Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
εμεις δεν ειμαστε στα καλα μας αλλα ο παοκ σερνεται...τεσπα α δουμε τι θα γινει.νυχτα
τον βαλντέζ πως τον είδες; ο μαρκάνο είναι καλός αντικαταστάτης του σιόβα ειδικά αμα αποκτηθεί το καλοκαίρι
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
τον βαλντέζ πως τον είδες; ο μαρκάνο είναι καλός αντικαταστάτης του σιόβα ειδικά αμα αποκτηθεί το καλοκαίρι
ο μαρκανο καλος ειναι και λογικα θα καλυψει την απουσια του σιοβα.οσον αφορα τον βαλντεζ χω ενστασεις γιατι δεν ειναι γκολτζης και στην θεση του μητρογλου πρεπει να ερθει φορ που θα τα παστελωνει
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Το καλοκαίρι θα πάρουμε φορ στη θέση του Μητρογκολ , τώρα δεν υπήρχε χρόνος .
Για να βατέψει τα παόκια/λαγούς μια χαρά είναι ο Βαλντεζ .
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ο μαρκανο καλος ειναι και λογικα θα καλυψει την απουσια του σιοβα.οσον αφορα τον βαλντεζ χω ενστασεις γιατι δεν ειναι γκολτζης και στην θεση του μητρογλου πρεπει να ερθει φορ που θα τα παστελωνει
και εγώ μόλις άκουσα βαλντέζ είπα ότι ο άνθρωπος είναι παίκτης των 6-7 γκολ την σεζόν όπως και ο σαβιόλα ούτε είναι καθαροί σέντερ φορ..δεν μας άρεσε ο μπερμπάτοφ είναι γέρος  :S τέσπα δανεικός απο τα εμηράτα είναι και ο βαλντέζ δεν είναι και σίγουρο ότι θα παραμείνει το καλοκαίρι..το καλοκαίρι ο χοντρός να πάρει 3-4 μεταγραφές ουσίας για βασικούς έναν σέντερ φορ αξίας 5 εκ ευρω,ένα αμυντικο χαφ αξίας 3-4 εκ ευρώ like γκαργκάνο και ένα 8άρι-10άρι τύπου ιμπαγάσα αν και τέτοιοι παίκτες δεν υπάρχουν πια με 4-5 εκ ευρω και να κρατήσει τον μαρκάνο μαζί με μανωλα,σιόβα και αβραάμ μιλάμε για άμυνα που δεν θα περνάει κουνούπι
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • Thrylos.jpg
    Thrylos.jpg
    318,3 KB · Εμφανίσεις: 22

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ΚΛΑΦΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ....ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΕΦΕΡΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΑΖΙ
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Επίσης και χαρτομάντηλα για να κλαίτε με την ησυχία σας.
Επίσης δίνουν δωρεάν ελληνικό καφεδάκι για να κλαίτε με όλη την
άνεση σας την κηδεία που σας κάνει ο Ολυμπιακός κάθε αγωνιστική(παξιμαδάκια προαιρετικά).
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
Καλησπέρα φίλαθλοι (οπαδοί)....

Δεν έχω πάρει διαρκείας ποτέ και επειδή δεν βρήκα εισητήριο με την united, σκέφτομαι να πάρω αυτά του β γύρου με τα 140 εύρω :fuck1:, για να δώ εκτός του champions league, Βάζελο τσόντα  παοκ και οτι άλλο αν περάσουμε. Θέλω να ρωτήσω αν θα πληρώσω κάτι άλλο για το διαρκείας εκτός των 140 (κάρτα φίλαθλου έχω) ευχαρίστω....
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
37
Like
1.733
Πόντοι
2.290
παρε τη παε αυριο τηλεφωνο και ρωτα κατα ποσο πρεπει να εισαι και μελος....νομιζω πρεπει αλλα παρε και ρωτα για σιγουρα.....

Και αυτό θα κάνω. Ελπίζω να μην είναι +25 για μέλος ευχαριστώ...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Καλησπέρα φίλαθλοι (οπαδοί)....

Δεν έχω πάρει διαρκείας ποτέ και επειδή δεν βρήκα εισητήριο με την united, σκέφτομαι να πάρω αυτά του β γύρου με τα 140 εύρω :fuck1:, για να δώ εκτός του champions league, Βάζελο τσόντα  παοκ και οτι άλλο αν περάσουμε. Θέλω να ρωτήσω αν θα πληρώσω κάτι άλλο για το διαρκείας εκτός των 140 (κάρτα φίλαθλου έχω) ευχαρίστω....
Για αγορά εισιτηρίου διαρκείας χρειάζεται συνδρομή στον ερασιτέχνη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ με 50% έκπτωση (25€).
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
κανονικά δεν πρέπει να ξανα πουληθούν
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.614
Like
28.098
Πόντοι
5.006
Καλησπέρα φίλαθλοι (οπαδοί)....

Δεν έχω πάρει διαρκείας ποτέ και επειδή δεν βρήκα εισητήριο με την united, σκέφτομαι να πάρω αυτά του β γύρου με τα 140 εύρω :fuck1:, για να δώ εκτός του champions league, Βάζελο τσόντα  παοκ και οτι άλλο αν περάσουμε. Θέλω να ρωτήσω αν θα πληρώσω κάτι άλλο για το διαρκείας εκτός των 140 (κάρτα φίλαθλου έχω) ευχαρίστω....
παρε τη παε αυριο τηλεφωνο και ρωτα κατα ποσο πρεπει να εισαι και μελος....νομιζω πρεπει αλλα παρε και ρωτα για σιγουρα.....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε γαμω και τη γιουναιτεντ και τα κιριζια με τα τσακιρις που δινουν οσα κανουν τρια ματς πρωταθληματος για να δουν τυς φλωρους αγγλους  και να φανε τσακιρης πατατακια και αν στραβωσει το ματς να βριζουν και να διαμαρτυρονται...
θρυλος παντα και παντου και οχι μονο στα ''μεγαλα'' ματς...
προτιμω να δω την ομαδα με πλατανια και βαζελο παρα με μαρκετινγ γιουναιτεντ...
κανενα υπονοουμενο για παιδια εδω γενικα μιλαω....προς αποφυγη παρεξηγησεων
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε παιδια η αισθηση μου οτι αν εχει γινει οπως λενε σολντ αουτ δεν μπορει τα διαρκειας να περιλαμβανουν και αυτο το ματς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom