Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πιο τρανταχτο και προσφατο παραδειγμα ο περιφημος τριτος τελικος περσι στο οακα...
και δεν θα σταθω στα σφαλματα ερμηνειας κανονισμων που εγιναν...οχι...
θα σταθω στην επαναλαμβανομενη εικονα των ακριβοπληρωμενων παιχτων του ολυμπιακου που μοιαζανε ξαφνικα με σχολαριοπαιδα και τους εμενε η μπαλλα στα χερια μιας και δεν υπηρχαν ελευθεροι συμπαιχτες και δεν εβγαινε κανεις ποοτε απο κανενα σκριν μετα απο την πενταλεπτη ''αμυνα που τσακιζε κοκκαλα'' του βαζελου...
και βεβαια πως να βγεις απο σκριν οταν το ''χταποδι'' σε εχει σφιχταγκαλιασμενο και ο μπατστ σε πεταει με τον κωλο εξω απο τα παρκε...

αφηστε ρε τα παραμυθια σας...δεν τρωμε ολοι κουτοχορτο...ειμαστε και καμποσοι που κοζαρουμε....
πουτανες για 35 λεπτα και ξαφνικα στο τελευταιο 5λεπτο ''εσφιξαν'' στην αμυνα... :jerking: :jerking: :jerking:
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
καλα...τωρα αν αρχισουμε για διαιτησια στο μπασκετ γαμα τα...το πιο πουστικο αθλημα απο την αποψη του ποσο βιαια μπορουν να επεμβουν οι διαιτητες και να διαμορφωσουν αποτελεσμα...
τα εχουμε πει χιλιες φορες....
αυτη η αμυνα που ''τσακιζει κοκκαλα'' του βαζελου ειναι το πιο ευκολο πραγμα να παιχτει απο οποιαδηποτε ομαδα αυτου του επιπεδου...ακομα και μικροτερου...αυτο που ΔΕΝ ειναι ευκολο ειναι να ΜΗΝ ΣΦΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΦΑΟΥΛ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ κατα την διαρκεια αυτης της ''αμυνας''....
και ακομα πιο δυσκολο να βρεις τους αντιστοιχους φιλιππους παπαδογιαννηδες σκουντηδες και χατζημαλακες που θα αβανταρουν με την περιγραφη τους και θα κανουν το ασπρο μαυρο...
οποιος ισχυριζεται οτι μεσα στο οακα οι λυκοι αβανταριζαν ολυμπια ειναι το λιγοτερο γραφικος...
το λιγοτερο...
απλα ο βαζελος ειναι κωλοτρυπιδα (οπως και εγω αλλωστε) και δινει δικαιωμα σε καθε ολυμπια και βαλενθια να του κανουν πλακα μεσα στο οακα....
έχεις παίξει ποτέ μπάσκετ,
εννοώ όχι με φίλους
αλλά σε ομάδα με προπονήσεις κανόνες συστήματα κλπ?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαλαρώστε....
στο τέλος ξυρίζουνε το γαμπρό....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
έχεις παίξει ποτέ μπάσκετ,
εννοώ όχι με φίλους
αλλά σε ομάδα με προπονήσεις κανόνες συστήματα κλπ?
ελα να σου πω...ασε τις μαλακιες με μενα...αυτα στα παιδακια που περνανε....
μηπως για να διακρινω τις κωλιες του παραλιγο φονια η τα αγκαλιασματα του ''χταποδιου'' πρεπει να εχω φορεσει και κανενα δαχτυλιδι απο NBA;;;
δεν αφηνετε τις μαλακιες που οταν δεν σας συμφερει κατι αρχιζετε τις παπαριες....
εχεις παιξει εχεις κανει εχεις δειξει... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αντε που μολις στριμωχνεστε αρχιζετε να το παιζετε υπερανω και ειδημονες....
εσυ εχεις παιξει;;;
οταν αγκαλιαζεις τον αντιπαλο ειναι φαουλ;;;
οταν κανεις κινητο σκριν  και με τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ κωλο σου πετας εκτος τροχιας τον αντιπαλο που προσπαθει να βγει απο τα σκριν ειναι φαουλ;;;;
,ηπως θες να με ρωτησεις αν εχω υπαρξει και διαιτητης;;; :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
να σε ρωτησω κατι και εγω;;;;
εχεις τραβηξει ποτε μαλακια;;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
έχεις παίξει ποτέ μπάσκετ,
εννοώ όχι με φίλους
αλλά σε ομάδα με προπονήσεις κανόνες συστήματα κλπ?
τι να παιξει βλεπει μπαλες και ψαχνει το κοτσανι.ενα πραγμα το παιζει καλα παντως,επιστημη το εχει κανει,με τοσες μαλακιες που λεει. :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
xaxaxaxa γι'αυτό σας λέω ότι είναι αστείο, επειδή τα λένε στα σοβαρά.
την έχει δει γαυροφάγος αυτός.
άμα πάτε και στο χανουμοθρεντ δίπλα, κατεβάζουν βάγια όταν παρελαύνει εκεί μέσα.
ή τον δουλεύουν και δεν το έχω πάρει χαμπάρι, ή τα πιστεύουν και αυτοί αυτά που λένε,
πράγμα που σε κάνει ακόμα περισσότερο να γελάς μαζί τους
τυπε εσυ δεν ησουν που ελεγες οτι ο σαπιος παιζει ΣΑΝ την μπαρτσελονα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
καλα...τωρα αν αρχισουμε για διαιτησια στο μπασκετ γαμα τα...το πιο πουστικο αθλημα απο την αποψη του ποσο βιαια μπορουν να επεμβουν οι διαιτητες και να διαμορφωσουν αποτελεσμα...
τα εχουμε πει χιλιες φορες....
αυτη η αμυνα που ''τσακιζει κοκκαλα'' του βαζελου ειναι το πιο ευκολο πραγμα να παιχτει απο οποιαδηποτε ομαδα αυτου του επιπεδου...ακομα και μικροτερου...αυτο που ΔΕΝ ειναι ευκολο ειναι να ΜΗΝ ΣΦΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΦΑΟΥΛ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ κατα την διαρκεια αυτης της ''αμυνας''....
και ακομα πιο δυσκολο να βρεις τους αντιστοιχους φιλιππους παπαδογιαννηδες σκουντηδες και χατζημαλακες που θα αβανταρουν με την περιγραφη τους και θα κανουν το ασπρο μαυρο...
οποιος ισχυριζεται οτι μεσα στο οακα οι λυκοι αβανταριζαν ολυμπια ειναι το λιγοτερο γραφικος...
το λιγοτερο...
απλα ο βαζελος ειναι κωλοτρυπιδα (οπως και εγω αλλωστε) και δινει δικαιωμα σε καθε ολυμπια και βαλενθια να του κανουν πλακα μεσα στο οακα....

κλαψεεεεεεεεεεεεεεε
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
πιο τρανταχτο και προσφατο παραδειγμα ο περιφημος τριτος τελικος περσι στο οακα...
και δεν θα σταθω στα σφαλματα ερμηνειας κανονισμων που εγιναν...οχι...
θα σταθω στην επαναλαμβανομενη εικονα των ακριβοπληρωμενων παιχτων του ολυμπιακου που μοιαζανε ξαφνικα με σχολαριοπαιδα και τους εμενε η μπαλλα στα χερια μιας και δεν υπηρχαν ελευθεροι συμπαιχτες και δεν εβγαινε κανεις ποοτε απο κανενα σκριν μετα απο την πενταλεπτη ''αμυνα που τσακιζε κοκκαλα'' του βαζελου...
και βεβαια πως να βγεις απο σκριν οταν το ''χταποδι'' σε εχει σφιχταγκαλιασμενο και ο μπατστ σε πεταει με τον κωλο εξω απο τα παρκε...

αφηστε ρε τα παραμυθια σας...δεν τρωμε ολοι κουτοχορτο...ειμαστε και καμποσοι που κοζαρουμε....
πουτανες για 35 λεπτα και ξαφνικα στο τελευταιο 5λεπτο ''εσφιξαν'' στην αμυνα... :jerking: :jerking: :jerking:

αν το τεοντοσιτς ηταν στον παναθηναικο στο πρωτο σουτ που θα εκανε απο τα 9 μετρα θα ετρωγε παγκο για 2 αγωνες αυτη ειναι η διαφορα η μια ομαδα η αλλη μπουρδελο και για να μην ξεχναμε
2440208975_1.jpg


 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε χρηστιδη ειδες καμμια duke ?χαχαχα ...ξερεις τι λεω ε...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ελα να σου πω...ασε τις μαλακιες με μενα...αυτα στα παιδακια που περνανε....
μηπως για να διακρινω τις κωλιες του παραλιγο φονια η τα αγκαλιασματα του ''χταποδιου'' πρεπει να εχω φορεσει και κανενα δαχτυλιδι απο NBA;;;
δεν αφηνετε τις μαλακιες που οταν δεν σας συμφερει κατι αρχιζετε τις παπαριες....
εχεις παιξει εχεις κανει εχεις δειξει... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αντε που μολις στριμωχνεστε αρχιζετε να το παιζετε υπερανω και ειδημονες....
εσυ εχεις παιξει;;;
οταν αγκαλιαζεις τον αντιπαλο ειναι φαουλ;;;
οταν κανεις κινητο σκριν  και με τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ κωλο σου πετας εκτος τροχιας τον αντιπαλο που προσπαθει να βγει απο τα σκριν ειναι φαουλ;;;;
,ηπως θες να με ρωτησεις αν εχω υπαρξει και διαιτητης;;; :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
να σε ρωτησω κατι και εγω;;;;
εχεις τραβηξει ποτε μαλακια;;;; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
καλά οκ
σου μιλάω γιατί έχεις δώσει σωστές απαντήσεις κατά καιρούς
εδώ σε βρίσκω φάουλ
κατ'αρχήν έχω παίξει και χρόνια μάλιστα
κατά δεύτερο σε αυτό το ματς με την ολύμπια όπως και πέρισυ στο ματς με τη ρεάλ οι διαιτητές έπαιξαν 80-20 το ματς
ναι σε αυτό του μπατίστ έχεις δίκηο αλλά έγινε όταν είχαν δώσει τα ανήκουστα και το γήπεδο έβραζε
κατά τρίτο οι παλαιοί και πραγματικοί φίλοι του μπάσκετ (όχι αυτοί που έρχονται μόνο στο Παναθηναικός-Ολυμπιακός)
βλέπουν αντικειμενικά την άλλη ομάδα στην Ευρώπη
να σου πω ότι έβλεπα Καστρινάκη και Γιατζόγλου από κοντά για να καταλάβεις ηλικία?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
7 το χρόνο έδιναν στο μπετατζή οι Αγγελόπουλοι, ο Σπανούλης μας πείραξε;;
Ο Ρούντι θα δεχόταν να έρθει Ελλάδα; Με πόσα; :huh:
o "μπετατζης" μπορει να μην ειχε σουτ,αλλα ειχε ολα τ'αλλα..
τωρα δεν εχεις καν 3αρι..
για σπανουλη τα λεφτα ειναι απιστευτα,αν αναλογιστεις τις ικανοτητες του..

**ο ρουντι μπορει και να μην ερχοταν,αλλα με 2.5 το χρονο εφερνες 2 παιχταραδες επιπεδου σισκαουσκας...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
o "μπετατζης" μπορει να μην ειχε σουτ,αλλα ειχε ολα τ'αλλα..
τωρα δεν εχεις καν 3αρι..
για σπανουλη τα λεφτα ειναι απιστευτα,αν αναλογιστεις τις ικανοτητες του..

**ο ρουντι μπορει και να μην ερχοταν,αλλα με 2.5 το χρονο εφερνες 2 παιχταραδες επιπεδου σισκαουσκας...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
επαιζα κ εγω μπασκετακι σε πειραικο .....η μαλακια που εκαναν φετος ειναι που διωξανε τον μπουλντοζα...πηραν τον καλυτερο κοντο σε πικ εντ ρολ στην ευρωπη κατ εμε και ενα ψηλο καλο για τετοιο παιχνιδι και isolation game 2-2 τον αφησαν...και εφεραν τον -ιτς που ειναι πιο αργος και απ τον επιταφιο....αν ειχαμε για 15 λεπτα εστω σοφοκλη μια χαρα θα μασταν...δεν ειμαι σιγουρος οτι δε θα παρει 3 αρι....ιδιως αν βαρεσει διαλυση η αρκουδα....αν και ο σισκα που ειδα με βαζελο παιζει με εμπειρια μονο...τα ποδια του δεν βοηθανε....και εμεις και ο βαζελος δεν ειμαστε καλα...η μπαρτσα περιμενει μαικλ ναβαρο να βρεθουν σε καλη κατασταση...η ταου παιζει καλο μπασκετακι σχετικα μονο...
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
επαιζα κ εγω μπασκετακι σε πειραικο .....η μαλακια που εκαναν φετος ειναι που διωξανε τον μπουλντοζα...πηραν τον καλυτερο κοντο σε πικ εντ ρολ στην ευρωπη κατ εμε και ενα ψηλο καλο για τετοιο παιχνιδι και isolation game 2-2 τον αφησαν...και εφεραν τον -ιτς που ειναι πιο αργος και απ τον επιταφιο....αν ειχαμε για 15 λεπτα εστω σοφοκλη μια χαρα θα μασταν...δεν ειμαι σιγουρος οτι δε θα παρει 3 αρι....ιδιως αν βαρεσει διαλυση η αρκουδα....αν και ο σισκα που ειδα με βαζελο παιζει με εμπειρια μονο...τα ποδια του δεν βοηθανε....και εμεις και ο βαζελος δεν ειμαστε καλα...η μπαρτσα περιμενει μαικλ ναβαρο να βρεθουν σε καλη κατασταση...η ταου παιζει καλο μπασκετακι σχετικα μονο...
ok αν και είμαι μεγαλύτερος έχουμε κοινούς γνωστούς αν έπαιζες πειραικό
τώρα του ολυμπιακού του λείπει 3άρι
και ο σχορτσιανίτης ήταν απώλεια
ο μπουρούσης πολύ μόνος του είναι
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ο Βαλβέρδε μίλησε με τον Κώστα Μήτρογλου στην προπόνηση του Σαββάτου και του είπε να βρει άλλη ομάδα να συνεχίσει την καριέρα του.
gavros.gr

τον  :knockinb: ή δεν τον  :knockinb: , τον  :jerking: τον βαλβιδα ?
ειλικρινα εχω απορια
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ok αν και είμαι μεγαλύτερος έχουμε κοινούς γνωστούς αν έπαιζες πειραικό
τώρα του ολυμπιακού του λείπει 3άρι
και ο σχορτσιανίτης ήταν απώλεια
ο μπουρούσης πολύ μόνος του είναι

ασε ρε με τον μπουχέσα που δεν έχει στοιχειώση τεχνική αφήματος μπάλλας στο καλάθι! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom