Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
δεν θελω ονοματα δεν με νοιαζει δεν θα ρωταγα ποτε ,δεν θα αναγκαζα κανεναν να γινει ρουφ ακομα και για να δωσει αλλον ρουφ...
απλα ρωταω τον λογο την αιτια....δεν γινεται κατι θα εκανες...δεν μπορει να στειλω εγω πι μι στον αντι και να μπαναρει καποιον χωρις αυτος να εκανε κατι...
τι εκανες πες μωρη ουγια  :grin:

Τον  παρενοχλουσα.........και  δεν  το  αντεχε.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
Ελα ρε μαν καλοσορισες παλι και μην μασας.... :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
Χριστίδη την έρευνα δεν την έκανες γιατί έχουν καταπιεί τη γλώσσα τους... :2funny:..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μεθαυριο με την αθλετικο θα παιξει ο σιοβας αμυντικο χαφ;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
μεθαυριο με την αθλετικο θα παιξει ο σιοβας αμυντικο χαφ;
και που να ξέρουμε τι έχει στο μυαλό του ο μιτσελ...θα δουμε έχουμε πρόβλημα εκεί...θα παίξει ο Σέρβος ξέρω εγώ....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
και που να ξέρουμε τι έχει στο μυαλό του ο μιτσελ...θα δουμε έχουμε πρόβλημα εκεί...θα παίξει ο Σέρβος ξέρω εγώ....
oυτε σε φιλικο δεν εχει παιξει αυτος τυπε

κατι ακουσα για επιθεση αφελαι,ο μπενιτες μαλλον δεν κανει
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
oυτε σε φιλικο δεν εχει παιξει αυτος τυπε

κατι ακουσα για επιθεση αφελαι,ο μπενιτες μαλλον δεν κανει
τι Πάει να πει αυτο αν το κατεχεις δε χρειάζεται τίποτα άλλο...θα τα δουμε όλα την τριτη...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τι Πάει να πει αυτο αν το κατεχεις δε χρειάζεται τίποτα άλλο...θα τα δουμε όλα την τριτη...
ας βαλει διαμαντακο,εγω παντως μεθαυριο με οφη θα εβαζα διαμαντακο μητρογλου μπας και ξεμπουκωσει ο μητρογλου γιατι δεν ειναι στα καλα του,εχει να βαλει γκολ 8 μηνες
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
ας βαλει διαμαντακο,εγω παντως μεθαυριο με οφη θα εβαζα διαμαντακο μητρογλου μπας και ξεμπουκωσει ο μητρογλου γιατι δεν ειναι στα καλα του,εχει να βαλει γκολ 8 μηνες
σωστο αυτό...
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
εγω πιστευω θα βαλει μπουχαλακη και αν του βγει ,αν σταθει δηλαδη το παιδι ,θα εχει κανει ακομα μια "μεταγραφη" ο μιτσελ
 

jerk007

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
200
Like
4
Πόντοι
1
ετσι νομιζω.δεν ειμαι και προπονητης.απ το να βαλει σιοβα που εχει να παιξει μπαλα ενα χρονο,τον σερβο που δεν εχει παιξει ουτε σε φιλικο κλπ κλπ σου λεει θα γινει που θα γινει η μαλακια στο κεντρο τουλαχιστον ας βαλω τον μικρο μπας και....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ετσι νομιζω.δεν ειμαι και προπονητης.απ το να βαλει σιοβα που εχει να παιξει μπαλα ενα χρονο,τον σερβο που δεν εχει παιξει ουτε σε φιλικο κλπ κλπ σου λεει θα γινει που θα γινει η μαλακια στο κεντρο τουλαχιστον ας βαλω τον μικρο μπας και....
θα δειξει τυπε,επιθεση πως θα παιξει με αθλετικο?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Σκέφτεται αλλαγές η UEFA στο Champions League


Συγκεκριμένα, είναι πάρα πολύ πιθανό από τη νέα σεζόν (2015-2016) στο πρώτο group δυναμικότητας να είναι οι 8 πρωταθλητές από τις 8 πρώτες χώρες της κατάταξης ή οι 7 μαζί με τον κάτοχο του Champions League (αν αυτός δεν έχει πάρει το πρωτάθλημα σε μία από αυτές τις 8 χώρες).

Αυτό πολύ απλά σημαίνει πως αν φέτος ίσχυε θα ήταν στο πρώτο group οι Ρεάλ, Ατλέτικο, Μάντσεστερ Σίτι, Μπάγερν, Μπενφίκα, Γιουβέντους, ΤΣΣΚΑ Μόσχας και Παρί Σεν-Ζερμέν.

8η είναι η Ουκρανία, έτσι με τον πρωταθλητή Ευρώπης να είναι διαφορετικός με τον πρωταθλητή Ισπανίας η Σαχτάρ θα έμενε εκτός πρώτου group, αν και πρωταθλήτρια της 8ης χώρας.

Θα ευνοούνταν πχ η Μάντσεστερ Σίτι που φέτος ήταν στο 2ο group, γενικότερα φυσικά οι αλλαγές θα είχαν να κάνουν με τα δύο πρώτα groups δυναμικότητας, θα είχαν ζημιά, Άγγλοι και Ισπανοί, τα πράγματα θα ήταν καλύτερα για Ιταλούς, φυσικά την Παρί Σεν-Ζερμέν ή την Ντόρτμουντ αν πάρει πρωτάθλημα και βέβαια πρωταθλητές σε Ρωσία, Ουκρανία ή και Ολλανδία στο μέλλον.


 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Αργεντίνος παλαίμαχος άσος του Ολυμπιακού και νυν σκάουτ του στην Λατινική Αμερική θα βρεθεί σύμφωνα με πληροφορίες στο Καραϊσκάκη για τις αναμετρήσεις με τον ΟΦΗ και την Ατλέτικο Μαδρίτης. Άλλωστε είναι δύο ομάδες με τις οποίες επίσης έχει αγωνιστεί κατά το παρελθόν. Ο Γκαλέτι με αυτόν τον τρόπο θα βρεθεί στο πλευρό των Πειραιωτών στο νέο ξεκίνημα που κάνουν οι δύο πλευρές.


gazzetta.gr
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Έτοιμος σε λίγες εβδομάδες ο Ιμπραϊμ

ibraim_1.jpg


Έτοιμος να επιστρέψει σε φουλ προπονητικούς ρυθμούς θα είναι σε λίγες εβδομάδες ο Αμπντελσαλάμ Ιμπραϊμ, που προπονείται κάθε μέρα στο Ρέντη.

Ο διεθνής Νορβηγός με σομαλικές ρίζες μέσος δουλεύει σε καθημερινή βάση στο Ρέντη. Ο Ιμπραϊμ θέλει να γυρίσει σε φουλ ρυθμούς το συντομότερο δυνατόν και όπως φαίνεται αυτό θα γίνει πράξη σε λίγες εβδομάδες. Την Πέμπτη ο ίδιος ο παίκτης μέσω των social media ενημέρωσε πως ήταν μία καλή μέρα με δυνατή προπόνηση και πως θα είναι πανέτοιμος σε λίγες εβδομάδες. Ανέβασε μάλιστα και στο Instagram του σχετικό βίντεο, το οποίο μπορείτε να δείτε εδώ.

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πολύ λίγα λόγια γιατί έχω ένα θέμα υγείας.
1ον Το έχω γράψει. Όσο ΣΚΑΤΑ είναι το Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, άλλο τόσο είναι και το μπάσκετ. Η διαφορά είναι ότι ο μπασκετ (αν και έχει περισσότερες επιτυχίες σε συλλογικό και εθνικό επίπεδο) δεν είναι τόσο δημοφιλείς. Δεν ασχολείται ο κόσμος άρα δε "πουλάει" φυλλα.
2ον Το "γκαζέττα" (αυτό υποθέτω πως εννοείς ως βαζελετα) έχει θέμα. Δηλαδή παλιότερα που έστελνα κάποια κείμενα σε διάφορα άρθρα Ή δε τα περνούσε ή τ έκοβε και τ έραβε όπως ήθελε. Όταν μπεις και διαβάσεις ένα άρθρο για την εθνική και δεις 500 σχόλια εκ των οποίων τα 400 είναι υπερ της άποψης ότι η εθνική κάηκε λόγο ΟΣΦΠ να ξέρεις ότι υπάρχουν τόσα και άλλα τόσα με την αντίθετη άποψη
ΑΝ θες την άποψη μου τόσο για το ποδόσφαιρο όσο και για το μπάσκετ, θεωρώ ότι θέλουμε ΚΑΘΑΡΑ τεχνοκράτες. Έναν Στερν για το μπάσκετ, και δε ξέρω ποιος ήταν στην Αγγλία όταν ΟΛΕΣ οι ομάδες αποφάσισαν να βελτιώσουν το "προϊον". Με Βασιλακοπουλοσαρρήδες πάντα θ έχουμε αυτά τα θέματα.

Πάω να ξαπλώσω τώρα γιατί ξαναγινε τουμπανο το πόδι μου

Υ.Γ Για να προλάβω κάποιες προβλέψεις που ΣΙΓΟΥΡΑ θα γίνουν για το ματς με την Ατλέτικο. Επειδή είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι κάποιοι θα γράψουν για 3άρες από την Ατλέτικο κτλπ κτλπ θα πω ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕ. Η νίκη της Ατλέτικο (γιατί πιστεύω ότι θα νικήσει, εξάλλου ΕΙΜΑΙ Ατλετικο στην Ισπανία) θα είναι επαγγελματική. Ένα γκολ διαφορά, 3 βαθμοί στο σακουλάκι και κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι στην Ισπανία.

Αυτά
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.727
Like
3.134
Πόντοι
506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom