Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Xρηστιδη... σοβαρεψου. Ουτε εσυ ο ιδιος τα πιστευεις αυτα που λες. Στα τουρνουα στην Αμερικη πηγαινες και το 60.
Τωρα να πουλαγες τους παιχτες σου στη Ρεαλ τη Μιλαν και τη Μπαρτσελονα να το καταλαβω να πω οκ. Να τους πουλας στην Τραμπζονσπορ δηλαδη μια ΜΕΣΑΙΑ ομαδα του ΤΟΥΡΚΙΚΟΥ πρωταθληματος του πουστη.
Ασ τις πορεις και τις επισκεψεις και και. Εδω στην ταμπακιερα τι κανεις. Στο ζουμι. Παλι στους 16 θα πας και αμα. Εκει ειναι το ζουμι και εκει επρεπε να σε ανεβασουν οι προεδροι σου. Αν τωρα θες να παραμυθιαζεσαι με τις εκδρομες και τα πανυγηρια θεμα δικ σας ειναι.
Και η Ροζενμποργκ εχει ποσους τιτλους στη Νορβηγια και το παιρνε για καμια 20ετια αλλα μεγαλη ευρωπαικη ομαδα δε τη λες με τιποτα νομιζω
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Θελω να πω οτι αναλογα τα λεφτα που επεσαν, τα χ ρονια που περασαν και τον ολο θορυβο και τη λατρεια, λιγο ανεβηκες. Ησουν πολυ χαμηλα τοτε περισσοτερο . Αλλα ομαδα που στην Ευρωπη δεν εχει παει περα απο τους 8 δεν μπορει να θεωρειται μεγαλη.
Ουτε ο Παναθηναικος μη κοροιδευομαστε. Εχω παει ενα τελικο 40 χρονια πριν. Και η Μαλμε εχει παει τελικο και μαλιστα πιο προσφατα. Η Στεαουα η Γαλατα ο Ερυθρος Αστερας η Φερεντσβαρος η Δυναμο Τιφλιδας η Αντερλεχτ εχουν σηκωσει ευρωπαικες κουπες.
:thumbsup:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Θελω να πω οτι αναλογα τα λεφτα που επεσαν, τα χ ρονια που περασαν και τον ολο θορυβο και τη λατρεια, λιγο ανεβηκες. Ησουν πολυ χαμηλα τοτε περισσοτερο . Αλλα ομαδα που στην Ευρωπη δεν εχει παει περα απο τους 8 δεν μπορει να θεωρειται μεγαλη.
Ουτε ο Παναθηναικος μη κοροιδευομαστε. Εχω παει ενα τελικο 40 χρονια πριν. Και η Μαλμε εχει παει τελικο και μαλιστα πιο προσφατα. Η Στεαουα η Γαλατα ο Ερυθρος Αστερας η Φερεντσβαρος η Δυναμο Τιφλιδας η Αντερλεχτ εχουν σηκωσει ευρωπαικες κουπες.
:thumbsup:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Xρηστιδη... σοβαρεψου. Ουτε εσυ ο ιδιος τα πιστευεις αυτα που λες. Στα τουρνουα στην Αμερικη πηγαινες και το 60.
Τωρα να πουλαγες τους παιχτες σου στη Ρεαλ τη Μιλαν και τη Μπαρτσελονα να το καταλαβω να πω οκ. Να τους πουλας στην Τραμπζονσπορ δηλαδη μια ΜΕΣΑΙΑ ομαδα του ΤΟΥΡΚΙΚΟΥ πρωταθληματος του πουστη.
Ασ τις πορεις και τις επισκεψεις και και. Εδω στην ταμπακιερα τι κανεις. Στο ζουμι. Παλι στους 16 θα πας και αμα. Εκει ειναι το ζουμι και εκει επρεπε να σε ανεβασουν οι προεδροι σου. Αν τωρα θες να παραμυθιαζεσαι με τις εκδρομες και τα πανυγηρια θεμα δικ σας ειναι.
Και η Ροζενμποργκ εχει ποσους τιτλους στη Νορβηγια και το παιρνε για καμια 20ετια αλλα μεγαλη ευρωπαικη ομαδα δε τη λες με τιποτα νομιζω
Ποιούς 16 ρε; Αμα πάμε στο γιουρόπα θα είναι άθλος ! Επίσης ο Σαβιόλα και ο Παπαδόπουλος έφυγαν σαν ελεύθεροι και ο Χολέμπας για 1 μύριο ... Είχε ανάγκη το μύριο της Ρόμα ; Δεν μπορούσε να τον κρατήσει; Πέρσυ 2.5 εδινε η Μπεσίκτας αλλα δεν τον δώσαμε!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Xρηστιδη... σοβαρεψου. Ουτε εσυ ο ιδιος τα πιστευεις αυτα που λες. Στα τουρνουα στην Αμερικη πηγαινες και το 60.
Τωρα να πουλαγες τους παιχτες σου στη Ρεαλ τη Μιλαν και τη Μπαρτσελονα να το καταλαβω να πω οκ. Να τους πουλας στην Τραμπζονσπορ δηλαδη μια ΜΕΣΑΙΑ ομαδα του ΤΟΥΡΚΙΚΟΥ πρωταθληματος του πουστη.
Ασ τις πορεις και τις επισκεψεις και και. Εδω στην ταμπακιερα τι κανεις. Στο ζουμι. Παλι στους 16 θα πας και αμα. Εκει ειναι το ζουμι και εκει επρεπε να σε ανεβασουν οι προεδροι σου. Αν τωρα θες να παραμυθιαζεσαι με τις εκδρομες και τα πανυγηρια θεμα δικ σας ειναι.
Και η Ροζενμποργκ εχει ποσους τιτλους στη Νορβηγια και το παιρνε για καμια 20ετια αλλα μεγαλη ευρωπαικη ομαδα δε τη λες με τιποτα νομιζω
οι γνωστες μαλακιες τις εχω απαντησει χιλιες φορες...το τσου λου εχει αλλαξει τα κοζα...καποτε απεκλειες ζενες ες και πολονιες και σημερα παιζουν τεσσερις εγγλεζικες 4 ισπανικες τρεις ιταλικες τρεις γερμανικες και παει λεγοντας...το ταβανι μου ειναι οι 16 και η υπερβαση οι 8...αυτα ειναι και τελος...
λεγομαι χρηστιδης ξερω ποιος ειμαι και που παταω...και οσο διατηρουμαι σε αυτο το επιπεδο ειμαι επιτυχημενος και αυτο με διατηρει σε ενα τοπ κλαςςτηρουμενων των αναλογιων σκαλι...
παραπανω δεν εχει μονο στο γιουροπα μπορει να κανω κατι...
τα υπολοιπα να τα λες σε κατι γατακια τυπου ρεντμαν για να τους γλεντας...
με λενε χρηστιδη και με μενα θα σκεφτεσαι καλα τι παπαριες θα λες...
για τους αλλους εισαι καλος γιθα παρτη μου γατακι τυφλο και κουτσο  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Xρηστιδη... σοβαρεψου. Ουτε εσυ ο ιδιος τα πιστευεις αυτα που λες. Στα τουρνουα στην Αμερικη πηγαινες και το 60.
Τωρα να πουλαγες τους παιχτες σου στη Ρεαλ τη Μιλαν και τη Μπαρτσελονα να το καταλαβω να πω οκ. Να τους πουλας στην Τραμπζονσπορ δηλαδη μια ΜΕΣΑΙΑ ομαδα του ΤΟΥΡΚΙΚΟΥ πρωταθληματος του πουστη.
Ασ τις πορεις και τις επισκεψεις και και. Εδω στην ταμπακιερα τι κανεις. Στο ζουμι. Παλι στους 16 θα πας και αμα. Εκει ειναι το ζουμι και εκει επρεπε να σε ανεβασουν οι προεδροι σου. Αν τωρα θες να παραμυθιαζεσαι με τις εκδρομες και τα πανυγηρια θεμα δικ σας ειναι.
Και η Ροζενμποργκ εχει ποσους τιτλους στη Νορβηγια και το παιρνε για καμια 20ετια αλλα μεγαλη ευρωπαικη ομαδα δε τη λες με τιποτα νομιζω
επισης ο αβρααμ δεν πουληθηκε αποδεσμευτηκε τιμης ενεκεν μιας και το ζητησε ο ισιος..
εγω πουλησα σε ρομα και μπενφικα...ξερεις αυτα τα γατακια που αγοραζουν κατι καρντοζους και φαλκαους και ακι και  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
οι γνωστες μαλακιες τις εχω απαντησει χιλιες φορες...το τσου λου εχει αλλαξει τα κοζα...καποτε απεκλειες ζενες ες και πολονιες και σημερα παιζουν τεσσερις εγγλεζικες 4 ισπανικες τρεις ιταλικες τρεις γερμανικες και παει λεγοντας...το ταβανι μου ειναι οι 16 και η υπερβαση οι 8...αυτα ειναι και τελος...
λεγομαι χρηστιδης ξερω ποιος ειμαι και που παταω...και οσο διατηρουμαι σε αυτο το επιπεδο ειμαι επιτυχημενος και αυτο με διατηρει σε ενα τοπ κλαςςτηρουμενων των αναλογιων σκαλι...
παραπανω δεν εχει μονο στο γιουροπα μπορει να κανω κατι...
τα υπολοιπα να τα λες σε κατι γατακια τυπου ρεντμαν για να τους γλεντας...
με λενε χρηστιδη και με μενα θα σκεφτεσαι καλα τι παπαριες θα λες...
για τους αλλους εισαι καλος γιθα παρτη μου γατακι τυφλο και κουτσο  ;)

Eνας τελικός ή ακομη και η κατακτηση του Europa, γιατι δεν είναι στοχος?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
επισης ο αβρααμ δεν πουληθηκε αποδεσμευτηκε τιμης ενεκεν μιας και το ζητησε ο ισιος..
εγω πουλησα σε ρομα και μπενφικα...ξερεις αυτα τα γατακια που αγοραζουν κατι καρντοζους και φαλκαους και ακι και  :2funny:
Αποδεσμευτηκε????????????????????????????????????????
Δηλαδη δεν πηρατε δεκαρα κιολας???????????????????
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ποιούς 16 ρε; Αμα πάμε στο γιουρόπα θα είναι άθλος ! Επίσης ο Σαβιόλα και ο Παπαδόπουλος έφυγαν σαν ελεύθεροι και ο Χολέμπας για 1 μύριο ... Είχε ανάγκη το μύριο της Ρόμα ; Δεν μπορούσε να τον κρατήσει; Πέρσυ 2.5 εδινε η Μπεσίκτας αλλα δεν τον δώσαμε!
αν μια στις χιλιες δεν τρολλαρεις δεν εχεις βαρεθει να εισαι ο σπερματοσυλλεκτης καθε πικραμενου βαζελου;
αληθεια τωρα σοβαρα ρωταω....το εχω απορια...δεν βαριεσαι να σε κατουραει ο καθε ανυπαρκτος;
εισαι το κλασσικο γιουσουφακι επι τουρκοκρατιας...
εκτος λεω αν λαρειστρο οποτε πασο και γιασαν του μαγκα  ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
οι γνωστες μαλακιες τις εχω απαντησει χιλιες φορες...το τσου λου εχει αλλαξει τα κοζα...καποτε απεκλειες ζενες ες και πολονιες και σημερα παιζουν τεσσερις εγγλεζικες 4 ισπανικες τρεις ιταλικες τρεις γερμανικες και παει λεγοντας...το ταβανι μου ειναι οι 16 και η υπερβαση οι 8...αυτα ειναι και τελος...
λεγομαι χρηστιδης ξερω ποιος ειμαι και που παταω...και οσο διατηρουμαι σε αυτο το επιπεδο ειμαι επιτυχημενος και αυτο με διατηρει σε ενα τοπ κλαςςτηρουμενων των αναλογιων σκαλι...
παραπανω δεν εχει μονο στο γιουροπα μπορει να κανω κατι...
τα υπολοιπα να τα λες σε κατι γατακια τυπου ρεντμαν για να τους γλεντας...
με λενε χρηστιδη και με μενα θα σκεφτεσαι καλα τι παπαριες θα λες...
για τους αλλους εισαι καλος γιθα παρτη μου γατακι τυφλο και κουτσο  ;)

Εσυ καποτε γιατι δε τις απεκλειες τις ζεν ες τοτε? Στο γιουροπα σε αποκλειουν οι λεβαντε και οι μεταλιστ. ας την παραμυθα. Δε λεω οτι ειμαι καλυτερος . Αλλα μη παραμυθιαζεσαι απο ταξη μεγεθους απο κυβικα στα ιδια εισαι. Εξαλλου δες και τις κληρωσεις. Μια ζωη στο τριτο γκρουπ δυναμικοτητας σε βαζουν. 20 χρονια κοντευεις στο τσαμπιονς λιγκ, εκει στα ιδια. Μεχρι και η Βασιλεια στο δευτερο ηταν
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αποδεσμευτηκε????????????????????????????????????????
Δηλαδη δεν πηρατε δεκαρα κιολας???????????????????
αλεξ να ξερεις οτι θεωρω τιτλο τιμης ολες οι χυμενες ορκισμενες αντιολυμπιακες πουτανες να παλευουν με μανια εναντιον μου...
να ξερεις οτι νοιωθω περηφανεια  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εσυ καποτε γιατι δε τις απεκλειες τις ζεν ες τοτε? Στο γιουροπα σε αποκλειουν οι λεβαντε και οι μεταλιστ. ας την παραμυθα. Δε λεω οτι ειμαι καλυτερος . Αλλα μη παραμυθιαζεσαι απο ταξη μεγεθους απο κυβικα στα ιδια εισαι. Εξαλλου δες και τις κληρωσεις. Μια ζωη στο τριτο γκρουπ δυναμικοτητας σε βαζουν. 20 χρονια κοντευεις στο τσαμπιονς λιγκ, εκει στα ιδια. Μεχρι και η Βασιλεια στο δευτερο ηταν
Καλα τα γκρουπ δεν παιζουν και παρα πολυ ρολο,δηλαδη αμα ημασταν στο 2ο γκρουπ τι θα αλλαζε;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εσυ καποτε γιατι δε τις απεκλειες τις ζεν ες τοτε? Στο γιουροπα σε αποκλειουν οι λεβαντε και οι μεταλιστ. ας την παραμυθα. Δε λεω οτι ειμαι καλυτερος . Αλλα μη παραμυθιαζεσαι απο ταξη μεγεθους απο κυβικα στα ιδια εισαι. Εξαλλου δες και τις κληρωσεις. Μια ζωη στο τριτο γκρουπ δυναμικοτητας σε βαζουν. 20 χρονια κοντευεις στο τσαμπιονς λιγκ, εκει στα ιδια. Μεχρι και η Βασιλεια στο δευτερο ηταν
επισης οτι ειπα και στον αλεξ...ρωταω...ειμαι παραπανω απο οτι ημουνα πριν η οχι...εσυ απαντας...φετος ημουνα 18ος και αν αποκλειονταν δυο εμπαινα στο δευτερο...οτι σου ειπα...ταβανι οι 16 υπερβαση οι 8...
που ακριβως διαφωνουμε; :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
επισης οτι ειπα και στον αλεξ...ρωταω...ειμαι παραπανω απο οτι ημουνα πριν η οχι...εσυ απαντας...φετος ημουνα 18ος και αν αποκλειονταν δυο εμπαινα στο δευτερο...οτι σου ειπα...ταβανι οι 16 υπερβαση οι 8...
που ακριβως διαφωνουμε; :2funny:
Δεν μου απαντας όμως, γιατι δεν είναι στοχος ενας τελικος στο γιουροπα.
Η κάθε Αλκμααρ και η κάθε Σεβιλλη πηγανε. Εσυ γιατι δεν το κανεις?
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
ελεγα οτι η διοικηση του ΠΑΟΚ ειναι μπουρδελο......θυμαμε οτι οτζιωλης προκειμενου να παρει παιχνιδια και να παει μουντιαλ πηγε στην καισερι και η ομαδα επεσε....αν ο αβραμης ζητησε να του λυσουν το  συμβολαιο για να παει στην μεγαλη ομαδα της τουρκιας την τραμζον.......μαλλον αρχιζετε και εσει διοικητικα να γινεστε μπουρδελλο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κοινή συναίνεση,μεγαλόψυχος ο Βαγγέλας τύπε
δεν υπαρχει κοινη συναινεση σε αθλητη με συμβολαιο γιουσουφ
μεγαλοψυχια της μιας μεριας να το λυσει χωρις ανταμοιβη υπαρχει γιουσουφ
χωρις ανταλλαγμα  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δεν υπαρχει κοινη συναινεση σε αθλητη με συμβολαιο γιουσουφ
μεγαλοψυχια της μιας μεριας να το λυσει χωρις ανταμοιβη υπαρχει γιουσουφ
χωρις ανταλλαγμα  ;)
Δηλαδη μας εκανε την χαρη ο Σαβιολα και δεν θα ζητησει τα λεφτα της φετινης περιοδου που εληγε και το συμβολαιο του;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom