Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (7 μέλη και 13 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
Ποιος χεστηκε για την Αρσεναλ?
Το πρωταθλημα δεν ειναι ο στοχος σας?
το πρωταθλημα ειναι παντα ο στοχος αφου οδηγει στα μυρια του cl....αλλα αυτο ειναι πανευκολο να το παρουμε....
το θεμα ειναι να δειξουμε κ λιγο μπαλιτσα στους καναπεδατους..... ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τασος νικολοπουλος... :2funny: :2funny: :2funny: βαζελος φανατικος...ειδε οτι η ομαδα του δεν κανει ουτε για βραστο ,ειδε οτι η αεκ ειναι γαματα με κεφαλαια γραμματα και τι του εμεινε;;;ηρθε η ωρα για να παρει μια κουπα ο...παοκ  :2funny: :2funny: :2funny:
βρε εχει ερθει εδω και χρονια μαλακες ΑΡΔ  η ωρα να παιρνετε απο τα τρια το μακρυτερο αλλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι...η μαλλον κανετε οτι δεν το εχετε καταλαβει...
η ζωη συνεχιζεται και η πικρα ολο και θα μεγαλωνει...με προβοκατορικα αρθρα με ευχολογια και με αλεφαντους στο γκαζετα ρεντιο πρωταθληματα μαλακες δεν παιρνονται....στρωστε κωλο και αφηστε τις εποικοινωνιακες πολιτικες και τα πλαγια μεσα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.407
Πόντοι
41.447

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πολύ θα ήθελα να σχολιάζεις με το ίδιο στύλ τα άρθρα του Νικολακόπουλου...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πολύ θα ήθελα να σχολιάζεις με το ίδιο στύλ τα άρθρα του Νικολακόπουλου...
δεν ξερω αν απευθυνεσαι σε μενα ...αλλα αν ναι να σε ρωτησω τι να σχολιασω απο νικολακο;;;οτι λεει οτι ο ολυμπιακοςς ειναι μακραν στην ελλαδα;;;ψεμματα λεει;;;τι να σχολιασω;;;σχολιαζω τους γραφικους εντολοδοχους που παιζουν υπουλα και πλαγια για να δημιουργουν θεμα με τα προβατα τους γαυρους και προσπαθουν να δημιουργησουν διαμαχες με προπονητη προεδρο κλπ για κοσταντζο οσκαρ ορμπαιθ μακουν ελληνες και ξενους ,γερους και νεους και λοιπες πιπες...βαλε εσυ ενα αρθρο του κωσταρα και σχολιασε το....γιατι δεν το κανεις;;;
λες και τα μοναδικα παλτα που εχουν ερθει ελλαδα και εχουν γινει ανεκδοτα ειναι ο ουρταδο με τον οσκαρ ...
για πες μου τους αντιστοιχους απο βαζελο και αεκουλα που εχει γινει τοσο ντορος;;;
τωρα τα εχουν βαλει με κονσταντζο...πλακα μου κανεις;;;
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
απλά θέλω να τα λέμε όλα... μην ξεχνάς πωε ο καθένας από αυτούς τους υποτίθεται δημοσιογράφους θέλουν και να προκαλούν τους αναγνώστες της εφημερίδας, site ή ακροατές ραδιοφώνου για να γίνεται ένας σχετικός χαμός γύρω από την ιστορία τους. Εκεί ο νικολακόπουλος παίρνει άριστα!!!


by the way, ο ρεπόρτερ του ΠΑΟ δεν είναι ο νικολογιάννης? αυτός ο νικολόπουλος ποιός είναι???
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Μαρκάνο: «Για το αποτέλεσμα στο Λονδίνο»

Σίγουρος πως ο Ολυμπιακός μπορεί να πάρει ένα θετικό αποτέλεσμα στην αναμέτρηση απέναντι στην Άρσεναλ, εμφανίστηκε ο Ιβάν Μαρκάνο. Ο Ισπανός αμυντικός τόνισε πως πρόκειται για ένα αρκετά δύσκολο παιχνίδι και συμπλήρωσε πως σταδιακά, η απόδοση των «ερυθρολεύκων» θα γίνει καλύτερη. Όπως τόνισε η νίκη επί του Εργοτέλη είναι σημαντική για την ψυχολογία των «ερυθρολεύκων».

Αρχικά, ο Μαρκάνο δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα των πρωταθλητών Ελλάδος: «Είναι ένας πολύ δύσκολος αγώνας με την Άρσεναλ, που είναι μια από τις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης, όμως αν θέλουμε να έχουμε πιθανότητες πρόκρισης πρέπει να πάμε και να προσπαθήσουμε να πάρουμε ένα καλό αποτέλεσμα».

Στην συνέχεια συμπλήρωσε: «H αλήθεια είναι πως ξεκινήσαμε καλά, μετά μας πιέσανε, χαλαρώσαμε λίγο και χάσαμε τον έλεγχο. Ευτυχώς που πέτυχα το γκολ γιατί ήταν καθοριστικό για τη συνέχεια του αγώνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος για τη νίκη. Η ομάδα ήταν αρκετά καλή σήμερα και αρκετά βελτιωμένη, αν και είχαμε μια δύσκολη ομάδα να αντιμετωπίσουμε σε ένα δύσκολο γήπεδο. Έρχονται δύσκολοι αγώνες με Άρσεναλ και ΠΑΟΚ όμως είμαστε προετοιμασμένοι και προχωράμε μπροστά».

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Έτοιμοι οι Γέστε και Φέισα

Στη διάθεση του Ερνέστο Βαλβέρδε για την αναμέτρηση με την Άρσεναλ στο Λονδίνο τέθηκε την Κυριακή, ο Φραν Γέστε. Ο Βάσκος μέσος προπονήθηκε κανονικά και έβαλε υποψηφιότητα για μια θέση στην αποστολή των «ερυθρολεύκων», που θα ταξιδέψει στο Λονδίνο για την αναμέτρηση της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων της Champions League.

Επίσης, οι Φουστέρ και Φέισα δεν αντιμετωπίζουν κάτι σοβαρό και αναμένεται να συμπεριληφθούν κανονικά στην αποστολή των «ερυθρολεύκων» για την αναμέτρηση της Τετάρτης. Ο Φέισα έβγαλε το κανονικό πρόγραμμα προπόνησης της Κυριακής και έδειξε πως βρίσκεται σε καλή κατάσταση. Ο Ισπανός μεσοεπιθετικός ένιωσε ένα σφίξιμο στη γάμπα στο ματς με τον Εργοτέλη, το οποίο όμως δεν είναι κάτι ανησυχητικό.

Όσοι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού αγωνίστηκαν στο ματς της Κρήτης ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας, ενώ οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές προπονήθηκαν κανονικά. Η προετοιμασία του Ολυμπιακού θα συνεχιστεί τη Δευτέρα με νέα προπόνηση.

novasports.gr
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω αν απευθυνεσαι σε μενα ...αλλα αν ναι να σε ρωτησω τι να σχολιασω απο νικολακο;;;οτι λεει οτι ο ολυμπιακοςς ειναι μακραν στην ελλαδα;;;ψεμματα λεει;;;τι να σχολιασω;;;σχολιαζω τους γραφικους εντολοδοχους που παιζουν υπουλα και πλαγια για να δημιουργουν θεμα με τα προβατα τους γαυρους και προσπαθουν να δημιουργησουν διαμαχες με προπονητη προεδρο κλπ για κοσταντζο οσκαρ ορμπαιθ μακουν ελληνες και ξενους ,γερους και νεους και λοιπες πιπες...βαλε εσυ ενα αρθρο του κωσταρα και σχολιασε το....γιατι δεν το κανεις;;;
λες και τα μοναδικα παλτα που εχουν ερθει ελλαδα και εχουν γινει ανεκδοτα ειναι ο ουρταδο με τον οσκαρ ...
για πες μου τους αντιστοιχους απο βαζελο και αεκουλα που εχει γινει τοσο ντορος;;;
τωρα τα εχουν βαλει με κονσταντζο...πλακα μου κανεις;;;
Μακραν καλυτερε στην Ελλαδα,την Ξανθη την κερδισες στο 90 με τα χιλια ζορια και με τον Εργοτελη στο τελος τα χρειαστηκες :birdman:
Αντε πες στον φοβερο προεδρο που εχεις να παρει κανενα τηλεφωνο τον Μπεο να σας σπρωξει λιγο γιατι τα παιχτακια που εχετε ειναι της πλακας οι περισσοτεροι. :birdman:
Και μια φιλικη συμβουλη,μην ακους πολυ Νικολακοπουλο  ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ώπα.
σας βλέπω να ζήσετε τη δική σας μαλεζανιάδα.
ααααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχα
δεν γαμιέται...
στον πούτσο μου περσόνα
δεν ζω από τον Ολυμπιακό
ένα παιχνίδι είναι για μένα
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ο χτεσινος ΠΑΟΚ ειναι η μονη ουσιαστικη απειλη για το πρωταθλημα. Δεμενο συνολο σε αντιθεση με εμας που δεν εχουμε βρει τα πατηματα μας, το ντερμπυ ερχεται σε καλη γι αυτους στιγμη. Ας μη βλεπουμε παντου εχθρους του Ολυμπιακου αν και με ενοχλει που απο σημερα κιολας  στα διαφορα μπλογκ που γραφουν "ΠΑΟΚτζηδες" ξεκινησαν οι σποντες για τη διαιτησια..Λες και ο Ιβιτς περσι δεν αξιζε την κοκκινη. Ξεφευγω ομως, το θετικο γενικοτερα οτι βλεπουμε συμπαθητικη μπαλιτσα φετος (ωραιο ματς κ στο Αγρινιο με απειρες φασεις) και για την ωρα τα πραγματα ειναι αρκετα κοσμια..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το θετικό είναι αδερφέ που έχουνε γεμίσει οι καφετέριες
γιατί κανείς δεν πληρώνει πλέον Νοβα...χαχαχα
οπότε μαζεύονται όλοι στις πλατείες και γίνεται χαμός.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Αυτο παλι δε το καταλαβαινω, εκοψαν τη Νοβα και βλεπουν τους αγωνες πληρωνοντας εξω; Ενας οπαδος πχ θα θελει 4 ματς καθε φορα το μηνα για την ομαδα του; 4χ5ευρω=20 ευρω μινιμουμ καταναλωση, αν αρκεστεις σε μια μπυρα ή καφε. Βενζινες; εκτος αν πηγαινεις μονο στο καφενειο της γειτονιας (που ομως δε μαζευεται απαραιτητα η παρεα εκει οποτε θα ξενιτευεσαι κ παραπανω για να τους συναντησεις). Αν θες να δεις κ μερικα ματς ακομα ομως; Ενα ντερμπυ οπως το χτεσινο, κ ας εισαι γαβροβαζελος; Δε βλεπω να γλυτωνει κανεις πολλα, ισα ισα στην τελικη...

ΥΓ: Απεναντιας, βλεπω να μαζευονται περισσοτεροι στα σπιτια φιλων/συγγενων με Νοβα, απ τη στιγμη που κοβουν τη συνδρομη τους. Να δουμε σε λιγο καιρο ποσο χειροτερα θα ναι τα πραγματα...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Ο χτεσινος ΠΑΟΚ ειναι η μονη ουσιαστικη απειλη για το πρωταθλημα. Δεμενο συνολο σε αντιθεση με εμας που δεν εχουμε βρει τα πατηματα μας, το ντερμπυ ερχεται σε καλη γι αυτους στιγμη. Ας μη βλεπουμε παντου εχθρους του Ολυμπιακου αν και με ενοχλει που απο σημερα κιολας  στα διαφορα μπλογκ που γραφουν "ΠΑΟΚτζηδες" ξεκινησαν οι σποντες για τη διαιτησια..Λες και ο Ιβιτς περσι δεν αξιζε την κοκκινη. Ξεφευγω ομως, το θετικο γενικοτερα οτι βλεπουμε συμπαθητικη μπαλιτσα φετος (ωραιο ματς κ στο Αγρινιο με απειρες φασεις) και για την ωρα τα πραγματα ειναι αρκετα κοσμια..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:διαιτησια?????χαχαχαχαχα δε με λες ρε μπομπα γιατι βλεπω τα πραγματα οπως τα θελω μεσα απο τα ασπρομαυρα οπαδικα γυαλια μου,Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ θα παιξει την κυριακη?
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Αυτο παλι δε το καταλαβαινω, εκοψαν τη Νοβα και βλεπουν τους αγωνες πληρωνοντας εξω; Ενας οπαδος πχ θα θελει 4 ματς καθε φορα το μηνα για την ομαδα του; 4χ5ευρω=20 ευρω μινιμουμ καταναλωση, αν αρκεστεις σε μια μπυρα ή καφε. Βενζινες; εκτος αν πηγαινεις μονο στο καφενειο της γειτονιας (που ομως δε μαζευεται απαραιτητα η παρεα εκει οποτε θα ξενιτευεσαι κ παραπανω για να τους συναντησεις). Αν θες να δεις κ μερικα ματς ακομα ομως; Ενα ντερμπυ οπως το χτεσινο, κ ας εισαι γαβροβαζελος; Δε βλεπω να γλυτωνει κανεις πολλα, ισα ισα στην τελικη...

ΥΓ: Απεναντιας, βλεπω να μαζευονται περισσοτεροι στα σπιτια φιλων/συγγενων με Νοβα, απ τη στιγμη που κοβουν τη συνδρομη τους. Να δουμε σε λιγο καιρο ποσο χειροτερα θα ναι τα πραγματα...
Καλά, υπάρχει και το ίντερνετ για να βλέπουν τους αγώνες, έστω και αν ψιλοκολλάει.
Πάντως για εμένα είναι κατάντια να μην μας αφήνουν να δούμε ούτε έναν αγώνα ελεύθερα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
απλά θέλω να τα λέμε όλα... μην ξεχνάς πωε ο καθένας από αυτούς τους υποτίθεται δημοσιογράφους θέλουν και να προκαλούν τους αναγνώστες της εφημερίδας, site ή ακροατές ραδιοφώνου για να γίνεται ένας σχετικός χαμός γύρω από την ιστορία τους. Εκεί ο νικολακόπουλος παίρνει άριστα!!!


by the way, ο ρεπόρτερ του ΠΑΟ δεν είναι ο νικολογιάννης? αυτός ο νικολόπουλος ποιός είναι???
ρε φιλε αν ειναι δυνατον...δεν γινεται αντιπαραθεση ετσι...εγω εβαλα ενα αρθρο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ το ανελυσα το εκραξα και οποιος θελει συμφωνει και οποιος θελει οχι...
εσυ μου πετας μια αοριστια μια γενικολογια ενα ονομα και μου λες διαφορα...και σου ΞΑΝΑΛΕΩ...ριξε ενα αρθρο του κωσταρ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ (υπαρχουν στο αρχειο του σαιτ του σπορ εφ εμ ) και συζηταμε που λεει μαλακιες και σε τι...ομορφες και καθαρες εξηγησεις ...με σουπα μουπες και κοσμοθεωριες δεν εχω μαθει να συζηταω...μπαμ μπαμ...αυτο και το αλλο...θα συμφωνησουμε θα διαφωνησουμε δεν ξερω αλλα θα εχουμε μια συγκεκριμενη βαση...τωρα να μου λες οτι ειναι το ενα και το αλλο δεν βγαζει νοημα...και εγω θα σου πω οτι δεν ειναι ετσι κ.ο.κ....
και να δεχτω οτι ο κωσταρας ειναι προκλητικος..το δεχομαι...δεν δικαιουται;;;εννοω οτι ειναι ρεπορτερ της ομαδας που ειναι μακρια απο τις υπολοιπες αρα οταν την εκθειαζει ειναι ΠΡΟΦΑΝΩΣ πιο κοντα στην πραγματικοτητα απο οτι οι ρεπορτερ των υπολοιπων συλλογων...
και παντα οταν παει η κουβεντα σε ταλιμπαν-δημοσιοκαφρους ενα ονομα εχετε να πειτε...κωστας νικολακοπουλος...την ωρα που εγω εχω να πω απο ΔΕΚΑ σε καθε παραταξη....ακομα και απο βορεια ελλαδα...ελεος...δεν βγαινουν οι αναλογιες...
η λαοφιλεστερη ομαδα να εχει εναν ''ταλιμπαν'' και οι αλλες ορδες ολοκληρες...καφενειακου επιπεδου επιχειρημα δε λεω αλλα μας δειχνει και μια πραγματικοτητα!!!!
ναι ο νικολογιαννης ειναι ρεπορτερ παο στο σαιτ ...ο νικολοπουλος ειναι γενικων καθηκοντων αρθρογραφος και φανατικος βαζελος...
τωρα μη με ρωτησεις στον συγκεκριμενο σταθμο που ανηκει στον χριστογλου τι κανει και γιατι τον εχει ο χριστογλου...δεν ξερω να σου απαντησω...το μονο που ξερω να σου πω ειναι οτι αν εξαιρεσεις την εκπομπη του ιδιου του χριστογλου ΟΛΕΣ οι αλλες εκπομπες ειναι αντιολυμπιακων...απο τους πλεον σκληρους πυρηνες μεχρι μερικους που ειναι πιο λαιτ...
αρκει να σου πω οτι εχει εκπομπη και ο κετσετζογλου...ποιος ειναι αυτος;;;ειναι αυτος ο ''λειτουργος της δημοσιογραφιας'' που στο περσινο ματς αεκ γαυρος στο οακα πεταξε την καρεκλα στο κεφαλι της μεταφραστριας του βαλβερδε μολις μπηκε το γκολ στο 90!!!!
αυτα τα ολιγα και οτι αλλο θες ειμαι στη διαθεση σου!!!
ΥΓ.για να ξεκαθαρισω καποιους που θα βιαστουν οταν μιλαω για ορδες απεναντι σε εναν εννοω ΜΟΝΟ σε σαιτ και ΜΜΕ του μεσαιου χωρου του ''αντικειμενικου'' γιατι θα βιαστουν καποιοι να λενε για γαυρους πρωταθλητες και ρεστα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μακραν καλυτερε στην Ελλαδα,την Ξανθη την κερδισες στο 90 με τα χιλια ζορια και με τον Εργοτελη στο τελος τα χρειαστηκες :birdman:
Αντε πες στον φοβερο προεδρο που εχεις να παρει κανενα τηλεφωνο τον Μπεο να σας σπρωξει λιγο γιατι τα παιχτακια που εχετε ειναι της πλακας οι περισσοτεροι. :birdman:
Και μια φιλικη συμβουλη,μην ακους πολυ Νικολακοπουλο  ;)
καλα..τωρα αν θες να συζητησουμε αν οντως ειναι μακραν καλυτερος και σιγουρα πιο υγιης συλλογος (αυτο εννοω) αστο...δεν εχει νοημα να εξηγω τα αυτονοητα...
και θα χασει ο ολυμπιακος και ισοπαλια θα φερει και σε αλλα παιχνιδια θα ζοριστει...αυτο τι λεει;;;οτι δεν ειναι μακραν καλυτερος απο τους αντιπαλους του;;; ε τοτε και η μπαρτσα που εφερε ισοπαλια ....κλπ... :2funny: :2funny:
οσο για την συμβουλη σου δεν θα την ακολουθησω,,,ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και θα εχω την δικια μου προσωπικη αποψη χωρις να επηρεαζομαι απο κανεναν...αλλωστε αν δεν ακους καποιον πως θα εχεις αποψη περι του τι λεει;;;
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:διαιτησια?????χαχαχαχαχα δε με λες ρε μπομπα γιατι βλεπω τα πραγματα οπως τα θελω μεσα απο τα ασπρομαυρα οπαδικα γυαλια μου,Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ θα παιξει την κυριακη?

Aν δεν εχει ερθει το φυλλο αγωνος απ το φιλικο του καλοκαιριου φταιει ο Ολυμπιακος ή η ομοσπονδια στη χωρα π εγινε το φιλικο; Παλι δακτυλο του ολυμπιακου βλεπετε; Θα χει πλακα να σκασει μυτη μες στο χειμωνα και να χασει ματς οταν ηδη θα χει παιχνιδια στα ποδια του..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε φιλε αν ειναι δυνατον...δεν γινεται αντιπαραθεση ετσι...εγω εβαλα ενα αρθρο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ το ανελυσα το εκραξα και οποιος θελει συμφωνει και οποιος θελει οχι...
εσυ μου πετας μια αοριστια μια γενικολογια ενα ονομα και μου λες διαφορα...και σου ΞΑΝΑΛΕΩ...ριξε ενα αρθρο του κωσταρ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ (υπαρχουν στο αρχειο του σαιτ του σπορ εφ εμ ) και συζηταμε που λεει μαλακιες και σε τι...ομορφες και καθαρες εξηγησεις ...με σουπα μουπες και κοσμοθεωριες δεν εχω μαθει να συζηταω...μπαμ μπαμ...αυτο και το αλλο...θα συμφωνησουμε θα διαφωνησουμε δεν ξερω αλλα θα εχουμε μια συγκεκριμενη βαση...τωρα να μου λες οτι ειναι το ενα και το αλλο δεν βγαζει νοημα...και εγω θα σου πω οτι δεν ειναι ετσι κ.ο.κ....
και να δεχτω οτι ο κωσταρας ειναι προκλητικος..το δεχομαι...δεν δικαιουται;;;εννοω οτι ειναι ρεπορτερ της ομαδας που ειναι μακρια απο τις υπολοιπες αρα οταν την εκθειαζει ειναι ΠΡΟΦΑΝΩΣ πιο κοντα στην πραγματικοτητα απο οτι οι ρεπορτερ των υπολοιπων συλλογων...
και παντα οταν παει η κουβεντα σε ταλιμπαν-δημοσιοκαφρους ενα ονομα εχετε να πειτε...κωστας νικολακοπουλος...την ωρα που εγω εχω να πω απο ΔΕΚΑ σε καθε παραταξη....ακομα και απο βορεια ελλαδα...ελεος...δεν βγαινουν οι αναλογιες...
η λαοφιλεστερη ομαδα να εχει εναν ''ταλιμπαν'' και οι αλλες ορδες ολοκληρες...καφενειακου επιπεδου επιχειρημα δε λεω αλλα μας δειχνει και μια πραγματικοτητα!!!!
ναι ο νικολογιαννης ειναι ρεπορτερ παο στο σαιτ ...ο νικολοπουλος ειναι γενικων καθηκοντων αρθρογραφος και φανατικος βαζελος...
τωρα μη με ρωτησεις στον συγκεκριμενο σταθμο που ανηκει στον χριστογλου τι κανει και γιατι τον εχει ο χριστογλου...δεν ξερω να σου απαντησω...το μονο που ξερω να σου πω ειναι οτι αν εξαιρεσεις την εκπομπη του ιδιου του χριστογλου ΟΛΕΣ οι αλλες εκπομπες ειναι αντιολυμπιακων...απο τους πλεον σκληρους πυρηνες μεχρι μερικους που ειναι πιο λαιτ...
αρκει να σου πω οτι εχει εκπομπη και ο κετσετζογλου...ποιος ειναι αυτος;;;ειναι αυτος ο ''λειτουργος της δημοσιογραφιας'' που στο περσινο ματς αεκ γαυρος στο οακα πεταξε την καρεκλα στο κεφαλι της μεταφραστριας του βαλβερδε μολις μπηκε το γκολ στο 90!!!!
αυτα τα ολιγα και οτι αλλο θες ειμαι στη διαθεση σου!!!
ΥΓ.για να ξεκαθαρισω καποιους που θα βιαστουν οταν μιλαω για ορδες απεναντι σε εναν εννοω ΜΟΝΟ σε σαιτ και ΜΜΕ του μεσαιου χωρου του ''αντικειμενικου'' γιατι θα βιαστουν καποιοι να λενε για γαυρους πρωταθλητες και ρεστα...

ωχ... θα με βάλεις να ψάχνω το αρχείο του site για παλιά άρθρα του νικολακόπουλου... θέλω λίγο χρόνο για να επανέλθω
όσο για το αν δικαιούται να είναι προκλητικός... όχι δεν δικαιούται ούτε αυτός ούτε κανένας...

εις το επαναγράφειν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom