεωθηκε και ο Γκαμπριελ αλλος φονιας αυτος!!!Ρε τη παλευετε καθολου;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ευτυχως φιλε μου που παρακολουθεις και χρονια την ομαδα και λες τετοια μαργαριταρια...θα μας γαμησει ΚΑΙ φετος ο βαζελος οπως μας γαμησε και στην Ευρωπη που εχασε και τα 2 παιχνιδια και εμεις πηγαμε φαιναλ 4 και αυτοι καναπε;Οπως περυσι και προπερσυ που πηραμε το πρωταθλημα;

Ρε μην το ανοιγετε το ρημαδι αμα δεν ξερετε τι σας γινετε...

Αλλη επικη αναλυση...ηδη ο πρωτος φονιας εξολοθρευτης ειναι ο Λεκαβιτσιους και ανανεωθηκε και ο Γκαμπριελ αλλος φονιας αυτος!!!Ρε τη παλευετε καθολου;

Τύπε δεύτερος και τελευταίος είναι το ίδιο πράγμα ή πας φάιναλ 4 και το παίρνεις καλώς ή κακώς ή δεν έχεις κάνει τίποτα. Όσο σκληρή και αν είναι η πραγματικότητα ισχύει αυτό. Επίσης το ότι χάσαμε μέσα στο σπίτρι μας 2 τίτλους είναι παταγώδης αποτυχία!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Ευτυχως φιλε μου που παρακολουθεις και χρονια την ομαδα και λες τετοια μαργαριταρια...θα μας γαμησει ΚΑΙ φετος ο βαζελος οπως μας γαμησε και στην Ευρωπη που εχασε και τα 2 παιχνιδια και εμεις πηγαμε φαιναλ 4 και αυτοι καναπε;Οπως περυσι και προπερσυ που πηραμε το πρωταθλημα;

Ρε μην το ανοιγετε το ρημαδι αμα δεν ξερετε τι σας γινετε...

Αλλη επικη αναλυση...ηδη ο πρωτος φονιας εξολοθρευτης ειναι ο Λεκαβιτσιους και ανανεωθηκε και ο Γκαμπριελ αλλος φονιας αυτος!!!Ρε τη παλευετε καθολου;
Κάτσε να δεις ως το τέλος τι θα γίνει, μην βιαζεσαι. Εάν δεν καταλαβαίνεις ότι φέτος ούτε Τζέιμς είχαμε, ούτε Ριβερς, ούτε Σιγκλεντον τότε τι να πω.

Ο Λεκαβιτσιους ήρθε τζάμπα ενώ ο Γκάμπριελ μια χαρά 4αρι για πίσω από Γκιστ.

Φέτος οι ξένοι μας ήταν άχρηστοι. Ο Βαζελος άχρηστους ξένους δεν παίρνει ποτε τόσο μαζικά. Ο Βαζελος παίρνει ξένους για να βάζουν καλάθια, εμείς παίρνουμε ξένους καλούς χαρακτήρες να μπορούν να προσαρμοστούν στο παιχνίδι του Σπανούλη.

Ευτυχώς βεβαια πήραμε Στρελιενκς.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Κάτσε να δεις ως το τέλος τι θα γίνει, μην βιαζεσαι. Εάν δεν καταλαβαίνεις ότι φέτος ούτε Τζέιμς είχαμε, ούτε Ριβερς, ούτε Σιγκλεντον τότε τι να πω.

Ο Λεκαβιτσιους ήρθε τζάμπα ενώ ο Γκάμπριελ μια χαρά 4αρι για πίσω από Γκιστ.

Φέτος οι ξένοι μας ήταν άχρηστοι. Ο Βαζελος άχρηστους ξένους δεν παίρνει ποτε τόσο μαζικά. Ο Βαζελος παίρνει ξένους για να βάζουν καλάθια, εμείς παίρνουμε ξένους καλούς χαρακτήρες να μπορούν να προσαρμοστούν στο παιχνίδι του Σπανούλη.

Ευτυχώς βεβαια πήραμε Στρελιενκς.
Αφου σου αρέσουν τόσο οι πάικτες του ΠΑΟ άλλαξε ομάδα!!!!



Αμάν πια με την μίρλα και την γκρίνια κάθε χρόνο.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.789
Like
28.589
Πόντοι
5.006
ελεος ρε προπονητες του καναπε ημαρτον εχουμε τη ζεστη εχουμε και εσας μην τη βλεπετε αν δεν σας αρεσει την ομαδα :'(
 

Επισκέπτης
Τυπε μου οι Τουρκοι παλι τα λενε αυτα...ας περιμενουμε επιβεβαιωση.ΜΑΚΑΡΙ να ερθει και θα παμε με το τρικυκλο κανοντας σουζες!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Καλός είναι αυτός ρε παιδιά; Πέρσι ούτε ένα γκολ δεν έβαλε λέει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom