Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
1)αριθμ. 364/25-11-2010 απόφασή της επιβάλλει στον Σταύρο Αδαμίδη, πρόεδρο της ΠΑΕ ΑΕΚ, χρηματική ποινή 15.000 ευρώ (Δυσμενείς κρίσεις κατά διαιτητών στον αγώνα της 19/9 ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης και στον αγώνα της 12/9 ΑΕΚ-Πανσερραϊκός).


2)Υ.Γ. μαλάκα πλέζουρα που είσαι να βάλεις μια τάξη εδώ μέσα;
ρε μπετοσοβά βόλευε τον γαύρο να παίξει σε μια βδομάδα 3 αγώνες πρωταθλήματος, ανάμεσα σε ματς με παοκ και αεκ;
3)τι σκατά σας ταΐζουνε ρε πούστη μου;
1)τι λες ρεο δικηγορος - υπαλληλος;;;και με τον αστερα και με τς σερρες και με τον παοκ εκλαιγε και εβαζε συγχρονως χερι στον μαρινακη οτι προσπαθει να επηρεασει τους διαιτητες με δημοσια κριτικη;;; :headbang: :headbang: :headbang:τι αλλο θα δουμε ρε πουστηςςςκαλα του ειπε ο χοντρος οτι δεν μπορει ουτε δικο του δικηγορικο γραφειο να ανοιξει...
2)ελα ντε...που ειναι ο μαλακας;; :think: :think: :think:
3)χαχαχαχα...το ειπες μονος σου ρε παιχτη...ΣΚΑΤΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
γελαω μαζι σου....με την πορωση και τον φανατισμο σου...που προκειμενου να πεις τα δικα σου λες ΜΑΛΑΚΙΕΣ....
δηλαδη ειχαν κουραστει οι παιχτες απο το ενα ημιχρονο και ηθελαν ξεκουραση ετσι;;; :jerking: :jerking: :jerking:
ενω του εργοτελα οχι ε;;;
μηπως περισσοτερο βολευε τον εργοτελη που συνηθως οι μικροτερες ομαδες εχουν χειροτερη φυσικη κατασταση οποτε σε κανονικες συνθηκες κουραζονται πιο ευκολα στο 2ο ημιχρονο;;;

Αμα εισαι ασχετος απο ΜΠΑΛΑ αυτα λες... εαν αυτο καταλαβες ΟΚ θα σου μιλησω λοιπον σαν παιδακι με IQ αναλογο.
το κακο γηπεδο αγορακι, βολευει αυτους που δεν εχουν καλη τεχνικη καταρτιση (βλεπε Εργοτελης) γιατι ετσι οι αντιπαλοι δεν μπορουν να παιξουν κανονικη μπαλα και συμφωνα με τα προσοντα τους. Βοηθαει ομως το αργο, τσου κου τσου κου ποδοσφαιρο με μονομαχιες σωμα σωμα (βλεπε παλι Εργοτελης)
ΔΕΝ εννουσα οτι ΜΟΝΟ οι Γαυροι θα ειναι ξεκουραστοι αλλα αυτο καταλαβες.
αλλα και παλι για τα κορακια και την μπινια που εγινε ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΕΕΕΕΕΕ???
α ρε λουγκρες!!!!!!! :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
απο τη χθεσινη υπογραφη ενα συμπερασμα βγαινει..
ο παιχτης δεν ενδιαφερεται για την προοδο του,αλλα νοιαζεται για την αρπαχτη,μιας και το χθεσινο συμβολαιο ειναι το καλυτερο που θα κανει λογω ηλικιας..εμφανως χρησιμοποιησε τον οσφπ για να αρπαξει κανα κατοσταρικο παραπανω..ετσι και εκανε.
αν νοιαζοταν για την προοδο του θα πηγαινε στουτγγαρδη/χεταφε/ζενιτ που ΕΙΧΑΝ εκδηλωσει ενδιαφερον με τα μισα λεφτα...
αν'αυτου επελεξε να μεινει σουπερλιγκ...ο οσφπ σα μαγαζι ειναι σε καλυτερη κατασταση απο την αεκ,δεν αντιλεγω...
εσυ ομως θεωρεις αλμα να πας απο τον 3το στον 2ο ή στον 1ο της ελλαδος,ποσο μαλλον οταν στην ομαδα σου εισαι βασιλιας;
συμφωνοι...δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος να μετακινηθεις σε αλλη ομαδα αν περνας καλα εκει που εισαι...το ειπε και ο σπανουληες σε μια συνεντευξη...''προφανως δεν περνουσα καλα εκει που ημουνα γιαυτο και εφυγα...αν περναγα καλα θα εφευγα;;;''
οντως εκει ειναι βασιλιας...αν και πιστευω οτι το ταλεντο του θα του επετρεπε να ηταν βασιλιας και σε μας....
τον ηθελα τον νατσο...τον γουσταρω πολυ...ειναι απο τους καλυτερους που παιζουν σε αλλες ομαδες μαζι με τον βιειρινια....
αν ημασταν στην περσινη χρονια θα ειχα τρελλαθει ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΝΑΜΕ...(το βαζω με κεφαλαια γιατι σαν σερνικος που ειμαι οφειλω να παραδεχτω οτι ειναι ηττα μιας και τετοιου επιπεδου παιχτες δεν μπορεις να πεις δεν τους ηθελα ;))
φετος η αληθεια ειναι οτι με γεμιζει η ομαδα και η σταναχωρια ειναι λιγοτερη...ομως υπαρχει μιας και παντα οι καλοι παιχτες χωρανε .....
αλλα τι να κανουμε...επιλογη του ειναι...σεβαστη...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ρε μπετοσοβά βόλευε τον γαύρο να παίξει σε μια βδομάδα 3 αγώνες πρωταθλήματος, ανάμεσα σε ματς με παοκ και αεκ;
τι σκατά σας ταΐζουνε ρε πούστη μου;
Α σε τσολια μου ... εισαι κρετινακος!
:jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
συμφωνοι...δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος να μετακινηθεις σε αλλη ομαδα αν περνας καλα εκει που εισαι...το ειπε και ο σπανουληες σε μια συνεντευξη...''προφανως δεν περνουσα καλα εκει που ημουνα γιαυτο και εφυγα...αν περναγα καλα θα εφευγα;;;''
οντως εκει ειναι βασιλιας...αν και πιστευω οτι το ταλεντο του θα του επετρεπε να ηταν βασιλιας και σε μας....
τον ηθελα τον νατσο...τον γουσταρω πολυ...ειναι απο τους καλυτερους που παιζουν σε αλλες ομαδες μαζι με τον βιειρινια....
αν ημασταν στην περσινη χρονια θα ειχα τρελλαθει ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΝΑΜΕ...(το βαζω με κεφαλαια γιατι σαν σερνικος που ειμαι οφειλω να παραδεχτω οτι ειναι ηττα μιας και τετοιου επιπεδου παιχτες δεν μπορεις να πεις δεν τους ηθελα ;))
φετος η αληθεια ειναι οτι με γεμιζει η ομαδα και η σταναχωρια ειναι λιγοτερη...ομως υπαρχει μιας και παντα οι καλοι παιχτες χωρανε .....
αλλα τι να κανουμε...επιλογη του ειναι...σεβαστη...
σε τι σε γεμιζει ρε σερνικε;να εισαι εκτος ευρωπη απο τον ιουνιο;η να παιρνεις τα ματσακια οπως το πηρες με τον παοκ;
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
συμφωνοι...δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος να μετακινηθεις σε αλλη ομαδα αν περνας καλα εκει που εισαι...το ειπε και ο σπανουληες σε μια συνεντευξη...''προφανως δεν περνουσα καλα εκει που ημουνα γιαυτο και εφυγα...αν περναγα καλα θα εφευγα;;;''
οντως εκει ειναι βασιλιας...αν και πιστευω οτι το ταλεντο του θα του επετρεπε να ηταν βασιλιας και σε μας....
τον ηθελα τον νατσο...τον γουσταρω πολυ...ειναι απο τους καλυτερους που παιζουν σε αλλες ομαδες μαζι με τον βιειρινια....
αν ημασταν στην περσινη χρονια θα ειχα τρελλαθει ΑΝ ΤΟΝ ΧΑΝΑΜΕ...(το βαζω με κεφαλαια γιατι σαν σερνικος που ειμαι οφειλω να παραδεχτω οτι ειναι ηττα μιας και τετοιου επιπεδου παιχτες δεν μπορεις να πεις δεν τους ηθελα ;))
φετος η αληθεια ειναι οτι με γεμιζει η ομαδα και η σταναχωρια ειναι λιγοτερη...ομως υπαρχει μιας και παντα οι καλοι παιχτες χωρανε .....
αλλα τι να κανουμε...επιλογη του ειναι...σεβαστη...
3 σοβαρους γαυρους ειχε το σαιτ τον εναν τον μπαναρανε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αμα εισαι ασχετος απο ΜΠΑΛΑ αυτα λες... εαν αυτο καταλαβες ΟΚ θα σου μιλησω λοιπον σαν παιδακι με IQ αναλογο.
ΔΕΝ εννουσα οτι ΜΟΝΟ οι Γαυροι θα ειναι ξεκουραστοι αλλα αυτο καταλαβες.
αλλα και παλι για τα κορακια και την μπινια που εγινε ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΕΕΕΕΕΕ???
α ρε λουγκρες!!!!!!! :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid:


το οτι ο γαυρος καταστρατηγισε τον ΚΑΠ το ξερεις ρε ΑΜΠΑΛΕ??????
με την διοργανωση του παιχνιδιου 15 ημερες μετα??????
ωστε να ειναι το γηπεδο ΟΚ, ξεκουραστοι οι παιχτεςκτλ κτλ ???
ξερεις τι λεει ο κανονισμος? την επομενη μερα να γινει ο αγωνας! με τους ιδιους διαιτητες.
ρε μαλακα μη μου ζαλιζεις τα παπαρια ...μιλαω σοβαρα με τον χιτ δεν εχω ορεξη να ασχολουμαι με νουμερα σαν εσενα και τον μαστερ...αλλη ωρα μπορει...τωρα αντε γαμισου... ;)
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
απο τη χθεσινη υπογραφη ενα συμπερασμα βγαινει..
ο παιχτης δεν ενδιαφερεται για την προοδο του,αλλα νοιαζεται για την αρπαχτη,μιας και το χθεσινο συμβολαιο ειναι το καλυτερο που θα κανει λογω ηλικιας..εμφανως χρησιμοποιησε τον οσφπ για να αρπαξει κανα κατοσταρικο παραπανω..ετσι και εκανε.
αν νοιαζοταν για την προοδο του θα πηγαινε στουτγγαρδη/χεταφε/ζενιτ που ΕΙΧΑΝ εκδηλωσει ενδιαφερον με τα μισα λεφτα...
αν'αυτου επελεξε να μεινει σουπερλιγκ...ο οσφπ σα μαγαζι ειναι σε καλυτερη κατασταση απο την αεκ,δεν αντιλεγω...
εσυ ομως θεωρεις αλμα να πας απο τον 3το στον 2ο ή στον 1ο της ελλαδος,ποσο μαλλον οταν στην ομαδα σου εισαι βασιλιας;

Ο παίχτης ήθελε να μείνει στην Ελλάδα, η γυναίκα του είναι έγκυος, περνάνε καλά εδώ, και με ένα καλό συμβόλαιο θα έχουν οικονομική άνεση.

Επιπλέον, το συμβόλαιο είναι διετές, ο Σκόκο είναι τώρα 26-27, αν δεν κάνω λάθος, λογικά θα έχει τη δυνατότητα για ένα (τουλάχιστον) ακόμα καλό συμβόλαιο. Επίσης, αν υπάρξει καλή πρόταση από έξω, μπορεί να φύγει. Η ρήτρα στο συμβόλαιο δεν είναι υψηλή.

Αρπαχτή δεν βλέπω, φίλε μου.

Όλα είναι με το μέρος του.

Δεν υπήρχε λόγος να πάει στον ΟΣΦΠ.

Με την ίδια λογική, ο Τότι θα έπρεπε να είχε φύγει προ πολλού από τη Ρόμα, ο Τζέραρντ από τη Λίβερπουλ κ.λπ.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
3 σοβαρους γαυρους ειχε το σαιτ τον εναν τον μπαναρανε...
ναι τον μαλακα...αλλα γιατι δεν δινει σημεια ζωης;;;παρεξηγηθηκε και κραταει χαρακτηρα;;;;
αυτος και ο περσονας ηταν δυναμη...εχει φτωχυνει το σαιτ...αντ'αυτο γεμισαμε με τους μαλακες που περιμενουν ποτε θα μπω για να μου ζαλισουν τα παπαρια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
μου αρεσε μικρε γιατι εγω επαιξα στο ΤΣΟΥ ΛΟΥ... ενω εσυ πηρες απο νωρις τον ΛΟ ΠΟΥ!

Τι να σε κάνω μωρή ανήλικη πουστάρα που ήθελες να αποκλειστείς αργότερα για να φας περισσότερες ψωλές?
Πες το σου άρέσει.

οε οε οε
με τις μάνες σας στον καναπέ
χρόνια τώρα πολλά
τις γαμάμε καλά
και ολοι έχετε ΓΑΥΡΟ μπαμπά
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ο παίχτης ήθελε να μείνει στην Ελλάδα, η γυναίκα του είναι έγκυος, περνάνε καλά εδώ, και με ένα καλό συμβόλαιο θα έχουν οικονομική άνεση.

Επιπλέον, το συμβόλαιο είναι διετές, ο Σκόκο είναι τώρα 26-27, αν δεν κάνω λάθος, λογικά θα έχει τη δυνατότητα για ένα (τουλάχιστον) ακόμα καλό συμβόλαιο. Επίσης, αν υπάρξει καλή πρόταση από έξω, μπορεί να φύγει. Η ρήτρα στο συμβόλαιο δεν είναι υψηλή.

Αρπαχτή δεν βλέπω, φίλε μου.

Όλα είναι με το μέρος του.

Δεν υπήρχε λόγος να πάει στον ΟΣΦΠ.

Με την ίδια λογική, ο Τότι θα έπρεπε να είχε φύγει προ πολλού από τη Ρόμα, ο Τζέραρντ από τη Λίβερπουλ κ.λπ.
σωστα τα λες...συν του οτι θα εχει παρει σιγουρα εγγυησεις απο την διοικηση οτι του χρονου θα γινουν κινησεις που θα κανουν την αεκ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πρωταγωνιστρια...μεταγραφες κλπ...
γιατι ειπαμε κανεις δεν γουσταρει να πληρωνεται καλα σε μια ομαδα χωρις στοχους....
να ειναι στην ουσια σε ενα χρυσο κλουβι... ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ναι τον μαλακα...αλλα γιατι δεν δινει σημεια ζωης;;;παρεξηγηθηκε και κραταει χαρακτηρα;;;;
αυτος και ο περσονας ηταν δυναμη...εχει φτωχυνει το σαιτ...αντ'αυτο γεμισαμε με τους μαλακες που περιμενουν ποτε θα μπω για να μου ζαλισουν τα παπαρια... :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι ειναι ο πλε...δεν τον θελαν,εφυγε...παντελονατη σταση..
**οι σκοτωμοι με την κωλογρια τον περσονα και μενα μου χουν λειψει
εχω παρατησει το θρεντ της ρεαλ απο τοτε που φυγε :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ετσι ειναι ο πλε...δεν τον θελαν,εφυγε...παντελονατη σταση..
**οι σκοτωμοι με την κωλογρια τον περσονα και μενα μου χουν λειψει
εχω παρατησει το θρεντ της ρεαλ απο τοτε που φυγε :2funny:
κοιτα το μπαναρισμα δεν ειναι απαραιτητο οτι δεν σε θελουν...αν κανεις μια μαλακια που καταστρατηγει καποιους κανονισμους δεν πρεπει να τηρηθει ισονομια;;;εγω προσωπικα δεν θυμαμαι ακριβως για ποιο λογο τον μπαναραν....δεν πιστευω οτι δεν υπηρχε λογος....
και μενα με μπαναραν(για μενα αδικα) δεν πιστεψα ομως πραγματικα οτι δεν με ''ηθελαν''
απλα επρεπε να γινει  λογω ''ειδικων συνθηκων'' ... :grin: :grin: :grin:
αν πραγματικα πιστευα οτι δεν με ηθελαν θα την εκανα και εγω ....
αν και οφ τοπικ πες μου χοντρα χοντρα γιατι τον στειλανε...στειλε ενα λινκ....
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ρε μαλακα μη μου ζαλιζεις τα παπαρια ...μιλαω σοβαρα με τον χιτ δεν εχω ορεξη να ασχολουμαι με νουμερα σαν εσενα και τον μαστερ...αλλη ωρα μπορει...τωρα αντε γαμισου... ;)
Ποιος ασχολειται με εσενα ρε μαλακοπουστα? και ποια παπαρια σου ζαλιζω??? σου ειπα εγω να απαντησεις σε οτι γραφω???
αντε και γαμησου στην τελικη...ολο σε τρωει ο κωλος σου
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Τι να σε κάνω μωρή ανήλικη πουστάρα που ήθελες να αποκλειστείς αργότερα για να φας περισσότερες ψωλές?
Πες το σου άρέσει.

οε οε οε
με τις μάνες σας στον καναπέ
χρόνια τώρα πολλά
τις γαμάμε καλά
και ολοι έχετε ΓΑΥΡΟ μπαμπά
Ναι ναι με τα συνθηματακια μονο εσεις καυλωνετε... ετσι για να εχετε και λογο υπαρξης...
εσωτερικης καταναλωσης μαλακιες και παιδικα τραγουδακια. Μπραβο ... συνεχισε αγορι μου... εχεις πολυ γελιο...
Τουλαιχιστον και επαιξα, και περισσοτερα χρηματα πηρα και τωρα που θα παιζω μονο Ελλαδα θα δουμε ποσα αρχιδια πιανει ο σακος σας.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ανοιξε τα πμ
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Ναι ναι με τα συνθηματακια μονο εσεις καυλωνετε... ετσι για να εχετε και λογο υπαρξης...
εσωτερικης καταναλωσης μαλακιες και παιδικα τραγουδακια. Μπραβο ... συνεχισε αγορι μου... εχεις πολυ γελιο...
Τουλαιχιστον και επαιξα, και περισσοτερα χρηματα πηρα και τωρα που θα παιζω μονο Ελλαδα θα δουμε ποσα αρχιδια πιανει ο σακος σας.

χαχαχα

Αυτό σου λέω.
Έπαιξες τον ήπιες, σου άρεσε.
Μαρτυράς χωρίς ξύλο.
Μπράβο που πήρες και λεφτά μωρή βιζιτού.

Ποιος να έχει λόγο ύπαρξης ρε αγωνιστικά και οπαδικά ανύπαρκτε?
Μέχρι και το γυναικείο βόλει έκανες μόδα για να πιαστείς από κάπου και μιλάς?

Βρήκε ομάδα να μιλήσει για παιδικά τραγούδια.
Από τον ύμνο μέχρι τα πιο πρόσφατα που χειροκροτάνε και οι θείτσες.
Για καμιά διασκευή καλοί είστε.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom