Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μην κανεις αβαβα το γεγονος οτι το πρωταθλημα ειχε κριθει και απο κει και περα ξεκινησε παιχνιδι εντυπωσεων του στυλ και γω καλυπτα τον κατσουρανη και τετοια..Υπηρξε αλλοιωση αποτελεσματος λογω της συγκεκριμενης φασης δεν ειδα καμια σφαγη του παο στο υπολοιπο ματς. Οντως μπουκαραν οπαδοι μεσα πραγμα απαραδεκτο αλλα εχουν γινει αλλα πολυ χειροτερα.Εδω μιλαμε για τελικους πλευ οφ η αποψη σου ποια ειναι για τη διαιτησια στο μπασκετ?
χαρα στο κουραγιο σου...προσπαθεις να μιλησεις λογικα με καποιον που περασε δυσκολα παιδικα χρονια και εχει κουσουρια!!!
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
χαρα στο κουραγιο σου...προσπαθεις να μιλησεις λογικα με καποιον που περασε δυσκολα παιδικα χρονια και εχει κουσουρια!!!

Ειμαι χρονια στο σαιτ αλλα δεν το χω υποψιν μου αυτο..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ειμαι χρονια στο σαιτ αλλα δεν το χω υποψιν μου αυτο..
δυσκολα να το καταλαβεις;;εδω μας ξεσκιζουν στοι μπασκετ και ο κωλοτρυπιδας εχει παει την κουβεντα στον...κατσουρανη  :jerking:
δεν βλεπεις οτι υπαρχει ΄΄θεμα''...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και ξαναρωταω...αμα ηταν πισω πουστης οι γκρι θα σφυραγανε ναι η οχι φαουλ στον διαμαντιδη στα 9 '';απορια...απλη...καμμια απαντηση;;
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
και ξαναρωταω...αμα ηταν πισω πουστης οι γκρι θα σφυραγανε ναι η οχι φαουλ στον διαμαντιδη στα 9 '';απορια...απλη...καμμια απαντηση;;

Η απαντηση σου: Τελικος 2010 αντιαθλητικο θα σφυριζαν και θα το καθαριζαν απλα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και για να ξεκαθαρισουμε κατι...πολυ φιλολογια για το ΄΄ακλος΄΄ και το ΄΄κακος΄΄
ε λοιπον ο θρυλος ηταν τοσο καλος η τοσο κακος ωστε να χασει ενα ματς με δυο ποντους οπου γινανε διαιτητικα λαθη εις βαρος του και αντιστοιχα παλι ο πουστης ηταν τοσο καλος η τοσο κακος ωστε να κερδισει με δυο ποντους ενα ματς στο οποιο σπρωχτηκε απο τις αρκουδες...
τοσο απλα και τοσο καθαρα...
μακαρι να ειμαστε την τεταρτη ενα ποντο μπροστα να εχουμε κατοχη στα εννια δευτερα να πεσουνε στον παιχτη μας τρεις παιχτες του πουστη να του κανουν καθαρο φαουλ αυτο να μην σφυριχτει και να σφυριχτει σε εναν αλλο στα 2 δευτερα...τι λετε;τι ποσοστο εχει να συμβει εκει μεσα;; :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ο εμετεος παπαδογιαννης θιχτηκε απο τα λογια των αγγελοπουλων και εγραψε και αρθρο...του ενοχλησανε τον κολλητο του τον σωληνα...αυτη η γαμημενη η σαπιλα στο μπασκετ ,η μασονια....γαμησι θελουν...εγω την ειχα μυριστει μολις τελειωσε ο προηγουμενος τελικος και ειχα πει την αποψη μου,,,ουτε κουπες ηθελα ουτε τιποτα...
τοτε καποιοι γελαγαν...πιστευω οι ιδιοι τωρα να καταλαβαν  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/Γιώργος_Βασιλακόπουλος[/url]


:2funny: :2funny:





Η θέση του στο μπάσκετ ήταν σμολ φόργουορντ και διακρινόταν για την ευστοχία, τη γρήγορη σκέψη και εκτέλεση και τις ηγετικές ικανότητές του. Αγωνίστηκε στον Πειραϊκό. Μετεγγράφηκε στον Παναθηναϊκό το 1958 και κατέκτησε 3 πρωταθλήματα Ελλάδας (1961, 1962, 1967), ενώ παράλληλα εργαζόταν ως λιμενοφύλακας[1]. Συνέχισε ως προπονητής σε Παναθηναϊκό, Εθνικό, Ιωνικό Νικαίας, Ιωνικό Νέας Φιλαδέλφειας και Πανιώνιο, ενώ υπήρξε και διαιτητής. Για πολλά χρόνια υπήρξε και αρχηγός του Παναθηναϊκού



πουστη σαρρη  :2funny:
ανασα ρε οπι μασονοι...ολα καλα κυριε παπαδογιαννη;; :2funny:
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
ο εμετεος παπαδογιαννης θιχτηκε απο τα λογια των αγγελοπουλων και εγραψε και αρθρο...του ενοχλησανε τον κολλητο του τον σωληνα...αυτη η γαμημενη η σαπιλα στο μπασκετ ,η μασονια....γαμησι θελουν...εγω την ειχα μυριστει μολις τελειωσε ο προηγουμενος τελικος και ειχα πει την αποψη μου,,,ουτε κουπες ηθελα ουτε τιποτα...
τοτε καποιοι γελαγαν...πιστευω οι ιδιοι τωρα να καταλαβαν  ;)

Ρομαντικο αρθρακι που τσουβαλιαζει αποδοση ομαδων-εθνικη ομαδα-διαιτησια-προεδρους-φιλαθλους κλπ...Αρρωστος αντιολυμπιακος και μεγαλο καθικι ο συγκεκριμενος.Ειπαμε καλη χρυση η εθνικη αλλα θα πανε οι παικτες της "μεγαλυτερης ομαδας ολων των εποχων σε ολα τα σπορ"....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εντάξει εδώ του τράβηξε την φανέλα δεν πήγαινε καν για την μπάλα τι περίμενε δηλαδή
:headbang: :headbang: :headbang:
ρε συ αυτο λεμε...δηλαδη χτες ο ουκιτς πηγαινε για μπαλλα με τον νταστον;;και δεν δωσανε καν φαουλ...που αν εμπαινε η βολη στα τελευταια δεκα δευτερα θα ειμασταν ισοπαλοι και οχι ενα ποντο πισω...
τι λεμε ;ςαυτο λεμε...καν δεν πηγαινε για μπαλλα ο ουκιτς...
και ενω στον ενα δινουν αντιαθλητικο στον αλλο τιποτα...
και οταν εγω μιλαγα για σβησιμο των φωτων καποιοι γελαγαν
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Στο Βανλερ δεν ηταν παρανομο αυτο που εκανε αλλα αδικο unfair...Η αεκ ειχε καλυτερη ομαδα τοτε και επρεπε να το παρει..Εγω ειμαι γαυρος μεχρι το κοκκαλο αλλα τοτε δεν παιξαμε σωστα.Για τον Κατσουρανη διαφωνω ηταν ενα ματς με τον παο ως γνωστων 50 βαθμους πισω να παιζει για να κερδισει  τις εντυπωσεις.Δεν κριθηκε τιτλος.Τιτλος κριθηκε περυσι στο οακα με τον αστερα που υπηρξε καταφωρη αδικια της τριπολης...

φίλε, δεν ήταν "50 βαθμοί". 7 ήταν και με νίκη ΠΑΟ πήγαινε 4 κι ο ΟΣΦΠ είχε αγώνα στην τούμπα μερικές μέρες μετά. Μάλλον ο ΟΣΦΠ θα το έπαιρνε το πρωτάθλημα και πάλι, αλλά αυτό το διαιτητικό λάθος δεν έχει γίνει ούτε σε ερασιτεχνικό. Πέραν του ότι κάλυπταν 4 τον Κατσουρ, η θέση του επόπτη ήταν τέτοια, που πιθανότατα έβλεπε περισσότερους να τον καλύπτουν. Και η δικαιολογία του αρκετό καιρό μετά σε συνέντευξη, εντελώς γελοία: "δεν έβλεπα γιατί έπεφταν αντικείμενα"
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
εντάξει εδώ του τράβηξε την φανέλα δεν πήγαινε καν για την μπάλα τι περίμενε δηλαδή

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Δες το ωμο ξυλικι του βοιδο-Πεκοβιτς στο Σχορτσιανιτη που τον σπρωχνει με το γονατο (!!!) στη μεση σε ολο το ματς το κατεβασμα χεριων στο Μπουρουση που ειναι κανονικο σκληρο αντιαθλητικο και αστα αυτα...Στα 35 δευτερολεπτα με το ματς στους 5 ποντους το μικρο κρατημα δεν δινεται αντιαθλητικο..Ειναι απλο φαουλ..Αλλα στην ευρωπη εκεινη τη χρονια ο πουτανας γιος γλεντηθηκε απο ολη την ευρωπη και δεν περασε καν στα πλευ οφ οπου τον απεκλεισε το Μαρουσι του Μπαρτζωκα..Στους τελικους επιστρατευθηκε η "συνθετη αμυνα με τα τρικ του Ζελικο..."
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
:headbang: :headbang: :headbang:
ρε συ αυτο λεμε...δηλαδη χτες ο ουκιτς πηγαινε για μπαλλα με τον νταστον;;και δεν δωσανε καν φαουλ...που αν εμπαινε η βολη στα τελευταια δεκα δευτερα θα ειμασταν ισοπαλοι και οχι ενα ποντο πισω...
τι λεμε ;ςαυτο λεμε...καν δεν πηγαινε για μπαλλα ο ουκιτς...
και ενω στον ενα δινουν αντιαθλητικο στον αλλο τιποτα...
και οταν εγω μιλαγα για σβησιμο των φωτων καποιοι γελαγαν

μου διαφεύγει η φάση ειλικρινά :P
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σ' εκείνο τον τελικό μας είχε γαμήσει ο Παπαλουκάς με τις μαλακίες του στο τέλος
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
φίλε, δεν ήταν "50 βαθμοί". 7 ήταν και με νίκη ΠΑΟ πήγαινε 4 κι ο ΟΣΦΠ είχε αγώνα στην τούμπα μερικές μέρες μετά. Μάλλον ο ΟΣΦΠ θα το έπαιρνε το πρωτάθλημα και πάλι, αλλά αυτό το διαιτητικό λάθος δεν έχει γίνει ούτε σε ερασιτεχνικό. Πέραν του ότι κάλυπταν 4 τον Κατσουρ, η θέση του επόπτη ήταν τέτοια, που πιθανότατα έβλεπε περισσότερους να τον καλύπτουν. Και η δικαιολογία του αρκετό καιρό μετά σε συνέντευξη, εντελώς γελοία: "δεν έβλεπα γιατί έπεφταν αντικείμενα"

Νομιζω οτι το ματς θα εληγε ισοπαλο με το γκολ του Κατσουρανη anyway το πρωταθλημα ειχε κριθει συμφωνω οτι δεν υπηρχε δικαιολογια για τον καταλογισμο offside τωρα μιλαμε για αλλο πραγμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom