Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
ΠΑΟ το μομέντουμ, αλλά για να δούμε στο δεύτερο. Σπανούλης τραγικός. Μπάρτζι μου τη σπάει που ρυθμίζει το ροτέισον με το ρολόι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
O RG τυπε κανει το ιδιο εδω και 2 χρονια και 7-8 μεταξυ μας ματς περιπου.
Ο δικος μας χορευει στον (χαμηλο) ρυθμο του, χαμπαρι δεν εχει παρει.
Κακοι προπονητες και οι δυο (ο ενας κοιμαται, ο αλλος προσπαθει να σωσει το τομαρι του, παιζοντας το πιο αντιεμπορικο μπασκετ απο εποχης...Λιμοζ?)
τυπε και ο αρτζι και ο μπαρτζι αυτοι ειναι
δεν θα δεις κατι νεο ουτε σε 100 χρονια
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
[shadow=red,left]ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ[size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size][/shadow]
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
3η φορα σερι γαμησι μεσα σε ενα μηνα.... :fuck2:

βαρεθηκαμε...
αγγαρεια καταντησε....

μας τα ειχανε κανει τσουρεκια τα γατακια με τους ξενους διαιτητες....

παρε τους ξενους διαιτητες..... παρε Χρηστιδη κ μια ............ τσικνοπουτσα απο εδω ως το Τεπελενι.... :fuck2:
εβδομαδιαια τσοντα με την γαυρινα πρωταγωνιστρια...ουτε στα ντελα παμε τοσο συχνα.....

αντε 4η σερι πουτσα σε λιγες μερες στο ..εξοχικο.....
1 Πρωταθλημα τα τελευταια 15 χρονια...μεσα στα επομενα 15 σιγουρα θα παρετε ακομα 1.....

ραντεβου σε λιγες μερες για την επομενη τσοντα.....αν κ σας βαρεθηκαμε....πλεον δε μας σηκωνεται......

Σκάσε βλάκα, ούτε καζούρα της προκοπής δε μπορείς να κανεις
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
μπορει να μαλακιστηκαμε στο συν 4 λιγο πριν το τελος αλλα το ματς το καθαρισανε παλι οι αρκουδες...με σωστη διαιτησια το παιρναμε σιγουρα,,,δεν πειραζει συνεχιζουμε...τους κατουραμε τελευταια αγωνιστικη και παμε φαιναλ φορ...φανηκε ποιος ειναι ο καλυτερος....

Φερτε αμερικανους ρεφερι , να σας γλεντησουμε κ στο εξωχικο μας,  ασκημε βλακα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Τα  μουνοπανα διαμαρτυρονται σε καθε φαση, νομιζουν οτι παιζουμε με ελληνες διαιτητες.
Τρεξτε λιγο ρε μαλακες, ανοιξτε τον ρυθμο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.090
Πόντοι
5.006
σκασε εσυ λιονταρακι της πλακας κ κανε καμια κριτικη στην ομαδουλα σου που εχει καταντησει η καλυτερη μας γκομενα......
την κριτικη θα την κανουμε στο τελος και στην ευρωπη και στην ελλαδα μεγαλε και μην βριζεις....κατσε γιατι εχετε να ερθετε και κατω....μην βιαζεσαι...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Παλι πουτσα;;;

Μα παλι πουτσα:;;;;;;

Παρτε το χαμπαρι εφταρες...για να δειτε προκοπη στο μπασκετ πρεπει να βρειτε εναν αντιστοιχο ''ΨΑΞΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ''

Να στησετε μια παραγκουλα μια σταλια και να προχωρησετε με τις ευχες του βικτωρα μητροπουλου

Οταν εγραφα πριν δυο μηνες οτι πρεπει να σας δινουμε δεκα ποντους προβαδισμα δεν αστειευομουν..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.090
Πόντοι
5.006
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Φαινόταν ότι θα χάσουμε. Το είπα από το τέλος πρώτου ημιχρόνου. Η ομάδα θέλει 2 πράγματα. Πρώτον έναν νιγκά αμερικάνο σκόρερ με γρήγορα πόδια, τρέλα στο κεφάλι και καλό σουτάκι από τα 4-5 μέτρα και ένα αξιόπιστο τρίποντο. Μετά θέλει έναν ψηλό για να κάνει δίδυμο με Ντάνστον. Αν πάρουμε τέτοιο αμερικάνο γκαρντ σκόρερ θα ανοίξουν αυτομάτως χώροι και για Σπανούλη. Τώρα δεν μπορεί να παίξει τον έχουν κλεισμένο ιδανικά και οι άλλοι γκαρντ δεν τραβάνε στο σκορ. Σλούκας 5 πόντοι, Μάντζαρης 6, Κατσίβελης 3, Κόλινς 2. Όσο οι άλλοι παραμένουν ακίνδυνοι ο Σπανούλης θα μένει εκτός παιχνιδιού. Εκτός αν τύχει σε μέρα που είναι Τζόρνταν και μπορεί να βάζει τα τρίποντα από τα 8 μέτρα με 2 αντιπάλους γαντζωμένους και χωρίς ισορροπία.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Άλλαξε αβατάρ τώρα και κρύψου στη γωνία μήπως και κρυφτεί και η ντροπή σου.  ;)

Τι να κρυφτώ ρε παπάρα γαμιά του 10άρικου. Τι είμαι καμιά λουλού σαν και εσένα. Όπως βλέπεις εγώ εδώ είμαι και σε ήττες και σε νίκες. Κάτι κρυφαδερφές σαν του λόγου σου και τους άλλους της ομάδας σου κρύβονται.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αντε επειδη μας ξεκαβλωσατε αλλη μια φορα και το τσικνισαμε καλα θα σας πω τι θα γινει στο επομενο ματς στο ΣΕΦ...

Οταν ο ολυμπιακος κερδιζει εστω και με εναν ποντο διαφορα θα διακοπει δια μαγειας το ρευμα...και θ αλλαξουν τον υμνος τους σε ''γονατισε η αρμαδα του διαμαντιδη'' εκει που λεει για πελε..

Οτι εκαναν και με την Σαντος δηλάδη...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Παλι πουτσα;;;

Μα παλι πουτσα:;;;;;;

Παρτε το χαμπαρι εφταρες...για να δειτε προκοπη στο μπασκετ πρεπει να βρειτε εναν αντιστοιχο ''ΨΑΞΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ''

Να στησετε μια παραγκουλα μια σταλια και να προχωρησετε με τις ευχες του βικτωρα μητροπουλου

Οταν εγραφα πριν δυο μηνες οτι πρεπει να σας δινουμε δεκα ποντους προβαδισμα δεν αστειευομουν..


για να δεις τι μαλακες είστε  με αυτό το post παραδέχεσαι ότι ο πρεζακιας και εφευρέτης της αλητείας  κερδίζει γιατί ελέγξει της διαιτησία και παρασκήνιο
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
για να δεις τι μαλακες είστε  με αυτό το post παραδέχεσαι ότι ο πρεζακιας και εφευρέτης της αλητείας  κερδίζει γιατί ελέγξει της διαιτησία και παρασκήνιο

αυτο συμπερανες εσυ με το βρωμικο αρρωστο ολυμπιακο μυαλο σου

Η υγιης oλυμπιακη σκεψη ειναι οτι ο μονος τροπος για να κερδισεις αυτη την ομαδα ειναι με παραγκα...με κανεναν αλλο..

και ξερετε εσεις απο ''παραγκα''

και οταν λεω να κερδισεις εννοω να παρεις τον θρονο..γιατι ενταξει..δεν γινεται να σε κερδιζω δεκα φορες σερι..καποια φορα θα στραβωσει και θα βγειτε πασαλιμανι με καπνογονα...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Δεν γαμάω μόνο Μετάξι αλλά και Φυλής κατ'αρχήν  :)
Κάτα δεύτερον καλύτερα γαμιάς του 10ρικου παρά σαν και εσένα που σκας 50ρια και 100ρια για να σε στραπωνιάζουν.Άντε καληνύχτα μπούλη και πρόσεχε μη μου συγχυστείς πολύ και πάθεις κανένα έμφραγμα βόιδακλα.  :-*

Είσαι για την πούτσα φιλαράκο. Το ότι εσύ είσαι ανάρχιδο πουστράκι φαίνεται με το ότι σιωπάς στις πούτσες που τρώτε και μπήκες να τσαμπουκαλευτείς τώρα που σε παίρνει και ενώ δεν σε προκάλεσα εγώ. Το ότι είσαι γαμιάς του 10άρικου άντε εικοσάρικου προκύπτει και από τα γούστα σου με την οροθετική που μας κοπάνησες για φωτο προφίλ. Βλέπεις ότι δεν σε μπινελίκωσα χυδαία αλλά σε ξεφτυλίζω σχετικά κόσμια. Εσύ με ξέρεις προσωπικά? Με προσβάλεις νομίζεις με το να με αποκαλείς χοντρό ενώ δεν ξέρεις αν είμαι και με το να με λες στραπονιάρη ενώ πάλι δεν έχω δώσει πουθενά δικαίωμα τόσο καιρό εδώ μέσα προφανώς εφόσον δεν είναι του γούστου μου. Όπως αντιλαμβάνεσαι τρως ξεφτυλίκι. Είσαι φλούφλης και προσπαθείς να με προσβάλεις με άτοπα επιχειρήματα.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
αυτο συμπερανες εσυ με το βρωμικο αρρωστο ολυμπιακο μυαλο σου

Η υγιης σκεψη ειναι οτι ο μονος τροπος για να κερδισεις αυτη την ομαδα ειναι με παραγκα...με κανεναν αλλο..

και ξερετε εσεις απο ''παραγκα''

και οταν λεω να κερδισεις εννοω να παρεις τον θρονο..γιατι ενταξει..δεν γινεται να σε κερδιζω δεκα φορες σερι..καποια φορα θα στραβωσει και θα βγειτε πασαλιμανι με καπνογονα...

αυτό έγραψες ρε άχρηστε εγώ δεν συμπέρανα τίποτα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
δεν μπορω να καταλαβω γιατι αφησε εξω τον περπε στο β δεκαλεπτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom