Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
και πού να ησουν και υπερ της βιας..
θα εβγαιναν μπουνιδια απ τις οθονες μας..
και πού να ησουν και υπερ της βιας..
θα εβγαιναν μπουνιδια απ τις οθονες μας..


Γιατί με έχεις δει να γράφω υπέρ ή να ανεβάζω ξυλίκια,μιας κ θυμάσαι τόσο καλά;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
χαχαχαχα ο "ειμαι κατα της βιας".....
εδειξες το προσωπακι σου το βρωμικο .....

ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΔΕΣ .....
αντε ρε χεστρακια απο εδω.....

και οσο για το ποιος εχει τρξει ποιον και ποιος
εχει κοπανησει ποιον......εσυ θα ξερεις καλυτερα(ετσι δεν ειναι?)

ΟΥΣΤ
ελα μωρε που ασχολεισαι..μεγαλωμενος στον πειραια & αεκτζης..τι περιμενεις???νουμεραδα μια ζωη λεμε..πιπα-κωλο σε καθε διαλλειμα..
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Γιατί με έχεις δει να γράφω υπέρ ή να ανεβάζω ξυλίκια,μιας κ θυμάσαι τόσο καλά;

Ε ασε τότε τις ιστορίες με τα καμένα αλσύλια και τους Τσουκαλάδες γιατί εχω δει και 20 ΑΕΚτζήδες να βαράνε ένα 12χρονο επειδή είχε κασκόλ του γάβρου και αυτά δεν τιμούν το ποδόσφαιρο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αστα αυτα τα κολπα αλλου..
το ποστ σου ηταν κατα της βιας ?????  :uglystupid: :uglystupid:
αστα αυτα τα κολπα αλλου..
το ποστ σου ηταν κατα της βιας ?????  :uglystupid: :uglystupid:

Τεσπα.Το σβηνω γιατί μπορεί κ να χεις δίκιο.Απλώς απάντησα στον αργόσχολο για το ξύλο.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ισταμπούλ ε;Φτους σας ρε κομπλεξικοί μαουνιέρηδες.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ε ασε τότε τις ιστορίες με τα καμένα αλσύλια και τους Τσουκαλάδες γιατί εχω δει και 20 ΑΕΚτζήδες να βαράνε ένα 12χρονο επειδή είχε κασκόλ του γάβρου και αυτά δεν τιμούν το ποδόσφαιρο
Ε ασε τότε τις ιστορίες με τα καμένα αλσύλια και τους Τσουκαλάδες γιατί εχω δει και 20 ΑΕΚτζήδες να βαράνε ένα 12χρονο επειδή είχε κασκόλ του γάβρου και αυτά δεν τιμούν το ποδόσφαιρο


ΜΕΓΑΛΑ τσογλάνια,ΟΠΟΙΑ το έκαναν.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ινσταμπούλ;;;τούρκος είσαι ρε;;;MΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΓΚΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.
Δεν θα πεσω στο επιπεσο σου... γιατι και εγω καταγομαι απο Προσφυγες , απο ΕΛΛΗΝΕΣ της Μικρας Ασιας και της Ανατολικης Θρακης ,,,που ηταν και Ολυμπιακοι!!!!
και οχι απο Γυφτους-τουρκους-σκυψοκωλιδες που ετυχε να ερθουν μαζι με τους Ελληνες ....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ποιους είπες ρε Τούρκους κ γύφτους ρεεεεεεε;;;
Πρόσεχε τα λόγια σου,γιατί μπορώ να γράψω πράγματα κ εγώ που δεν θα σου αρέσουν

Καλά οι υπεύθυνοι δεν βλέπουν ΤΩΡΑ,που βρίζουν τους Μικρασιάτες ως Τούρκους;;;;;;;;;;

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ. :tickedoff:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όχι Εγγλέζος είμαι αλλά κι εδώ στην Αγγλία Ινσταμπούλ την λένε ... τι πρόβλημα υπάρχει με το όνομα ?
Όχι Εγγλέζος είμαι αλλά κι εδώ στην Αγγλία Ινσταμπούλ την λένε ... τι πρόβλημα υπάρχει με το όνομα ?


Εντάξει μάγκα,κατάλαβα πολλά.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε δεν προλαβενω να γραψω μεχρι να απαντησω σε ενα εχουν σταλει αλλα 7.
Ηρεμιααααααααααααααααα.
Να προλαβενουμε και και εμεις που δεν γραφουμε γρηγορα. :grin:
 

Επισκέπτης
Ποιους είπες ρε Τούρκους κ γύφτους ρεεεεεεε;;;
Πρόσεχε τα λόγια σου,γιατί μπορώ να γράψω πράγματα κ εγώ που δεν θα σου αρέσουν

Καλά οι υπεύθυνοι δεν βλέπουν ΤΩΡΑ,που βρίζουν τους Μικρασιάτες ως Τούρκους;;;;;;;;;;

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ. :tickedoff:
την κουκουλα ξεχασες ρουφε..
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαλάκες αφήστε τα περι τρεξιματος και ξύλου...Αυτα ειναι γνώστα απο αυτους που τα κάνανε και σίγουρα αυτοί δεν ειστε εσείς. Σημ. οτι δεν εχω ριξει ΠΟΤΕ ουτε εχω φαει ποτε ξυλο στο γηπεδο γιαυτο μην βιαστέιτε να πειτε μαλακίες. Εχω φιλαρακια που εχουν μπει και στο νοσοκομείο μετα απο πεσιματα καθώς και εχουν στειλει και στην εντατική κατι ΑΕΚοτσαμπουκαδες της πουτσας...Αλλά σας ξαναλέω αυτοι δεν ειστε εσείς.... Αμφιβάλω αν πατε και γηπεδο πανω απο 3 φορες τον χρονο κλαψομούνιδες.
Οσο αναφορά τώρα τον μαλάκα που εστειλέ τον ναυτη του Τσαρουχη....πληροφορώ τον ηλίθιο ότι αυτός ο Ναύτης έχει την θέση του κολομπαρά (ΓΑΜΑΕΙ ΔΗΛ ΚΑΤΙ ΠΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ) αφού είναι πασιγνωστο οτι ο Αήμνηστος ζωγραφος ήταν πισωγλεντης (ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ) και ειχε ιδιαίτερη αγάπη στους ψωλαράδες ναυτες του μαγάλου λιμανιού....
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλά οι υπεύθυνοι δεν βλέπουν ΤΩΡΑ,που βρίζουν τους Μικρασιάτες ως Τούρκους;;;;;;;;;;

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ. :tickedoff:

δεν βριζει, απλα παραποιει την καταγωγη και την ''ταυτοτητα''..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σε ένα θρεντ που αποτελείται απο ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ κ βρίζουν τους Μικρασιάτες ως γύφτους κ Τούρκους απαξιώ να γράψω και θλίβοαμι που κανείς δεν κάνει κάτι για αυτό το ρεζιλίκι ορισμένων.Εκεί καταντήσαμε ,να βλέπουμε κάποιους ΄΄Έλληνες΄΄ στο όνομα της Ολυμπιακάρας να λένε τους Μικρσιάτατες Τουρκόγυφτους κ την Πόλη Ισταμπούλ.
Τις γυναίκες τις σέβομαι,αν συνεχίσω να γράφω εδώ μέσα θα ξεχάσω ότι τις σέβομαι.
Πτου σας μισέλληνεςς κομπλεξάρες που έχετε το μπουρδέλο σας πιο πάνω από τα ιδανικά κ την ΕΛΛΑΔΑ.Σας ήξερα για τέτοιους αλλά όχι και έτσι.

Εσύ Βρασίδα που είσαι κ εθνικόφρων όπως λες,τα αφήνεις έτσι;;;;;

Παρακαλώ τα αδέρφια μου να μην ξαναγράψουν στο ΕΜΕΤΙΚΟ αυτό θρεντ που αποτελείτε από Μισέλληνες κομπλεξικούς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Σε ένα θρεντ που αποτελείται απο ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ κ βρίζουν τους Μικρασιάτες ως γύφτους κ Τούρκους απαξιώ να γράψω και θλίβοαμι που κανείς δεν κάνει κάτι για αυτό το ρεζιλίκι ορισμένων.Εκεί καταντήσαμε ,να βλέπουμε κάποιους ΄΄Έλληνες΄΄ στο όνομα της Ολυμπιακάρας να λένε τους Μικρσιάτατες Τουρκόγυφτους κ την Πόλη Ισταμπούλ.
Τις γυναίκες τις σέβομαι,αν συνεχίσω να γράφω εδώ μέσα θα ξεχάσω ότι τις σέβομαι.
Πτου σας μισέλληνεςς κομπλεξάρες που έχετε το μπουρδέλο σας πιο πάνω από τα ιδανικά κ την ΕΛΛΑΔΑ.Σας ήξερα για τέτοιους αλλά όχι και έτσι.

Εσύ Βρασίδα που είσαι κ εθνικόφρων όπως λες,τα αφήνεις έτσι;;;;;

Παρακαλώ τα αδέρφια μου να μην ξαναγράψουν στο ΕΜΕΤΙΚΟ αυτό θρεντ που αποτελείτε από Μισέλληνες κομπλεξικούς.
στειλε διαβημα στον ΟΗΕ..ξερεις εσυ.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom