Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
εγκυκλοπαιδικως τεκνον μου.. εγκυκλοπαιδικως.. να μην ξερει ο franchiser του θεου τί βλαβη προκαλει ο οξυζενές ? μπορει καποτε να πεταξω το ρασο και το γυρισω στο οπαδιλίκι.. (αν εχει καλλιτερη κονόμα το σκεφτομαι ήδη..)
Ενταξει Πατερ με το καλο να αλλαξεις καριερα...
Στον Ναο μας (καραισκακη) χρειαζομαστε εναν Πατερ(α)
 

Επισκέπτης
Για την αγαμία,δικηγόρε του Αλέξανδρου,pleasure άστο καλύτερα.Δεν μπαίνω εγώ σε τσοντοsite και κατεβάζω τσόντες για να ΄΄καλυφτώ΄΄ ότι δεν έχω γυναίκα.Αλλού προνόμια είναι αυτά.
ποσο  :jerking: εισαι ρε??????
ενα σαββατοκυριακο μου,ειναι ολη σου η ζωη βρε κακομοιρε..
τραβα τωρα να κλαψεις στο κοτετσι σου σαν φροσακι γιατι πολυ ασχοληθηκαμε μαζι σου..
Υ.Γ αμαραντο η χρυσο ψαλιδι εχεις τελειωσει μικρη μου κομμωτρια???
 

Επισκέπτης
εγκυκλοπαιδικως τεκνον μου.. εγκυκλοπαιδικως.. να μην ξερει ο franchiser του θεου τί βλαβη προκαλει ο οξυζενές ? μπορει καποτε να πεταξω το ρασο και το γυρισω στο οπαδιλίκι.. (αν εχει καλλιτερη κονόμα το σκεφτομαι ήδη..)
ελα που δεν ξερεις..το μουσι στην φωτο πολυ ξανοιγμενο το βλεπω.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ελα που δεν ξερεις..το μουσι στην φωτο πολυ ξανοιγμενο το βλεπω.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο πουστης (συγνωμη απ τους πουστηδες  :rolleyes:) ο φωτογραφος φταιει. ελεγα εγω να παρουμε κανεναν pro, αλλα δεν εβγαινε το bugdet της μονής..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ο πουστης (συγνωμη απ τους πουστηδες  :rolleyes:) ο φωτογραφος φταιει. ελεγα εγω να παρουμε κανεναν pro, αλλα δεν εβγαινε το bugdet της μονής..

Γιατί δεν πήγες στον μέγα Γκουζγκούνη!!!! ;)
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα φιλτατε.Κανεις λαθος για τα μαθηματικα..τα μαθηματικα είναι παντου στη ζωη μας(ρωτα και αριθμολογο αν θες),αλλα περα απο αυτο που εν τελει δεν μας απασχολει εμας που δεν εχουμε συμφερον απο αυτες τις επιχειρησεις αλλα απλα τις συντηρουμε με τον οβολο μας ο ροναλντινιο θα σου σκισει την πατουρα ετσι και αλλιως,αλλα αν ειχες τη δυνατοτητα να τον ρωτησεις ποτε θα σου απανταγε οτι προτιμαει να δυσκολευεται να σκιζει πατουρες αλλωνων γιατι ετσι παιρνει μεγαλυτερη αξια η νίκη του,η προσπαθεια του,το καλο του παιχνιδι,διαφωνεις?Οσο για αυτο που λες οτι σε ενδιαφερει μονο να πατας περιοχη ειναι αστοχο(κατ'εμε) γιατι το παν σημερα ειναι να εχεις αμυντικη λειτουργια ως ομαδα.Οσο για τα περι νουνιεζ φιλε κιφινα τοσα χρονια πες μου εσυ απο οσους μετριους παιχτες ειχαμε τα τελευταια 10 χρονια πηραμε αυτο που μπορουσαν να μας δωσουν ωστε να εχω ελπιδες οτι θα γινει το ιδιο με τον νουνιεζ και τον καθε νουνιεζ που θα μου ερθει στην ομαδα.Το ζητημα ειναι ομως οτι η πραγματικα αξιολογη ομαδα φαινεται στο πως παιζει στο champions league,εκει οπου αντιμετωπιζει δυνατοτερους αντιπαλους,χωρις ευνοια διαιτησιας και χωρις παικτες που δεν μπορουν να σκοραρουν ουτε σε κενο τερμα(βλ.ελληνες σεντερ φορ).Απο αυτη τη βαση πρεπει να ξεκινησει ο καθε σωστα σκεπτομενος ολυμπιακος γιατι ειμαι σιγουρος οτι πολλοι λιγοι ολυμπιακοι εχουν συνειδητοποιησει το τί θα μπορουσε να σήμαινε σημερα μετα απο 10 χρονια πορειας στο τσαμπιονς ληγκ ο ολυμπιακος στην ευρωπη και το τί σημαινει σημερα.Ρε εχετε καταλαβει τί μεγεθος ειναι ο ολυμπιακος?Γιατι θελουν μερικοι να τον μικραινουν συνεχεια στα στενα ορια του πρωταθληματος της κωλοπετινιτσας?Αυτο δυστυχως το ερωτημα δεν θελει κανεις ειλικρινα να το απαντησει γιατι ξέρει μεσα του την απαντηση που ομως δεν βολευει το φανατικό προφιλ που πρεπει να βγαλει προς τα εξω..
το οτι πρέπει να έχεις άμυνα είναι αυτονόητο δεν υπάρχει λόγος να το γράφω. και δεν θυμάμαι πολλές ομάδες να είχαν.
και τον δανό του βάζελου που μια χαρά παίχτης δεν τον θυμάμαι να καλοπερνάει στο ελληνικό πρωτάθλημα. οτι έδινε μια εγγύηση έδινε, μην τον θεοποιήσουμε κιόλας.
στο "πατήσω περιοχή" φαντάζομαι ξέρεις τι εννοοώ
θα ήταν ίδιο να χάσω 4-2 με την ρεάλ με 2 αντεπιθέσεις και το ίδιο όπως παιξαμε?
τι σε κάνει πιο χαρούμενο. εμένα πάντως το δεύτερο.

θα μου πεις καλα δεν χάρηκες το euro. φυσικά και ναι.
θυμάμαι όμως και ενα βιντεάκι στον δρόμο με πορτογάλους & έλληνες που φώναζαν συνθήματα ο ένας στον άλλον, στον χαβαλέ πάντα
εμείς φωνάζαμε τα γνωστά περι τσολιά, οι πορτογάλοι το "football, football".
με λίγα λόγια "γαμώ το ταμπούρι σας".
άσχετα το πόσο χαρά μου έδωσε το κύπελο, θέλω τον άλλον να χύνει όταν με βλέπει όχι να τον συφιλιάζω με το πως παίζω

τώρα το απο πόσους μέτριους παίχτες πήραμε πολλά είτε σου αναφέρω είτε όχι δεν υπάρχει λόγος γιατί αυτό λέμε τόση ώρα και πάλι επιμένεις. εσύ όχι απλώς κάνεις κακή κριτική, προδικάζεις.
το τι έγινε παρελθόν δεν σημαίνει οτι θα ξαναγίνει ή στο ίδιο ποσοστό.
πολλά πράγματα δεν έχουν να κάνουν με ολυμπιακό αλλά με ελληνική νοοτροπία και όχι μόνο. τα έχουμε ξαναπεί. κανείς δεν θα σκάσει λεφτά απο την στιγμή που δύσκολα θα κάνει απόσβεση. όσο και προσπάθεια και θέληση να έχεις τα φράγκα μιλάνε. και όταν οι άλλοι αγοράζουν ροναλντίνιο  απο 15χρ εμείς τον περιμένουμε στα 33 και αν έρθει
τηρουμένων των αναλογιών κρίνω και περιμένω και όχι με το τι κανει η μίλαν η ρεάλ.
έχεις στο μυαλό άλλα παραδείγματα απο άλλα πρωταθλήματα που ποτέ δεν θα τα δούμε να γίνονται εδώ γιατί δεν μπορούμε κιόλας.
γι'αυτό λοιπόν είσαι άδικος και υπερβολικός
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vassos για να μην σε κανω quote και σεντονιάζω το thread. αν βάλεις τα ποστ σου με την σειρά, σε πολλά που λες και ρωτάω δίνεις απάντηση μόνος σου
καταρχάς δεν υπάρχουν μαθηματικά στο ποδόσφαιρο. ότι σύστημα και να παίξω αν απέναντι βρω ροναλτίνιο μου έσκισε την πατούρα.
όταν σε αγώνες των 8 με τις κορυφαίες ομάδες τις ευρώπης βλέπεις 3άρες, τότε εν θα μου φανεί παράξενο στους ομίλους να φάω 5άρες. αυτο είναι μαθηματικά.
το μόνο λοιπόν που με νοιάζει είναι να δω την ομάδα να πατήσει περιοχή.
σου ανέφερερα και παλαιότερα κάποια παραδείγματα. το 5-1 της ρεαλ που δεν έκατσα να το φυλάξω και ίσως με αντεπίθεση να το πάρω αλλα βγήκα και ότι γίνει. χαμένο θεωρείται γιατί να μην το ρισκάρω.
ή στην μάνστεστερ που καίγετε για βαθμούς αλλά μέχρι το 80 ήταν στο 0-0 και μετά έφαγα 3. ότι έφτυσαν αίμα και είχαν τον φόβο οτι μπορεί να τους το καρφώσω κάτι λέει οταν αντιμετωπίζεις τέτοια θηρία
εφόσον δεν έχω φράγκα να πάρω ίδιους παίχτες, με ότι έχω, θέλω να παίξω και να με νιώσουν. και υπάρχουν παιχνίδια που και στις χειρότερες μου τους έκανα να με θυμούνται. αυτό θέλω και εγώ και πολοί.
όποιος γουστάρει να κοιτάει μόνο το κοντέρ, ας το κοιτάει και στο ελληνικό πρωτάθλημα όχι όπου συμφέρει.
τωρα περι ζετεμπεργκ και γκόκιτς δεν κατάλαβα το παράδειγμα.
όλοι έχουν τις ατέλειες καιτα καλά τους. ο νούνιεζ κάτι καλό θα έχει το παλικαράκι.
ας κοιτάξουν να την εκμεταλλευτούν και να του βρουν την κατάλληλη θέση στο γήπεδο.
παραδέχεσε πως ο νασιόπουλος δεν άξιζε και πολλά σαν παίκτης αλλά πήραν ότι μπορούσαν απο αυτόν.
δεν κατάλαβα γιατί το έχεις σίγουρο ότι δεν θα μπορέσουν απο νουνιεζ.
εδώ είναι που σου λέω οτι τα βλέπεις μαύρα και άραχνα και κάνεις κριτική χωρίς να περιμένεις
ακόμα και για λούα λούα που αναφέρεις, θα βρεις ποστ εναντίον του απο τα πρώτα παιχνίδια. απο τα άτομα που θεωρείς κολλημένα και φανατισμένα.
βλέπουμε ενα πρόβλημα και περιμένουμε να διορθωθεί.
εσύ πας στο άλλο άκρο με την πρώτη. στα δικά μου και στα δικά τους μάτια είσαι πιο φανατισμένος απο τον κάθε συνδεσμίτη

καλημερα φιλτατε.Κανεις λαθος για τα μαθηματικα..τα μαθηματικα είναι παντου στη ζωη μας(ρωτα και αριθμολογο αν θες),αλλα περα απο αυτο που εν τελει δεν μας απασχολει εμας που δεν εχουμε συμφερον απο αυτες τις επιχειρησεις αλλα απλα τις συντηρουμε με τον οβολο μας ο ροναλντινιο θα σου σκισει την πατουρα ετσι και αλλιως,αλλα αν ειχες τη δυνατοτητα να τον ρωτησεις ποτε θα σου απανταγε οτι προτιμαει να δυσκολευεται να σκιζει πατουρες αλλωνων γιατι ετσι παιρνει μεγαλυτερη αξια η νίκη του,η προσπαθεια του,το καλο του παιχνιδι,διαφωνεις?Οσο για αυτο που λες οτι σε ενδιαφερει μονο να πατας περιοχη ειναι αστοχο(κατ'εμε) γιατι το παν σημερα ειναι να εχεις αμυντικη λειτουργια ως ομαδα.Οσο για τα περι νουνιεζ φιλε κιφινα τοσα χρονια πες μου εσυ απο οσους μετριους παιχτες ειχαμε τα τελευταια 10 χρονια πηραμε αυτο που μπορουσαν να μας δωσουν ωστε να εχω ελπιδες οτι θα γινει το ιδιο με τον νουνιεζ και τον καθε νουνιεζ που θα μου ερθει στην ομαδα.Το ζητημα ειναι ομως οτι η πραγματικα αξιολογη ομαδα φαινεται στο πως παιζει στο champions league,εκει οπου αντιμετωπιζει δυνατοτερους αντιπαλους,χωρις ευνοια διαιτησιας και χωρις παικτες που δεν μπορουν να σκοραρουν ουτε σε κενο τερμα(βλ.ελληνες σεντερ φορ).Απο αυτη τη βαση πρεπει να ξεκινησει ο καθε σωστα σκεπτομενος ολυμπιακος γιατι ειμαι σιγουρος οτι πολλοι λιγοι ολυμπιακοι εχουν συνειδητοποιησει το τί θα μπορουσε να σήμαινε σημερα μετα απο 10 χρονια πορειας στο τσαμπιονς ληγκ ο ολυμπιακος στην ευρωπη και το τί σημαινει σημερα.Ρε εχετε καταλαβει τί μεγεθος ειναι ο ολυμπιακος?Γιατι θελουν μερικοι να τον μικραινουν συνεχεια στα στενα ορια του πρωταθληματος της κωλοπετινιτσας?Αυτο δυστυχως το ερωτημα δεν θελει κανεις ειλικρινα να το απαντησει γιατι ξέρει μεσα του την απαντηση που ομως δεν βολευει το φανατικό προφιλ που πρεπει να βγαλει προς τα εξω..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
καθε φορα που θα μπλεκεις τα Αθλητικα με τα προσωπικα θα σου απανταω!!!
δεν νομιζω οτι ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανεις εδω ειμαστε σε θεση να κρινουμε ποιος κατεβαζει τι ....αφου ΟΛΟΙ ειμαστε στο bourdela.com,,,,,
οποτε ασε τις Ηθικολογιες και τις Προσβολες.... γιατι θα επιστραφουν


Και σου απαντάω πρώτος,ότι άλλος ξεκίνησε πρώτα και με είπε κομμώτρια κ δεν γαμάω κ παώ στην Γ'Δημοτικού.Οπότε απάντα του παρομοίως κ το δέχομαι κ εγώ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ποσο  :jerking: εισαι ρε??????
ενα σαββατοκυριακο μου,ειναι ολη σου η ζωη βρε κακομοιρε..
τραβα τωρα να κλαψεις στο κοτετσι σου σαν φροσακι γιατι πολυ ασχοληθηκαμε μαζι σου..
Υ.Γ αμαραντο η χρυσο ψαλιδι εχεις τελειωσει μικρη μου κομμωτρια???


Γουάουουουουουουου,γαμιάς γουαουουουουουουου...
Όπου ακούς πολλά κεράσια...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
  8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   
  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 15.202 
  Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6.364 
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4.005 
  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ 3.072 
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ 2.439 
  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ 1.367 
  Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1.315 
  ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 546 
ΣΥΝΟΛΟ  34.310 

Περα απο την πλακα μαγκες αυτα ηταν τα εισιτηρια που κοπηκαν την 8η αγωνιστικη.
Ξεφτιλα.

Βρασιδα, σε ποιο side βρηκες τα παραπανω στοιχεια ?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οκ ευχαριστω. Τα βρηκα
 

Επισκέπτης
Ρε βασο με τις πιπες που λες συνεχεια θα μας διαγραψουν ολους απο το site.Η μαλακια καλη ειναι αρκει να ξερεις που ειναι το οριο και να μην το παιρνας.Πιστευω οτι εφτασε η ωρα να την κοψεις.
Μεγαλωσες πια..


ΥΓ-->Λευτερια στο mclein!!!!!!!!!!!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πως σασ φαινεται;
Γιάτσεκ Κρζίνοβεκ
Σύμφωνα με δημοσίευμα της πολωνικής εφημερίδας, «Przeglad Sportowy», ο επιθετικός μέσος της Βόλφσμπουργκ, Γιάτσεκ Κρζίνοβεκ έχει κινήσει εδώ και καιρό το ενδιαφέρον του Ιλια Ιβιτς.

Η είδηση προκάλεσε αίσθηση αφού ο Πολωνός μέσος θεωρείται ένας εξαιρετικός αριστερός χαφ, με μεγάλη θητεία στη Μπουντεσλίγκα και 74 συμμετοχές (14 γκολ) στην εθνική της χώρας του.
Ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται στη Βόλφσμπoυργκ, έχει συμβόλαιο και η αποζημίωση που θα απαιτηθεί είναι γύρω στο 1,5 εκατομμύριο.

Ο ατζέντης του παίκτη, Βόλφγκανγκ Βέγκε, μίλησε σε ελληνική ιστοσελίδα, για το «ειδύλλιο» του Ολυμπιακού με τον πελάτη του αλλά δεν θέλησε να επιβεβαιώσει το ενδιαφέρον των πρωταθλητών, γιατί πολύ απλά η μεταγραφή δεν έχει τελειώσει.
 

Επισκέπτης
Πως σασ φαινεται;
Γιάτσεκ Κρζίνοβεκ
Σύμφωνα με δημοσίευμα της πολωνικής εφημερίδας, «Przeglad Sportowy», ο επιθετικός μέσος της Βόλφσμπουργκ, Γιάτσεκ Κρζίνοβεκ έχει κινήσει εδώ και καιρό το ενδιαφέρον του Ιλια Ιβιτς.

Η είδηση προκάλεσε αίσθηση αφού ο Πολωνός μέσος θεωρείται ένας εξαιρετικός αριστερός χαφ, με μεγάλη θητεία στη Μπουντεσλίγκα και 74 συμμετοχές (14 γκολ) στην εθνική της χώρας του.
Ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται στη Βόλφσμπoυργκ, έχει συμβόλαιο και η αποζημίωση που θα απαιτηθεί είναι γύρω στο 1,5 εκατομμύριο.

Ο ατζέντης του παίκτη, Βόλφγκανγκ Βέγκε, μίλησε σε ελληνική ιστοσελίδα, για το «ειδύλλιο» του Ολυμπιακού με τον πελάτη του αλλά δεν θέλησε να επιβεβαιώσει το ενδιαφέρον των πρωταθλητών, γιατί πολύ απλά η μεταγραφή δεν έχει τελειώσει.
δυστηχως ενα καλο ποδοσφαιριστη εβγαλε αυτη η χωρα & αυτος ηταν ο γνωστος ακατανομαστος..οι ζεβλακοφ-ολισαντεμπε κλπ ειναι απλες οδοντοκρεμες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom