Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ρε μαλακα δες τα ποστ μου και πες μου ποτε σε εχω βρισει.εσυ γυρνας ολα τα τοπικ των ομαδων και βριζεις βαζελοπαοκια και αεκτζηδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσύ τον κώλο σου εδώ μέσα τον τρίβεις κάθε μέρα, κάνεις κάτι διαφορετικό από αυτό που του λες;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ναι οκ ρε γαυροπαναιτωλικε εσυ πας πισω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγώ είμαι γαυροπαναιτωλικός. ούτε αντιαεκτζής ούτε αντιβάζελος, αλλά ούτε και αντι-γιαννιώτης.
γκέγκε πιτσιρίκο;
τέτοιες πούστικες κλίκες κάνουν μόνο κάτι άρρωστοι σαν και του λόγου σου.
άντε βλήμα που θα πιάσεις στο στόμα σου φιλεκπαιδευτικό σύλογο, ζώο, ντροπή των οπαδών.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
εγώ είμαι γαυροπαναιτωλικός. ούτε αντιαεκτζής ούτε αντιβάζελος, αλλά ούτε και αντι-γιαννιώτης.
γκέγκε πιτσιρίκο;
τέτοιες πούστικες κλίκες κάνουν μόνο κάτι άρρωστοι σαν και του λόγου σου.
άντε βλήμα που θα πιάσεις στο στόμα σου φιλεκπαιδευτικό σύλογο, ζώο, ντροπή των οπαδών.
σου ειπα,ασπιρινουλα κρεβατακι και υπνο.ισως και να γαμησεις θα σου κανει καλο,αλλα να μεγαλωσεις πρωτα,να μαθεις τι διαφορες εχει η γυναικα,και μετα.τωρα,υπνο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ο άλλος είναι ηλίθιος, εσύ είσαι γκαβός
πού το είδες το κλάμα;;;
πού έγραψα πως τον ήθελα στον Ολυμπιακό;

προσωπικά στα αρχίδια μου τι θα έκανε, στον Ολυμπιακό όμως δεν τον ήθελα.
Θέλω παίκτες να έρχονται που δεν θα είναι πότε στον ΠΑΟ πότε στην ΑΕΚ και πότε σε εμάς.

για μένα θα ήταν καλοδεχούμενος αν ερχόταν πέρσι που έκανε μανουριές στην ΑΕΚ. Τότε θα καταλάβαινα πως δεν ήθελε να μείνει εκεί και ψάχνεται για καλύτερα. Τώρα απλά έκανε τσιριμόνιες για λίγο καλύτερο συμβόλαιο.

Αλλά για μένα ένας ποιοτικός παίκτης δεν έρχεται να κάνει εδώ ΔΕΥΤΕΡΟ συμβόλαιο στα 26-27 του. Πάει εξωτερικό.
Δική του επιλογή φυσικά. Δικό του πρόβλημα.
και δεν με αφορά σαν φίλαθλο του Ολυμπιακού - δεν είναι παίκτης μας.

τώρα εσύ θα ήθελες και καλά να κλαίμε εμείς που χάσαμε τον παικταρά που τον κράτησες εσύ...αλλά προσωπικά δεν πιστεύω πως έστω αξίζεις να ασχοληθείς με ένα παίκτη για την δεξιά σου μεριά όταν έχεις εκεί ρόμενταλ και Φέτφα. Όχι απαραίτητα πως είναι καλύτεροι, αλλά δεν βλέπω το λόγο να βάλω κι άλλον παίκτη εκεί να τρώγονται.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
σου ειπα,ασπιρινουλα κρεβατακι και υπνο.ισως και να γαμησεις θα σου κανει καλο,αλλα να μεγαλωσεις πρωτα,να μαθεις τι διαφορες εχει η γυναικα,και μετα.τωρα,υπνο.
πες μας ότι χρειάζεται να ξέρω και τα ζώδια για να μιλήσω για αθλητικά, να σου κάνουμε πρωκτομή στην φιλαδέλφια δίπλα στον πάγκο με τα σαλάμια
philadelfia2_by_zaxos.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ο άλλος είναι ηλίθιος, εσύ είσαι γκαβός
πού το είδες το κλάμα;;;
πού έγραψα πως τον ήθελα στον Ολυμπιακό;

προσωπικά στα αρχίδια μου τι θα έκανε, στον Ολυμπιακό όμως δεν τον ήθελα.
Θέλω παίκτες να έρχονται που δεν θα είναι πότε στον ΠΑΟ πότε στην ΑΕΚ και πότε σε εμάς.

για μένα θα ήταν καλοδεχούμενος αν ερχόταν πέρσι που έκανε μανουριές στην ΑΕΚ. Τότε θα καταλάβαινα πως δεν ήθελε να μείνει εκεί και ψάχνεται για καλύτερα. Τώρα απλά έκανε τσιριμόνιες για λίγο καλύτερο συμβόλαιο.

Αλλά για μένα ένας ποιοτικός παίκτης δεν έρχεται να κάνει εδώ ΔΕΥΤΕΡΟ συμβόλαιο στα 26-27 του. Πάει εξωτερικό.
Δική του επιλογή φυσικά. Δικό του πρόβλημα.
και δεν με αφορά σαν φίλαθλο του Ολυμπιακού - δεν είναι παίκτης μας.

τώρα εσύ θα ήθελες και καλά να κλαίμε εμείς που χάσαμε τον παικταρά που τον κράτησες εσύ...αλλά προσωπικά δεν πιστεύω πως έστω αξίζεις να ασχοληθείς με ένα παίκτη για την δεξιά σου μεριά όταν έχεις εκεί ρόμενταλ και Φέτφα. Όχι απαραίτητα πως είναι καλύτεροι, αλλά δεν βλέπω το λόγο να βάλω κι άλλον παίκτη εκεί να τρώγονται.
αρα με την δικη σου λογικη ο τοροσιδης δεν ειναι ποιοτικος παιχτης που μενει στον ολυμπιακο;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Προφανως και δεν ηταν προς οφελος του Ολυμπιακου οτι το ματς εγινε πολλες μερες αργοτερα, και ενδιαμεσα σε δυο ντερμπυ.
Προς οφελος του ηταν ομως οτι διακοπηκε.
Αν συνεχιζοταν στο βουρκο, το πιθανοτερο ηταν να ληξει 0-0.
Αρα ο ολυμπιακος εισπραξε ωφελεια απο τη διακοπη.
Μαγκια του.
το ματς δεν θα έπρεπε καν να ξεκινήσει έτσι όπως ήταν το γήπεδο.

το να γίνει ένα ματς μέσα σε βάλτο απλά και μόνο για να χάσει βαθμούς ο Ολυμπιακός και (πιθανόν) να τραυματιστούν και 4-5 παίκτες είναι λογική που την έχουνε μόνο οι αντι-ολυμπιακοί
Η ουσία είναι πως είναι απαράδεκτο να υπάρχουνε τέτοια γήπεδα που με βροχή να γίνονται άθλια.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αρα με την δικη σου λογικη ο τοροσιδης δεν ειναι ποιοτικος παιχτης που μενει στον ολυμπιακο;
σου το ξαναείπα πως είσαι γκαβός
πού σχολίασα ΠΟΙΟΤΗΤΑ;;
μίλησα για ΟΡΑΜΑ παίκτη για την καριέρα του.
Συγκρίνεις επίσης 2 ανόμοια πράγματα.
Ο Σκόκο ΕΙΧΕ προτάσεις από το εξωτερικό να φύγει. Και δεν έφυγε.
Ο Τοροσίδης ΔΕΝ είχε. Και έχει μείνει.
Ο Σκόκο ΔΕΝ έχει πάρει πρωτάθλημα με την ΑΕΚ και βρίσκεται σε μία ομάδα που τον πληρώνει όποτε έχει, με διοίκηση που δεν εμπνέει σιγουριά (3 διοικήσεις όσο καιρό βρίσκεται στην ομάδα) και συμπάικτες από το πανέρι
Ο Τοροσίδης ήρθε στον Ολυμπιακό και έχει πάρει τίτλους, έχει παίξει Ευρώπη, πηγε Εθνική και Μουντιάλ λόγω αυτού, παίρνει τα χρήματά του στην ώρα του και έχει αίσθηση σταθερότητας διοίκησης.

Φυσικά, αν ερχότανε πρόταση να πάει σε καλύτερο πρωτάθλημα, εγώ θα τον έλεγα χαζό να μείνει να παίζει με το Μάκο και το Λαγό, αλλά και πάλι δεν είναι όμοιες ή συγκρίσιμες οι δύο περιπτώσεις.
Ας πούμε για μένα ο Κυριάκος που έφυγε σαφώς και έκανε καλά το παιδί...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
σου το ξαναείπα πως είσαι γκαβός
πού σχολίασα ΠΟΙΟΤΗΤΑ;;
μίλησα για ΟΡΑΜΑ παίκτη για την καριέρα του.
Συγκρίνεις επίσης 2 ανόμοια πράγματα.
Ο Σκόκο ΕΙΧΕ προτάσεις από το εξωτερικό να φύγει. Και δεν έφυγε.
Ο Τοροσίδης ΔΕΝ είχε. Και έχει μείνει.
Ο Σκόκο ΔΕΝ έχει πάρει πρωτάθλημα με την ΑΕΚ και βρίσκεται σε μία ομάδα που τον πληρώνει όποτε έχει, με διοίκηση που δεν εμπνέει σιγουριά (3 διοικήσεις όσο καιρό βρίσκεται στην ομάδα) και συμπάικτες από το πανέρι
Ο Τοροσίδης ήρθε στον Ολυμπιακό και έχει πάρει τίτλους, έχει παίξει Ευρώπη, πηγε Εθνική και Μουντιάλ λόγω αυτού, παίρνει τα χρήματά του στην ώρα του και έχει αίσθηση σταθερότητας διοίκησης.

Φυσικά, αν ερχότανε πρόταση να πάει σε καλύτερο πρωτάθλημα, εγώ θα τον έλεγα χαζό να μείνει να παίζει με το Μάκο και το Λαγό, αλλά και πάλι δεν είναι όμοιες ή συγκρίσιμες οι δύο περιπτώσεις.
Ας πούμε για μένα ο Κυριάκος που έφυγε σαφώς και έκανε καλά το παιδί...
πλακα κανεις ο τοροσιδης δεν ειχε προτασεις ρε;ακομη και η γιουβε τον ηθελε καποια στιγμη.τι ειναι αυτο που σε κανει να πιστευεις οτι και οι παιχτες του ολυμπιακου πληρωνονται στην ωρα τους;διαβασε λιγο σπορντευ αδελφε.την αισθηση σταθεροτητας φετος αρχισε να την νοιωθει ο τορο.μεχρι περσι θυμαστε τι γινοταν?η ζουσες και εσυ στον μυθικο κοσμο που σας επλασαν οι γαυροφυλαδες;καποιες φορες το συναισθημα μετραει πανω απο το οραμα για την καριερα.και ο σκοκο εχει δεθει με την ομαδα.η εχεις την εντυπωση οτι δεν μπορουσε να βρει τετοιο συμβολαιο σε αλλη ομαδα;ανετα κατα την γνωμη μου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πλακα κανεις ο τοροσιδης δεν ειχε προτασεις ρε;ακομη και η γιουβε τον ηθελε καποια στιγμη.τι ειναι αυτο που σε κανει να πιστευεις οτι και οι παιχτες του ολυμπιακου πληρωνονται στην ωρα τους;διαβασε λιγο σπορντευ αδελφε.την αισθηση σταθεροτητας φετος αρχισε να την νοιωθει ο τορο.μεχρι περσι θυμαστε τι γινοταν?η ζουσες και εσυ στον μυθικο κοσμο που σας επλασαν οι γαυροφυλαδες;καποιες φορες το συναισθημα μετραει πανω απο το οραμα για την καριερα.και ο σκοκο εχει δεθει με την ομαδα.η εχεις την εντυπωση οτι δεν μπορουσε να βρει τετοιο συμβολαιο σε αλλη ομαδα;ανετα κατα την γνωμη μου.
το έχω πει πολλές φορές πως ξέρω τα πράγματα από μέσα και για τον ΟΣΦΠ και (ακόμα περισσότερο ) για τον ΠΑΟ. Οπότε μη μου λες μαλακίες που γράφουνε στις εφημερίδες...
ποια ήτανε η πρόταση του Τοροσίδη από τη Γιουβέντους; Τι του πρόσφερε και πότε; Πως τον είδε σε κάποια ματς;
ας γελάσω...
πρόταση δεν ήρθε ποτέ επίσημη.
όσο για το Σκόκο, ναι βέβαια...γιαυτό δεν έκλεινε με κάτω από μύριο, επειδή ήτανε αισθηματίας...
συνέχισε....βλέπεις μακριά εσύ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
το έχω πει πολλές φορές πως ξέρω τα πράγματα από μέσα και για τον ΟΣΦΠ και (ακόμα περισσότερο ) για τον ΠΑΟ. Οπότε μη μου λες μαλακίες που γράφουνε στις εφημερίδες...
ποια ήτανε η πρόταση του Τοροσίδη από τη Γιουβέντους; Τι του πρόσφερε και πότε; Πως τον είδε σε κάποια ματς;
ας γελάσω...
πρόταση δεν ήρθε ποτέ επίσημη.
όσο για το Σκόκο, ναι βέβαια...γιαυτό δεν έκλεινε με κάτω από μύριο, επειδή ήτανε αισθηματίας...
συνέχισε....βλέπεις μακριά εσύ
και ξαναλεω παλι για μια ακομη φορα.λες ο σκοκο να μην μπορουσε να βρει το εκατομυριο αλλου;η εχεις την εντυπωση οτι δεν θα το εδινε ο γαυρος η ο βαζελος;ε μην μου λες μαλακιες τωρα σε θεωρω σοβαρο.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Λέτε να έρθει σήμερα η στιγμή που πάντα περιμέναμε;
Η ομάδα είναι με 4 αμυντικούς στην αποστολή, ούτε 1 για αλλαγή!!!!
Αν συμβεί κάτι  :priest: :priest: , ποιος θα παίξει κεντρικός αμυντικός;
Οι μόνοι που έχουν τον κατάλληλο σωματότυπο (πάνω από 1 μέτρο & 1 μίλκο) είναι ο Ουρτάδο και











































ο Μήτρογλου!!!!! :grin:
Ένας κάγκουρας στο κέντρο της άμυνας!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

kourkouti-red-duckling-mitroglou-gatousso.jpg

Red Duckling feat. Kourkouti
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και ξαναλεω παλι για μια ακομη φορα.λες ο σκοκο να μην μπορουσε να βρει το εκατομυριο αλλου;η εχεις την εντυπωση οτι δεν θα το εδινε ο γαυρος η ο βαζελος;ε μην μου λες μαλακιες τωρα σε θεωρω σοβαρο.
είπαμε, δεν το έχεις με τίποτα
όλο αλλάζεις θέμα μόλις βλέπεις πως λες παπαριές
πού σου είπα εγώ πως δεν έβρισκε ένα μύριο από Ολυμπιακό ή ΠΑΟ; Πού σου είπα εγώ πως έπρεπε να πάει σε άλλη ελληνική ομάδα;
Εγώ σου είπα πως έπρεπε να φύγει στο εξωτερικό ακόμα και με λιγότερα χρήματα.
Από τη στιγμή ειδικά που έκανε τόση μανούρα για τα λεφτά πέρσι (και ολόκληρη ιστορία για την ομάδα - έστω κι αν δεν το παραδέχτηκε) δεν έπρεπε να μείνει.
Αλλά φυσικά αυτό είναι απόφασή του, εγώ μια γνώμη λέω.
Μύριο πάντως στο εξωτερικό ΔΕΝ του δίνανε που να χτυπιότανε κάτω. Παίκτης με τοσα σκαμπανεβάσματα δεν εμπνέει εμπιστοσύνη για τόσα χρήματα. Εδώ δεν παίρνει τόσα ο Γκέκας που έχει βάλει και τα αντεροσήκωτά του στη Μπουντεσλίγκα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ναι αλλά ο Μήτρογλου είναι ικανός με στραβοκλωτσιά να βάζει αυτογκόλ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως ξαναλέω πως το πρόβλημά μας όλη τη χρονιά (όπως και πέρσι ) είναι από αριστερά δυστυχώς
τόσο μπροστά (πίσω από το Ριέρα τίποτα) όσο και πίσω (ο Μπράβο για μένα είναι λίγος - ειδικά για τα λεφτά που παίρνει- και ο Χολέμπας ακόμα λιγότερος)
Και με το Σκόκο θα έχουμε πρόβλημα στα αριστερά μας. Όπως είχαμε με το Χριστοδουλόπουλο με τον ΠΑΟ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
πάντως ξαναλέω πως το πρόβλημά μας όλη τη χρονιά (όπως και πέρσι ) είναι από αριστερά δυστυχώς
τόσο μπροστά (πίσω από το Ριέρα τίποτα) όσο και πίσω (ο Μπράβο για μένα είναι λίγος - ειδικά για τα λεφτά που παίρνει- και ο Χολέμπας ακόμα λιγότερος)
Και με το Σκόκο θα έχουμε πρόβλημα στα αριστερά μας. Όπως είχαμε με το Χριστοδουλόπουλο με τον ΠΑΟ.

Αριστερά μπορεί να παίξει άνετα ο Ζαϊρί (τον έχουμε ακόμα ή έφυγε;;; :P ) και ο Φετφατζίδης.
Και φυσικά ο τεράστιος Όσκαρ :zfuck: (πολύ καλύτερα από Σοϊλέδη πάντως, σωστά; :jerking: :jerking:) που λυσσάξαμε να τον διώξουμε!! :dancing: :dancing:

Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση ο Μιραλάς, είναι η μόνη θέση που δεν του πάει. Ο Λίνεν τον έκαιγε εκεί.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αριστερά μπορεί να παίξει άνετα ο Ζαϊρί (τον έχουμε ακόμα ή έφυγε;;; :P ) και ο Φετφατζίδης.
Και φυσικά ο τεράστιος Όσκαρ :zfuck: (πολύ καλύτερα από Σοϊλέδη πάντως, σωστά; :jerking: :jerking:) που λυσσάξαμε να τον διώξουμε!! :dancing: :dancing:

Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση ο Μιραλάς, είναι η μόνη θέση που δεν του πάει. Ο Λίνεν τον έκαιγε εκεί.
ντσού!!!!!
Ο Φετφα δεν μπορεί να παίξει εκεί γιατί είναι παίκτης που δεν παίζει στη γραμμή. Γιαυτό και μπορεί να παίζει δεξιά με ανάποδο πόδι γιατί συγκλίνει διαρκώς, όπως ο Καραγκούνης ένα πράγμα στο αντίθετο και χωρίς θεατρινισμούς.
Ο Μιραλάς δεν μπορεί
Ο Ζαϊρί αριστερά δεν έχει παίξει ΠΟΤΕ καλά. Οπότε μαλακίες τούμπανα όποιος λέει πως μπορεί να παίξει αριστερά.
Απλά ΔΕΝ έχουμε άλλο αριστερό εξτρέμ. Γιαυτό και το οτι αφήσαμε δανεικούς Επστάιν και Σοϊλέ ήταν σφάλμα. Αλλά έγινε γιατί θεωρήθηκε πως ο Χολέμπας θα μπορούσε να παίξει. Και λέω εγώ ναι - όσο μπορούσε και ο Λεονάρντο.
Και αν είναι μπακ απ του Ριέρα ο Χολέμπας, του Μπράβο ποιος είναι;
Αριστερά θέλουμε μεταγραφή ή γύρισμα κάποιου δανεικού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom