Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.023
Like
29.187
Πόντοι
5.006
προς πουστηδες-γιουσουφακια - ψαχνω αφορμη για μιρλα γιατι βαριεμαι την ανιαρη ζωη μου-...
το νου σας γιατι ο χρηστιδης κουβαλαει μουρλια...
το νου σας μην κατσω και ψαξω να ποσταρω παλια δικα σας ποστ για σαμαρη κωσταρα μανωλα και χολεμπας που τωρα μουρμουρατε που φευγουν με 15 κομματια εκαστος...
το νου σας θα σας κανω ρομπες...αλλαχτε τροπαρι και αφηστε την μιρλα γιατι απειλω-υποσχομαι- οτι θα το κανω...
και θα γελασει και το παρδαλο κατσικι...
ξαναλεω...ΣΑΜΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ ΧΟΛΕΜΠΑΣ
αυτα...
βγαλτα έχουν να πέσουν πατσαβουρες κάντο.....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
βγαλτα έχουν να πέσουν πατσαβουρες κάντο.....
στο λογο μου θα το κανω...αλλα επειδη θελει ωρα και ψαξιμο την εχω στημενη να δω διαγωγες...αλλα αμα δω να μοην εχουν πιασει το μηνυμα αυτο που πρεπει θα κατσω να χαραμισω δυο τρεις ωρες και θα γελασει και ο καθε πικραμενος...
ξαναλεω...
ΣΑΜΑΡΗΣ ΧΟΛΕΜΠΑΣ και ΜΑΝΩΛΑΣ... ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
στο λογο μου θα το κανω...αλλα επειδη θελει ωρα και ψαξιμο την εχω στημενη να δω διαγωγες...αλλα αμα δω να μοην εχουν πιασει το μηνυμα αυτο που πρεπει θα κατσω να χαραμισω δυο τρεις ωρες και θα γελασει και ο καθε πικραμενος...
ξαναλεω...
ΣΑΜΑΡΗΣ ΧΟΛΕΜΠΑΣ και ΜΑΝΩΛΑΣ... ;)
15 κομματια εκαστος ειπες? Και ο Χολεμπας?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.023
Like
29.187
Πόντοι
5.006
στο λογο μου θα το κανω...αλλα επειδη θελει ωρα και ψαξιμο την εχω στημενη να δω διαγωγες...αλλα αμα δω να μοην εχουν πιασει το μηνυμα αυτο που πρεπει θα κατσω να χαραμισω δυο τρεις ωρες και θα γελασει και ο καθε πικραμενος...
ξαναλεω...
ΣΑΜΑΡΗΣ ΧΟΛΕΜΠΑΣ και ΜΑΝΩΛΑΣ... ;)
έτσι. :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ασε τις μαλκιες και κατσε εδω να μαθεις μπαλλιτσα απο τον αρχοντα  :grin:
Μόνο απ τον Αλέφα μπορώ να μάθω μπάλα  :sunglasses:
Τι να κάνω ρε. Εδώ ο άλλος μου λέει ότι η ΚΠΡ το 78 ήταν ομάδα της σειράς (μη συγκρίνουμε με σημερινές καταστάσεις). Ο άλλος λέει πως ο ΠΑΟ είναι ΑΚΟΜΑ και σήμερα ο πρεσβευτής μας (η κάτι τέτοιο) στας Ευρώπας. Εδώ ο κόσμος χάνεται και ο μαλάκας σφάζω το παιδί μου που έλεγε και ο Χάρρυ Κλυν σε μία ταινία.

Υ.Γ Για μένα προσωπικα θεωρώ ότι τη τελευταία 10ετία ο ΟΣΦΠ επί Βαλδέρβε στάθηκε πολύ καλά στην Ευρώπη (συνεχίζω να πιστεύω ότι περσι ο Μίτσελ είχε άστρο και γεννούσαν και τα κοκόρια του) και ο Άρης επί Κούπερ. Στη τρίτη θέση βάζω τόσο τη πορεία του ΠΑΟ στο Τσου Λου όταν αποκλείστηκε απο Μπαρτσα και τέλος είναι η ΑΕΚ με τις 6 ισοπαλίας με Ρεαλ, Ρόμα (και μου διαφεύγει η τρίτη ομάδα αυτή τη στιγμη)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μόνο απ τον Αλέφα μπορώ να μάθω μπάλα  :sunglasses:
Τι να κάνω ρε. Εδώ ο άλλος μου λέει ότι η ΚΠΡ το 78 ήταν ομάδα της σειράς (μη συγκρίνουμε με σημερινές καταστάσεις). Ο άλλος λέει πως ο ΠΑΟ είναι ΑΚΟΜΑ και σήμερα ο πρεσβευτής μας (η κάτι τέτοιο) στας Ευρώπας. Εδώ ο κόσμος χάνεται και ο μαλάκας σφάζω το παιδί μου που έλεγε και ο Χάρρυ Κλυν σε μία ταινία.

Υ.Γ Για μένα προσωπικα θεωρώ ότι τη τελευταία 10ετία ο ΟΣΦΠ επί Βαλδέρβε στάθηκε πολύ καλά στην Ευρώπη (συνεχίζω να πιστεύω ότι περσι ο Μίτσελ είχε άστρο και γεννούσαν και τα κοκόρια του) και ο Άρης επί Κούπερ. Στη τρίτη θέση βάζω τόσο τη πορεία του ΠΑΟ στο Τσου Λου όταν αποκλείστηκε απο Μπαρτσα και τέλος είναι η ΑΕΚ με τις 6 ισοπαλίας με Ρεαλ, Ρόμα (και μου διαφεύγει η τρίτη ομάδα αυτή τη στιγμη)
Γκενκ.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ρεαλ,Ρομα,Μονακο νομιζω!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Γκενκ. Με τον Λακη να χανει δυο τετ α τετ μεσα στο Βελγιο...
Λάκης. Τι παίχτης και αυτός. Μπορούσε να περάσει όλη την αντιπαλη ομάδα τον τερματοφύλακα και σε άδειο τέρμα να τη στείλει στα πουλιά
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Μόνο απ τον Αλέφα μπορώ να μάθω μπάλα  :sunglasses:
Τι να κάνω ρε. Εδώ ο άλλος μου λέει ότι η ΚΠΡ το 78 ήταν ομάδα της σειράς (μη συγκρίνουμε με σημερινές καταστάσεις). Ο άλλος λέει πως ο ΠΑΟ είναι ΑΚΟΜΑ και σήμερα ο πρεσβευτής μας (η κάτι τέτοιο) στας Ευρώπας. Εδώ ο κόσμος χάνεται και ο μαλάκας σφάζω το παιδί μου που έλεγε και ο Χάρρυ Κλυν σε μία ταινία.

Υ.Γ Για μένα προσωπικα θεωρώ ότι τη τελευταία 10ετία ο ΟΣΦΠ επί Βαλδέρβε στάθηκε πολύ καλά στην Ευρώπη (συνεχίζω να πιστεύω ότι περσι ο Μίτσελ είχε άστρο και γεννούσαν και τα κοκόρια του) και ο Άρης επί Κούπερ. Στη τρίτη θέση βάζω τόσο τη πορεία του ΠΑΟ στο Τσου Λου όταν αποκλείστηκε απο Μπαρτσα και τέλος είναι η ΑΕΚ με τις 6 ισοπαλίας με Ρεαλ, Ρόμα (και μου διαφεύγει η τρίτη ομάδα αυτή τη στιγμη)
και μια το 04-05 με Ντουσαν με 10 βαθμούς στον ομιλο με Λίβερπουλ Μονακο Λακορουνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom