Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γρηγορη εισαι ενας μικρος θεος ρε φιλε...
να΄σαι καλα...ομολογας χωρις ξυλο...βλεπεις πως βγαινει η πουτανα η αληθεια παντα μπροστα;;
πεστο χρυσοστομε...πες ποιοι ειναι οι ΄΄απεναντι΄΄ στον θρυλο...
γιατι πολλοι συαγυροι εδω μεσα κατι γκολνιους και γκαζετες και ρεστα τα εχουν αντικειμενικα . και καλα....
μαθε τους μπαλλα γρηγορη...
δειξτους ποιοι ειναι οι εχθροι του θρυλου που με μανια τον πολεμανε  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε γρηγορακη αγορι μου...
χρηστιδη με λενε και πολλες μαναδες κλαινε... :rockon:
δεν ηξερες ...δεν ρωταγες;; :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Χρηστιδη το γκαζετα δεν το διαφημιζαμε στο καραισκακη;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αχαχαχαχαχαχαχ...ρε μαλακα χυνω...εχυσααααααααααααααααααααααααααααα
αυτο λεω ρε μαλακααααααααααααααααααααααααααααααα
οτι οι ΄΄απεναντι΄΄ ειναι οι μπραουδοδηματοσαμπρακοι....
οι ΄΄αντικειμενικοι΄΄ ντε....αυτοι που κοπτονται ανιδιοτελως για το καλο του ελληνικου ποδοσφαιρου...
πως σας κατουραω ετσι ευκολα...
πεστο πουλι μου...αυτο ηθελα...οτι οι ΄΄απεναντι΄΄ οι κοντρα στον θρυλο ειναι αυτα τα μουνια ,ε τον μανδυα του ΄΄μεσαιου χωρου΄΄
γιατι αν δεν καταλαβες εγω ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΜΙΛΑΓ
ααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
χυνω λεμεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
εισαι θεος γρηγοραρε  :2funny:
Έλα ρε μαλάκα. Δεν υπάρχουν αντικειμενικοί δημοσιογράφοι. Απλά λιγότερο ή περισσότερο φανατικοί δημοσιογράφοι.
Ρε μαλάκα τώρα γιατί και εσύ κάνεις τον Κινέζο; Κατηγορείς τους απέναντι για βρώμικη επίθεση και κτλπ, αλλά στους δικούς σου πουτάνας γιους που μιλούσαν για "κόκκινη" εθνική δίνει συγχωροχάρτι;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Έλα ρε μαλάκα. Δεν υπάρχουν αντικειμενικοί δημοσιογράφοι. Απλά λιγότερο ή περισσότερο φανατικοί δημοσιογράφοι.
Ρε μαλάκα τώρα γιατί και εσύ κάνεις τον Κινέζο; Κατηγορείς τους απέναντι για βρώμικη επίθεση και κτλπ, αλλά στους δικούς σου πουτάνας γιους που μιλούσαν για "κόκκινη" εθνική δίνει συγχωροχάρτι;
:-* :-* :-*
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη εισαι ενας μικρος θεος ρε φιλε...
να΄σαι καλα...ομολογας χωρις ξυλο...βλεπεις πως βγαινει η πουτανα η αληθεια παντα μπροστα;;
πεστο χρυσοστομε...πες ποιοι ειναι οι ΄΄απεναντι΄΄ στον θρυλο...
γιατι πολλοι συαγυροι εδω μεσα κατι γκολνιους και γκαζετες και ρεστα τα εχουν αντικειμενικα . και καλα....
μαθε τους μπαλλα γρηγορη...
δειξτους ποιοι ειναι οι εχθροι του θρυλου που με μανια τον πολεμανε  :2funny:
Στο γκαζέτα γράφει και ο Νικολακό πάντως, και το ξέρεις, ο οποίος γράφει και στον σπορ φμ και κάπου αλλού.
Το γκαζέτα, απλά δεν είναι "ρεντ αγκαινστ δε μασίν" (που να σας γαμηθεί ο Δίας που μου πήρατε τ όνομα ΤΗΣ ΓΚΡΟΥΠΑΡΑΣ) ή ΑΕΚ365 ή δε ξέρω ποιο είναι ένα αντίσοιχο σάιτ του βάζελου που όλα είναι με γυαλιά.
Το γκαζέτα, το σπορ φμ κτλπ κτλπ έχει αθλητικογράφους απ όλες τις ομάδες, οι οποίοι μάλιστα βρίζονται και μεταξύ τους. Πχ μπορείς να πει ότι το σπορ φμ του Χρίστογλου είναι ΑΝΤΙ-ολυμπιακό; Ο Χρίστογλου ακούει ΠΑΟ και ΑΕΚ και του βγαίνουν αφροί από τη μύτη.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μα η εθνικη ειναι κοκκινη...οι δικοι μου ΄΄πουτανας γιοι ΄΄ την αληθεια λεγανε και λενε...η εθνικη στηριζεται σε παιχτες γαλουχημενους απο τον θρυλο οπως πιο παλια απο παο...
και οπως πολυ σωστα λες αυτη η εθνικη οπως πιστωνεται τις επιτυχιες αντιστοιχα χρεωνεται τις ηττες...
ελα μου ομως που εδω οι δικοι σου οι ΄΄αντικειμενικοι΄΄ αυτοι που εχουν πλασαριστει εντεχνα και μεθοδευμενα σα ΄΄μεσαιος χωρος΄΄ κατηγορουν τωρα την εθνικη οχι για αμιγως τεχνικα θεματα αλλα για ΔΙΑΦΘΟΡΑ και ΣΗΨΗ που οφειλεται στο σωματειο του θρυλου...
αλλο να παιξει η να μην παιξει καλα ενας παιχτης και αλλο να ΔΙΑΒΡΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΠΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΝΟΣ ΣΑΤΑΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
καταλαβες κατι η να το κανω λιανα;;
γρηγορη ξαναλεω εισαι θεος...
ξεβρακωσε μπραουδακηδες δηματους σαμπρακους και σια...
βγαλε τον μανδυα απο πανω τους και φανερωσε το γνησιο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟ τους προσωπο...
δουλευε γρηγορη δουλευε...

:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Συνεχίζεις να μη λες κουβέντα για τους δικούς σας στον Πρωταθλητή και τον Γαύρο.

Υ.Γ Να πω κάτι για τον Νικολακό. Όπως έχει δηλώσει ο ίδιος στον σπορ φμ (νομίζω όταν οι Καρπετοπανόπουλοι είχαν εκπομπή και είχαν τ ρεπορταζ των ομάδων) έχει ξεκινήσει τη καριέρα του καλύπτωντας το ρεπορτάζ της ΑΕΚ για λογαριασμό του ΦΩΣ (τότε που οι αθλητικές ήταν όλες και όλες 3-4) και έχει δηλωσει πως έχει μια μικρή συμπάθεια για την ΑΕΚ. Αντίθετα δε νομίζω πως θα βρεις κάποιον της ΑΕΚ ή του ΠΑΟ που να πουν ον αιρ κάτι ανάλογο για τον αντίπαλο.
Άσχετα ότι θεωρώ τον Νικολακό γυμνοσάλιακα, πρέπει να τα λέμε όλα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Στο γκαζέτα γράφει και ο Νικολακό πάντως, και το ξέρεις, ο οποίος γράφει και στον σπορ φμ και κάπου αλλού.
Το γκαζέτα, απλά δεν είναι "ρεντ αγκαινστ δε μασίν" (που να σας γαμηθεί ο Δίας που μου πήρατε τ όνομα ΤΗΣ ΓΚΡΟΥΠΑΡΑΣ) ή ΑΕΚ365 ή δε ξέρω ποιο είναι ένα αντίσοιχο σάιτ του βάζελου που όλα είναι με γυαλιά.
Το γκαζέτα, το σπορ φμ κτλπ κτλπ έχει αθλητικογράφους απ όλες τις ομάδες, οι οποίοι μάλιστα βρίζονται και μεταξύ τους. Πχ μπορείς να πει ότι το σπορ φμ του Χρίστογλου είναι ΑΝΤΙ-ολυμπιακό; Ο Χρίστογλου ακούει ΠΑΟ και ΑΕΚ και του βγαίνουν αφροί από τη μύτη.
γρηγορη ακου...
εχεις δυο επιλογες ...
φιλικα (το ξερεις) παντα...
1)η εισαι εντελως γκαου και δεν ξερεις που πατας και που βρισκεσαι η...
2)τρολλαρεις και κανεις χαβαλε...
διαλεγεις και παιρνεις... ;)
να σου θυμισου μονο ετσι για το ονορε που λεει και ο ποιητης οτι στις καλες εποχες του ματζικ ,οταν ηταν αντρο ανδιαμφησβητητο υπηρχε κανονικα ρεπορταζ αεκ και βαζελου απο πρασινους και κιτρινους δημοσιογραφους,...
να υποθεσω οτι τοτε βεβαια ελεγες το ματζικ αντικειμενικο...σωστα;  :2funny:
εισαι θεος λεμεεεεεε  :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Συνεχίζεις να μη λες κουβέντα για τους δικούς σας στον Πρωταθλητή και τον Γαύρο.
διακρινω μια συγχυση η ειναι ιδεα μου;  :think:

μα η εθνικη ειναι κοκκινη...οι δικοι μου ΄΄πουτανας γιοι ΄΄ την αληθεια λεγανε και λενε...η εθνικη στηριζεται σε παιχτες γαλουχημενους απο τον θρυλο οπως πιο παλια απο παο...
και οπως πολυ σωστα λες αυτη η εθνικη οπως πιστωνεται τις επιτυχιες αντιστοιχα χρεωνεται τις ηττες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γρηγορη μια παρατηρησουλα...γενικη...σε παρακολουθω απο τοτε που ξεκινησες να γραφεις εδω...εισαι καλο παιδι αν και με μανια πασχιζεις να αποδειξεις το αντιθετο...
αλλα μεχρι τωρα τα εβαζες με τακια γα που σου κανανε μιαου και τα κατουραγες...
τωρα πας να τα βαλεις με τον χρηστιδη;
εισαι σιγουρος για τις δυναμεις σου;μπορεις; :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μα η εθνικη ειναι κοκκινη...οι δικοι μου ΄΄πουτανας γιοι ΄΄ την αληθεια λεγανε και λενε...η εθνικη στηριζεται σε παιχτες γαλουχημενους απο τον θρυλο οπως πιο παλια απο παο...
και οπως πολυ σωστα λες αυτη η εθνικη οπως πιστωνεται τις επιτυχιες αντιστοιχα χρεωνεται τις ηττες...
ελα μου ομως που εδω οι δικοι σου οι ΄΄αντικειμενικοι΄΄ αυτοι που εχουν πλασαριστει εντεχνα και μεθοδευμενα σα ΄΄μεσαιος χωρος΄΄ κατηγορουν τωρα την εθνικη οχι για αμιγως τεχνικα θεματα αλλα για ΔΙΑΦΘΟΡΑ και ΣΗΨΗ που οφειλεται στο σωματειο του θρυλου...
αλλο να παιξει η να μην παιξει καλα ενας παιχτης και αλλο να ΔΙΑΒΡΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΠΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΝΟΣ ΣΑΤΑΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
καταλαβες κατι η να το κανω λιανα;;
γρηγορη ξαναλεω εισαι θεος...
ξεβρακωσε μπραουδακηδες δηματους σαμπρακους και σια...
βγαλε τον μανδυα απο πανω τους και φανερωσε το γνησιο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟ τους προσωπο...
δουλευε γρηγορη δουλευε...

:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
1ον Γιατί τους λες δικούς μου; Τους πληρώνω εγώ ή τους έχω Ευαγγέλιο; Ο Σαμπριάκος ξέρω πως είναι ΑΕΚ (νομίζω τ έχει δηλώσει κιόλας)
2ον Προτιμώ χίλιες φορές να διαβάσω ένα άρθρο του Τσώχου και του Σωτηρακόπουλου (αν και ο τελευταίος δε τρέχει σα τη πουτάνα να κουνήσει το δάκτυλο και σπάνια γράφει για Εθνική ομάδα)  από Μπραουδάκηδες και σία
3ον ΑΝ είναι να διαβάσω ένα άρθρο αυτών ΣΙΓΟΥΡΑ δε θα είναι για την Εθνική ομάδα και μάλιστα μετά από το πρώτο ματς με έναν νέο προπονητή. Άλλο όμως αυτό και άλλο να λέμε ότι η Εθνική του Ρανιέρη με τις επιλογές που έκανε (ή τουλάχιστον τις περισσότερες) ήταν ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ
4ον Τελικά ρε μαλάκες θα αποφασίσετε; Ήταν ή δεν ήταν η Εθνική του 2004 "πράσινη" εθνικη. Τη μία έτσι την άλλη αλλιώς μας ζαλίσατε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
διακρινω μια συγχυση η ειναι ιδεα μου;  :think:

μα η εθνικη ειναι κοκκινη...οι δικοι μου ΄΄πουτανας γιοι ΄΄ την αληθεια λεγανε και λενε...η εθνικη στηριζεται σε παιχτες γαλουχημενους απο τον θρυλο οπως πιο παλια απο παο...
και οπως πολυ σωστα λες αυτη η εθνικη οπως πιστωνεται τις επιτυχιες αντιστοιχα χρεωνεται τις ηττες...
Καμία συγχηση. Απλά όταν έγραφα το ποστ μου είχες ήδη εσύ γράψει το δικό σου και απλά πάτησα ξανά "αποστολή" χωρίς να κοιτάξω τι είχε γραφει στο μεσοδιάστημα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη ακου...
εχεις δυο επιλογες ...
φιλικα (το ξερεις) παντα...
1)η εισαι εντελως γκαου και δεν ξερεις που πατας και που βρισκεσαι η...
2)τρολλαρεις και κανεις χαβαλε...
διαλεγεις και παιρνεις... ;)
να σου θυμισου μονο ετσι για το ονορε που λεει και ο ποιητης οτι στις καλες εποχες του ματζικ ,οταν ηταν αντρο ανδιαμφησβητητο υπηρχε κανονικα ρεπορταζ αεκ και βαζελου απο πρασινους και κιτρινους δημοσιογραφους,...
να υποθεσω οτι τοτε βεβαια ελεγες το ματζικ αντικειμενικο...σωστα;  :2funny:
εισαι θεος λεμεεεεεε  :rockon:
Μάτζικ να σου πω την αλήθεια έβλεπα μόνο και μόνο τον Τάκη, για το γέλιο.
ΑΛήθεια σου λέω πως δεν ήξερα ότι υπήρχε ρεπορτάζ για την ΑΕΚ και τον ΠΑΟ.
Στο γκαζέτα, και στο σπορ, αμα μπεις θα δεις ότι γράφουν από τον Αντύπα (δε θυμάμαι το επίθετό του) μέχρι τον Κόλκα και τον άλλον του Άρη (πάλι μου διαφεύγει τ όνομά του). Τώρα θέλεις να μου πεις ότι ο Αντύπας θα γράψει κάτι ΑΝΤΙ0-ολυμπιακό; Εκτός ΑΝ λες ότι πχ ΟΛΟΙ αυτοί οι ΚΑΘΑΡΑ οπαδικοί δημοσιογράφοι που τα βλέπουν όλα με κόκκινα, κίτρινα, πράσινα γυαλιά γράφουν 1 φορά την εβδομάδα (άντε 2 αν παίζει η ομάδα τους στην Ευρώπη) ενώ οι άλλοι οι αγαπημένοι σου, κάθε τρεις και λίγο. Οπού και ναι έτσι είναι. Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι το γκαζέττα ή ο νοβα σπορ δε δίνει βήμα και λόγο σε όλες τις λεγόμενες μεγάλες ομάδες της Ελλάδος από τους οπαδικούς της δημοσιογράφους. Απλα δε δίνει στο βαθμό που δίνει στους λατρεμένους σου
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
1ον Γιατί τους λες δικούς μου; Τους πληρώνω εγώ ή τους έχω Ευαγγέλιο; Ο Σαμπριάκος ξέρω πως είναι ΑΕΚ (νομίζω τ έχει δηλώσει κιόλας)
2ον Προτιμώ χίλιες φορές να διαβάσω ένα άρθρο του Τσώχου και του Σωτηρακόπουλου (αν και ο τελευταίος δε τρέχει σα τη πουτάνα να κουνήσει το δάκτυλο και σπάνια γράφει για Εθνική ομάδα)  από Μπραουδάκηδες και σία
3ον ΑΝ είναι να διαβάσω ένα άρθρο αυτών ΣΙΓΟΥΡΑ δε θα είναι για την Εθνική ομάδα και μάλιστα μετά από το πρώτο ματς με έναν νέο προπονητή. Άλλο όμως αυτό και άλλο να λέμε ότι η Εθνική του Ρανιέρη με τις επιλογές που έκανε (ή τουλάχιστον τις περισσότερες) ήταν ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ
4ον Τελικά ρε μαλάκες θα αποφασίσετε; Ήταν ή δεν ήταν η Εθνική του 2004 "πράσινη" εθνικη. Τη μία έτσι την άλλη αλλιώς μας ζαλίσατε
μαλλον δεν διαβασες ουτε τωρα το ποστ μου αφου ρωτας αν ηταν πρασινη εθνικη;εννοειται ναι αφου στηριζοταν σε παιχτες πρασινους οπως τωρα ειναι κοκκινη...στα καλα αποτελεσματα και στα κακα...
εγω μια χαρα τα εχω βαλει στη σειρα και καθολου μπερδεμενος δεν ειμαι...
δικοι σου ειναι κατα το δικο σου ΄΄δικοι μου΄΄  ;)  :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γρηγορη μια παρατηρησουλα...γενικη...σε παρακολουθω απο τοτε που ξεκινησες να γραφεις εδω...εισαι καλο παιδι αν και με μανια πασχιζεις να αποδειξεις το αντιθετο...
αλλα μεχρι τωρα τα εβαζες με τακια γα που σου κανανε μιαου και τα κατουραγες...
τωρα πας να τα βαλεις με τον χρηστιδη;
εισαι σιγουρος για τις δυναμεις σου;μπορεις; :think:
Τι εννοείς να τα βάλω με τον ρηστίδη;
Έχω να χωρήσω κάτι με τον Χριστίδη και δε το ξέρω. Θα κλείσει ο υπολογιστής το βράδυ θα πάει το νικ "Χριστίδης" για ύπνο (ή ότι άλλο κάνει το βράδυ) θα πάει και το νικ "Γκρέγκορυ35" για ύπνο θα ξημερώσει η αυριανή μέρα και οι 2 θα κοιτάξουν να βγάλουν τον επιούσιο. Τώρα αν ο Χρηστίδης είναι "ΟΣΦΠούστης" και ο Γκρέγκορυ35 "ΑΕξάρα" δε σημαίνει ότι έχουν και να χωρήσουν και τίποτα. Στη ζωή τους κοιτάνε να τα φέρουν βόλτα, κοιτάνε να φροντίζουν την οικογένειά τους και τα παιδία τους (εσύ ξέρω πως έχεις εγώ δεν έχω) και η μπάλα είναι για να κάνουμε καζούρα, να βριζόμαστε και να βγάζουμε τις στραβές και τις ανάποδες της ημέρας. Ούτε εγώ έχω να χορίσω κάτι μαζί σου ούτε εσύ μ εμένα (θέλω να πιστεύω). Οπότε δε τα βάζω με τον Χρηστίδη, ή με τον Κάβλαρχο (αλήθεια τι έγινε αυτός; ).
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μάτζικ να σου πω την αλήθεια έβλεπα μόνο και μόνο τον Τάκη, για το γέλιο.
ΑΛήθεια σου λέω πως δεν ήξερα ότι υπήρχε ρεπορτάζ για την ΑΕΚ και τον ΠΑΟ.
Στο γκαζέτα, και στο σπορ, αμα μπεις θα δεις ότι γράφουν από τον Αντύπα (δε θυμάμαι το επίθετό του) μέχρι τον Κόλκα και τον άλλον του Άρη (πάλι μου διαφεύγει τ όνομά του). Τώρα θέλεις να μου πεις ότι ο Αντύπας θα γράψει κάτι ΑΝΤΙ0-ολυμπιακό; Εκτός ΑΝ λες ότι πχ ΟΛΟΙ αυτοί οι ΚΑΘΑΡΑ οπαδικοί δημοσιογράφοι που τα βλέπουν όλα με κόκκινα, κίτρινα, πράσινα γυαλιά γράφουν 1 φορά την εβδομάδα (άντε 2 αν παίζει η ομάδα τους στην Ευρώπη) ενώ οι άλλοι οι αγαπημένοι σου, κάθε τρεις και λίγο. Οπού και ναι έτσι είναι. Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι το γκαζέττα ή ο νοβα σπορ δε δίνει βήμα και λόγο σε όλες τις λεγόμενες μεγάλες ομάδες της Ελλάδος από τους οπαδικούς της δημοσιογράφους. Απλα δε δίνει στο βαθμό που δίνει στους λατρεμένους σου
ακου και ειναι το τελευταιο γιατι εχω δουλεια...θα τα πουμε καποια αλλη στιγμη....αν και αυτα που θα πω τα εχω πει χιλιαδες φορες...
για να περασει στη κοινη γνωμη ενα μεσο σαν αντικειμενικο η μεσαιου χωρου οπως καταλαβαινεις εχει αναγκη την εξωθεν καλη μαρτυρια ...
τι πιο απλο λοιπον απο το να φωναξεις δυο ΄΄σταμπαρισμενους΄΄ γαυρους δημσιογραφους ωστε να μπορει να πει ο καθε γρηγορης :μα εχει ηρακλη και νικολακοπουλο πως πολεμαει τον γαυρο;την ωρα που βομβαρδιζει εναντιον του θρυλου καθόιονδηποτε τροπο μπορει η τεταρτη εξουσια να κανει...
εν ολιγοις ο κωσταρας και ο ηρακλης ειναι το αλλοθι του δολοφονου...
αυτα προς το παρον δεν γινεται να στα μαθω ολα μονομιας  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μαλλον δεν διαβασες ουτε τωρα το ποστ μου αφου ρωτας αν ηταν πρασινη εθνικη;εννοειται ναι αφου στηριζοταν σε παιχτες πρασινους οπως τωρα ειναι κοκκινη...στα καλα αποτελεσματα και στα κακα...
εγω μια χαρα τα εχω βαλει στη σειρα και καθολου μπερδεμενος δεν ειμαι...
δικοι σου ειναι κατα το δικο σου ΄΄δικοι μου΄΄  ;)  :2funny:
Δεν είπα για σένα ρε μαλάκα. Άλλοι ΟΣΦΠ λένε ότι η εθνική του 2004 δεν ήταν πράσινη
Όταν λες δικοί μου εννοείς ΑΕΚ;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τι εννοείς να τα βάλω με τον ρηστίδη;
Έχω να χωρήσω κάτι με τον Χριστίδη και δε το ξέρω. Θα κλείσει ο υπολογιστής το βράδυ θα πάει το νικ "Χριστίδης" για ύπνο (ή ότι άλλο κάνει το βράδυ) θα πάει και το νικ "Γκρέγκορυ35" για ύπνο θα ξημερώσει η αυριανή μέρα και οι 2 θα κοιτάξουν να βγάλουν τον επιούσιο. Τώρα αν ο Χρηστίδης είναι "ΟΣΦΠούστης" και ο Γκρέγκορυ35 "ΑΕξάρα" δε σημαίνει ότι έχουν και να χωρήσουν και τίποτα. Στη ζωή τους κοιτάνε να τα φέρουν βόλτα, κοιτάνε να φροντίζουν την οικογένειά τους και τα παιδία τους (εσύ ξέρω πως έχεις εγώ δεν έχω) και η μπάλα είναι για να κάνουμε καζούρα, να βριζόμαστε και να βγάζουμε τις στραβές και τις ανάποδες της ημέρας. Ούτε εγώ έχω να χορίσω κάτι μαζί σου ούτε εσύ μ εμένα (θέλω να πιστεύω). Οπότε δε τα βάζω με τον Χρηστίδη, ή με τον Κάβλαρχο (αλήθεια τι έγινε αυτός; ).
:2funny:
αντε γαμησου ρε που μου κανεις τον μαλακα και αναλυεις την μαλακια που σε- με βαραει :-*
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ακου και ειναι το τελευταιο γιατι εχω δουλεια...θα τα πουμε καποια αλλη στιγμη....αν και αυτα που θα πω τα εχω πει χιλιαδες φορες...
για να περασει στη κοινη γνωμη ενα μεσο σαν αντικειμενικο η μεσαιου χωρου οπως καταλαβαινεις εχει αναγκη την εξωθεν καλη μαρτυρια ...
τι πιο απλο λοιπον απο το να φωναξεις δυο ΄΄σταμπαρισμενους΄΄ γαυρους δημσιογραφους ωστε να μπορει να πει ο καθε γρηγορης :μα εχει ηρακλη και νικολακοπουλο πως πολεμαει τον γαυρο;την ωρα που βομβαρδιζει εναντιον του θρυλου καθόιονδηποτε τροπο μπορει η τεταρτη εξουσια να κανει...
εν ολιγοις ο κωσταρας και ο ηρακλης ειναι το αλλοθι του δολοφονου...
αυτα προς το παρον δεν γινεται να στα μαθω ολα μονομιας  :grin:
Και ο Κωστάρας και ο Ηρακλής είναι μαλάκες που δίνουν άλλοθι στον δολοφόνο; Δεν τους έχω για χαζούς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom