Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
χοντρε φερε τον τακαρο μηπως δουμε λιγο τοπι φετος..
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ακομα με το ελληνικο πρωταθλημα ασχολειστε; Η καλοκαιρινη μεταγραφικη περιοδος του δωσε τη χαριστικη βολη. Για κανα στοιχημα και πολυ του ειναι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
thn καλημερα μου με + 2
η πουτσα θα φαει σιδερο φετο τον χειμωνα...ναστε καλα που θα μου φτιαχνετε τις μερες...
η καραφλη πουτανα το εχει παρει στα σοβαρα και θελει πρωταθλημα....
παμε παρακατω...μασαδο παιχταρα...
το γκολ της βεροιας καθαρο....κιτρινη που δεν δοθηκε σε μανιατη ....φαουλ το γκολ της ισοφαρισης της βεροιας (ιωαννου σπρωχνει κοντρερας) πεναλτι το σπρωξιμο απο πισω στον σιοβα και φυσικα                  κακως κοπηκε στο τετ α τ ο μητρογκολ απο τον ιδιο εποπτη που ακυρωσε το γκολ της βεροιας...
αυτα ειπε ο παντελονατος και αρχιδαρας χρηστιδης...
οι πουτανες που βλεπουν τις αληθειες μισες μπορουν να χτυπησουν τις κωλοτρυπες του;ς και να πουν τις δικες τους αληθειες...
ετσι και αλλοιως....
πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν...
αντε και καλο μας χειμωνα....αν και εχουμε ακομα 5 μερες διακοπουλες  :grin:
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
thn καλημερα μου με + 2
η πουτσα θα φαει σιδερο φετο τον χειμωνα...ναστε καλα που θα μου φτιαχνετε τις μερες...
η καραφλη πουτανα το εχει παρει στα σοβαρα και θελει πρωταθλημα....
παμε παρακατω...μασαδο παιχταρα...
το γκολ της βεροιας καθαρο....κιτρινη που δεν δοθηκε σε μανιατη ....φαουλ το γκολ της ισοφαρισης της βεροιας (ιωαννου σπρωχνει κοντρερας) πεναλτι το σπρωξιμο απο πισω στον σιοβα και φυσικα                  κακως κοπηκε στο τετ α τ ο μητρογκολ απο τον ιδιο εποπτη που ακυρωσε το γκολ της βεροιας...
αυτα ειπε ο παντελονατος και αρχιδαρας χρηστιδης...
οι πουτανες που βλεπουν τις αληθειες μισες μπορουν να χτυπησουν τις κωλοτρυπες του;ς και να πουν τις δικες τους αληθειες...
ετσι και αλλοιως....
πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν...
αντε και καλο μας χειμωνα....αν και εχουμε ακομα 5 μερες διακοπουλες  :grin:
καλα τα λες,αλλα τοπι θα δουμε???
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
[quote author=brain_gamer  link=topic=3922.msg4018128#msg4018128 date=1346060444]
χοντρε φερε τον τακαρο μηπως δουμε λιγο τοπι φετος..
[/quote] μαλακιες ...ο τυπος βλεπει μπαλλα...
εβλεπα το ματς σε ενα μαγαζι στον ψαθοπυργο αχαιας και τους ειπα απο πριν ολες τις αλλαγες...
ο τυπος βλεπει μπαλλα και εκανε σωστες αλλαγες...
και τον αμπντουν και τον τζιμπουρ και τον μοντεστο σωστα τους εβγαλε...
(ισως αντι για μοντεστο μπορουσε να βγαλει μανιατη)
τους τα ελεγα απο πριν και τρελλαθηκανε...και μαλιστα τους λεω αν κανει τις αλλαγες αυτες εχει ματι...και μετα με κοιταγανε ολοι περιεργα...
ειδικα μολις σηκωσε φουστερ και λεγανε ολοι οτι θα βγαλει η μοντεστο η ιμπαγασα και τους λεω μονο αμπντουν βγαινει και διεκρινα κατι κρυφογελακια...και μολις σηκωνει τις πινακιδες ο βοηθος καταπιανε την γλωσσα τους  :2funny: :2funny: :2funny:
μια χαρα ειναι ο πορτογαλλος...βλεπει το ματς ....
μασαδο παιχταρα και ειχε και γκινια χτες...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
thn καλημερα μου με + 2
η πουτσα θα φαει σιδερο φετο τον χειμωνα...ναστε καλα που θα μου φτιαχνετε τις μερες...
η καραφλη πουτανα το εχει παρει στα σοβαρα και θελει πρωταθλημα....
παμε παρακατω...μασαδο παιχταρα...
το γκολ της βεροιας καθαρο....κιτρινη που δεν δοθηκε σε μανιατη ....φαουλ το γκολ της ισοφαρισης της βεροιας (ιωαννου σπρωχνει κοντρερας) πεναλτι το σπρωξιμο απο πισω στον σιοβα και φυσικα                   κακως κοπηκε στο τετ α τ ο μητρογκολ απο τον ιδιο εποπτη που ακυρωσε το γκολ της βεροιας...
αυτα ειπε ο παντελονατος και αρχιδαρας χρηστιδης...
οι πουτανες που βλεπουν τις αληθειες μισες μπορουν να χτυπησουν τις κωλοτρυπες του;ς και να πουν τις δικες τους αληθειες...
ετσι και αλλοιως....
πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν...
αντε και καλο μας χειμωνα....αν και εχουμε ακομα 5 μερες διακοπουλες  :grin:
Καλό φθινόπωρο ρε!Μας ελειψες.....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
[quote author=brain_gamer  link=topic=3922.msg4018481#msg4018481 date=1346068455]
καλα τα λες,αλλα τοπι θα δουμε???
[/quote]θα δουμε ...στανταρ...χτες το γηπεδο μονο για μπαλα δεν ηταν και παλι το τσουλησαμε το τοπι...οταν θα παρει την θεση του μοντεστο ο γκρεκο θα δεις πως θα δεσει η ομαδα...
μην βιαζοσαστε....μια χαρα παιξαμε και χτες τηρουμενων των αναλογιων....και η βεροια καλη ομαδουλα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλό φθινόπωρο ρε!Μας ελειψες.....
γεια σου ρε αρχοντα....διακοπουλες...αφου τα καταφεραμε παλι καλα...εχουμε και 5 μερουλες καβα...
του χρονου να δουμε...
εσυ αρχοντα;;τι γινεται το επινειο;;δουλευει η εχει κλεισει;;αγωνιζε3σαι καθολου;;;
η αεκαρα υγεια φετος ετσι;;αυτα ειναι...πιτσιρικαδες συσπειρωση στον κοσμο...καθαρες και τιμιες δουλειες...οχι σαν τον αλλο τον πουστη που πηρε ντε και καλα αδειοδοτηση...
πραγματικα συγχαρητηρια...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
thn καλημερα μου με + 2
η πουτσα θα φαει σιδερο φετο τον χειμωνα...ναστε καλα που θα μου φτιαχνετε τις μερες...
η καραφλη πουτανα το εχει παρει στα σοβαρα και θελει πρωταθλημα....
παμε παρακατω...μασαδο παιχταρα...
το γκολ της βεροιας καθαρο....κιτρινη που δεν δοθηκε σε μανιατη ....φαουλ το γκολ της ισοφαρισης της βεροιας (ιωαννου σπρωχνει κοντρερας) πεναλτι το σπρωξιμο απο πισω στον σιοβα και φυσικα                   κακως κοπηκε στο τετ α τ ο μητρογκολ απο τον ιδιο εποπτη που ακυρωσε το γκολ της βεροιας...
αυτα ειπε ο παντελονατος και αρχιδαρας χρηστιδης...
οι πουτανες που βλεπουν τις αληθειες μισες μπορουν να χτυπησουν τις κωλοτρυπες του;ς και να πουν τις δικες τους αληθειες...
ετσι και αλλοιως....
πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν...
αντε και καλο μας χειμωνα....αν και εχουμε ακομα 5 μερες διακοπουλες  :grin:
α.....και ξεχασα...φυσικα κοκκινη (2η κιτρινη ) στον γεωργεα στο 45 που απεκρουσε σαν τερματοφυλακας....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
α.....και ξεχασα...φυσικα κοκκινη (2η κιτρινη ) στον γεωργεα στο 45 που απεκρουσε σαν τερματοφυλακας....
δεν ειναι καιρος να κοψεις κανα σκληρο ναρκωτικο ρε τυπε,χωρις μαλακιες τωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τιποτα απ οσα εγραψες χρηστιδη,ουτε πεναλντι,ουτε καρτες
Μονο μια φαση,το γκολ της βεροιας που ακυρωθηκε και φαινεται να ειναι καθαρο.Χρειαζεται και μια καμερα στην ευθεια για να ειμαστε απολυτα σιγουροι
Ο ολυμπιακος τραγικος,χρειαζεται απαραιτητα αμυντικο χαφ και ενας παικτης στη θεση του μιραλας,φυσικα δεν προκειται να παρει κανενα
Οσον αφορα τις δηλωσεις αλαφουζου,μια μονο λεξη προκαλουν..αηδια.!Επαναλαμβανει τα ιδια λαθη προκατοχων του,αφου οι αναφορες στη διαιτησια,δικαιολογημενες η΄οχι το μονο αποτελεσμα που προκαλουν ειναι αποπροσανατολισμος στην ομαδα και αλλοθι στους παικτες οταν δεν παιζουν καλα
Ο ζαρντιμ δεν μου εμπνεει καμια εμπιστοσυνη και θα χρειαστει να περασει αρκετος καιρος για να βγαλουμε καποια συμπερασματα για την προπονητικη του αξια
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
μεχρι τωρα....
Μονο οι μασαδο και ιμπαγασα μπορουν να κερδισουν ολες της ελληνικες ομαδες μονοι τους.Αυτο ειδα και σε ενα μετριο παιχνιδι για εμας (νωρις ακομα) νομιζα οτι υπερβαλλω αλλα αυτο τονιζαν σχεδον ολες οι εφημεριδες σημερα.Ποσο θα αντεξει ο κανιο,ποσο θα εχει κεφια ο μασαδο και ποση ρεντα θα εχουν τζεμπουρ και μητρογλου θα δειξει.Αν ολα πανε καλα 3 γκολ μπροστα χαλαρα.
Πισω τωρα εχουμε θεματακια.
Ο Ζαρντιμ πρεπει να εχει χρονο αλλα και να μας κερδισει.
Γενικα παντως


          καλα [size=30pt]40[/size]!!!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν ειναι καιρος να κοψεις κανα σκληρο ναρκωτικο ρε τυπε,χωρις μαλακιες τωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
σιγουρα...εγω θα τα κοψω  τα  ναρκωτικα.για σενα παντως εγραψα στο ποστ...
''πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν''...
αρα την προλαβα την μαλακια σου....ενταξει ΔΕΝ ηταν κιτρινη το χερι του γεωργεα...εισαι ικανοποιημενος τωρα;;ειναι αυτη η πραγματικοτητα για σενα;;;ηταν οφσαιντ ο μητρογλου..οκ τωρα;;ειπα αληθεια;;
δεν εσπρωξε ο ιωαννου τον κοντρερας στη φαση του γκολ της βεροιας....
αισθανεσαι πιο  καλα τωρα;;; :jerking: :jerking:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.225
Κριτικές
81
Like
7.951
Πόντοι
7.865
σιγουρα...εγω θα τα κοψω  τα  ναρκωτικα.για σενα παντως εγραψα στο ποστ...
''πουτανες γεννηθηκαν και τετοιες θα πεθανουν''...
αρα την προλαβα την μαλακια σου....ενταξει ΔΕΝ ηταν κιτρινη το χερι του γεωργεα...εισαι ικανοποιημενος τωρα;;ειναι αυτη η πραγματικοτητα για σενα;;;ηταν οφσαιντ ο μητρογλου..οκ τωρα;;ειπα αληθεια;;
δεν εσπρωξε ο ιωαννου τον κοντρερας στη φαση του γκολ της βεροιας....
αισθανεσαι πιο  καλα τωρα;;; :jerking: :jerking:
Τι κάθεσαι και απαντάς και εσύ μωρέ;Παίζει,ορμώμενος απο την Παναθηναϊκή Συμμαχία,να βγάλει καμία ανακοίνωση και να καυτηριάσει το γεγονός ότι το δίπιττο κάνει 2,30 στο Γαλάτσι και για αυτό ο ΠΟΑ δεν θα πάρει πρωτάθλημα ποτέ...
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
Τιποτα απ οσα εγραψες χρηστιδη,ουτε πεναλντι,ουτε καρτες
Μονο μια φαση,το γκολ της βεροιας που ακυρωθηκε και φαινεται να ειναι καθαρο.Χρειαζεται και μια καμερα στην ευθεια για να ειμαστε απολυτα σιγουροι
Ο ολυμπιακος τραγικος,χρειαζεται απαραιτητα αμυντικο χαφ και ενας παικτης στη θεση του μιραλας,φυσικα δεν προκειται να παρει κανενα
Οσον αφορα τις δηλωσεις αλαφουζου,μια μονο λεξη προκαλουν..αηδια.!Επαναλαμβανει τα ιδια λαθη προκατοχων του,αφου οι αναφορες στη διαιτησια,δικαιολογημενες η΄οχι το μονο αποτελεσμα που προκαλουν ειναι αποπροσανατολισμος στην ομαδα και αλλοθι στους παικτες οταν δεν παιζουν καλα
Ο ζαρντιμ δεν μου εμπνεει καμια εμπιστοσυνη και θα χρειαστει να περασει αρκετος καιρος για να βγαλουμε καποια συμπερασματα για την προπονητικη του αξια
πεστα παιχταρα μου..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κλάαααααααααααααααααααψψψψψψψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


Υ.Γ.
μου έλειψε να απλληλομπινελικωνόμαστε τρύπα...
κάτσε θα ρθει και η αδυναμία σου ο μοικάνος τώρα.  :2funny:
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
κλάαααααααααααααααααααψψψψψψψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


Υ.Γ.
μου έλειψε να απλληλομπινελικωνόμαστε τρύπα...
κάτσε θα ρθει και η αδυναμία σου ο μοικάνος τώρα.  :2funny:
δεν αντεχω τα σεντονια του..
Υ.Γ η παναθα ποσα θα ρουφηξει σημερα???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
[quote author=brain_gamer  link=topic=3922.msg4021422#msg4021422 date=1346159936]
δεν αντεχω τα σεντονια του..
Υ.Γ η παναθα ποσα θα ρουφηξει σημερα???
[/quote]1-3 final score
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
μάγκες είμαστε πολλή κοντά στο 2 group για την κλήρωση της πέμτης η Braga χάνει 1-0
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.017
Πόντοι
46.232
ε και?
έχεις δει τις ομάδες....
τις καλύτερες πορείες της έχουμε κάνει όταν ήμασταν στο 3ο ή 4ο.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom