Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το οτι ο γαυρος καταστρατηγισε τον ΚΑΠ το ξερεις ρε ΑΜΠΑΛΕ??????
με την διοργανωση του παιχνιδιου 15 ημερες μετα??????
ωστε να ειναι το γηπεδο ΟΚ, ξεκουραστοι οι παιχτες κτλ κτλ ???
ξερεις τι λεει ο κανονισμος? την επομενη μερα να γινει ο αγωνας! με τους ιδιους διαιτητες. και εαν παλι δεν γινεται τοτε οριζεται αλλη ημερα με ΑΛΛΟΥΣ διαιτητες!!! εσεις και παιξατε μετα απο 15 μερες, και με τους ιδιους διατητες κατα τα 2/3!!! μονο αυτος που ακυρωσε το γκολ του γαυρου αντικατασταθηκε!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!! ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ!!! που οτι σας σερβιρουν το τρωτε αμασητο!
αλλα ειπαμε ... εδω τουμπεκι ο ΝικολακοΠΟΥΛΟΣ
καλά...πόσο ηλίθιος είσαι;

ο ΟΣΦΠ το καταστρατήγισε; Έχεις την εντύπωση πως ήθελε ο Ολυμπιακός να ξαναταξιδέψει σε νησί μεσοβδόμαδα για 45 λεπτά και με τραυματίες παίκτες ανάμεσα σε δύο ντέρμπι;
Καλά τα θέλεις και τα λές;; Απλά έλεος...
Οι μαλακίες δηλαδή των δήμαρχων είναι πρόβλημα του Ολυμπιακού;; τι ακούμε ρε....χαχαχαχα
άντε μετά να πάνε για πρωτάθλημα τέτοια κουτορνίθια
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
απο τη χθεσινη υπογραφη ενα συμπερασμα βγαινει..
ο παιχτης δεν ενδιαφερεται για την προοδο του,αλλα νοιαζεται για την αρπαχτη,μιας και το χθεσινο συμβολαιο ειναι το καλυτερο που θα κανει λογω ηλικιας..εμφανως χρησιμοποιησε τον οσφπ για να αρπαξει κανα κατοσταρικο παραπανω..ετσι και εκανε.
αν νοιαζοταν για την προοδο του θα πηγαινε στουτγγαρδη/χεταφε/ζενιτ που ΕΙΧΑΝ εκδηλωσει ενδιαφερον με τα μισα λεφτα...
αν'αυτου επελεξε να μεινει σουπερλιγκ...ο οσφπ σα μαγαζι ειναι σε καλυτερη κατασταση απο την αεκ,δεν αντιλεγω...
εσυ ομως θεωρεις αλμα να πας απο τον 3το στον 2ο ή στον 1ο της ελλαδος,ποσο μαλλον οταν στην ομαδα σου εισαι βασιλιας;
εγώ θα έλεγα πως απλώς δείχνει πόσο κουτός είναι...δεν έχει απλά κανένα όραμα για τον εαυτό του.
ένας παίκτης που έρχεται στο ελλ. πρωτάθλημα ή έρχεται να κάνι το τελευταίο του συμβόλαιο ή να κάνει τις απαραίτητες εμφανίσεςι για να πάει σε άλλο πρωτάθλημα.
Εκτός αν είναι τόσο μαλάκας που πιστεύει πως μια ομάδα από "αναπτυγμένο" πρωτάθλημα θα του σκάσει και ένα σκασμό λεφτά για να τον πάρει από την ΑΕΚ. Προφανώς ο μάνατζέρ του είναι για τον πούτσο.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
το οτι ο γαυρος καταστρατηγισε τον ΚΑΠ το ξερεις ρε ΑΜΠΑΛΕ??????
με την διοργανωση του παιχνιδιου 15 ημερες μετα??????
ωστε να ειναι το γηπεδο ΟΚ, ξεκουραστοι οι παιχτες κτλ κτλ ???
ξερεις τι λεει ο κανονισμος? την επομενη μερα να γινει ο αγωνας! με τους ιδιους διαιτητες. και εαν παλι δεν γινεται τοτε οριζεται αλλη ημερα με ΑΛΛΟΥΣ διαιτητες!!! εσεις και παιξατε μετα απο 15 μερες, και με τους ιδιους διατητες κατα τα 2/3!!! μονο αυτος που ακυρωσε το γκολ του γαυρου αντικατασταθηκε!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!! ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ!!! που οτι σας σερβιρουν το τρωτε αμασητο!
αλλα ειπαμε ... εδω τουμπεκι ο ΝικολακοΠΟΥΛΟΣ
δεν μπορει να μιλας σοβαρα ε....αν ετσι πιστευεις δεν το γυρνας στο πλεξιμο που χειμωνιαζει κιολας?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εγώ θα έλεγα πως απλώς δείχνει πόσο κουτός είναι...δεν έχει απλά κανένα όραμα για τον εαυτό του.
ένας παίκτης που έρχεται στο ελλ. πρωτάθλημα ή έρχεται να κάνι το τελευταίο του συμβόλαιο ή να κάνει τις απαραίτητες εμφανίσεςι για να πάει σε άλλο πρωτάθλημα.
Εκτός αν είναι τόσο μαλάκας που πιστεύει πως μια ομάδα από "αναπτυγμένο" πρωτάθλημα θα του σκάσει και ένα σκασμό λεφτά για να τον πάρει από την ΑΕΚ. Προφανώς ο μάνατζέρ του είναι για τον πούτσο.
+100000000000000000000
ετσι απλα...
ευτυχως παντως που γλυτωσαμε απο αλλη μια μαλακισμενη αγορα..τετοιος παικτης ουτε 18αδα δεν θα ηταν στον Θρυλο,ενω τωρα παντα βασικος,φιρμα και βεντετα..εδω δεν παιζει ο ζαιρι ρε μαγκες...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
το οτι ο γαυρος καταστρατηγισε τον ΚΑΠ το ξερεις ρε ΑΜΠΑΛΕ??????
με την διοργανωση του παιχνιδιου 15 ημερες μετα??????
ωστε να ειναι το γηπεδο ΟΚ, ξεκουραστοι οι παιχτες κτλ κτλ ???
ξερεις τι λεει ο κανονισμος? την επομενη μερα να γινει ο αγωνας! με τους ιδιους διαιτητες. και εαν παλι δεν γινεται τοτε οριζεται αλλη ημερα με ΑΛΛΟΥΣ διαιτητες!!! εσεις και παιξατε μετα απο 15 μερες, και με τους ιδιους διατητες κατα τα 2/3!!! μονο αυτος που ακυρωσε το γκολ του γαυρου αντικατασταθηκε!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!! ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ!!! που οτι σας σερβιρουν το τρωτε αμασητο!
αλλα ειπαμε ... εδω τουμπεκι ο ΝικολακοΠΟΥΛΟΣ
α εχεις πολυ γελιο εσυ!!εισαι καινουριο φρουτακι εδω μεσα και δε σε εχω ματαδει πουστακο??
μαθε λοιπον πως ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ζητησε να παιξουν την ΑΜΕΣΩΣ επομενη μερα Κυριακη κι αρνηθηκε να δωσει αδεια διεξαγωγης του παιχνιδιου η Αστυνομικη Διευθυνση Κρητης παρολο που στο Ηρακλειο δεν ειχε εκλογες!!!αυτο ναι ειναι σκανδαλο πανιβλακα λοιπον κι ειναι εις βαρος του ολυμπιακου,γιατι και λιγοτερους παικτες ειχε τραυματιες τοτε (τορο και ολαφ θα επαιζαν κανονικοτατα!!!) και δεν θα παιζαμε σε 6 μερες 3 αγωνες!!!
αλλα αυτα παθαινεις αν διαβαζεις κατι γλυφτες τυπου βασσιλαρα που αυτοαποκαλουνται δημοσιογραφοι και τους διαφορους Γκοντζους!!!
μα καλα ποσο μαλακς ειναι ο τυπος???ακου καταστρατηγηση του ΚΑΠ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:ρ
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μην ασχολειστε ρε πρακτορες που λεγε ο πλε  :2funny: :2funny:
 

tsiki-tsiki

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
α εχεις πολυ γελιο εσυ!!εισαι καινουριο φρουτακι εδω μεσα και δε σε εχω ματαδει πουστακο??
μαθε λοιπον πως ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ζητησε να παιξουν την ΑΜΕΣΩΣ επομενη μερα Κυριακη κι αρνηθηκε να δωσει αδεια διεξαγωγης του παιχνιδιου η Αστυνομικη Διευθυνση Κρητης παρολο που στο Ηρακλειο δεν ειχε εκλογες!!!αυτο ναι ειναι σκανδαλο πανιβλακα λοιπον κι ειναι εις βαρος του ολυμπιακου,γιατι και λιγοτερους παικτες ειχε τραυματιες τοτε (τορο και ολαφ θα επαιζαν κανονικοτατα!!!) και δεν θα παιζαμε σε 6 μερες 3 αγωνες!!!
αλλα αυτα παθαινεις αν διαβαζεις κατι γλυφτες τυπου βασσιλαρα που αυτοαποκαλουνται δημοσιογραφοι και τους διαφορους Γκοντζους!!!
μα καλα ποσο μαλακς ειναι ο τυπος???ακου καταστρατηγηση του ΚΑΠ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:ρ

Πες τα ρε...το κερατο μου.......
Λες και ηταν υπερ του οσφπ η διεξαγωγη τη συγκεκριμενη ημ/νια.
αστεια πραγματα..........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
εγώ θα έλεγα πως απλώς δείχνει πόσο κουτός είναι...δεν έχει απλά κανένα όραμα για τον εαυτό του.
ένας παίκτης που έρχεται στο ελλ. πρωτάθλημα ή έρχεται να κάνι το τελευταίο του συμβόλαιο ή να κάνει τις απαραίτητες εμφανίσεςι για να πάει σε άλλο πρωτάθλημα.
Εκτός αν είναι τόσο μαλάκας που πιστεύει πως μια ομάδα από "αναπτυγμένο" πρωτάθλημα θα του σκάσει και ένα σκασμό λεφτά για να τον πάρει από την ΑΕΚ. Προφανώς ο μάνατζέρ του είναι για τον πούτσο.
πωπω κλαμα......
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Προφανως και δεν ηταν προς οφελος του Ολυμπιακου οτι το ματς εγινε πολλες μερες αργοτερα, και ενδιαμεσα σε δυο ντερμπυ.
Προς οφελος του ηταν ομως οτι διακοπηκε.
Αν συνεχιζοταν στο βουρκο, το πιθανοτερο ηταν να ληξει 0-0.
Αρα ο ολυμπιακος εισπραξε ωφελεια απο τη διακοπη.
Μαγκια του.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
+100000000000000000000
ετσι απλα...
ευτυχως παντως που γλυτωσαμε απο αλλη μια μαλακισμενη αγορα..τετοιος παικτης ουτε 18αδα δεν θα ηταν στον Θρυλο,ενω τωρα παντα βασικος,φιρμα και βεντετα..εδω δεν παιζει ο ζαιρι ρε μαγκες...
διαφωνω καθετα...και αν θελεις να το πω και αλλοιως επειδη οντως δεν εχει σταθερη αποδοση στην αεκ πολυ πιθανον σε μας που θα ηταν πιο πολυ στην τσιτα να εδινε και πολυ περισσοτερα και να ηταν και πιο καβλωμενος....
αλλο αεκ αλλο θρυλος...
αλλο να πηγαινεις να παιζεις σε γηπεδα με ομαδες που τα δινουν ολα για το ''παιχνιδι της χρονιας'' και αλλο να παιζεις σε ματσακια σα δημοσιος υπαλληλος....
το ταλεντο του ειναι μεγαλο...μπαλλα ξερει...τωρα αν τα δινει η οχι ολα και ποτε τα δινει ειναι αλλο θεμα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
+100000000000000000000
ετσι απλα...
ευτυχως παντως που γλυτωσαμε απο αλλη μια μαλακισμενη αγορα..τετοιος παικτης ουτε 18αδα δεν θα ηταν στον Θρυλο,ενω τωρα παντα βασικος,φιρμα και βεντετα..εδω δεν παιζει ο ζαιρι ρε μαγκες...
ναι ευτυχως εχεις τον ριερα των 2,5 δις...ο ζαιρι...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Προφανως και δεν ηταν προς οφελος του Ολυμπιακου οτι το ματς εγινε πολλες μερες αργοτερα, και ενδιαμεσα σε δυο ντερμπυ.
Προς οφελος του ηταν ομως οτι διακοπηκε.
Αν συνεχιζοταν στο βουρκο, το πιθανοτερο ηταν να ληξει 0-0.
Αρα ο ολυμπιακος εισπραξε ωφελεια απο τη διακοπη.
Μαγκια του.
φυσικα τον ωφελησε απο αυτην την αποψη η διακοπη....(που σωστα εγινε μιας και δεν παιζοταν μπαλλα στον βουρκο)....
ηταν εις βαρος του ομως το οτι ΚΑΚΩΣ ξεκινησε απο την αρχη το ματς και ετσι εχασε επι της ουσιας ενα ημιχρονο....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
φυσικα τον ωφελησε απο αυτην την αποψη η διακοπη....(που σωστα εγινε μιας και δεν παιζοταν μπαλλα στον βουρκο)....
ηταν εις βαρος του ομως το οτι ΚΑΚΩΣ ξεκινησε απο την αρχη το ματς και ετσι εχασε επι της ουσιας ενα ημιχρονο....
ετσι ακριβως δεν επρεπε να αρχισει καθολου το παιχνιδι.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ετσι ακριβως δεν επρεπε να αρχισει καθολου το παιχνιδι.
ε αυτο ειναι θαυμα...μου απαντησες χωρις να βριζεις....αμα υποψιαστω οτι μπορουμε να κανουμε και πολιτισμενο διαλογο...θα πεθανω... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Χρηστιδη, εγω εξ αρχης διακειμαι θετικα απεναντι σου λογω του νικ σου, που ειναι το ονομα του τερματοφυλακα μας πριν 30 χρονια...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ε αυτο ειναι θαυμα...μου απαντησες χωρις να βριζεις....αμα υποψιαστω οτι μπορουμε να κανουμε και πολιτισμενο διαλογο...θα πεθανω... :grin: :grin: :grin: :grin:
ρε μαλακα δες τα ποστ μου και πες μου ποτε σε εχω βρισει.εσυ γυρνας ολα τα τοπικ των ομαδων και βριζεις βαζελοπαοκια και αεκτζηδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ε αυτο ειναι θαυμα...μου απαντησες χωρις να βριζεις....αμα υποψιαστω οτι μπορουμε να κανουμε και πολιτισμενο διαλογο...θα πεθανω... :grin: :grin: :grin: :grin:
με τον μαστερ; αυτός σε θεωρεί εχθρό του, υπάρχει δήλωση
ακυρωσα ταξιδι μου στην σλοβακια για την αλλη εβδομαδα,για να ειμαι αυριο στο γηπεδο.αν δεν το γεμισουμε θα μαστε μαλακες,ωραιο καιρο εχει,εγινε και η επιθυμια μας πραγματικοτητα,να μεινει ο Νατσο,και παιζουμε και με τον χειροτερο εχθρο.Να το κανουμε εδρα και να τους γαμησουμε,αλλη μια φορα.
προλάβανε και κάνανε και εχθρούς οι κομπάρσοι της ελλάδας για να μπορούμε να τους βρούμε στο χάρτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom