Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
το ξέρω , αλλά όπου χρειάζεται θα είναι εκεί ο βαγγελάκης να σαι σίγουρος , ήδη έδειξε τις προθέσεις του ;)

τα πρωταθλήματα είναι δίκαια, ανταγωνιστικά και υψηλού επιπέδου,  όσο υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί διεκδικητές
αν σ'ένα πρωτάθλημα μια ομάδα έχει μαζέψει όλο το χαρτί και όλοι οι άλλοι ψωμολυσάνε
τότε δε γίνεται δουλειά , ξεφτιλίκι είναι ρε φίλε, θα χαίρονται μόνο οι κανίβαλοι κάφροι οπαδοί της πρωταγωνίστριας ομάδας , κανένας σοβαρός δε θα βλέπει τέτοιο πρωτάθλημα...
αποψη σου οι αλλοι που ψωμολυσανε ασ προσεχαν δεν φταιμε εμεισ! με τον μεγα καραγκιοζη αλαφουζο που να πασ και που να πανε!
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
το ξέρω , αλλά όπου χρειάζεται θα είναι εκεί ο βαγγελάκης να σαι σίγουρος , ήδη έδειξε τις προθέσεις του ;)

τα πρωταθλήματα είναι δίκαια, ανταγωνιστικά και υψηλού επιπέδου,  όσο υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί διεκδικητές
αν σ'ένα πρωτάθλημα μια ομάδα έχει μαζέψει όλο το χαρτί και όλοι οι άλλοι ψωμολυσάνε
τότε δε γίνεται δουλειά , ξεφτιλίκι είναι ρε φίλε, θα χαίρονται μόνο οι κανίβαλοι κάφροι οπαδοί της πρωταγωνίστριας ομάδας , κανένας σοβαρός δε θα βλέπει τέτοιο πρωτάθλημα...


Μονο που δεν φταιει ο μαρινακης που οι δικοι μας βαρδινογιανναιοι, πατερες, βγενοπουλοι ηταν για τον πουτσο καβαλα ετσι? Ας ηταν σοβαροι να μην τρωγονταν μεταξυ τους και θα βλεπαμε αν ο καθε μαρινακης ή μπεος θα εκανε εοσα εκανε. Μονο ο ιδιος ο βαζελος φταιει. Δεν μας φταιει κανεις μαρινακης...αυτα και βγαινω απ το thread του γαυρου(και sorry κιολας που εγραφα τοση ωρα εδω  :grin:)
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.659
Like
28.193
Πόντοι
5.006
Μονο που δεν φταιει ο μαρινακης που οι δικοι μας βαρδινογιανναιοι, πατερες, βγενοπουλοι ηταν για τον πουτσο καβαλα ετσι? Ας ηταν σοβαροι να μην τρωγονταν μεταξυ τους και θα βλεπαμε αν ο καθε μαρινακης ή μπεος θα εκανε εοσα εκανε. Μονο ο ιδιος ο βαζελος φταιει. Δεν μας φταιει κανεις μαρινακης...αυτα και βγαινω απ το thread του γαυρου(και sorry κιολας που εγραφα τοση ωρα εδω  :grin:)
σωστοσ ο παιχτησ! ;) ;) ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Δυσκολα πραγματα,ο βαγγελας δεν κανει μεταγραφες μιλαει για ομαδα με μικρη ηλικια φετος και καλο προπονητη που εκανε καλη προετοιμασια,πραγμα που δεν ειδα...αν και ολυμπιακος ειμαι απαισιοδοξος για το μελλον της ομαδας στην ευρωπη...θα ηταν ευκολη κληρωση αμα ειχαμε την νορτσελαντ η κλουζ η την ντιναμο η την μπατε..τωρα ειναι σαν τον περσυνο καπως..και η τριτη θεση θα ειναι επιτυχια!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μονο που δεν φταιει ο μαρινακης που οι δικοι μας βαρδινογιανναιοι, πατερες, βγενοπουλοι ηταν για τον πουτσο καβαλα ετσι? Ας ηταν σοβαροι να μην τρωγονταν μεταξυ τους και θα βλεπαμε αν ο καθε μαρινακης ή μπεος θα εκανε εοσα εκανε. Μονο ο ιδιος ο βαζελος φταιει. Δεν μας φταιει κανεις μαρινακης...αυτα και βγαινω απ το thread του γαυρου(και sorry κιολας που εγραφα τοση ωρα εδω  :grin:)
αποψη σου οι αλλοι που ψωμολυσανε ασ προσεχαν δεν φταιμε εμεισ! με τον μεγα καραγκιοζη αλαφουζο που να πασ και που να πανε!
παιδιά εμένα δεν με ενδιαφέρει ποιός φταίει ή ποιός δεν φταίει
πάντως σίγουρα  θεωρώ ξεφτιλίκι ένα πρωτάθλημα , με ένα ματσωμένο πρωταθλητή
και καμιά 10αριά ψωμόλυσες να βολοδέρνουν απο γήπεδο σε γήπεδο
δε γουστάρω τέτοιο θέαμα, το θεωρώ πολύ naive κατάσταση που χαροποιεί μόνο κάφρους-κανίβαλους οπαδούς.

χειμώνα με βλέπω nova σε κανα sports cafe με ουισκάκι και φίλους να βλέπω ιταλικό αγγλικό ισπανικό και τσου λού , απλά τα πράγματα τουλάχιστον για μένα  ;)
 

Επισκέπτης
Προεδρα παρε ενα ροντβαιλερ στο κεντρο και ενα ελαφι αριστερα να μην μεινει τιποτα ορθιο :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μόρτη σας είχα ξαναπεί ότι οι καγκουριές και οι μαλακίες του κόκκαλη θα κατέστρεφαν εν τέλει την ομάδα.
όπερ και εγένετο.

ο ολυμπιακός με τα λεφτά που έχει πάρει τα τελευταία 15 χρόνια έπρεπε τώρα να ψωνίζει απο το πάνω ράφι και να είναι επιπέδου λυων σάλκε νάπολι και σεβίλλης....
έπρεπε ήδη να είναι στο βου γκρουπ δυναμικότητας και καθες χρόνο σχεδόν να πηγάινει για οκτάδα.....
αντ αυτού έχοντας μαλακες χρηστίδηδες και σια μετράτε τα πρωταθλήματα όπως τα χάπια που θα χρειάζεστε για να μην πάθετε εγκεφαλικο στις 5άρες που θα έροχνται βροχή όπως όταν ο βαζελομαλάκας αποφάσισε να πάρει πρωτάθλημα και να πάψει να ασχολείται με την ευρώπη.
οι πρωταθλητές εκπροσωπούν το εκάστοτε εθνικό πρωτάθλημα και είναι λογικό μια γιατομπουτσο ομάδα να εκπροσωπεί ένα γιατομπουτσο πρωτάθλημα
πέραν αυτών πούτσα στη σάλκε και βλέπουμε.  :zfuck:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Πρώτος αγώνας 19 Σεπτεμβρίου Ολυμπιακός – Σάλκε
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μόρτη σας είχα ξαναπεί ότι οι καγκουριές και οι μαλακίες του κόκκαλη θα κατέστρεφαν εν τέλει την ομάδα.
όπερ και εγένετο.

ο ολυμπιακός με τα λεφτά που έχει πάρει τα τελευταία 15 χρόνια έπρεπε τώρα να ψωνίζει απο το πάνω ράφι και να είναι επιπέδου λυων σάλκε νάπολι και σεβίλλης....
έπρεπε ήδη να είναι στο βου γκρουπ δυναμικότητας και καθες χρόνο σχεδόν να πηγάινει για οκτάδα.....
αντ αυτού έχοντας μαλακες χρηστίδηδες και σια μετράτε τα πρωταθλήματα όπως τα χάπια που θα χρειάζεστε για να μην πάθετε εγκεφαλικο στις 5άρες που θα έροχνται βροχή όπως όταν ο βαζελομαλάκας αποφάσισε να πάρει πρωτάθλημα και να πάψει να ασχολείται με την ευρώπη.
οι πρωταθλητές εκπροσωπούν το εκάστοτε εθνικό πρωτάθλημα και είναι λογικό μια γιατομπουτσο ομάδα να εκπροσωπεί ένα γιατομπουτσο πρωτάθλημα
πέραν αυτών πούτσα στη σάλκε και βλέπουμε.  :zfuck:
Ακριβώς  ;)
φίλε και γώ αν ήμουν Μαρινάκης , και με δεδομένο ότι δεν είμαι ψυχασθενής , δεν θα έπαιρνα απο το πρώτο ράφι παίχτες , αλλά παίχτες που απλά διαδικαστικά με το min κόστος να μου φέρνουν το πρωτάθλημα.
επανάληψη πορίσματος:
όσο αυξάνεται ο ανταγωνισμός τόσο αυξάνεται και η αξία του νικητή και η δυναμικότητα του πρωταθλήματος, μη ανταγωνιστικά πρωταθλήματα χαροποιούν μόνο κάφρους οπαδούς και διώχνουν τους σοβαρούς

υγ: να δούμε και τον Σαββίδη τι θα κάνει στον Μπάοκ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ακριβώς  ;)
φίλε και γώ αν ήμουν Μαρινάκης , και με δεδομένο ότι δεν είμαι ψυχασθενής , δεν θα έπαιρνα απο το πρώτο ράφι παίχτες , αλλά παίχτες που απλά διαδικαστικά με το min κόστος να μου φέρνουν το πρωτάθλημα.
επανάληψη πορίσματος:
όσο αυξάνεται ο ανταγωνισμός τόσο αυξάνεται και η αξία του νικητή και η δυναμικότητα του πρωταθλήματος, μη ανταγωνιστικά πρωταθλήματα χαροποιούν μόνο κάφρους οπαδούς και διώχνουν τους σοβαρούς

υγ: να δούμε και τον Σαββίδη τι θα κάνει στον Μπάοκ
αδερφέ δεν είναι μόνο τα φράγκα...
ας πούμε....
ακόμα και εάν ο μαρινάκης έδινε 50 εκατομμύρια κας για το φορλάν υπήρχε περίπτωση να έρθει ελλάδα;  :headbang: :headbang:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αδερφέ δεν είναι μόνο τα φράγκα...
ας πούμε....
ακόμα και εάν ο μαρινάκης έδινε 50 εκατομμύρια κας για το φορλάν υπήρχε περίπτωση να έρθει ελλάδα;  :headbang: :headbang:
ε γι'αυτό είπα ότι είναι θέμα "συστήματος" και όχι μεμονωμένης ομάδας

ας βρεί τρόπο η πιρφορο-λιγκα να γίνει πιο ανταγωνιστική

δεν ξέρω πώς , αλλά το σίγουρο είναι ότι εγώ αν ήμουν πλούσιος δεν θα επένδυα στο πιρφοριστάν
(εκτός και αν ερωτευόμουν καμιά πουτάνα-ομάδα και της τα χωνα χοντρά πιστεύοντας ότι κάποτε θα αποζημιωθώ  :grin: )
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αδερφέ δεν είναι μόνο τα φράγκα...
ας πούμε....
ακόμα και εάν ο μαρινάκης έδινε 50 εκατομμύρια κας για το φορλάν υπήρχε περίπτωση να έρθει ελλάδα;  :headbang: :headbang:

με τα τσαρουχια θα ερχοταν. καλα που ζεις, νομιζεις μονο στην ελλαδιτσα τρεμουν για το αυριο?
 

Επισκέπτης
Γιατί ο Φέισα απ'όσα έχω δει μου κάνει για τιτίκα.
Δεν κανει ρε το παλικαρι.
Ειχαμε τον Ιβιτς να κανει τις ρεμουλες τωρα ο Κοβασεβιτς μας φερνει τους κουτσους για να περνει μιζες και να πηγαινει πρωτο τραπεζι στο Romeo.
 

Επισκέπτης
Δεν κανει ρε το παλικαρι.
Ειχαμε τον Ιβιτς να κανει τις ρεμουλες τωρα ο Κοβασεβιτς μας φερνει τους κουτσους για να περνει μιζες και να πηγαινει πρωτο τραπεζι στο Romeo.
Διάβαζα για κάτι Πλιάτσικες και παπαριές σήμερα.
Χίλιες φορές τον Λαζάρ του ΠΑΟΚ(κι ο Βιερίνια θα μου κανε)
 

Επισκέπτης
Διάβαζα για κάτι Πλιάτσικες και παπαριές σήμερα.
Χίλιες φορές τον Λαζάρ του ΠΑΟΚ(κι ο Βιερίνια θα μου κανε)
Ημαρτον και ξανα ημαρτον
URL]]
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Η κλήρωση ήταν καλή,αλλά είμαστε χειρότεροι απο πέρσυ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
με τα τσαρουχια θα ερχοταν. καλα που ζεις, νομιζεις μονο στην ελλαδιτσα τρεμουν για το αυριο?
μάθε μπαλλίτσα...
απ το πρώτο ράφι θα ψωνίσεις σε ηλικίες πάνω απο 30.
η μόνη μεταγραφή στην Ελλάδα απο το πάνω ράφι ήταν ο Ζιό στα 27 το εν ενεργεία 10άρι της Μπάρτσα.
μετά η του ντέταρι και των προτάσωφ, λιτοφτσένκο, καρεμπέ και μετά το χάος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom