Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Ο επόπτης έκοψε λανθασμένα 2 οφσάιντ για κάθε ομάδα.

Δεν έδωσε κόκκινη στον αμυντικό σας που είχε φάει δικαίως κίτρινη νωρίτερα, δεν έδωσε το πέναλτι στον Γκέντζογλου και κράτησε άδικα τόσες καθυστερήσεις. Αυτά είπαν στον ΣΚΑΙ.

Σωστά. Άρα, το συμπέρασμα είναι ότι τύπος ήταν στημένος υπέρ του Ολυμπιακού; Γι αυτό άρχισα να μιλάω εγώ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ακουσε να δεις,το οτι δε με θελουν καποιοι στο σαιτ,δε σημαινει και οτι δε θα μαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σωστα το λεω η οχι;
εγω λεω για την καφετερια.στο σαιτ σε θελουμε,εισαι η γιατρος μας.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εγω λεω για την καφετερια.στο σαιτ σε θελουμε,εισαι η γιατρος μας.
ενταξει,εαν υπαρχει καποιο προβλημα,θα χαρω να βοηθησω...........σε ευχαριστω που με στηριζεις...........
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
οτι θελω θα γραφω,τι εισαι εσυ;κριτης που θα μου απαγορεψεις να γραφω σε ολα τα θρεντ;;;;;;;
ρε τελειωμενη???? τελειωμενε??? δε πα να γραφεις οτι μαλακια θελεις?   και εγω θα σε κραζω ρε ναυαγιο οπου και να γραφεις,γκεγκε?
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ρε τελειωμενη???? τελειωμενε??? δε πα να γραφεις οτι μαλακια θελεις?  και εγω θα σε κραζω ρε ναυαγιο οπου και να γραφεις,γκεγκε?
δε πα να χτυπιεσαι κατω,εγω θα γραφω οτι νομιζω..........
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
πουστη....εσυ που εισαι μαγκιτης....εχεις απαντηση;;;πες την αμα εχεις...αλλοιως εισαι παλιοαδερφη και συρε να γαμηθεις.... ;)

Δεν σου απανταω και δεν σου ξαναμιλαω αλλο. Εισαι πολυ πιο εμπειρος στην ηλιθιοτητα απο πολλους εδω μεσα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τέλος πάντων...
για το σαββατιάτικο ματς είναι λίγα και απλά τα λόγια.
η ουσία είναι πως από τύχη μόνο θα το έπαιρνε η ΑΕΚ, το είχα πει από πριν το ματς
και αποδείχτηκε
εγώ ένα πράγμα μετράω - το πέναλτι. Δεν με ενδιαφέρει αν ήταν 100% ή όχι. Με ενδιαφέρει πως χτυπήθηκε και πήγε όξω.
Έμπαινε και τέλειωνε το παιχνίδι (γνώμη μου)
δεν μπήκε και μετά όλα αλλάξανε.

Συμπεράσματα:
1. Αριστερά τώρα που εδν θα παίζει ο Ριέρα, ποιος θα παίξει;
2. Πόσους τραυματισμούς σε ένα μήνα; Πόσους ακόμα θα έχουμε; Είπαμε τον Κατσικογιάννη, το Σοϊλέδη και τον Επστάιν δεν τους θέλαμε να τους κρατήσουμε, έτσι; Δεν μιλάω για τους υπόλοιπους που ας πούμε ήταν ή άχρηστοι ή καλύτερο να ψηθούνε
3. θα αποφασίσει επιτέλους να βρει κανένα εκτελεστή για τα πέναλτι στην προπόνηση ή θα εξακολουθεί να κάνει πειράματα μέσα στο ματς; Βάλε ρε παλικάρι να χτυπάνε Μιραλάς, Πάντελιτς και όποιος άλλος γουστάρεις (για μένα αφού μόνιμα παίζει ο Φουστέρ, αυτόν πρέπει να βάλει) 30 πέναλτι κάθε μέρα εξτρά....να δεις πώς αλλάζει η μαλακία....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και επειδή κανείς δεν το είπε νομίζω
συγχαρητήρια στην ΑΕΚ.
Εμένα δεν με νοιάζει αν έπαιξε λιγότερο καλά ο Ολυμπιακός ή το μαλάκισε ή ό,τι άλλο
με νοιάζει πως η ΑΕΚ έβαλε γκολ κι εμείς δεν το βάλαμε.
τα οφσάιντ και οι λοιπές μαλακίες για μένα είναι για να βαυκαλίζεται ο κάθε οπαδός πως η ομάδα αδικήθηκε.
Ας έβαζε το πέναλτι ο Ολυμπιακός που μπορούσε και μετά ας μιλούσαμε για οφσάιντ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για ένα πράγμα στενοχωριέμαι:να μην υπάρχει ένα smiley με κλαρίνο :headbang:
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Έλεγα μήπως είδες τον ΣΚΑΙ που μόλις πριν λίγο έδειχνε την αθλητική εκπομπή του με όλες τις φάσεις με ριπλέυ με γραμμή. Και φυσικά υπήρχε και μια φάση της ΑΕΚ που έκοψε με οφσάιντ. Γι αυτό δεν λέω ότι ο διαιτητής ήταν στημένος αλλά μαλακισμένος ως συνήθως είναι οι πιο πολλοί από αυτούς τους άχρηστους που απλά φοβούνται τα αφεντικά τους των ΠΑΕ. Αν ήταν στημένος σιγά μην έκοβε τρεις φάσεις του Ολυμπιακού έστω και αν το έλεγαν οι επόπτες του. Και επειδή ακριβώς τον θεωρώ μαλακισμένο, γι αυτό σου λέω για την φάση ότι ξεκίνησε από έξω από την περιοχή γιατί σιγά μην ήταν 100% σίγουρος σε κλάσματα δευτερολέπτου που ακριβώς έγινε το φάουλ μέσα ή έξω.

Ρε παιδια ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :
1. Ειναι δυνατον οταν σε 1 οφσαιντ ειναι 1 δαχτυλο μπροστα η πισω να μπορει να το δει ο εποπτης??????Η οδηγια
παντως ειναι να το αφηνει(Αυτο εννοουν στην ιδια ευθεια).Αλλωστε δεν αποκτα κανα φοβερο πλεονεκτημα κατα του αντιπαλου.
2. Ειναι δυνατον παικτης να ντριπλαρει καπνογονο, αλλη μπαλλα,κλπ.. και να μη σταματαει το ματς??????
3. Ποιος μπορει να απαντησει: Τι σημαινει για τον κανονισμο προφανη θεση για γκολ (Αρα κοκκινη)??
Γιατι του σισε ειναι με τον αβρααμ και οχι του παντελιτς??Ποια η διαφορα???

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν σου απανταω και δεν σου ξαναμιλαω αλλο. Εισαι πολυ πιο εμπειρος στην ηλιθιοτητα απο πολλους εδω μεσα.
ενταξει εχεις δικιο...ημουνα αδικα επιθετικος μαζι σου...sorry!!!!!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οταν ελεγα για τον βαλβερδε οτι ειναι λιγος και τραβαει κολληματα με παιχτες καποιοι ''ολυμπιακαρες'' μου την επεσαν, τωρα που τον κραζουν, ''πρωταθλητης'' και ''γαυρος'' μουγκα ολοι....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και εγω τα λεγα απο καλοκαιρι οτι για να στησει ομαδα και για να δωσει συστημα μια χαρα ειναι ..απο κει κ περα χωλαινει....σαν coach ειναι κακιστος....αλλα ολοι ειχαν εμμονη..ο μαρινακης με τοσα που σκασε με λιγα ακομα εφερνε μεγαλο ονομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom