Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
να σου πω κατι...εισαι πολυ μαλακας...το κανεις μια το κανεις δυο ...ενταξει καποια στιγμη μπορει και να ειχε πλακα...σε καταλαβαμε οτι μαλακιζεσαι τωρα σταματα...
αν θες...μη το γαμας...επειδη ειναι ιντερνετ δεν σημαινει οτι δεν γινεσαι και μαλακας... ;) ;) ;)
καλα ολοι οι υπολοιποι παοκοβαζελοι και αεκτζηδες σε θεωρουν γραφικο και σε φτυνουν και μετα λες οτι βρεχει..ο μονος που συμφωνει με τις μαλακιες που λες εν τω μεταξυ ειναι ο μεγαλεφας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
επειδη την ειδα ρε νουμερο το λεω...καθαρα στην ιδια ευθεια...εσυ δεν την ειδες;;;
η οτι ειπε ο πουστης ακους;;;
ειναι μποροστα απο την γραμμη;;;
ποιος εχει μαρμελαδα;;;;
και στο 1ο ημιχρονο στο τετ α τετ ηταν οφσαιντ;;;
στο 1ο όχι....στο βου ναί.......εκτίθεσαιιιιιιιιιιιι
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
καποιος να πει στον καριολη της νοβα οτι οταν ειναι στην ιδια ευθεια ΔΕΝ ειναι οφσαιτ,,,

εχουμε ματια και βλεπουμε γαμω τη νοβα σας...
cisse2.jpg

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
στο 1ο όχι....στο βου ναί.......εκτίθεσαιιιιιιιιιιιι
εγω λεω οτι εκτιθεσαι εσυ....
και εστω...για κανε αναγωγες στο δικο σου τετ α τετ της κερκυρας σημερα με το δικο μου χτες του ρομενταλ στο 0-0...βλεπεις κατι;;;βλεπεις μια διαφορετικη αντιμετωπιση;;;
κοψανε το 0-1 χτες και το 1-0 σημερα...ολα καλα ετσι;;;;καθαρο και αυτο το πρωταθλημα ετσι;;;;με δαλουκες και κακους και σαραιδαρηδες....
κατα τα αλλα εκτιθεμαι εγω... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
847
Πόντοι
96
εγω λεω οτι εκτιθεσαι εσυ....
και εστω...για κανε αναγωγες στο δικο σου τετ α τετ της κερκυρας σημερα με το δικο μου χτες του ρομενταλ στο 0-0...βλεπεις κατι;;;βλεπεις μια διαφορετικη αντιμετωπιση;;;
κοψανε το 0-1 χτες και το 1-0 σημερα...ολα καλα ετσι;;;;καθαρο και αυτο το πρωταθλημα ετσι;;;;με δαλουκες και κακους και σαραιδαρηδες....
κατα τα αλλα εκτιθεμαι εγω... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
cisse2.jpg

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
καλα ο γκαγκατσης τι κανει ρε γμτ.μα να μην ειχαμε χθες 2-3 πεναλτυ υπερ του σαπιου?κανα δυο αποβολες?μονο ενα μουφα πεναλτυ,και ενα πεναλτυ που δεν δοθηκε στην αλλη ομαδα?βασιλακη δεν κανουμε τιποτα ετσι αγορι μου.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Λύστε μου μια απορία οι ΄΄προπονητές΄΄ εδώ μέσα:o Φετφατζίδης γιατί δεν μπήκε βασικός κ έπαιξε η τιτίκα ο Ρόμενταλ;
Mιλάμε μπήκε στο 85'κ το παλληκάρι ε΄δειξε σε 10' πόσο μπάλλα ξέρει.Απίστευτος παίκτης.Μακάρι να φτάσει ψηλά το παλληκάρι,γιατί το έχουμε ανάγκη να βγουν τετοιοι παίκτες.Αντίθετα ο Ρόμενταλ,ένα τίποτα.Πολύ κοκοκό και από αυγό τίποτα.Τιτίκα κυριολεκτικά που λέει κ ο Μεγαλέφαντος.
Ο Φετφα φαίνεται μεγάλη στοφα παίκτη.Αν ο παίκτης ξερει μπάλλα κ στο δεκάλεπτο θα το δείξει.ΤΕΛΟΣ.

Δε θυμάμαι να το είπα ποτέ. Μήπως το είπε ο ορίτζιναλ Αλέφαντος;
Απλά ο Ρόμενταλ είναι περιττή πολυτέλεια στα 32 του, με την ομάδα να έχει αποκλειστεί στην Ευρώπη.
Πότε θα παίξει, σε 1-2 χρόνια λίγο πριν πάρει σύνταξη.

Όταν τον φέραμε βέβαια, με το σκεπτικό "πρωτάθλημα εδώ και τώρα" δεν είχε βγάλει ακόμα μάτια ο Μιραλλάς, ούτε είχε καθιερωθεί ο Φετφατζίδης.
Χθες βγήκε και πάλι τρελό τετ-α-τετ. Όταν υπάρχουν ανοιχτοί χώροι, σκοτώνει.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω λεω οτι εκτιθεσαι εσυ....
και εστω...για κανε αναγωγες στο δικο σου τετ α τετ της κερκυρας σημερα με το δικο μου χτες του ρομενταλ στο 0-0...βλεπεις κατι;;;βλεπεις μια διαφορετικη αντιμετωπιση;;;
κοψανε το 0-1 χτες και το 1-0 σημερα...ολα καλα ετσι;;;;καθαρο και αυτο το πρωταθλημα ετσι;;;;με δαλουκες και κακους και σαραιδαρηδες....
κατα τα αλλα εκτιθεμαι εγω... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ο σαραιδαρης ηταν στη κερκυρα που το κοψε στο πρωτο?ημουν σε καφε στο πειραια με μουσικη τερμα και δεν ακουγα....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ο σαραιδαρης ηταν στη κερκυρα που το κοψε στο πρωτο?ημουν σε καφε στο πειραια με μουσικη τερμα και δεν ακουγα....
δες την φαση στο τελος του βιντεο καθαρο οφσαιντ ηταν,εκανε μαλακια ο παιχτης της κερκυρας που εδωσε την πασα.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Master είδες στον ΣΚΑΙ, τη φάση που έκοψε τον Ρόμενταλ με οφσάιντ ο διαιτητής; Μήπως είδες ότι έκοψε και τον Πάντελιτς σε άλλη μία; Μήπως και άλλη μία που έκοψε τον Μιραλάς; Αν μιλάμε για καραστημένο διαιτητή θα τις έκοβε αυτές; Χωρίς βέβαια να είσαι σίγουρο ότι θα το βάζαμε το γκολ αλλά θα τους έκοβε τη φάση ο στημένος; Εν τω μεταξύ είσαι σίγουρος για το πέναλτυ της ΑΕΚ ενώ παίζεται αν είναι μέσα γιατί το φάουλ ξεκινάει απ'εξω.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δε λεω αυτη στο πρωτο λεω μια φαση....απο αριστερα που γινε και δεν ηταν
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Master είδες στον ΣΚΑΙ, τη φάση που έκοψε τον Ρόμενταλ με οφσάιντ ο διαιτητής; Μήπως είδες ότι έκοψε και τον Πάντελιτς σε άλλη μία; Μήπως και άλλη μία που έκοψε τον Μιραλάς; Αν μιλάμε για καραστημένο διαιτητή θα τις έκοβε αυτές; Χωρίς βέβαια να είσαι σίγουρο ότι θα το βάζαμε το γκολ αλλά θα τους έκοβε τη φάση ο στημένος; Εν τω μεταξύ είσαι σίγουρος για το πέναλτυ της ΑΕΚ ενώ παίζεται αν είναι μέσα γιατί το φάουλ ξεκινάει απ'εξω.
για τις φασεις ειναι υπευθυνοι οι εποπτες οχι οι διαιτητες και οχι δεν τις ειδα,που μπορω να τις δω;με τον ρομενταλ που το ειδα,ειπα οτι δεν ηταν οφσαιντ.αλλη μια με τον μιραλας που ειδα,ηταν.υπηρξαν και φασεις οφσαιντ 2 και για την αεκ,τα ειδες;σημασια εχει που ηταν το ποδι του παντελιτς οταν κλωτσαει τον γκεντζογλου.ηταν μεσα η οχι;
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Ο Παμπορίδης εν τω μεταξύ, έχει καταχωρηθεί ως γάβρος από τις "Πράσινες" που φωνάζουν όλη τη βδομάδα ότι είναι σχέδιο του Μαρινάκη να μπει διαιτητής στο ματς με την Κέρκυρα. Μπαίνει λοιπόν ο Παμπορίδης, παίζει εντάξει, και το γήπεδο φωνάζει "Παμπορίδη είσαι τρέλλα με την πράσινη φανέλλα" !!!!! Ρε, τι γίνεται στη χώρα των αδικημένων...
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
παντως την ωρα που βαλανε το γκολ χτες,γινοτανε της πουτανας.......
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
για τις φασεις ειναι υπευθυνοι οι εποπτες οχι οι διαιτητες και οχι δεν τις ειδα,που μπορω να τις δω;με τον ρομενταλ που το ειδα,ειπα οτι δεν ηταν οφσαιντ.αλλη μια με τον μιραλας που ειδα,ηταν.υπηρξαν και φασεις οφσαιντ 2 και για την αεκ,τα ειδες;σημασια εχει που ηταν το ποδι του παντελιτς οταν κλωτσαει τον γκεντζογλου.ηταν μεσα η οχι;

Έλεγα μήπως είδες τον ΣΚΑΙ που μόλις πριν λίγο έδειχνε την αθλητική εκπομπή του με όλες τις φάσεις με ριπλέυ με γραμμή. Και φυσικά υπήρχε και μια φάση της ΑΕΚ που έκοψε με οφσάιντ. Γι αυτό δεν λέω ότι ο διαιτητής ήταν στημένος αλλά μαλακισμένος ως συνήθως είναι οι πιο πολλοί από αυτούς τους άχρηστους που απλά φοβούνται τα αφεντικά τους των ΠΑΕ. Αν ήταν στημένος σιγά μην έκοβε τρεις φάσεις του Ολυμπιακού έστω και αν το έλεγαν οι επόπτες του. Και επειδή ακριβώς τον θεωρώ μαλακισμένο, γι αυτό σου λέω για την φάση ότι ξεκίνησε από έξω από την περιοχή γιατί σιγά μην ήταν 100% σίγουρος σε κλάσματα δευτερολέπτου που ακριβώς έγινε το φάουλ μέσα ή έξω.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
τσουπ!!!!! ΚΑΙ!!!!!! στα ποδοσφαιρικα ρε ορνιο?για να πεις και εδω τη μαλακια σου.....
οτι θελω θα γραφω,τι εισαι εσυ;κριτης που θα μου απαγορεψεις να γραφω σε ολα τα θρεντ;;;;;;;
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Έλεγα μήπως είδες τον ΣΚΑΙ που μόλις πριν λίγο έδειχνε την αθλητική εκπομπή του με όλες τις φάσεις με ριπλέυ με γραμμή. Και φυσικά υπήρχε και μια φάση της ΑΕΚ που έκοψε με οφσάιντ. Γι αυτό δεν λέω ότι ο διαιτητής ήταν στημένος αλλά μαλακισμένος ως συνήθως είναι οι πιο πολλοί από αυτούς τους άχρηστους που απλά φοβούνται τα αφεντικά τους των ΠΑΕ. Αν ήταν στημένος σιγά μην έκοβε τρεις φάσεις του Ολυμπιακού έστω και αν το έλεγαν οι επόπτες του. Και επειδή ακριβώς τον θεωρώ μαλακισμένο, γι αυτό σου λέω για την φάση ότι ξεκίνησε από έξω από την περιοχή γιατί σιγά μην ήταν 100% σίγουρος σε κλάσματα δευτερολέπτου που ακριβώς έγινε το φάουλ μέσα ή έξω.

Ο επόπτης έκοψε λανθασμένα 2 οφσάιντ για κάθε ομάδα.

Δεν έδωσε κόκκινη στον αμυντικό σας που είχε φάει δικαίως κίτρινη νωρίτερα, δεν έδωσε το πέναλτι στον Γκέντζογλου και κράτησε άδικα τόσες καθυστερήσεις. Αυτά είπαν στον ΣΚΑΙ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom