Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
πριν απο λίγο στον novasportfm είπανε ότι η Ρομα έκανε πρόταση για Μανωλά 14 μύρια...
η ομάδα την απέρριψε και απάντησε ότι αρχίζει συζητήσεις/διαπραγματεύσεις απο 17 μύρια ...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
πριν απο λίγο στον novasportfm είπανε ότι η Ρομα έκανε πρόταση για Μανωλά 14 μύρια...
η ομάδα την απέρριψε και απάντησε ότι αρχίζει συζητήσεις/διαπραγματεύσεις απο 17 μύρια ...

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
42
Like
7.960
Πόντοι
4.666
πριν απο λίγο στον novasportfm είπανε ότι η Ρομα έκανε πρόταση για Μανωλά 14 μύρια...
η ομάδα την απέρριψε και απάντησε ότι αρχίζει συζητήσεις/διαπραγματεύσεις απο 17 μύρια ...


:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :new_shocked: :new_shocked:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
42
Like
7.960
Πόντοι
4.666
το σχόλιο ήταν , εδώ οι άλλοι έδωσαν 60 μύρια για τον Νταβίντ Λουίζ , κάθε ομάδα έχει δικαίωμα να ζητάει ότι θέλει....

φυσικά...αν ο μανωλάς ήταν βραζιλιάνος θα άξιζε 120
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κι εμένα αυτό με χάλασε ....
Κρατείστε και αυτό και έχετε να μου το λέτε αν βγω λάθος

Εμένα ο Κασάμι δεν μου αρέσει. Μου φαίνεται μανούρας, αργός και γενικά μέτριος.
συμφωνω
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλακες ...τι πεναλτυ δωσανε στον πουστη;;δεν υπαρχει...οχι μαιμου απλη..ουρακοταγκος κανονικος....γαμω την παραγκα μου μεσα  :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Την άποψη πως ο Παναθηναϊκός μπορεί να κάνει μία ακόμα καλύτερη, από την περσινή, σεζόν και να διεκδικήσει το πρωτάθλημα εξέφρασε ο Γιάννης Αναστασίου. :tooth: :tooth: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :jerking: :jerking:
Το καλύτερο είναι που είπε για τα ball boys ρε στο τέλος του παιχνιδιού. Δεν υπάρχει η ξεφτίλα των ανθρώπων λέμε.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
με αυτα τα λιγα που εχουμε δει απο αυτον ..κασαμι εννοω...μου φαινετε ενα γερο σκαρι με καλο ποδι..δυνατος --αργος και αρκετα οξυθυμος...αυτο συνεπαγετε οτι θα τρωει καρτες και θα λειπει απο ματς λογω αυτων....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εχθές χαρίστηκαν καρτούλες
έπρεπε να φάει κάρτα ο Τσόρι αφού του έδωσε θέατρο το πέσιμο στην περιοχή (ασχέτως αν ήταν σπρώξιμο και πέναλτι)
και έπρεπε να φάει και ο Κασάμι 2 φορές. Μία για τη μανούρα με το Σκούρτη (από μία στον κάθε παίκτη δηλαδή) και μία για τη μανούρα στο πλάγιο (σπρώξιμο και του έκανε απλώς παρατηρήσεις).
Κακός διαιτητης για άλλη μια φορά.
Κίτρινη έπρεπε να φάει και ο Γκαζαριάν από νωρίς.
Ο οποίος επί της ευκαιρίας μου θυμίζει πολύ τον Καστίγιο (καλός τεχνίτης είναι, πολύ καλύτερος ήταν ο Καστιγιο βέβαια, αλλά κωλοπαίδι φάινεται)
ρε πουστη τρελλος εισαι;;ψειριζεις μαιμου για καρτες στον γαυρο και η μαρς που δεν δοθηκε ηταν σε κλασσικο τραβηγμα απο την φανελλα απο παιχτη της λειβαδιας ...ορισμος,αλλα και αλλες πεντε τουλαχιστον για σκληρα μαρκαρισματα και εσυ ψειριζεις την μαιμου με τον κασαμι;εχεις πιει κατι; :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom