Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Αυτα που εγραψες ειναι εσωτερικα δικα σας και δε θελω να ανακατευομαι. Ομως μια που εδω ειναι ανοιχτο θρεντ και μπορουμε να κανουμε μια κουβεντα και οι αλλοθρησκοι ( οπως και εσεις στα δικα μας), να σου πω το εξης και οτι θες απαντα. Πιστευεις Κοκαλης και τωρα Μαρινακης ανεβασαν τον Ολυμπιακο ως επιπεδο? Πηρες 10 πρωταθληματα παραπανω ε και? Εκει που ειχες 30 εχεις 40. Και να μη τον ειχες τον Κοκαλη η το Μαρινακη 10 ψωροπρωταθληματα θα τα παιρνες. Και τον Κουγια να χες παραγοντα.
Σου κανε ενα γηπεδο που δεν ειναι καν ιδιοκτησια σου ως ΠΑΕ. Και μικρο σχετικα που δε παιρνει επεκταση. Τεσπα αστο το γηπεδο. Αλλα ως ομαδα δε σε ανεβασε. Εκει σερνεσαι στα ιδια. Ως τους 16 πηγαινες και πριν ως τους 16 και τωρα. Δεν ανεβηκες κυβικα στην Ευρωπη δεν εγινες ευρωπαικη ομαδα. Τοσα χρονια αυτο αδικαιολογητο. Γιατι χορευαν τα εκατομμυρια και μη εχοντας αντιπαλους εδω , θα μπορουσες ανετα να το κανεις.

Α ναι?μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις ποια είναι η μόνη Ελληνική ομάδα που έχει νικήσει Λίβερπουλ Λα Κορουνια Μονακό είχε τη ρεάλ μέσα στο Μπερναμπέου με 10 παίκτες στο 1-2?3 φορές την Αρσεναλ νίκη συνεχόμενη 3 φορς την Πόρτο κτλ κτλ?

Μπορείς να μου πεις ποια Ελληνική ομάδα είχε μέσο όρο ευκαιριών 10 ανά παιχνίδι όπως ο Ολυμπιακός με Καραπιάλη και γερο-Γκόγκα το 98-99?

Μπορείς να μου πεις ποια Ελληνικη ομάδα ήταν πρώτη στη βαθμολογία της UEFA από το 1960-1995 όταν μας πέρασε ο ροζ ΠΟΑ με την Ααλμποργκ τότε που πέταξαν έξω τη Δυναμό Κιέβου?Και πότε άλλοτε Ελληνική ομάδα ήταν στην 26η θεση της UEF όπως τώρα?

Ο Ολυμπιακός είναι η μόνη ομάδα στην Ευρώπη που έχει πετύχει σημαντικές νίκες επί ΟΜΑΔΩΝ όχι ομαδούλων.

Αλλά το λάθος σου είναι ότι βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος.

Η μεγαλύτερη μαγκιά του Κόκαλη είναι ότι έκανε τα 5χρονα Ολυμπιακούς.έκανε το άλλο στην κούνια από 2 χρονών να φωνάζει Θρύλος.για αυτό εσείς δε γεμίζετε ταξί 18 χρόνια μετά.

Οι εγκαταστασεις που έφτιαξε οι δημόσιες σχεσεις σε επίπεδο UEFA ΚΤΛ ΚΤλ δεν είναι άνοδος.άσε μας ρε φίλε. :2funny: :2funny:

Kαι επι σαλιαρελη πηγε. Που απεκλεισε τη Μονακο με το γκολ του Μπατιστα. Και ο Πανιωνιος εχει παει στους 8 του Κυπελλουχων. Στους 8 του Τσαμπιονς λιγκ εχει παει η Λεγκια η Χαιντουκ ο ΑΠΟΕΛ


με παίκτες απλήρωτους και ανυπαρκτη διοικηση. :2funny: τι συγκρινεις ακριβως?

τοτε που φυσικα δεν υπηρχε ο νομος Μποσμαν...τότε που φυσικα στο πρωταθλητρωιν επαιζε 1 ομαδα από κάθε χωρα στο κυπελλούχων η κυπελλουχοσ κτλ..όχι όπως τωρα που ο 3-4ος στη χωρα του παιρνει CL...

Καταλαβαινω πως ηταν τα πραγματα μετα τα πετρινα χρονια αλλα αντε αυτο το κανες το χορτασες. Αντε με τα 7 συνεχομενα να κανεις το ρεκορ. Μετα λογικα επρεπε να θες να ανεβεις επιπεδο. Αλλα ανακυκλωνες στα ιδια. Βεβαια οκ κατι εκανες απο το 2007 στην Ευρωπη και μετα. Εκτος εδρας νικες, διαφορετικη νοοτροπια, αλλα παλι στην κρισιμη στιγμη δε τραβαγες. Ακομη και στην καλυτερη ευρωπαικη χρονια με Βαλβερδε σε απεκλεισε μια καποια... Μεταλιστ.


είδα μπαλα όμως με Βαλβερδε...αλλα δε μας ειπες εσύ τη Μεταλιστ με Ταισον κτλ θα τη νικούσες? :2funny:

Θελω να πω οτι αναλογα τα λεφτα που επεσαν, τα χ ρονια που περασαν και τον ολο θορυβο και τη λατρεια, λιγο ανεβηκες. Ησουν πολυ χαμηλα τοτε περισσοτερο . Αλλα ομαδα που στην Ευρωπη δεν εχει παει περα απο τους 8 δεν μπορει να θεωρειται μεγαλη.
Ουτε ο Παναθηναικος μη κοροιδευομαστε. Εχω παει ενα τελικο 40 χρονια πριν. Και η Μαλμε εχει παει τελικο και μαλιστα πιο προσφατα. Η Στεαουα η Γαλατα ο Ερυθρος Αστερας η Φερεντσβαρος η Δυναμο Τιφλιδας η Αντερλεχτ εχουν σηκωσει ευρωπαικες κουπες.



πήγε κάποτε και η ΑΕΚ στους 4 του uefa παίζοντας με κατι 5-6ους....και ακομα το αναπολει..αποτέλεσμα?γ εθνικη και 21 χρονια χωρις πρωταθλημα... :2funny:

το αν εφτασα στους 8 η στους 4 δεν μετραρει για ένα συλλογο.αλλα πραγματα μετρανε για να ερθουν οι επιτυχιες.η οργανωση πρωτα απ όλα.

Εσυ καποτε γιατι δε τις απεκλειες τις ζεν ες τοτε? Στο γιουροπα σε αποκλειουν οι λεβαντε και οι μεταλιστ. ας την παραμυθα. Δε λεω οτι ειμαι καλυτερος . Αλλα μη παραμυθιαζεσαι απο ταξη μεγεθους απο κυβικα στα ιδια εισαι. Εξαλλου δες και τις κληρωσεις. Μια ζωη στο τριτο γκρουπ δυναμικοτητας σε βαζουν. 20 χρονια κοντευεις στο τσαμπιονς λιγκ, εκει στα ιδια. Μεχρι και η Βασιλεια στο δευτερο ηταν

εσυ τη Λεβάντε και τη Μέταλιστ θα τις απεκλειες?

για τη Μπενφικα που απεκλεισα περυσι την λεγατε καφενειο  :2funny: και πηγε στον τελικο του EUROPA.....

α ξεχασα εριξα και 2 γκολ στη United..καφενειο και αυτή  :2funny:



 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Α ναι?μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις ποια είναι η μόνη Ελληνική ομάδα που έχει νικήσει Λίβερπουλ Λα Κορουνια Μονακό είχε τη ρεάλ μέσα στο Μπερναμπέου με 10 παίκτες στο 1-2?3 φορές την Αρσεναλ νίκη συνεχόμενη 3 φορς την Πόρτο κτλ κτλ?

Μπορείς να μου πεις ποια Ελληνική ομάδα είχε μέσο όρο ευκαιριών 10 ανά παιχνίδι όπως ο Ολυμπιακός με Καραπιάλη και γερο-Γκόγκα το 98-99?

Μπορείς να μου πεις ποια Ελληνικη ομάδα ήταν πρώτη στη βαθμολογία της UEFA από το 1960-1995 όταν μας πέρασε ο ροζ ΠΟΑ με την Ααλμποργκ τότε που πέταξαν έξω τη Δυναμό Κιέβου?Και πότε άλλοτε Ελληνική ομάδα ήταν στην 26η θεση της UEF όπως τώρα?

Ο Ολυμπιακός είναι η μόνη ομάδα στην Ευρώπη που έχει πετύχει σημαντικές νίκες επί ΟΜΑΔΩΝ όχι ομαδούλων.

Αλλά το λάθος σου είναι ότι βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος.

Η μεγαλύτερη μαγκιά του Κόκαλη είναι ότι έκανε τα 5χρονα Ολυμπιακούς.έκανε το άλλο στην κούνια από 2 χρονών να φωνάζει Θρύλος.για αυτό εσείς δε γεμίζετε ταξί 18 χρόνια μετά.

Οι εγκαταστασεις που έφτιαξε οι δημόσιες σχεσεις σε επίπεδο UEFA ΚΤΛ ΚΤλ δεν είναι άνοδος.άσε μας ρε φίλε. :2funny: :2funny:


με παίκτες απλήρωτους και ανυπαρκτη διοικηση. :2funny: τι συγκρινεις ακριβως?

τοτε που φυσικα δεν υπηρχε ο νομος Μποσμαν...τότε που φυσικα στο πρωταθλητρωιν επαιζε 1 ομαδα από κάθε χωρα στο κυπελλούχων η κυπελλουχοσ κτλ..όχι όπως τωρα που ο 3-4ος στη χωρα του παιρνει CL...


είδα μπαλα όμως με Βαλβερδε...αλλα δε μας ειπες εσύ τη Μεταλιστ με Ταισον κτλ θα τη νικούσες? :2funny:



πήγε κάποτε και η ΑΕΚ στους 4 του uefa παίζοντας με κατι 5-6ους....και ακομα το αναπολει..αποτέλεσμα?γ εθνικη και 21 χρονια χωρις πρωταθλημα... :2funny:

το αν εφτασα στους 8 η στους 4 δεν μετραρει για ένα συλλογο.αλλα πραγματα μετρανε για να ερθουν οι επιτυχιες.η οργανωση πρωτα απ όλα.

εσυ τη Λεβάντε και τη Μέταλιστ θα τις απεκλειες?

για τη Μπενφικα που απεκλεισα περυσι την λεγατε καφενειο  :2funny: και πηγε στον τελικο του EUROPA.....

α ξεχασα εριξα και 2 γκολ στη United..καφενειο και αυτή  :2funny:
Μάλιστα η ΚΠΡ του 78 (που παίζει να ήταν και στη 5η θέση την ΑΓΓΛΙΑΣ) ήταν ομάδα της πλάκας. Τι άλλο θα διαβάσουμε ρε πούστη μου από κάποιους  :headbang: :headbang: :headbang:
Α! Και με τη λογική σου η Μαν Γιουν που σ απέκλεισε πέρσι είναι ΟΜΑΔΟΥΛΑ της σειράς γιατί όταν σε πέταξε έξω στην Αγγλία δεν ήταν ΚΑΝ 6η. 8η ήταν  ;)
Και ναι ΚΑΙ πέρσι ΚΑΙ φέτος η Μαν Γιουν δεν είναι απλά καφενείο. Είναι το παλιό μαγαζί του Λουμίδη στο κέντρο. Καφενοκοπτείο ήταν και είναι. Η χαρά της Φούλαμ, της Σουόνσι και της ΜΚ (πως στον πούτσο λένε την ομάδα που της πέταξε 4 πριν μια εβδομάδα για το Λιγκ Καπ)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Το να κάνω συγκρίσεις για τον Ολυμπιακό με βάζελο ή αεκ το θεωρώ μη απαραίτητο. Τα ευκόλως εννούμενα παραλείπονται.

Όσον αφορά την ομάδα μας τώρα. Τα έλεγα πρίν 2 εβδομάδες. Ο Ολυμπιακός δεν έπρεπε να πουλήσει Μανωλά και σε αυτό συμφωνούμε όλοι. Έτσι χαλάει την άμυνα που μας έσωσε πέρυσι. Ο Μανωλάς για Τσου Λου με την ταχύτητά του διόρθωνε τα όποια λάθη γινόντουσαν και βγαίνανε αντίπαλοι σε αιφνιδιασμούς. όσον αφορά τον Αβράμη νομίζω πως κανείς δεν κρατά κακία. Είναι πολύ καλός παίκτης και είναι λογικό όταν δεν υπολογίζεται, είναι για  δεύτεηρ λύση για τον Ολυμπιακό (γιατί ο Ολυμπιακός ανέβηκε επίπεδο), να προτειμάει να παίξει αλλού στην πρώτη ομάδα. Έχει φιλοδοξίες και δεν το θεωρώ κακό. Ο παλιός Αβράμης ψάχναμε να βρούμε αν θα κάνει κανά λάθος γιατί το παιδί ήταν αλάνθαστος. Τώρα έχασε τη σταθερότητά του, αλλά παρόλα αυτά, μετά την πώληση Μανωλά, φέτος θα μετά από λίγα παιχνίδια θα τον έτρωγε τον Μποτία πιστεύω.

Για τον Σάμαρη τα είχα πεί. Εκεί Χριστίδη είχες διαφωνήσει μαζί μου λίγο. Σχετικά με το οικονομικό δηλαδή, ότι έπρεπε να πουληθεί γιατί είναι 4000% κέρδος. Στο οποίο συμφωνώ. Επιχειρηματικά άξιζε και με το παραπάνω, απλά όχι φέτος... καλύτερα του χρόνου.
Αν και όλοι μας συμφωνούμε... Δεν είναι τόσο μεγάλη απώλεια ο Σάμαρης όσο ο Μανωλάς παιδιά. Χωρίς τον Μανωλά φέτος, στην Ευρώπη φοβάμαι ότι κάτι φασούλες που παλιά ο Ολυμπιακός έτρωγε κάτι γκολ αστεία, φέτος θα τα ξαναέχουμε. ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Όσον αφορά για τον λαγουδάκη, πούλο, πίσσα και πούπουλα το αρχίδι. Που ήρθε και κάθησε πάνω στο συμβόλαιό του.

Ας περιμένουμε να δούμε πάντως τις μεταγγραφές να δο΄με πως θα τα πάει η ομάδα μας. Είναι νωρίς ακόμα και δεν έχουν ρολλάρει μεταξύ τους.

ΥΓ 1. Με την ομάδα των πούστηδων που ποστάρουν εδώ μέσα δε θέλω να ασχοληθώ αλλά προκαλείται. Λέτε ρε μουνιά ότι τρώμε σανό επειδή ο πρόεδρος πουλάει παίκτες 15 εκατομμύρια? Όταν εσείς δίνατε τον Νίνη ήταν καλά? Λέτε ότι τρώμε σανό επειδή δεν έχουμε Έλληνες παίκτες... και όταν είχαμε πάλι τα ίδια δε λέγατε? ότι και καλά δεν κάνει μεταγγραφές? ότι να ναι δηλαδή. Δεν έχετε τι να πείτε και λέτε μαλακίες. Το σανό έγινε καραμέλα χωρίς να έχει νόημα.

ΥΓ 2. Με προβλημάτισε λίγο ότι, Βάις, Χολέμπας, Αβράαμ, δείξανε ότι έχουν παράπονα από τον Μίτσελ. Ο Ολυμπιακός ανέβηκε επίπεδο και είναι λογικό παίκτες που παίζανε παλιά τώρα να μην είναι καν στην ομάδα. Αλλά είναι μόνο αυτό?

ΥΓ 3. Θέλω Έλληνες παίκτες μεν, αλλά αν η ομάδα ρολλάρει και παίζει μπαλάρα στον πούτσο μου. Αν δεν υπάρχουν καλοί Έλληνες τι να κάνω δηλαδή? Να τους πάρω για να γίνω "ελληνική ομάδα" και να παίρνω τα αρχίδια μου? Εγώ όταν έφυγε ο Τζιοβάνι κόντευα να βάλω τα κλάμματα. όταν έφυγε η γαυράρα ο Αμανατίδης παίζει να με έξυνε και το δεξί αρχίδι μου. Από θέμα προσφοράς-θεάματος και μόνο !
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Πω ρε πούστη έβλεπα βίντεο του ΜΑνωλά τώρα... κρίμα και πάλι κρίμα. Τέτοιον αμυντικό δύσκολα ξαναβρίσκεις. και ιδιαίτερα τόσο γρήγορο... Κρίμα. Επίθεση θα είμαστε καλυτεροι φέτος. Άμυνα όμως μας φοβάμαι
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
hustler,
1. πρεπει να κοιμασαι και να ξυπνας με το ονειρο να κανει τα ιδια ο Μελισσανιδης με αυτα που πιστευεις πως εχει κανει ο Κοκκαλης
2. Ελατε με το καλο απο τη βου Εθνικη και ξαναμιλείστε

και κάντε και καμιά προσευχή να μην σας ξαναφησει καγκελο αυτός που σας έριξε 2 κατηγορίες για να μη δώσει φράγκο.

Και κάτι ακόμα: για την πάρτη σας αλλάξανε μια ολοκληρη κατηγορια για να μην πέσετε πιο κατω. Για την πάρτη σας φτιάξανε και Κύπελλο για να μην κλαίνε οι Αεκτζήδες...
αράχτε ρε ηθικοί και άμεμπτοι
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πω ρε πούστη έβλεπα βίντεο του ΜΑνωλά τώρα... κρίμα και πάλι κρίμα. Τέτοιον αμυντικό δύσκολα ξαναβρίσκεις. και ιδιαίτερα τόσο γρήγορο... Κρίμα. Επίθεση θα είμαστε καλυτεροι φέτος. Άμυνα όμως μας φοβάμαι
φίλε ο Μανωλάς ήταν εξαιρετικός αθλητής. Από γκέλες όμως είχαμε να λέμε..ουυυυυ
Σύμφωνοι, είχε βελτιωθεί αισθητά, αλλά εμένα έτρεμε το φυλλοκάρδι μου μην κάνει καμιά γκέλα που σήμαινε άμεσα γκολ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
hustler,
1. πρεπει να κοιμασαι και να ξυπνας με το ονειρο να κανει τα ιδια ο Μελισσανιδης με αυτα που πιστευεις πως εχει κανει ο Κοκκαλης
2. Ελατε με το καλο απο τη βου Εθνικη και ξαναμιλείστε

και κάντε και καμιά προσευχή να μην σας ξαναφησει καγκελο αυτός που σας έριξε 2 κατηγορίες για να μη δώσει φράγκο.

Και κάτι ακόμα: για την πάρτη σας αλλάξανε μια ολοκληρη κατηγορια για να μην πέσετε πιο κατω. Για την πάρτη σας φτιάξανε και Κύπελλο για να μην κλαίνε οι Αεκτζήδες...
αράχτε ρε ηθικοί και άμεμπτοι
Σταματά αγόρι μου να τρομπαρεις.Μεγαλωσες.Η αναδιάρθρωση είχε αποφασιστεί ενα χρονο πριν τον υποβιβασμό της ΑΕΚ.Το ίδιο και το κύπελλο γ εθνικής.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
φίλε ο Μανωλάς ήταν εξαιρετικός αθλητής. Από γκέλες όμως είχαμε να λέμε..ουυυυυ
Σύμφωνοι, είχε βελτιωθεί αισθητά, αλλά εμένα έτρεμε το φυλλοκάρδι μου μην κάνει καμιά γκέλα που σήμαινε άμεσα γκολ...

Όποιος μπαίνει στις φάσεις θα πάρει και δόξα θα πάρει και γιούχα. Ο Μανωλάς δεν κόλλωνε πουθενά. Πήγαινε εκεί με τα μπούνια να μαρκάρει. Δεν περίμενε να του έρθουν. Κυνήγαγε φάσεις παρόλο που τον αντίπαλο τον μάρκαρε άλλος μας παίκτης. Μου αρκεί πολύ. Αυτό δείχνει φιλοδοξίες.

θυμήσου τον Ντομί. Δεν τον πέρασε ποτέ κανείς αμυντικά. ΓΙΑΤΙ????? Γιατί ο Ντομί δεν πήγαινε ποτέ να κόψει επιθετικό. Απλά καθόταν μπροστά και οπισθοχωρούσε. Με αποτέλεσμα να μην τον περνάει κανείς, αλλά να μας βγαίνουν σέντρες και πάσες αντιπάλων μέσα στην άμυνα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σταματά αγόρι μου να τρομπαρεις.Μεγαλωσες.Η αναδιάρθρωση είχε αποφασιστεί ενα χρονο πριν τον υποβιβασμό της ΑΕΚ.Το ίδιο και το κύπελλο γ εθνικής.
άει πάαινε ρε.
δεν σου είπα να μην μου ξαναμιλήσεις;
ασχολήσου με το κωλοχανείο σου στο θρεντ σας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Όποιος μπαίνει στις φάσεις θα πάρει και δόξα θα πάρει και γιούχα. Ο Μανωλάς δεν κόλλωνε πουθενά. Πήγαινε εκεί με τα μπούνια να μαρκάρει. Δεν περίμενε να του έρθουν. Κυνήγαγε φάσεις παρόλο που τον αντίπαλο τον μάρκαρε άλλος μας παίκτης. Μου αρκεί πολύ. Αυτό δείχνει φιλοδοξίες.

θυμήσου τον Ντομί. ΨΔεν τον πέρασε ποτέ κανείς αμυντικά. ΓΙΑΤΙ????? Γιατί ο Ντομί δεν πήγαινε ποτέ να κόψει επιθετικό. Απλά καθόταν μπροστά και οπισθοχωρούσε. Με αποτέλεσμα να μην τον περνάει κανείς, αλλά να μας βγαίνουν σέντρες και πάσες αντιπάλων μέσα στην άμυνα
ο Μανωλάς έχει ατέλειες αλλά εχει ενα καλό.δουλεύει και βελτιώνεται.προσπαθει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
ΥΓ 2. Με προβλημάτισε λίγο ότι, Βάις, Χολέμπας, Αβράαμ, δείξανε ότι έχουν παράπονα από τον Μίτσελ. Ο Ολυμπιακός ανέβηκε επίπεδο και είναι λογικό παίκτες που παίζανε παλιά τώρα να μην είναι καν στην ομάδα. Αλλά είναι μόνο αυτό?
Το έγραψα και χτες. Φοβάμαι ότι ετοιμάζεται κλίμα για επίρριψη ευθυνών στον Μίτσελ.  
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
10
Like
2.605
Πόντοι
3.187
Το Σάββατο μετά το παιχνίδι ο Μίτσελ έκανε δηλώσεις και δεν είχε δίπλα του την γνωστή όμορφη μεταφράστρια. Λες να την πούλησε και αυτήν ο Μαρινάκης?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Το έγραψα και χτες. Φοβάμαι ότι ετοιμάζεται κλίμα για επίρριψη ευθυνών στον Μίτσελ. 

Το έγραψα και χτες. Φοβάμαι ότι ετοιμάζεται κλίμα για επίρριψη ευθυνών στον Μίτσελ. 

Μάγος είσαι?

Εδώ είναι Ελλάντα και στις γκέλες θες Ελληναρες παίκτες που μιλούν με την εξέδρα να σε στηρίξουν...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Όποιος μπαίνει στις φάσεις θα πάρει και δόξα θα πάρει και γιούχα. Ο Μανωλάς δεν κόλλωνε πουθενά. Πήγαινε εκεί με τα μπούνια να μαρκάρει. Δεν περίμενε να του έρθουν. Κυνήγαγε φάσεις παρόλο που τον αντίπαλο τον μάρκαρε άλλος μας παίκτης. Μου αρκεί πολύ. Αυτό δείχνει φιλοδοξίες.

θυμήσου τον Ντομί. Δεν τον πέρασε ποτέ κανείς αμυντικά. ΓΙΑΤΙ????? Γιατί ο Ντομί δεν πήγαινε ποτέ να κόψει επιθετικό. Απλά καθόταν μπροστά και οπισθοχωρούσε. Με αποτέλεσμα να μην τον περνάει κανείς, αλλά να μας βγαίνουν σέντρες και πάσες αντιπάλων μέσα στην άμυνα
όταν μάρκαρε μια χαρά ήταν...με την μπάλα στα πόδια όμως έκανε τις γκέλες. Κάτι αδύναμα γυρίσματα πίσω, κάτι να αφαιρείται, κάτι λάθος πάσες...τέτοια πράγματα...

Σου είπα, καλός αθλητής. Αλλά τις γκέλες του τις φοβόμουνα κάργα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Επίσης φίλε hitman7771 αυτά τα "άλλαξε επίπεδο" τα ψιλοβαρέθηκα. Θα δούμε φέτος. Γιατί αν δεν πάρουμε νταμπλ φέτος με νίκες έναντι βάζελου-πάοκ στην έδρα μας με 5 τεμάχια και πάνω τουλάχιστον, να τα βράσω τα λόγια. Ή θα σου πει εσένα τίποτα να νικήσουμε τον πάοκ ή τον πούστη 3-1 ας πούμε; Υπερβολικός; Ίσως. Αλλα αυτό σημαίνει για μένα άλλαξε επίπεδο. Την Ευρώπη την αφήνω έξω ήδη και δεν θα είναι κριτήριο. Με μεγαθήρια παίζουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom