Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν είπα για σένα ρε μαλάκα. Άλλοι ΟΣΦΠ λένε ότι η εθνική του 2004 δεν ήταν πράσινη
Όταν λες δικοί μου εννοείς ΑΕΚ;
κανες παραθεση και απανταγες σε δικο μου ποστ ...γι΄αυτο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Και ο Κωστάρας και ο Ηρακλής είναι μαλάκες που δίνουν άλλοθι στον δολοφόνο; Δεν τους έχω για χαζούς
αυτοι ειναι επαγγελματιες γρηγορη...πληρωνονται για να γραφουν εκει και ειναι και ΄΄ηρωες΄΄ που γραφουν σε αντιολυμ,πιακο μεσο ολυμπιακες θεσεις  ;)
ελα τωρα πες μου οτι θεωρεις το βαζελεα επιτομη της αντικειμενικοτητας...μονο αυτο πες μου...και αντε γαμησου ασε με να φυγω  :s&m_1:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αυτοι ειναι επαγγελματιες γρηγορη...πληρωνονται για να γραφουν εκει και ειναι και ΄΄ηρωες΄΄ που γραφουν σε αντιολυμ,πιακο μεσο ολυμπιακες θεσεις  ;)
ελα τωρα πες μου οτι θεωρεις το βαζελεα επιτομη της αντικειμενικοτητας...μονο αυτο πες μου...και αντε γαμησου ασε με να φυγω  :s&m_1:
Βαζελέα;  :think: :think: :think: :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
www.gazzetta.gr/basketball/article/649879/sidera-kai-tsihlofoyskes]http://www.gazzetta.gr/basketball/article/649879/sidera-kai-tsihlofoyskes[/url]
γρηγορακη...απλα πραγματακια....ο ΄΄σαμπρακος΄΄ του μπασκετ...και ο ΄΄δηματος΄΄
διαβασε οχι την ουσια αυτων που λεει γιατι σε αυτο θα μπορεις να αντιπαρελθεις με τι; γνωστες γρηγοριστικες αναλυσεις με λογικες αιτιασεις κλπ κλπ...
πχ δεν επρεπ να παιξει ο μητρογλου γιαυτο η η εθνικη μπασκετ ειναι ανερχομενη και δεν ειχαμε απαιτησεις κλπ κλπ...
να το αποφυγουμε λοιπον αυτο για να μη χαθουμε και απλα μεινε στο τι νοιωθει ο ΄΄σαμπρακος΄΄ του μπασκετ για το μοασκετ και αντιστοιχα τι νοιωθει ο γνησιος σαμπρακος για το ποδοσφαιρο...
πως συμπεριφερεται στο ΄΄προιον΄΄ ο ενς και πως ο αλλος...
απλες αναγωγουλες...
και μην μου πεις πιπες για διαφθορες στο ποδοσφαιρο γιατι το ποδοσφαιρο το εχουν ξεσκισει στις παρακολουθησεις μεσω κοριων αραχνων και λοιπων εντομων ενω το μπασκετ το εχουν αφησει ανεγγιχτο παρα τις οποιες κραυγες απο συγκεκριμενη ομαδα...
και εκει υπαρχουν ΄΄υποπτες΄΄ γουαιλντ καρτ ,υπαρχουν κατηγοριες για μεθοδευσεις κληρωσεων διαιτητων στα ντερμπυ κλπ κλπ...
κρινε μου λοιπον την συμπεριφορα-εκτιμηση-προσεγγιση του σαμπρακου του μπασκετ απεναντι στο προιον μπασκετ και του οριτζιναλ (και στην ουσια οριτζιναλ  ;)  ) σαμπρακου της μπαλλας απεναντι στο προιον ποδοσφαιρο...
αλλα κανε μου και μια γενικη αντιμετωποιση των λειτουργων απεναντι στο ποδοσφαιρο και αντιστοιχων στο μπασκετ...
πως εκφραζονται οι ΄΄αντικειμενικοι΄΄ για το ποδοσφαιρο την σουπερλιγκ κλπ (ειρωνιες ,με την πρωτη ευκαιρια λασπη ,εισητηρια ,κλπ κλπ )
και πως οι ΄΄αλλοι΄΄ αντικειμενικοι για το μπασκετ...οπου και εκει δεν υπαρχει κανενα υψηλο επιπεδο ,εννοειται για εισητηρια -πλην ντερμπυ- καν δεν συζηταμε ,οπως επισης και εκει υπαρχουν καταγγελιες για ΄΄σαρρηδες'' (λεγε με βασιλακοπουλο) κλπ κλπ...
ναγωγουλες γρηγορη...
ελπιζω να μην σου εχω αφησει περιθωριο να ντριμπλαρεις και να αποφυγεις να πεις αληθειες  :grin:
διαβασε τα ομορφα με την ησυχια σου κατανοησε τα και απαντα...
ειναι τοσο απλα και κατανοητα κατατεθιμενα που δεν επιδεχονται αντερμηνειες...
ουτε για τεχνικα μη μιλησεις ουτε για αποδοσεις παιχτων ουτε για απαιτησεις...
απλα αναγωγη στην αντιμετωπιση του καθε ΄΄αντικειμενικου΄΄ στο καθε ΄΄προιον΄΄
1+1=2  ;)
αυτα...
αναμενω...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
www.redsagainsthemachine.gr/articles/140910/i-diki-ston-skai-kai-o-koreas-part-3]http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/140910/i-diki-ston-skai-kai-o-koreas-part-3[/url]
και κατι αλλο γρηγορη...προσωπικα ειμαι υπερ και των κοριων και του κορεα και του να πεσει απλετο φως στο ποδοσφαιρο και αν ισχυουν οι ψιθυροι να διελευκανθει η υποθεση και να φτασει στο τερμα....
μια απορια ομως ρε φιλε...αν μπορεις να βοηθησεις...
γιατι στο μπασκετ παροτι μια ομαδα με επιμονη φωναζει ψιθυριζει καταγγελει διαμαρτυρεται για διαφθορα και παραγκαα δεν βλεπω να ευαισθητοποιειται κανενας κρατικος μηχανισμος ωστε να τοποθετηθει κανενας κοριος της ευπ και (αν χρειαστει) να αναλαβει δραση ΚΑΙ εκει ο κορες...
καταλαβαινεις βεβαια οτι απλα πραματακια ειναι...συγκεκριμενες παρακολουθησεις...βασιλακοπουλος γιαννακοπουλος τανατζης βορεαδης...δεν θελει πολυ μυαλο...
γιατι δεν εχει μπει κοριος και εγω δεν λεω ειμαι με αγαθες προθεσεις...αν δεν βρεθει κατι ας μας πουν μπηκε αλλα ολα ειναι καθαρα...
η και στο ποδοσφαιρο εγω θα ηθελα ενα κοριο σε κανενα μελισσανιδη ,αλαφουζο κλπ...διαφανεια δεν θελουμε;;ιση μεταχειρηση...
σε ολους κοριο και μετα ο καθε κατεργαρης στον παγκο του....ο ολυμπιακος καποτεειχε κανει καταγγελια για κοριο στα αποδυτηρια του στην λεωφορο...παγωσε το θεμα ,μπηκε αρχειο...γιατι αραγε;;
αλλα μην χαθεις γιατι ρωταω πολλα...
απαντησε μου μονο αν εχεις αποψη γιατι δεν μπαινει κοριος στο μπασκετ...
μξν μου πεις οτι εχω δικιο μιλαω σωστα κλπ κλπ...
πες μου ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ...
αν εχεις αποψη...γιατι μπορει και να μην εχεις... ;)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.035
Like
29.257
Πόντοι
5.006
Κάταγμα περόνης έξω σφυρού και συνδεσμικές βλάβες έδειξαν η μαγνητική τομογραφία και η ακτινογραφία στις οποίες υποβλήθηκε ο Ιωάννης Παπαπέτρου σε κλινική του Τρεβίζο, "παγώνοντας" τους ανθρώπους του Ολυμπιακού, με τον παίκτη να σοκάρεται από το μέγεθος του τραυματισμού του, βάζοντας τα με την ατυχία του.

Στον 20άχρονο φόργουορντ τοποθετήθηκε γύψος και την Πέμπτη το μεσημέρι θα επιστρέψει την Ελλάδα προκειμένου να εξεταστεί κι από τον υπεύθυνο του ιατρικού τμήματος Γιώργο Παπαγιαννόπουλο και στη συνέχεια να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση για την αποκατάσταση της ζημιάς στο αριστερό του πόδι.

Οι πρώτες εκτιμήσεις κάνουν λόγο πως ο Ιωάννης Παπαπέτρου θα απουσιάσει τουλάχιστον τρεις μήνες από την αγωνιστική δράση και η επιστροφή του στις επάλξεις υπολογίζεται για τον Δεκέμβρη. Οι Πειραιώτες δεν θα έχουν στην διάθεση τους τον Έλληνα φόργουορντ για το επόμενο διάστημα και στην θέση "3", στο ξεκίνημα της σεζόν, το βάρος θα σηκώσουν οι Ματ Λοτζέσκι και Τρεμέλ Ντάρντεν.

Ο Ιωάννης Παπαπέτρου τραυματίστηκε στο ίδιο πόδι (στο αριστερό) με τον τραυματισμό που είχε πριν ενάμιση μήνα με την Εθνική Νέων Ανδρών. Η κακοδαιμονία με τους τραυματισμούς στην ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού συνεχίζεται για μία ακόμη χρονιά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
www.gazzetta.gr/football/article/650007/min-allazete-tin-ethniki-mono-gia-na-tin-allaxete]http://www.gazzetta.gr/football/article/650007/min-allazete-tin-ethniki-mono-gia-na-tin-allaxete[/url]

και λιγος οριτζιναλ (κυριολεκτικα) σαμπρακος...
προσεξτε πως η προπαγανδα αναδεικνυεται σε επιστημη...προσεξτε ποσο εντεχνα αποποιουνται καποιοι καποιες ευθυνες αλλα συναμα περνανε τα ΔΙΚΑ τους μηνυματα...
ο αγχωμενος για τις τυχες της εθνικης σαμπρακος ,ο αντικειμενικος αυτος και μαχομενος δημοσιογραφος ,κινουμενος σαφως και μονο απο ανιδιοτελεις και αγνες προθεσεις εψαξε βρηκε και ζητησε την γνωμη απο εναν ρουμανο δημοσιογραφο επειδη αυτος ειχε αποψη και για την εθνικη των μπαραζ αλλα και για την προχτεσινη.. :headbang:
λες και εμεις δεν εχουμε αποψη...
θα διαβασετε μονοι σας το ΄΄ρεπορταζ΄΄ και θα βγαλετε τα συμπερασματα σας ...εν κατακλειδι και εν συντομια ο κυριος υπευθυνος της τραγικης εμφανισης ηταν κατα πρωτο λογο ο μητρογλου ''που δεν εμφανιστηκε στο γηπεδο'' (αραγε τα χαφ τον τροφοδοτησαν και αν οχι γιατι;χωρις αυτο να σημαινει οτι ο μητρογλου ηταν καλος αλλα σημαινει οτι καποιοι ψαχνουν  για αποδιοπομπαιο τραγο)...
και απο κατω βεβαια οι γνωστοι αγνωστοι σχολιογραφοι να πνεουν μενεα κατα του κοκκινου κατεστημενου που χρησιμοποιει μητρογλου διαμαντακο ενω δεν ξεκιναει τον κονε (επειδη λεει αρνηθηκε προταση του θρυλου το καλοκαιρι  :headbang:  )
σαπιλα αρρωστεια σιχαμα....
την ωρα που οι ΄΄σαμπρακοι΄΄ του μπασκετ περιποιουνται με στοργη και προδερμ το ΄΄προιον΄΄..
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Οι  διακοπες  τελειωσαν..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  επανερχομαι  μαχιμος  στον  αγωνα......

:argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Οι  διακοπες  τελειωσαν..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  επανερχομαι  μαχιμος  στον  αγωνα......

:argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue:
τι διακοπες ρε γατακι...τους εχω γαμησει τα ραμματα...πιπα κωλο εμπλοκη...τους εξαφανισα απο τον χαρτη...ουτε απεξω δεν περνανε...
γατι ε γατι...τι να κλασεις...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τι διακοπες ρε γατακι...τους εχω γαμησει τα ραμματα...πιπα κωλο εμπλοκη...τους εξαφανισα απο τον χαρτη...ουτε απεξω δεν περνανε...
γατι ε γατι...τι να κλασεις...

Διαβαζα  ρε  αλλα  δε μπορουσα  να γραψω  ημουν  μιουταρισμενος.......καλα  τα  πας  δε λεω  αλλα  δε  μπορεις  να  τραβας  ολο  το  ζορι  μονο  σου....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
www.sentragoal.gr/article.asp?catid=33005&subid=2&pubid=129830081]http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=33005&subid=2&pubid=129830081[/url]
αλλος ενας αντικειμενικος του κωλου...αλλος ενας λειτουργοε μαχιμος .....ενας ακομα που οταν ποιανει πεννα αφηνει στην ακρη τον οπαδο και λειτουργει μονο ο δημοσιογραφος  :jerking:
θα παραθεσω αποσπασματα απο την βαθυστοχαστη αναλυση...
ενας παιχτης του γαυρου ξεκινησε με ρουμανια και αυτος φταιει για την ηττα...εγκληματιας ο ρανιερι που ξεκινησε μητρογλου  :jerking:ακουτε ρε μαλακες...επρεπε να ξεκινησει αθανασιαδη που ο ΄΄επιτυχημενος΄΄ σαντος ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ...
ναι αυτος ακριβως ο σαντος ,ο ιδιος σαντος που μνημονευεται για τον τροπο λειτουργιας ,για την επιτυχημενη συνταγη κλπ κλπ...
δεν ειχε λοιπον καν παρει και ο αντικαταστατης του δεν επρεπε να ξεκινησει μητρογλου και να βαλει αυτον  :jerking:
προσεξτε...δεν κρινει την αποδοση του μητρογλου ωστε να συμφωνησω και εγω μαζι του...κρινει ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ να ξεκινησει νετεκαδατοε ωστε να μπορεσει να υπαινιχθει διαβρωση και διαφθορα και ΄΄χαρτακια΄΄
μιλαμε για αρωστεια...αλλο αν ηταν καλος η οχι ο κωστας αλλο αν επρεπε να ξεκινησει βασικος ο κλαους...
ο δευτερος βεβαια που φταιει ηταν ο διαμαντακος ο οποιος δεν επρεπε να μπει ουτε αλλγη...εμενα προσωπικα μου αρεσε και ητνα απο τους λιγους δραστηριους ....αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο...ο αρθογραφος λεει θα επρεπε να ειναι στη θεση του ο καρελλης που οδηγησε τον παο στην κατακτηση του κυπελλου ....αποκλειοντας ψαχνα και οφη  :2funny:
ειχε δωσει καλυτερα λεει δειγματα απο τον διαμαντακο που σκοραρε με συνεπεια περσυ...
αρρωστεια...τσαρλυ...αρρωστος βαζελος παπαγαλακι του συγκροτηματος μπομπολα με γεν διευθυντη την επιτομη της εννοιας ΄΄αντιολυμπιακος΄΄ ευαγγελος μπραουδακης...


Ακόμα πιο παράλογη και άδικη ήταν η επιλογή να ξεκινήσει ο Μήτρογλου αντί του Αθανασιάδη.

Έχουν βγει πολλοί συνάδελφοι να μετατρέψουν σε οπαδική τη συζήτηση για την εθνική μας. Όμως ο Ρανιέρι με τις επιλογές του, τους έδωσε πάτημα για να βγάλουν απωθημένα.

Αν είναι καθαρά προσωπική η επιλογή να βάλει τον Μήτρογλου που δεν έχει παίξει ένα αξιοπρεπές παιχνίδι όλο το 2014, αντί του μοναδικού φορμαρισμένου Έλληνα ποδοσφαιριστή, κάτι δεν πάει καλά με τον Ρανιέρι και πρέπει να ψαχτούμε.

Αν δεν είναι επιλογή του Ιταλού τεχνικού, τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα και η ομοσπονδία κατάφερε να αρρωστήσει και το μοναδικό υγιές κομμάτι του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Το συγκεκριμένο θέμα άνοιξε καθώς όλες οι επιλογές ήταν τόσο πρόχειρες, βιαστικές που δεν μπορείς να φανταστείς πως έγιναν από κανονικό προπονητή. Δεν γίνεται κανονικός προπονητής να επιλέξει να βάλει πρώτη αλλαγή τον Διαμαντάκο στα δεξιά. Παιδί που δεν έχει παίξει ούτε ένα επίσημο ευρωπαϊκό παιχνίδι και σε καμία περίπτωση δεν είναι εξτρέμ. Ήταν άλλωστε αρκετά τραβηγμένο που προτιμήθηκε από τον Καρέλη, που είχε πίσω του μία γεμάτη χρονιά.

Σε επίπεδο εθνικής ομάδας η ιεραρχία είναι σημαντικό κομμάτι και πρώτος μάς την δίδαξε ο Ρεχάγκελ. Ο Διαμαντάκος χωρίς να έχει πετύχει τίποτα περισσότερο από το να βγάλει προετοιμασία στον Ολυμπιακό, κλήθηκε στην εθνική ομάδα, αντί του Καρέλη. που είχε σημαντικό κομμάτι στην κατάκτηση του Κυπέλλου από τον Παναθηναϊκό.


το χρωματισμενο ειναι η ουσια ,αυτο που θελει να καταληξει ο ποιοητης απλα το λεει ομορφα...με το ΄΄αν΄΄...
κατα τα υπολοιπα ολοι εχουν πεσει πανω σε διαμαντακο και μητρογλου επειδη ειναι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ παιχτης του θρυλου...
τι θελω να παω;;εχω τον δικο μου τροπο σκεψης...
τι ειχαμε μεχρι τωρα;;επιθεση ανευ προηγουμενου ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ στον χοσε χολεμπας...θυμηθειτε τι εγινε στην πολωνια....τοτε βεβαια ηταν παιχτης του θρυλου...
την κυριακη εκανε ενα πεναλτυ (προσωπικη μου αποψη δεν ηταν αλλα το δεχομαι για την οικονομια της συζητησης) και σχεδον δεν τον ακουμπησε κανεις...γιατι;μα απλα γιατι πλεον παιζει με τα χρωματα της ρομα  :2funny: ναι ρε οπως σας τα λεω ειναι...
αν επαιζε με μας θα τον ειχαν ξεκωλιασει τωρα...θα τον ειχαν ξεσκισει...εκατο τοις εκατο...δεν μπορω νμα το αποδειξω αλλα ειμαι σιγουρος για αυτο και το ξερετε και εσεις...
τωρα στοχος ειναι μητρογλου και διαμαντακος...μιλαμε για λυσσα ,για ξεσκισμα σαρκας για ενορχηστρωμενη εποιθεση...σε μια κατα γενικη ομολογια κακη εθνικη ο στοχος ειναι ο μοναδικος παιχτης του θρυλου που ξεκινησε ενδεκαδα,,,σιχαματα ...
τσαρλυ λεει και αρχιδια...σκατοβαζελοι και πουτανοχανουμια που βγαζουν το μισος τους για τον θρυλο...ετσι μπορουνε με αυτον τον τροπο ,αυτο κανουνε...σιχαματα σκουπιδια...΄΄δημοσιογραφοι΄΄ λεει...γαμω τα σπιτια τους οι αλητες...τσιπα ντροπη φιλοτιμο;;αρχιδια...ξευτιλισμενα ανθρωπακια παπαγαλακια του αντιολυμπιακου μπλοκ/...
και καλ...αυτοι καλα κανουν...κατι δικοι μας που τους αποδεχονται κιολας και τους κατατασουν στους ΄΄αντικειμενικους΄΄
αυτοι θελουν τις πιο πολλες κλωτσες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Διαβαζα  ρε  αλλα  δε μπορουσα  να γραψω  ημουν  μιουταρισμενος.......καλα  τα  πας  δε λεω  αλλα  δε  μπορεις  να  τραβας  ολο  το  ζορι  μονο  σου....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ναι ρε...το ξεχασα...μπερδευτηκα νομιζα ελειπες διακοπες...τι παιχτηκε ρε;;γιατι σε εστειλαν;;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
α ναι ρε...το ξεχασα...μπερδευτηκα νομιζα ελειπες διακοπες...τι παιχτηκε ρε;;γιατι σε εστειλαν;;

Δεν  ξερεις  οτι  στο  σαιτ  υπαρχουν ρουφιανοι  και  πιρφοροι ;

Αυτο εγινε  μη  ρωτας  ποιος  δε  θα  πω.......αυτος  ξερει......εχω  δωσει  το  λογο  μου  οτι  δε  θα  συνεχισω  με  αυτον  τον  πιρφορο......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν  ξερεις  οτι  στο  σαιτ  υπαρχουν ρουφιανοι  και  πιρφοροι ;

Αυτο εγινε  μη  ρωτας  ποιος  δε  θα  πω.......αυτος  ξερει......εχω  δωσει  το  λογο  μου  οτι  δε  θα  συνεχισω  με  αυτον  τον  πιρφορο......
δεν θελω ονοματα δεν με νοιαζει δεν θα ρωταγα ποτε ,δεν θα αναγκαζα κανεναν να γινει ρουφ ακομα και για να δωσει αλλον ρουφ...
απλα ρωταω τον λογο την αιτια....δεν γινεται κατι θα εκανες...δεν μπορει να στειλω εγω πι μι στον αντι και να μπαναρει καποιον χωρις αυτος να εκανε κατι...
τι εκανες πες μωρη ουγια  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom