Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.979
Πόντοι
46.232
Μεχρι και 1ος βγαινει.....δεν εχω ιδεα πως ειναι η μονπελιε βεβαια....η αρσεναλ ουτε 3η δεν θα βγει. Η χειροτερη αρσεναλ ολων των εποχων. Η σαλκε ειναι καλη. Αλλα ειναι διαχρονικη loser. Οποτε μπορει και 1ος  ;)
με αβρααμ , ορμπαιθ  και μιραλάς θα βγαίναμε πρώτοι......τώρα...θα δείξει
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Αρχίδια!!! Κάθε χρόνο πρώτοι μπορείται να βγείται και στο τέλος πανηγυρίζεται αν βγήτε uefa και λέτε καλύτερα έτσι γιατί μπορούμε να πάμε τελικό...   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6


η κληρωση ειναι καλυτερη σιγουρα...την ομαδα θα την δουμε μολις παρει μερικα παιχνιδια..επιθετικα θα ζωγραφιζει...αν καταφερει να δεσει την αμυνα εχει πολυ καλες προοπτικες
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
δηλαδη ο ολυμπιακος ειναι καλυτερος απο περυσι;


Αν κατσεις να σκεφτεις οτι απο αρσεναλ φετος εφυγαν φαν περσι και σονγκ(οι δυο καλυτεροι παικτες δηλαδη) και δεν αντικατασταθηκαν...
Αστερι της πλεον ειναιο ...ροσιτσκι(στα 34)...χαλια μαυρα.
Μονο ονομα εχει πλεον.
Η σαλκε ειναι καλη αλλα ειναι....σαλκε. Μαζι με την λεβερκουζεν ειναι οι πιο loser ομαδες της χωρας τους. Ο ολυμπιακος δν ξερω αν θα ναι καλος ή οχι(δεν ειμαι ολυμπιακος ουτως ή αλλως) αλλα ...ποιον να φοβηθει απο αυτους τους δυο και γιατι?
Την μονεπελειε δεν την ξερω, μονο αυτη θαναι αγνωστη. Μπορει και 1ος. Ναι αν ειναι χαλια, μπορει και 4ος...πολυ ισοορροπημενος φαινεται ο ομιλος.
ΚΚαι αυτο γιατι η αρσεναλ δεν εχει καμια σχεση με την ομαδα του παρελθοντος. Αλλιως ολοι οι αλλοι θα παλευαν για 2οι. Τωρα βλεπω την αρσεναλ να παλευει για να περασει. Τεσπα. Ειδωμεν  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.979
Πόντοι
46.232
Αρχίδια!!! Κάθε χρόνο πρώτοι μπορείται να βγείται και στο τέλος πανηγυρίζεται αν βγήτε uefa και λέτε καλύτερα έτσι γιατί μπορούμε να πάμε τελικό...   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και σε κόκκινο για να νευριάζεις περισσότερο  :grin: :grin:
p_2_600.jpg
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Καλά ρε κωλόφαρδοι! ΟΥΤΕ μια ισπανική! Κάθε χρονιά τα ίδια...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
χωρίς άμυνα και αμυντικά χάφ δεν πάει πουθενά όμως

να δούμε αν θα ενισχυθεί σ'αυτούς τους τομείς
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
χωρίς άμυνα και αμυντικά χάφ δεν πάει πουθενά όμως

να δούμε αν θα ενισχυθεί σ'αυτούς τους τομείς
ποτε :think:? αυριο τελειωνουν οι μεταγραφεσ ετσι θα παμε μην περιμενεισ μεταγραφεσ!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ποτε :think:? αυριο τελειωνουν οι μεταγραφεσ ετσι θα παμε μην περιμενεισ μεταγραφεσ!
φίλε εμένα δεν μου άρεσε ο Ολυμπιακός απ'όσο τον έχω δεί φέτος
πέρσυ είχες Αβραάμ Μέλμπεργκ , φέτος με Μανωλά Σιόβα , δεν σε βλέπω και πολύ καλά (τουλάχιστον στην ευρώπη , γιατί στο πιρφοριστάν αν δυσκολεύεσαι θα έχει ήδη φροντίσει ο βαγγέλης να βγαίνεις λάδι)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
φίλε εμένα δεν μου άρεσε ο Ολυμπιακός απ'όσο τον έχω δεί φέτος
πέρσυ είχες Αβραάμ Μέλμπεργκ , φέτος με Μανωλά Σιόβα , δεν σε βλέπω και πολύ καλά (τουλάχιστον στην ευρώπη , γιατί στο πιρφοριστάν αν δυσκολεύεσαι θα έχει ήδη φροντίσει ο βαγγέλης να βγαίνεις λάδι)
μαζι σου στο πρωτο σκελοσ οσο αναφορα στο δευτερο σκελοσ δεν χρειαζεται και τιποτα απο τον βαγγελη γιατι απλα ολοι οι αλλοι δεν υπαρχουν βλεπε παο αεκ παοκ!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μαζι σου στο πρωτο σκελοσ οσο αναφορα στο δευτερο σκελοσ δεν χρειαζεται και τιποτα απο τον βαγγελη γιατι απλα ολοι οι αλλοι δεν υπαρχουν βλεπε παο αεκ παοκ!
το ξέρω , αλλά όπου χρειάζεται θα είναι εκεί ο βαγγελάκης να σαι σίγουρος , ήδη έδειξε τις προθέσεις του ;)

τα πρωταθλήματα είναι δίκαια, ανταγωνιστικά και υψηλού επιπέδου,  όσο υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί διεκδικητές
αν σ'ένα πρωτάθλημα μια ομάδα έχει μαζέψει όλο το χαρτί και όλοι οι άλλοι ψωμολυσάνε
τότε δε γίνεται δουλειά , ξεφτιλίκι είναι ρε φίλε, θα χαίρονται μόνο οι κανίβαλοι κάφροι οπαδοί της πρωταγωνίστριας ομάδας , κανένας σοβαρός δε θα βλέπει τέτοιο πρωτάθλημα...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καλά ρε κωλόφαρδοι! ΟΥΤΕ μια ισπανική! Κάθε χρονιά τα ίδια...
Βαζουμε τα μπαλακια στο ψυγειο.Αυτο το μαθαμε απο το βαρδηνογιαννη φιλε μου που επαιζε στο κυπελο ελλαδος με β και γ εθνικης ομαδες.....................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom