Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
dfwk ωραίες οι φώτο από τούμπα,μου θύμισες πολύ καυλωτικές εποχές.Εμπρός μωρή ΑΕΚΑΡΑ :rockon:
 

Επισκέπτης
Χωρίς πολλά λόγια......
δεν καταλαβα..μας εχετε δειρει κιολας???και τι μαγκιες της πουτσας ειναι αυτες τωρα???μηπως να αρχισουμε & εμεις τα ποσταρισματα με φωτο απο επεισοδια να θυμηθειτε ποσες φορες σας εχουμε ξεφτιλησει στο ξυλο???αντε τραβα ρε καραγκιοζη καμια μαλακια να ξελαμπικαρεις..αντε φαιδρε ελαχιστε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επίσης θέλω σε όλους τους "ΑΝΤΡΕΣ" και "θαλασσόλυκους" του πειραιά να τους θυμίσω τον Ναύτη του Τσαρούχη, για να γλεντήσετε τέτοιοι που είστε.
p308.jpg
Επίσης θέλω σε όλους τους "ΑΝΤΡΕΣ" και "θαλασσόλυκους" του πειραιά να τους θυμίσω τον Ναύτη του Τσαρούχη, για να γλεντήσετε τέτοιοι που είστε.
p308.jpg


ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΑΔΕΡΦΕ.Που τον ξέθαψες αυτόν τον άντρα.Για τους πισωγλέντηδες μούτσους-μαρίδες είναι ότι πρέπει για να τον λιμπιστούν.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Επίσης θέλω σε όλους τους "ΑΝΤΡΕΣ" και "θαλασσόλυκους" του πειραιά να τους θυμίσω τον Ναύτη του Τσαρούχη, για να γλεντήσετε τέτοιοι που είστε.
p308.jpg
ρε προσφυγοκλαψα (δεν σε λεω προσφυγα γιατι εκει που εκλασαν οι Προσφυγες φυτρωσες εσυ)
τραβα στη βυζαντινη γωνια να ρουφιανεψετε οι μισοι τους αλλους μισους...
κοτοπουλακια και τα ξαναλεμε παλι...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δεν καταλαβα..μας εχετε δειρει κιολας???και τι μαγκιες της πουτσας ειναι αυτες τωρα???μηπως να αρχισουμε & εμεις τα ποσταρισματα με φωτο απο επεισοδια να θυμηθειτε ποσες φορες σας εχουμε ξεφτιλησει στο ξυλο???αντε τραβα ρε καραγκιοζη καμια μαλακια να ξελαμπικαρεις..αντε φαιδρε ελαχιστε.
δεν καταλαβα..μας εχετε δειρει κιολας???και τι μαγκιες της πουτσας ειναι αυτες τωρα???μηπως να αρχισουμε & εμεις τα ποσταρισματα με φωτο απο επεισοδια να θυμηθειτε ποσες φορες σας εχουμε ξεφτιλησει στο ξυλο???αντε τραβα ρε καραγκιοζη καμια μαλακια να ξελαμπικαρεις..αντε φαιδρε ελαχιστε.


Με το που σε απελευθέρωσαν,ξανάρχισες;;;;Μην μιλάς έτσι,πιπεράκι στην γλωσσίτσα άτακτε.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΑΔΕΡΦΕ.Που τον ξέθαψες αυτόν τον άντρα.Για τους πισωγλέντηδες μούτσους-μαρίδες είναι ότι πρέπει για να τον λιμπιστούν.
Dark, δεν πιστεύω να ξέρεις κανέναν μούτσο-ναυτικό-αρχόντισσα του καταστρώματος από εδώ μέσα???
URL]]
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Ναι ο Ζορρό μένει σε γκαράζ(αλήθεια του μοιάζει) κ ο Βούλης κάνει το κλαρίνο(και πάλι του μοιάζει πριν κουρευτεί)
Ρε νταρκ σε είχα για σοβαρό ....
Μετά τις προπέρσινες 3άρες και τα περσινά καζιλίκια που όυτε με δέκα όταν παίζω δεν με κερδίζεις  τι μαλακίες είναι αυτά που στέλνεις ?
Κάνε τουλάχιστον μία νίκη επί του γάβρου σε ένα τουλάχιστον άθλημα και μετά βγάλε λίγη γλώσσα ...
Κρίμα ρε μεγάλε κρίμα ...
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε πουστη μου πότε επιτελους το ΑΕΚακι θα αφησει αυτή την κακομοιριά και το κλάμα που το δέρνει?
Δεν θα γινετε ανθρωποι ποτε ρε μαλάκες. Πρώτος στη λίστα ο Βάζελος και μετά εσέις...Τουλαχιστόν τον βάζελο τον μισουμε θανασιμα ...Εσάς σας λυπομαστε και σας γραφουμε και στάρχιδια μας...
Α και πεστε στο πουτανάκι που φοραει την φανέλα να ερθει μεσα στην 7 και να κανει πιπες σε κανα-δυο χιλιαδες Γαυρους...μονο ετσι θα περάσει καλα γιατι στον μαλάκα της με το καλαμάκι δεν καταλαβένει και τπτ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Dark, δεν πιστεύω να ξέρεις κανέναν μούτσο-ναυτικό-αρχόντισσα του καταστρώματος από εδώ μέσα???
PW4966.jpg
μπααααααααα..ξερει[/URL] ομως κατι τελειωμενες ψωλαρπαχτρες..
 

Συνημμένα

  • aek11461.jpg
    aek11461.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 11
  • jorge38_aekgirlslovedick.jpg
    jorge38_aekgirlslovedick.jpg
    26,7 KB · Εμφανίσεις: 8

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Καλα ρε πουστη μου πότε επιτελους το ΑΕΚακι θα αφησει αυτή την κακομοιριά και το κλάμα που το δέρνει?
Δεν θα γινετε ανθρωποι ποτε ρε μαλάκες. Πρώτος στη λίστα ο Βάζελος και μετά εσέις...Τουλαχιστόν τον βάζελο τον μισουμε θανασιμα ...Εσάς σας λυπομαστε και σας γραφουμε και στάρχιδια μας...
Α και πεστε στο πουτανάκι που φοραει την φανέλα να ερθει μεσα στην 7 και να κανει πιπες σε κανα-δυο χιλιαδες Γαυρους...μονο ετσι θα περάσει καλα γιατι στον μαλάκα της με το καλαμάκι δεν καταλαβένει και τπτ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ
Φωτομοντάζ είναι ρε φίλε .... όποια φανέλα θες της βάζεις .... μην τσιμπάτε με μαλακίες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν είμαι υπέρ της βίας,το ξέρετε ΟΛΟΙ,αλλά στο αλσάκι γαυράκια κάποτε είχατε φάει τρελλό ξύλο.Θυμάμαι δε να παίρνουν κάτι πατεράδες στο  TV MAGIC και να κλαίνε στον Τσουκαλα ,ψάχνοντας τα βλαστάρια τους.
και πού να ησουν και υπερ της βιας..
θα εβγαιναν μπουνιδια απ τις οθονες μας..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είμαι υπέρ της βίας,το ξέρετε ΟΛΟΙ,αλλά στο αλσάκι γαυράκια κάποτε είχατε φάει τρελλό ξύλο.Θυμάμαι δε να παίρνουν κάτι πατεράδες στο  TV MAGIC και να κλαίνε στον Τσουκαλα ,ψάχνοντας τα βλαστάρια τους.
χαχαχαχα ο "ειμαι κατα της βιας".....
εδειξες το προσωπακι σου το βρωμικο .....

ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙΔΕΣ .....
αντε ρε χεστρακια απο εδω.....

και οσο για το ποιος εχει τρξει ποιον και ποιος
εχει κοπανησει ποιον......εσυ θα ξερεις καλυτερα(ετσι δεν ειναι?)

ΟΥΣΤ
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι υπέρ της βίας,το ξέρετε ΟΛΟΙ,αλλά στο αλσάκι γαυράκια κάποτε είχατε φάει τρελλό ξύλο.Θυμάμαι δε να παίρνουν κάτι πατεράδες στο  TV MAGIC και να κλαίνε στον Τσουκαλα ,ψάχνοντας τα βλαστάρια τους.
τραβα παλεψε με κανενα καναπε ρε τρομοκρατη των πληκτρων & χουλιγκαν των σπρευ..
 

Συνημμένα

  • aek-boat09.jpg
    aek-boat09.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 12
  • aek-boat14.jpg
    aek-boat14.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 13

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
δεν καταλαβα..μας εχετε δειρει κιολας???και τι μαγκιες της πουτσας ειναι αυτες τωρα???μηπως να αρχισουμε & εμεις τα ποσταρισματα με φωτο απο επεισοδια να θυμηθειτε ποσες φορες σας εχουμε ξεφτιλησει στο ξυλο???αντε τραβα ρε καραγκιοζη καμια μαλακια να ξελαμπικαρεις..αντε φαιδρε ελαχιστε.
Τι να δειρουν οι ανυπαρκτοι οπαδοι απο τουμπα φωτογραφιες ανεβαζουν.
Μπερδεψαν τους δικεφαλους.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Απο το λιμάνι της Ινσταμπούλ είναι όλοι αυτοί οι μουτσοναύτες ?
Γιατί δεν έχει μόνο ο Πειραιάς λιμάνι .... τι διάολο και Αεκτζήδες και αγεωγράφητοι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom