Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ενοχλημένος ο Τζιμπούρ

Για έντονη δυσαρέσκεια του Ράφικ Τζιμπούρ για την κριτική που δέχεται από τον ελληνικό Τύπο κάνουν λόγο οι Αλγερινοί. Η εφημερίδα «Le Buteur» τονίζει πως ο Αλγερινός επιθετικός θέλει από εδώ και στο εξής να δίνει απαντήσει μέσα στον αγωνιστικό χώρο και όπως αναφέρει το συγκεκριμένο άρθρο, θα προσπαθήσει να αποδείξει την ποδοσφαιρική του αξία, σε όσους τον αμφισβητούν.

Οι συμπατριώτες του Τζιμπούρ υπογραμμίζουν πως ο διεθνής επιθετικός του Ολυμπιακού θα μποϊκοτάρει τον ελληνικό Τύπο. Η ίδια εφημερίδα αναφέρει πως στις τάξεις της αλγερινής ομοσπονδίας επικρατεί ικανοποίηση για την αγωνιστική κατάταξη του Τζιμπούρ, ο οποίος ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής της νίκης-ανατροπής των πρωταθλητών Ελλάδος, επί της Ξάνθης στην αναμέτρηση της τρίτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Μόνχε: "Είμαι έτοιμος..."

Ο Βιθέντε Μόνχε υποστηρίζει ότι είναι έτοιμος να αγωνιστεί στον Ολυμπιακό μόλις μείνει ελεύθερος από το Βόλο.«Κάνω καθημερινά προπόνηση στον Βόλο με την ομάδα και τον προπονητή μας για να μην είμαι πίσω. Αν τελειώσει αυτή η υπόθεση, θα είμαι έτοιμος να αγωνιστώ. Μπορώ να παίξω αμέσως, αν και υπάρχουν πολλοί καλοί παίκτες. Αν το αποφασίσει ο προπονητής, εγώ μπορώ να παίξω από το πρώτο ματς» είπε στην Sportday.


O Aργεντινός κάθεται πάνω σε αναμμένα κάρβουνα. «Περιμένω την απόφαση για να μείνω ελεύθερος και να μπορέσω αν συνεχίσω την καριέρα μου. Όταν βγει η απόφαση θα με ενημερώσει ο μάνατζέρ μου, ο οποίος χειρίζεται αυτά τα θέματα και θα δούμε τι θα γίνει και σε ποια ομάδα θα αγωνιστώ», είπε και εξέφρασε την ευχή να έχει συμπαικτη στον Ολυμπιακό τον Γιάννη Ζαραδούκα. «Θα είναι καλό να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί» τόνισε.

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Καλύτερα ο Γέστε

Βελτιώνεται η κατάσταση του Φραν Γέστε, αφού οι ενοχλήσεις στα πλευρά υποχωρούν, ενώ ο Ερνέστο Βαλβέρδε περιμένει τους Φέισα, Μανιάτη και Φετφατζίδη να επιστρέψουν στις προπονήσεις με την υπόλοιπη ομάδα.

Αναλυτικά το δελτίο τύπου της ΠΑΕ: Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μας γυμνάστηκαν σήμερα στις 19:00, ξεκινώντας την προετοιμασία τους ενόψει του αγώνα του Σαββάτου (24/9, 19:30) με τον Εργοτέλη, ο οποίος θα διεξαχθεί στο Παγκρήτιο στάδιο στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Super League.

Οι Φετφατζίδης, Μανιάτης και Φέισα, συνέχισαν τα προγράμματα αποκατάστασης που ακολουθούν στο γυμναστήριο και στο γήπεδο, όπως και ο Ποτουρίδης του οποίου η κατάσταση έχει παρουσιάσει μεγάλη βελτίωση.
Ο Γέστε, του οποίου έχουν αρχίσει να υποχωρούν οι ενοχλήσεις που είχε στα πλευρά, ακολούθησε πρόγραμμα προπόνησης στο γυμναστήριο και στο γήπεδο.
Όσοι αγωνίστηκαν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα με την Ξάνθη ή στο μεγαλύτερο διάστημά του, ακολούθησαν πρόγραμμα αποκατάστασης στο γυμναστήριο και στο γήπεδο, ενώ οι υπόλοιποι προπονήθηκαν κανονικά.
Οι «ερυθρόλευκοι» θα συνεχίσουν την προετοιμασία τους αύριο, με την προπόνηση που θα γίνει στις 19:00.

novasports.gr
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ενδιαφερον αρθρο του Καρπετ για Ολυμπιακο:


Σημειωνω και για τους αντιπαλους αυτο:

Γιατί δεν έχει τιμωρηθεί ο Μέλμπεργκ για την αποβολή του με την Ιντερ; Οταν αποβάλλεται κάποιος σε φιλικό ματς, η ομοσπονδία της χώρας στην οποία έγινε το παιχνίδι πρέπει να στείλει το φύλλο αγώνα στην ομοσπονδία στην οποία ανήκει η ομάδα του αποβληθέντος. Το ματς του Ολυμπιακού με την Ιντερ έγινε στη Γενεύη καλοκαιριάτικα. Κατά πάσα πιθανότητα η ομοσπονδία της Ελβετίας ούτε που ασχολήθηκε! Αν ασχοληθεί θα στείλει το έγγραφο στην ΕΠΟ κι ο Μέλμπεργκ θα τιμωρηθεί από την πειθαρχική της επιτροπή: στην απόφαση χωράει και έφεση. Πέρυσι π.χ. ο Νταμπίζας για αποβολή σε φιλικό της ΑΕΛ στην Ιταλία τιμωρήθηκε Νοέμβριο μήνα!  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232
ημαρτον 4 γκολ εριξε ο μαδημενος δικεφαλος στην ξανθη κ εμεις με το ζορι κερδισαμε στον ναο......
ειναι δυνατον σε παιχνηδι στο καραισκακης(οχι εκτος)να μην ξεκιναει η 11αδα απο τον παντελιτσ?
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
ημαρτον 4 γκολ εριξε ο μαδημενος δικεφαλος στην ξανθη κ εμεις με το ζορι κερδισαμε στον ναο......
ειναι δυνατον σε παιχνηδι στο καραισκακης(οχι εκτος)να μην ξεκιναει η 11αδα απο τον παντελιτσ?
άσε να τον έχει πάγκο και να τον βάζει αλλαγή.
Κάθε φορά που μπαίνει πετάει γκολ και εκθέτει τον Βαλβέρδε. Το ίδιο κάνει και ο Μήτρογλου στον Ατρόμητο.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Εγκώμια για Κοστάντσο

Με τα καλύτερα λόγια αναφέρθηκε στον Φράνκο Κοστάντσο, ο Μάρκο Στρέλερ. Ο πρώην συμπαίκτης του Αργεντινού τερματοφύλακα στη Βασιλεία, τόνισε πως έχει ως παράδειγμα αρχηγού τον τερματοφύλακα του Ολυμπιακού.

Χαρακτηριστικά, ο Στρέλερ δήλωσε στον ελβετικό Τύπο: «Ακολουθώ το παράδειγμα του Φράνκο Κοστάντσο ως αρχηγός και έχω πάρει πολλά απ' αυτόν. Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμος και να εμπνέω τον σεβασμό στους συμπαίκτες μου».

Και συμπλήρωσε: «Στόχος μου είναι πάρω τίτλο ως αρχηγός και ο κόσμος να έχει καλές αναμνήσεις από μένα, όπως με τον Φλούγκελ, τον Φράι, τον Κοστάντσο».

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Μιραλάς: «Περιμένω μια ευκαιρία»

Έντονα δυσαρεστημένος από τη μη κλήση του στην εθνική Βελγίου εμφανίστηκε ο Κέβιν Μιραλάς. Ο επιθετικός του Ολυμπιακού εξέφρασε τη δυσφορία του για τον τρόπο με τον οποίο αντιμετωπίζεται από τον ομοσπονδιακό τεχνικό της ομάδας Ζορζ Λέεκενς, ενώ συμπλήρωσε πως η χώρα του έχει ακόμα ελπίδες για πρόκριση στην τελική φάση του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

Αρχικά, ο Μιραλάς δήλωσε στην εφημερίδα «Derniere Heure»: «Είπα τι σκέφτομαι σεβόμενος τον προπονητή. Αν αυτός είναι ο λόγος που δεν καλούμαι πλέον, λυπάμαι. Όταν δεν αγωνιζόμουν στη Σεντ Ετιέν, πάντα ήμουν στις κλήσεις. Τώρα, συμβαίνει το αντίθετο. Παρότι παίζω συνέχεια στον Ολυμπιακό, πλέον δεν καλούμαι. Ξέρω πως υπάρχει ανταγωνισμός, αλλά τουλάχιστον πιστεύω πως αξίζω μία ευκαιρία».

Και συμπλήρωσε: «Ίσως παίζει ρόλο κι αυτό. Πιθανώς ένας παίκτης να ξεχνιέται όταν δεν παίζει σε ένα μεγάλο πρωτάθλημα, αλλά δεν θέλω να το κάνω προσωπικό. Δεν ξέρω αν είναι θέμα συστήματος του προπονητή. Ίσως είναι και αυτό. Απλώς είμαι λυπημένος και περιμένω. Πιστεύω πως μπορώ να βοηθήσω σε πολλές θέσεις και στενοχωριέμαι γιατί θέλω να βοηθήσω την εθνική κι ελπίζω να επιστρέψω. Μακάρι να είμαι στις επόμενες κλήσεις».

Επίσης, ο επιθετικός των πρωταθλητών Ελλάδος υπογράμμισε: «Δεν θέλω την ταμπέλα του γκολτζή, αλλά αν σε ένα ματς έχω κάποιες ευκαιρίες, θα σκοράρω τουλάχιστον μία φορά. Δεν είναι εύκολη η θέση του επιθετικού στην εθνική, πρέπει να σκοράρει αμέσως».

Τέλος τόνισε για τις ελπίδες πρόκρισης του Βελγίου: «Ακόμη υπάρχουν ελπίδες πρόκρισης, αλλά δεν είναι εύκολο. Θέλω να παίξω πάντως σε ένα Μουντιάλ. Δεν έχει σημασία για μένα. Είτε γίνεται στη Βραζιλία, είτε στο Περού (γέλια), θέλω να παίξω σε ένα Μουντιάλ. Αυτό είναι που μου λείπει».

novasports.gr
 

vasoly7

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Παιξε λιγο μπαλα Μιραλας κι ασε τις παπαριες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ημαρτον 4 γκολ εριξε ο μαδημενος δικεφαλος στην ξανθη κ εμεις με το ζορι κερδισαμε στον ναο......
ειναι δυνατον σε παιχνηδι στο καραισκακης(οχι εκτος)να μην ξεκιναει η 11αδα απο τον παντελιτσ?
σε εχω για γατονι...κοζαρισε...το πως ερμηνευει καποιος το ποτηρι μισοαδειο η μισογεματο ειναι υποκειμενικο...και εξαρτωμενο απο το τι ζηταει...
''μαγκας΄΄ και κοζαδορος ο απατεωνας ο ισπανος επειδη με το που εβαλε αισμαν μεσα σκοραρε,εκτεθιμενος και μονομανης ο ερνεστο επειδη βαζει μαρκο και αυτος σκοραρει...αναγωγουλες που λεει και καποια καριολια!!!!!
ακου μαγκιτη και γραψτο....ανα σαιζον και ανα εποχες γινονται μοδα καποιες λεξεις που περιγραφουν χαρακτηριστικα της ομαδας του θρυλου στην προσπαθεια των εντολοδοχων ρουφιανωνΑΡΔ να ''κτυπησουν΄΄ με οποιονδηποτε τροπο μπορουνε τον θρυλο...
νομιζουν οι ερμοι πως ξεσηκωνοντας τους αδαεις γαυρους που αγονται και φερονται θα καταφερουν να χτυπησουν την ομαδα...αυτο εχει βεβαια καποια βαση και το βλεπουμε στην πραξη ....δες συμπεριφορα σε κονσταντζο ,ορμπαιθ ....
δες τι υποδοχη ετυχαν και ποια τα αποτελεσματα (γιουχαισματα σε αργεντινεζο την ωρα του ματς οτι πιο χειροτερο για μια ομαδα να πετυχει τον στοχο της) και το ιδιο βεβαια θα γινοτανε και με ορμπαιθ αν ο ιδιος δεν βουλωνε στοματα με την αποδοση του...
δες τους αντιστοιχους τερματζηδες και τι κριρικη εχουν ....καπινος  :2funny: :2funny: :2funny:αραμπατζης....
σκεψου να ετρωγε ο κονσταντζο το γκολ που εφαγε ο αραμπατζης στην ξανθη...φανταζεσαι;;;;θα ειχε ηδη καει...
δες τους υμνους για βαργκας και συγκρινε τα με την ''υποδοχη'' του ορμπαιθ αλλα και την ''ΕΝΟΧΗ'' σιωπη μετα τα δειγματα του στο χορτο  ;) ;) ;) ;)ενταξει κραξιμο πριν τον δουμε (αν ειναι δυνατον) μετα;;;;
επανερχομαι στις λεξεις μοδα γιατι πλατιασα παλι...
πριν λιγα χρονια ηταν η ηλικια των παιχτων και οι ''γερονταρες'' του θρυλου...κριτικη επι κριτικης μονιμως αναφορες στις ηλικιες ,''ανησυχια'' και καλα για το μελλον κλπ κλπ....και βεβαια οι ''γαυροι΄΄ σπρωχνομενοι απο το ενδιαφερον και την αγωνια των ΄΄αντικειμενικων'' να γκρινιαζουν και να μουρμουρανε...
τωρα που μεσουρανουν στην αεκ δελλα και λυμπε ακους κατι;;;μονο για εμπειρια ακους για ''ωριμοτητα'' και λοιπες πιπες...βλεπις κανεναν να κραζει και να διανωμωδει;;;μηπως για κατσουρ και καρα;;;τα ιδια...που ειναι τα ανεκδοτα που ειχαν βγει πριν δυο τρια χρονια με εμας;;;θυμασαι;;;για καπη κλπ κλπ...
τωρα ειναι η λεξη ''ελληνοποιηση'' ...λες και στα αρχιδια μου εμενα αν γαμω μεσα εξω να με ανδιαφερει ποσοι ελληνες και ποσοι ξενοι παιζουν  :jerking: :jerking: :jerking:
θυμισου με ..αν σε ενα δυο χρονια καποιος απο τις αεκ και παο βρεθει σε αυτη τη θεση να εισαι σιγουρος οτι κανενας δεν θα σχολειται...τωρα;;;κατηγοριες και γκρινια για τον ερνεστο και τον μαρινακη για τον ολυμπιακο των λιγων ελληνων και των πολλων ισπανων ....
δεν βλεπεις την μανια που καποιοι ψαχνουν να βρουν αφορμη για μουρμουρα και γκρινια στον κοσμο του ολυμπιακου;;;γραφουν γραφουν ξαναγραφουν για ξενους για ελληνες και λοιπα...
και οι μαλακες πανε στο ναο και αρχιζουν την γκρινια...μεγαλυτερη ακομα και απο αυτη των βαζελων και των αεκτζηδων που ειναι δυο μπουρδελα ξεφωνημενα χωρις στον ηλιο μοιρα...
και πας τωρα εσυ στο ναο με τον προεδρο -αρρωστο οπαδο που σε εχει σενιαρει οικονομικα σου εγγυαται την ομαλη λειτουργια σε εποχες κατι παραπανω απο χαλεπες και μουρμουρας...ε...αντε γαμισου ρε καραγκιοζη...ρε νουμερο ...(δεν απευθυνομαι σε σενα .γενικα μιλαω) κοντευει το ''γαυρος'' να γινει συνωνυμο του νεοελληνας - νεοπλουτος η αλλοιως μαλακας...
βρε μαλακα κωλογαυρε ο γειτονας σου δεν εχει να φαει και εσυ διαμαρτυρεσαι γιατι το φιλετο δεν ειναι καλοψημενο :headbang: :headbang: :headbang:
μαλακα ε μαλακα...γυφτο...που πας και αποδοκιμαζεις τον τερματοφυλακα σου παλιομαλακα επειδη στο εχει πει ο μπραουδακης και ο βερ4γης με τον δηματο  :jerking: :jerking: :jerking:ΜΑΛΑΚΑ....
και τωρα επευθυνομαι σε σενα ρε μαγκα και σε ρωταω....
μεχρι τωρα γνωριζα οτι οταν ενας προπονητης εβαζε μεσα εναν παιχτη για να γυρισει ενα ματς και αυτος το εκανε γνωριζε την αποθεωση (ο προπονητης) και ''δικαιωνοτανε'' για το ματι του...με τον ερνεστο τι αλλαξε ρε μαγκα;;;γιατι εκτιθεται;;;γιατι πρεπει ντε και καλα να εχει κοντρα με τους παιχτες του και η να δικαιωνεται η να εκτιθεται;;;δεν γινεται απλα να διαχειριζεται το υλικο που εχει κατα το δοκουν και με γνωμονα το καλο της ομαδας;;ε;;
σκεψου λιγου τι σε ρωταω  ;) ;) ;)

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και κατια αλλο τυπε για να δειξω πως εχουν στοχο τον ερνεστο οι ΑΡΔ ...δες την κριτικη που του κανουν για τον μητρογλου ...επειδη τον γραφει στα αρχιδια του...εχει ομως στη θεση του τζιμπουρ μιραλας και μαρκο...και δες στην εθνικη τι γινεται ...κουβεντα για τον σαντος που ΕΠΙΣΗΣ γραφει στα αρχιδια του τον μητρογλου και μαλιστα αυτος εχει στην θεση του τον....λυμπε  :2funny: :2funny: :2funny:
κανεις τις αναγωγες;;;κραζουν ερνεστο που βαζει τζιμπουρη στη θεση του και δεν μιλανε για σαντος που βαζει εναν συνταξιουχο....αρα;;;τους ενδιαφερει αυτος καθ'αυτος ο μητρογλου και η ΄΄αδικια΄΄ εις βαρος του η τους ενδιαφερει μονο να χτυπησουν τον ερνεστο και να στειλουν τα ζωντανα στο καραισκακης να μουρμουρανε;;;;μπεεεεεεεεεεεεεε.....
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
"Παίξε πιο απλά"

Ο Ερνέστο Βαλβέρδε είχε τετ α τετ με τον Κέβιν Μιραλάς, από τον οποίο ζήτησε να γίνει πιο απλός στον τρόπο παιχνιδιού του σε μια προσπάθεια να τον βοηθήσει να ξεπεράσει τη νευρικότητα που τον διακρίνει. Όπως αναφέρει η εφημερίδα "Πρωταθλητής", σκοπός του Ισπανού τεχνικού είναι να κάνει τον Βέλγο άσο να... ρολάρει στα επόμενα παιχνίδια.

"Μην ξεχνάς ότι όσο πιο απλά παίζεις, τόσο πιο εύκολο θα είναι να σκοράρεις. Όταν κρατάς την μπάλα περισσότερο απ' όσο πρέπει το μόνο που καταφέρνεις είναι να συγκεντρώνεις την αντίπαλη άμυνα πάνω σου. Βάλε ποικιλία στο παιχνίδι σου, άλλαξε την μπάλα, κινήσου στον χώρο όπως ξέρεις και το γκολ θα έρθει από μόνο του", φέρεται να είπε ο Βαλβέρδε στον παίκτη του.

Ο Μιραλάς, πάντως, δεν είχε ξεκινήσει καλά ούτε στο περσινό πρωτάθλημα. Πέτυχε τα δύο πρώτα του γκολ στο 3-1 επί του Ολυμπιακού Βόλου στο "Γ. Καραϊσκάκης" στις 2 Οκτωβρίου και από τότε... πήρε φόρα.

novasports.gr
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Με πολλές απουσίες στην Κρήτη

Συνολικά οκτώ ποδοσφαιριστές έμειναν εκτός αποστολή για την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Εργοτέλη, στο πλαίσιο της τέταρτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Ο Ερνέστο Βαλβέρδε δεν υπολογίζει για την συγκεκριμένη αναμέτρηση στους Δασκαλάκη, Ποτουρίδη, Γκρμπιτς, Φέισα, Βαλεριάνο, Φετφατζίδη, Μανιάτη και Γέστε, οι οποίοι έμειναν εκτός αποστολής για διάφορους λόγους.

Οι συγκεκριμένοι ποδοσφαιριστές θα προπονηθούν το Σάββατο στις 9:00 στις εγκαταστάσεις του Ρέντη. Από εκεί και πέρα, η προετοιμασία των πρωταθλητών Ελλάδος για το ματς του Παγκρήτιου Σταδίου ολοκληρώθηκε την Παρασκευή με μια τελευταία προπόνηση, η οποία ξεκίνησε στις 9:00 στο Ρέντη.

Ο Ερνέστο Βαλβέρδε είδε τον Φέισα να παίρνει μέρος στο κανονικό πρόγραμμα προπόνησης, σε αντίθεση με τους Μανιάτη, Γέστε και Φετφατζίδη, οι οποίοι ακολούθησαν προγράμματα αποκατάστασης, λόγω ενοχλήσεων. Μετά το τέλος της προπόνησης, ο Βάσκος τεχνικός ανακοίνωσε την αποστολή για το ματς με τους Κρητικούς. Σε αυτή συμμετέχουν 18 ποδοσφαιριστές.

Αναλυτικά η αποστολή του Ολυμπιακού: Κοστάνσο, Μέγερι, Τοροσίδης, Α. Παπαδόπουλος, Μέλμπεργκ, Μαρκάνο, Χολέμπας, Παπάζογλου, Ορμπάιθ, Ιμπαγάσα, Χαβίτο, Μοδέστο, Αμπντούν, Μακούν, Φουστέρ, Τζιμπούρ, Πάντελιτς και Μιραλάς.


novasports.gr
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom