Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Χάλια η ομάδα,στο πρώτο ημίχρονο κάπως παίξαμε στο δεύτερο δεν μπήκαμε καθόλου να παίξουμε...Ο Αμπιντάλ πρέπει να έκανε πάνω απο 10 λάθη χωρίς υπερβολές και ο Αβραάμ απορώ γιατί ξέσπασε έτσι στον πρώην συμπαίκτη του τον Νικλητσιώτη :S
Τί χάλια μωρέ; Κατ' αρχάς το πρώτο ημίχρονο πάρα πολύ καλό - το δεύτερο αγγαρεία. Ντοσεβί πολύ καλός, Κασάμι καλός κι αν διορθώσει δυό-τρία πράματα κουρυφαίος, Μαζουάκου πολύ καλός, Ελαμπντελαουί/Αφελάι το ίδιο... Τσόρι τί παιχταράς είναι αυτός. Αμπιντάλ προβληματίζει λίγο και Αβραάμ το ίδιο νομίζω. Να δούμε τί θα γίνει με την άμυνα.
Δε μας έδωσε κι ένα πέναλτι.  :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Αβραάμ καλά του έκανε γιατί προκαλούσε σε όλο το ματς...τον θυμάμαι τον συγκεκριμένο οταν ανέβηκε απο τους νέους είχε ενα υφάκι αλλα Ζινταν,δεν την έδινε απο το δεξί στο αριστερό ούτε για πλάκα...και σήμερα ηρθε στον Πειραιά μαζί με τον άλλον τον Αλβανό και έβγαλαν ολο τον κομπλεξισμό τους που δεν έπαιξαν μπάλα στον Ολυμπιακό...ο Κασάμι έπρεπε να του σκάσει καμιά φάπα εκει στο κόρνερ που τον έβριζε εν χορω ο Αλβανός...ας παλέψουν λοιπόν εκεί στο Βόλο με τα δευτερότριτα του Παναθηναικου για μια θέση στην ενδεκάδα...αλλά και αυτο μου φαίνεται δύσκολο με τους συγκεκριμένους...
E τα ίδια λέμε,μικρή σημασία έχει πάντως η σημερινή εμφάνιση,η νίκη μετράει

Αυτός ο Μπενίτες φαίνεται μεγάλο φουσκί πάντως  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Θα στρώσει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Μανωλάς μακάρι να μην αποχωρήσει απο την ομάδα :S
 

kiras

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
185
Like
3
Πόντοι
1
E τα ίδια λέμε,μικρή σημασία έχει πάντως η σημερινή εμφάνιση,η νίκη μετράει

Αυτός ο Μπενίτες φαίνεται μεγάλο φουσκί πάντως  :grin:
Θα δούμε...κι εμένα δεν με εντυπωσίασε...μου φάνηκε άτεχνος αλλα και δυνατός...πάντως πρέπει να κρατάει απο τη ίδια φυλή ινδιάνων με τον Αγκουέρο...σαν δίδυμος αδερφός του είναι...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Σαβιόλα γιατί δεν έπαιξε? θα βάζε κανά γκολ σήμερα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
10 ξένοι. Να τους 100στησουμε.
κι εμένα αυτό με χάλασε ....
Κρατείστε και αυτό και έχετε να μου το λέτε αν βγω λάθος

Εμένα ο Κασάμι δεν μου αρέσει. Μου φαίνεται μανούρας, αργός και γενικά μέτριος.

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το πέναλντυ που δεν μας έδωσαν το είδες?
εχθές χαρίστηκαν καρτούλες
έπρεπε να φάει κάρτα ο Τσόρι αφού του έδωσε θέατρο το πέσιμο στην περιοχή (ασχέτως αν ήταν σπρώξιμο και πέναλτι)
και έπρεπε να φάει και ο Κασάμι 2 φορές. Μία για τη μανούρα με το Σκούρτη (από μία στον κάθε παίκτη δηλαδή) και μία για τη μανούρα στο πλάγιο (σπρώξιμο και του έκανε απλώς παρατηρήσεις).
Κακός διαιτητης για άλλη μια φορά.
Κίτρινη έπρεπε να φάει και ο Γκαζαριάν από νωρίς.
Ο οποίος επί της ευκαιρίας μου θυμίζει πολύ τον Καστίγιο (καλός τεχνίτης είναι, πολύ καλύτερος ήταν ο Καστιγιο βέβαια, αλλά κωλοπαίδι φάινεται)
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Η Ιντεπεντιέντε κατάφερε τελικά να αποφύγει την τιμωρία για το χρέος της στον Ολυμπιακό για την απόκτηση του Νούνιες. Όπως αναφέρει ο Τύπος της Αργεντινής οι δύο ομάδες τα βρήκαν σε όλα ώστε οι «κόκκινοι διάβολοι» να ξεχρεώσουν τους Πειραιώτες.

Η Ιντεπεντιέντε απειλείτο με αφαίρεση έξι βαθμών αν μέχρι τις 27 Αυγούστου δεν ρύθμιζε το χρέος από την αγορά του παίκτη πριν από έξι χρόνια. Η αργεντίνικη ομάδα θα δώσει 350.000 δολαρίων με τις υπογραφές του διακανονισμού, άλλη μια ισόποση δόση και επιπλέον τέσσερις των 275.000 δολαρίων.


Ρε  το  μπαγασα  το βαγγελα..................παλι  τα  τσεπωσε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Πάντως με σοβαρούς αντιπάλους (στο τσουλου δηλαδη) απαγορεύεται να παίζουν μαζουακού με αμπτελαουί μαζί, αυτοί την έχουν δει ντάνι αλβες και βγαίνουν συνεχώς μπροστά
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
Κάτι για Ελληνοποίηση έλεγε ο πρόεδρος, μάλλον θα αναφερόταν στις πωλήσεις..


Μάλλον...το Καραϊσκάκη θα το κρατήσει τουλάχιστον ή θα το πουλήσει κι αυτό σε κανά σεϊχη?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
ok νέο παραμύθι βρήκαμε τώρα. Ότι δεν παίζουν Έλληνες... πού είναι η Ελληνοποίηση κλπ.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι ετσι....αφορμη για κλαματα παντα βρισκουν τα κοριτσια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom