Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
  8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   
  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 15.202 
  Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6.364 
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4.005 
  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑ 3.072 
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ 2.439 
  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ 1.367 
  Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1.315 
  ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 546 
ΣΥΝΟΛΟ  34.310 

Περα απο την πλακα μαγκες αυτα ηταν τα εισιτηρια που κοπηκαν την 8η αγωνιστικη.
Ξεφτιλα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Keep Walking :piss: :badair:.....απο εμένα αντίλογος δεν θα υπάρξει :cool2:......αν και ΔΕΝ αναφερόμουν σε εσένα :idiot:.....σε ''αφήνω'' στα άλλα αδέρφια :bottom:...εγώ κουράστηκα..... :helpplea:

και ποιος σου ειπε οτι ισχυριστηκα ποτε πως αναφεροσουν σε μενα? :idiot:

υ.γ. το εχεις καψει πολυ απο τις εκπομπες της θυρας 7 μαλλον,αλλα καλα κανεις τελικα...δεν χρειαζεσαι να μπαινεις και σε ιδιαιτερους προβληματισμους.Αφου το μαη η κουπα θα ειναι παλι στον περαια και οχι καπου αλλου(που αν συμβει ποτε δηλ.θα αρχισεις τα ψυχοφαρμακα για να το αντεξεις) :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κάτι δεν κατάλαβες. δεν πιάστηκα απο λεπτομέρειες να μειώσω τίποτα. ο μόνος που μειώνει τα πάντα είσαι εσύ.
όσον αφορά το σύσταμα ταμπούρι το αν κάποιος το προτιμά για να φέρει αποτέλεσμα και κάποιος άλλος όχι είναι μεγάλη κουβέντα και σηκώνει μέχρι και ψηφοφορία.
και ανάλογα το τι απαντήσει ο καθένας ίσως ο ίδιος να αυτοαναιρεθεί όταν ακούμε απόψεις "έπαιζα καλύτρη μπάλα άρα απο παράγκα το έχασα". και το ανάποδο φυσικά
το αν πρέπει να κάνουμς σύστημα ταμπούρι δεν ξέρω, αυτό όμως πρέπει να ρωτησεις πολλούς γαύρους αν το θέλουν.
μπορεις να φέρεις παιχνίδια στη μνημη σου "εκτός του τελευταίου με ρεαλ που ήταν ειδικών συνθηών" τι τους πείραξε πιο πολύ, η εμφάνιση ή το αποτέλεσμα? θυμήσου σε πια ευρωπαικά φάγανε γιούχα και ίσως πάρεις την απάντηση. αν υποθέσουμε οτι το γήπεδο αντικατοπτρίζει την πλειοψηφία φυσικά

τα υπόλοιπα περι κυριακίδη κλπ τα αναφέρω όχι μόνο για τους δημοσιογράφους πυ φτιάχνουν κλίμα αλλά και για άτομα σαν εσένα. κακή κριτική για το τίποτα χωρίς ακόμα να δούμε.
και ξαναλέω. το γκόγκιτς πόσο περίμενες? βρυκόλακα και γέρο τον φώναζαν.
τον ζέτεμπεργκ μήπως το περίμενες 1 χρόνο να πάρει μπρος?
αυτόν που "αν ήταν παιχταράς γιατί δεν τον φωνάζουν στην εθνική".
όταν έχω δει τέτοιες περιπτώσεις λοιπόν μπορώ να κάνω υπομονή για τον κάθε νούνιες.
κάτι που δεν μπορείς να κάνεις εσύ και πολλοί σαν εσένα που στο γήπεδο τα χώνουν με την πρώτη στραβή.
και όταν κάποιος σε αμφισβητεί, ότι επάγγελμα και να κάνεις ποτέ δεν θα αποδώσεις ότι μπορείς

φιλτατε αυτα να τα πεις στους οπαδους που γιουχαρουν και κρινουν χωρις να εχουν καταλαβει σε πιο χορο βρισκονται και με τι αντικειμενο εχουν να κανουν...ειναι τοσο δυσκολο καποιος που ξερει 5 απλα πραματα να καταλαβει αν ενας ποδοσφαιριστης ειναι παικταρας,ειναι απλα καλος και υποσχομενος,ειναι μετριος ως υποφερτος ή τελειως παλτο?Η απαντηση ειναι ΝΑΙ για το 2ο και 3ο και πολυ ευκολο για το 1ο και 4ο.Οποιος ειχε δει τον σινισα στο ματς της ΑΕΚ με το ΑΠΟΕΛ(στην κυπρο) το 1992 για τα προκριματικα αν θυμαμαι του τσαμπιονς ληγκ θα καταλαβαινε οτι αυτος ο παικτης ηταν για πολλα παραπανω.Οποιος Αεκτζης κυριως θυμαται τί τους ειχε κανει ο σινισα σε αυτο το ματς(ειχε βαλει και τα 2 γκολ νομιζω) με νιωθει.Σιγουρα παιζει εναν σημαντικο ρολο για εναν νεοφερμενο ποδοσφαιριστη η προσαρμογη του και η αποδοχη του στο  συνολο της ομαδος ωστε να αποδωσει τα μεγιστα που μπορει,αλλα να παρει η ευχη τα περισσοτερα πραγματα φαινονται απο τη πρωτη στιγμη που τον βλεπεις στο χορταρι...ολοι π.χ. μολις ειδαμε το πως δεχτηκε τη μπαλλα ο τουρε στην πρωτη επαφη του με την μπαλλα εν ελλαδι καταλαβαμε οτι εχουμε να κανουμε με εναν ποδοσφαιριστη που ξερει το βασικο...το κοντρολ δηλ...στην επομενη κινηση του ειδαμε και το πως δινει την μπαλλα και επειτα το πως προωθειται με την μπαλλα,πως σουταρει κλπ....αποτελεσμα?μεταγραφη στην μπαρτσα ο κυριος....αλλα και να εμενε για παντα στην μονακο ή στη σοσο ή στην εξτρεμαδουρα που λεει ο λογος...κανεις δεν μπορει να αρνηθει αυτο που βλεπει και αυτο που βλεπει ειναι οτι ο σκουροχρωμος ποδοσφαιριστης που λεγεται τουρε ξερει κανταρια μπαλλα ή ο ποδοσφαιριστης ζετερμπεργκ ειναι πολυ καλος χειριστης της μπαλλας κλπ..κλπ...με τα εκαστοτε μειονεκτηματα τους βεβαια που οφειλονται καθαρα σε θεματα τακτικης ή ελλειψης φυσικων προσοντων.Για ελα πες μου το ιδιο για τον μιχαλακη,τον ραουλ μπραβο,τον μπορχα,τον μαριτς,τον ρεζιτς και ποσους αλλους σαπακοειδεις παικτες μας εχουν φλομωσει τοσα χρονια?Ειναι δυνατον ποτε αυτοι οι παικτες να ελπιζουν σε καποια σπουδαια μεταγραφη?μαλλον ο ολυμπιακος ηταν το πικ της καριερας τους ακομη και αν βρισκονται σε μικρη ηλικια μερικοι απο αυτους.Εγω και κανεις αλλος δεν ειναι σε θεση να μειωσει ποτε κατι που ειναι ηδη μειωμενο(απαγωγη σε ατοπο).Τωρα σχετικα με το τι γουσταρουν οι οπαδοι..αυτο ξαναπες το γιατι γελασα μολις το διαβασα.Κατ'αρχας οι οπαδοι δεν βλεπουν ποδοσφαιρο,οποτε αν τους ρωτησεις δεν θα σου πουν την πραγματικα δικια τους αποψη(γιατι απλα δεν εχουν),αλλα αυτη που οχλαγωγειται,αυτη που γευονται ως περιρρεουσα ατμοσφαιρα στα δικα τους καναλια επικοινωνιας...Τί να ρωτησω δηλ καποιον συνδεσμιτη οποιαςδηποτε ομαδας...ειναι εντελως αστοχο να περιμενω απαντηση.Τα πραγματα δεν χωρουν αμφισβητηση,ειναι ηλιου φαεινωτερον...υπαχουν πραγματικα στοιχεια που δεν μπορουμε εμεις να τα διαβαλλουμε...στατιστικα υπαρχει η πιθανοτητα να κερδισουμε π.χ. την μπαρτσελονα αμα παιξουμε 4-4-2 ή 4-3-3,αλλα ειναι περιπου 1 στις 1000,οκ?Αν παιξουμε ομως 3-5-2 ή 4-5-1 με λιγο βαθος στην αμυνα αλλα και κρυφο "λιμπερακι" στο κεντρο οι πιθανοτητες μας αυξανονται αυτοματα γιατι εμποδιζεις καλυτερα την αναπτυξη του καλυτερου απο σενα.Ειναι απλα μαθηματικα.Τωρα αν στον ολυμπιακο κυβερνα η θυρα 7 τοτε να κανουμε οτι θελει η θυρα 7,συμφωνω και εγω...να παιζουμε οπως θελει αυτη,φουλ επιθεση με τσαμπουκα και γιουργια,αλλα αυτο φιλτατε οταν παιζεις με ανωτερους σου θα σου επιφερει μονο πληγματα,ενω αν ταμπουριαστεις λιγακι και φυλαξεις τον κωλαρακο σου θα φας και λιγο απο την πιτα της επιτυχιας...τουλαχιστον θα αυξησεις τις πιθανοτητες σου γιατι και η διαφορα οπως και να το κανουμε ειναι τεραστια σε ολα τα επιπεδα.
 

Επισκέπτης
ρε βασο δεν πας για για καμια τσαρκα ?
...κρινουν χωρις να εχουν καταλαβει σε πιο χορο βρισκονται...
αφενως θα ξελαμπικαρεις...αφετερου θα σου περασει το χουι του χορου...κ θα μαθεις κ τον "χωρο"..

οεοεοεοεοεοεοεοεοεοεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε βασο δεν πας για για καμια τσαρκα ? αφενως θα ξελαμπικαρεις...αφετερου θα σου περασει το χουι του χορου...κ θα μαθεις κ τον "χωρο"..

οεοεοεοεοεοεοεοεοεοεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

αφενως εχεις ενα δικιο,αλλα αφετερου εχω σταματησει τις τσαρκες αυτου του ειδους,οποτε λεω να πεταχτω σε κανα κωλαδικο του κωλου οπως ειναι αυτο το....πως το ειπαμε...sadis...α!οχι alcatraz!πως λεει ο γιωργακης για το πασοκ οτι αλλαξε σελιδα ετσι και η τρελλη αυτη μαγαζαρα αποφασισε οτι το ονομα που της αρμοζει ειναι οι φυλακες του αλκατραζ! ;)
 

Επισκέπτης
αφενως εχεις ενα δικιο,αλλα αφετερου εχω σταματησει τις τσαρκες αυτου του ειδους,οποτε λεω να πεταχτω σε κανα κωλαδικο του κωλου οπως ειναι αυτο το....πως το ειπαμε...sadis...α!οχι alcatraz!πως λεει ο γιωργακης για το πασοκ οτι αλλαξε σελιδα ετσι και η τρελλη αυτη μαγαζαρα αποφασισε οτι το ονομα που της αρμοζει ειναι οι φυλακες του αλκατραζ! ;)
τελικα θα βγαλεις το καροτο απ'το στομα ή μηπως καλυτερη ιδεα ειναι ν'αφησεις τις ψωλες απ'το χερι κ να μας πεις τι εννοεις ? θα μαθεις ποτε να μιλας σαν αντρας στα ισια ή μια ζωη ευθυνοφοβος κ κλανιαρης ?

τις τσαρκες για 2 λογους μπορω να φανταστω οτι τις εκοψες,ή σου κοψε ο μπαμπας κ η μαμα το επιδομα ή αρχισες να τυφλωνεσαι...

περιμενω να μου εξηγησεις τι εννοεις...αν επιθυμεις φυσικα να μιλησεις ανοιχτα κ οχι με μισολογα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τελικα θα βγαλεις το καροτο απ'το στομα ή μηπως καλυτερη ιδεα ειναι ν'αφησεις τις ψωλες απ'το χερι κ να μας πεις τι εννοεις ? θα μαθεις ποτε να μιλας σαν αντρας στα ισια ή μια ζωη ευθυνοφοβος κ κλανιαρης ?

τις τσαρκες για 2 λογους μπορω να φανταστω οτι τις εκοψες,ή σου κοψε ο μπαμπας κ η μαμα το επιδομα ή αρχισες να τυφλωνεσαι...

περιμενω να μου εξηγησεις τι εννοεις...αν επιθυμεις φυσικα να μιλησεις ανοιχτα κ οχι με μισολογα...

αχ..καλε με ειπε κλανιαρη!τσιγκολελετα τσιγκολελετα...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φιλτατε αυτα να τα πεις στους οπαδους που γιουχαρουν και κρινουν χωρις να εχουν καταλαβει σε πιο χορο βρισκονται και με τι αντικειμενο εχουν να κανουν...ειναι τοσο δυσκολο καποιος που ξερει 5 απλα πραματα να καταλαβει αν ενας ποδοσφαιριστης ειναι παικταρας,ειναι απλα καλος και υποσχομενος,ειναι μετριος ως υποφερτος ή τελειως παλτο?Η απαντηση ειναι ΝΑΙ για το 2ο και 3ο και πολυ ευκολο για το 1ο και 4ο.Οποιος ειχε δει τον σινισα στο ματς της ΑΕΚ με το ΑΠΟΕΛ(στην κυπρο) το 1992 για τα προκριματικα αν θυμαμαι του τσαμπιονς ληγκ θα καταλαβαινε οτι αυτος ο παικτης ηταν για πολλα παραπανω.Οποιος Αεκτζης κυριως θυμαται τί τους ειχε κανει ο σινισα σε αυτο το ματς(ειχε βαλει και τα 2 γκολ νομιζω) με νιωθει.Σιγουρα παιζει εναν σημαντικο ρολο για εναν νεοφερμενο ποδοσφαιριστη η προσαρμογη του και η αποδοχη του στο  συνολο της ομαδος ωστε να αποδωσει τα μεγιστα που μπορει,αλλα να παρει η ευχη τα περισσοτερα πραγματα φαινονται απο τη πρωτη στιγμη που τον βλεπεις στο χορταρι...ολοι π.χ. μολις ειδαμε το πως δεχτηκε τη μπαλλα ο τουρε στην πρωτη επαφη του με την μπαλλα εν ελλαδι καταλαβαμε οτι εχουμε να κανουμε με εναν ποδοσφαιριστη που ξερει το βασικο...το κοντρολ δηλ...στην επομενη κινηση του ειδαμε και το πως δινει την μπαλλα και επειτα το πως προωθειται με την μπαλλα,πως σουταρει κλπ....αποτελεσμα?μεταγραφη στην μπαρτσα ο κυριος....αλλα και να εμενε για παντα στην μονακο ή στη σοσο ή στην εξτρεμαδουρα που λεει ο λογος...κανεις δεν μπορει να αρνηθει αυτο που βλεπει και αυτο που βλεπει ειναι οτι ο σκουροχρωμος ποδοσφαιριστης που λεγεται τουρε ξερει κανταρια μπαλλα ή ο ποδοσφαιριστης ζετερμπεργκ ειναι πολυ καλος χειριστης της μπαλλας κλπ..κλπ...με τα εκαστοτε μειονεκτηματα τους βεβαια που οφειλονται καθαρα σε θεματα τακτικης ή ελλειψης φυσικων προσοντων.Για ελα πες μου το ιδιο για τον μιχαλακη,τον ραουλ μπραβο,τον μπορχα,τον μαριτς,τον ρεζιτς και ποσους αλλους σαπακοειδεις παικτες μας εχουν φλομωσει τοσα χρονια?Ειναι δυνατον ποτε αυτοι οι παικτες να ελπιζουν σε καποια σπουδαια μεταγραφη?μαλλον ο ολυμπιακος ηταν το πικ της καριερας τους ακομη και αν βρισκονται σε μικρη ηλικια μερικοι απο αυτους.Εγω και κανεις αλλος δεν ειναι σε θεση να μειωσει ποτε κατι που ειναι ηδη μειωμενο(απαγωγη σε ατοπο).Τωρα σχετικα με το τι γουσταρουν οι οπαδοι..αυτο ξαναπες το γιατι γελασα μολις το διαβασα.Κατ'αρχας οι οπαδοι δεν βλεπουν ποδοσφαιρο,οποτε αν τους ρωτησεις δεν θα σου πουν την πραγματικα δικια τους αποψη(γιατι απλα δεν εχουν),αλλα αυτη που οχλαγωγειται,αυτη που γευονται ως περιρρεουσα ατμοσφαιρα στα δικα τους καναλια επικοινωνιας...Τί να ρωτησω δηλ καποιον συνδεσμιτη οποιαςδηποτε ομαδας...ειναι εντελως αστοχο να περιμενω απαντηση.Τα πραγματα δεν χωρουν αμφισβητηση,ειναι ηλιου φαεινωτερον...υπαχουν πραγματικα στοιχεια που δεν μπορουμε εμεις να τα διαβαλλουμε...στατιστικα υπαρχει η πιθανοτητα να κερδισουμε π.χ. την μπαρτσελονα αμα παιξουμε 4-4-2 ή 4-3-3,αλλα ειναι περιπου 1 στις 1000,οκ?Αν παιξουμε ομως 3-5-2 ή 4-5-1 με λιγο βαθος στην αμυνα αλλα και κρυφο "λιμπερακι" στο κεντρο οι πιθανοτητες μας αυξανονται αυτοματα γιατι εμποδιζεις καλυτερα την αναπτυξη του καλυτερου απο σενα.Ειναι απλα μαθηματικα.Τωρα αν στον ολυμπιακο κυβερνα η θυρα 7 τοτε να κανουμε οτι θελει η θυρα 7,συμφωνω και εγω...να παιζουμε οπως θελει αυτη,φουλ επιθεση με τσαμπουκα και γιουργια,αλλα αυτο φιλτατε οταν παιζεις με ανωτερους σου θα σου επιφερει μονο πληγματα,ενω αν ταμπουριαστεις λιγακι και φυλαξεις τον κωλαρακο σου θα φας και λιγο απο την πιτα της επιτυχιας...τουλαχιστον θα αυξησεις τις πιθανοτητες σου γιατι και η διαφορα οπως και να το κανουμε ειναι τεραστια σε ολα τα επιπεδα.

  • [li][/li]
    [li][/li]

Oποιος σπαταλησε τοση ωρα για να γραψει τοσο μεγαλο post σε thread πρωταθλημα και φετος στον περαια

μαλλον εχει χρονο για σκοτωμα και ελαχιστες κοινωνικες συνευρεσεις.

Να το κοιταξει ειναι σοβαρο.


Α στο θεμα μας ο Ολυμπιακος μετα το ρεκορ του Champions League εβαλε πλωρη για ενα νεο ρεκορ
ηττων αυτη τη φορα στα εκτος εδρας στο πρωταθλημα!!!
;)

Ποσες αγωνιστικες θα κρατησει?  Δεκτα τα στοιχηματα!!  :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ναι,λες κ δεν εισαι...περιμενω απαντηση ομως βλαμμενε φιλε μου...

κανονικα δεν θα επρεπε να ειχα χρονο να σου απαντησω γιατι θα επρεπε να εχεις ηδη φαει mute οριστικο και αμετακλητο οχι γιατι συνεχεια προκαλεις με υβρεις(προσωπικα δεν με νοιαζει),αλλα γιατι πραγματικα ποτε δεν σε ειδε κανεις με καλο ματι σε αυτο το σαιτ και φυσικα εισαι εσυ ο ιδιος υπαιτιος για αυτο(ασχετα αν εσενα δεν σε ενδιαφερει).Εγω μπορει να περιμενω απο τον μπαμπα και απο τη μαμα το επιδομα μου για ενα φραπεδακι,αλλα πραγματικα αμα ειχα τοσα λεφτα φιλαρακο οπως εχεις εσυ δεν θα καθομουν ποτε στις 03.00 στο σπιτι μου,να βριζω τον μαλακαντρεα και βλαμμενο βασο και να επιδεικνυω με τον χειριστο τροπο τα λεφτακια μου....αλλα ετσι ειναι η ζωη...εσενα σε γεννησε πριγκηπα,ομορφοπαιδο και λεφτα και μας χλειμιτζουρες,βλαμμενους και παμφτωχους....τί να κανουμε ετσι ειναι η ζωη,δεκτον!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

  • [li][/li]
    [li][/li]

Oποιος σπαταλησε τοση ωρα για να γραψει τοσο μεγαλο post σε thread πρωταθλημα και φετος στον περαια

μαλλον εχει χρονο για σκοτωμα και ελαχιστες κοινωνικες συνευρεσεις.

Να το κοιταξει ειναι σοβαρο.

να σου πω..δεν εχεις και αδικο εδω που τα λεμε...ηδη σκεφτομαι καποιον.Εσυ πως τα πας απο κοινωνικες συνευρεσεις,ολα καλα?
 

Επισκέπτης
κανονικα δεν θα επρεπε να ειχα χρονο να σου απαντησω γιατι θα επρεπε να εχεις ηδη φαει mute οριστικο και αμετακλητο οχι γιατι συνεχεια προκαλεις με υβρεις(προσωπικα δεν με νοιαζει),αλλα γιατι πραγματικα ποτε δεν σε ειδε κανεις με καλο ματι σε αυτο το σαιτ και φυσικα εισαι εσυ ο ιδιος υπαιτιος για αυτο(ασχετα αν εσενα δεν σε ενδιαφερει).Εγω μπορει να περιμενω απο τον μπαμπα και απο τη μαμα το επιδομα μου για ενα φραπεδακι,αλλα πραγματικα αμα ειχα τοσα λεφτα φιλαρακο οπως εχεις εσυ δεν θα καθομουν ποτε στις 03.00 στο σπιτι μου,να βριζω τον μαλακαντρεα και βλαμμενο βασο και να επιδεικνυω με τον χειριστο τροπο τα λεφτακια μου....αλλα ετσι ειναι η ζωη...εσενα σε γεννησε πριγκηπα,ομορφοπαιδο και λεφτα και μας χλειμιτζουρες,βλαμμενους και παμφτωχους....τί να κανουμε ετσι ειναι η ζωη,δεκτον!
ας φαω κ μιουτ...κ μπαν...κ οτι γουσταρουν οι υπευθυνοι του site...αν ειναι δικαιολογημενο θα το δεχτω κ θα αποχωρησω αλλωστε το εχω αποδειξει πως δεν μου καιγεται καρφι κ δεν προκειται ν'αλλαξω τα ιδανικα κ τα στανταρ μου για το site!
this is not the real world my frind...this is fake...

δεν προκαλεσα κανεναν αδικαιολογητα...επισης,μιλαω με το υφος που μου μιλουν κ με τα κοσμητικα που εχουν αναφερθει σ'εμενα κατα καιρους εστω κ πισω απο φουστανια...

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοΛΟ ΤΟ SITE Κ ΤΟΥΣ USERS TOΥ...δεν με απασχολει καν η γνωμη τους για μενα...ειναι πολυ πισω για να κρινουν εμενα...πολυ πισω λεμε...

Επισης,εισαι τοσο τραγικος κ μαλακακος ξυπνιτζης που νομιζεις οτι ειμαι σπιτι μου ή στο μπουρδελο μου ή οπουδηποτε..
Τραβας τοσο μεγαλο ζορι φιλε μου φτωχομπινεδιαρη που η χολη ξεχειλιζει...αλλα στην γαμημενη την ελλαδιτσα αυτο ειναι που τους εχει κανει ολους τοσο μαλακες...οτι δεν κοιταζουν την παρτη τους κ πως θα γινουν καλυτεροι αλλα πως θα γινουν οι καλυτεροι,χειροτεροι για να τους φτασουν οι τελευταιοι...ενας τετοιος καραγκιοζης εισαι κ εσυ...που νομιζεις οτι γραφοντας τα αυθαιρετα συμπερασματα σου για μενα κατι κανεις...απλα μου κλανεις τα αρχιδια...ελπιζω να εφαγες αρκετη φασολαδα το μεσημερι...

το οτι με γεννησε ομορφο πριγκηπα κ φραγκατο η οικογενεια μου ειναι δικο μου θεμα...αλλα ξεχασα οτι εισαι τοσο καραγκιοζης που παλι αρχισες ν'ασχολεισαι με τα προσωπικα μου...

ετσι ειναι η ζωη...κοιτα να βελτιωθεις καημενε...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
να σου πω..δεν εχεις και αδικο εδω που τα λεμε...ηδη σκεφτομαι καποιον.Εσυ πως τα πας απο κοινωνικες συνευρεσεις,ολα καλα?

Την Παρασκευη που θα φυγω με την κοπελα μου για εκδρομη στο Πηλιο θα μαι σιγουρα καλυτερα! ;)


Ρε παιδια 2:30 το πρωι πως ειναι δυνατον να καθεται να γραφει ενας φυσιολογικος ανθρωπος τοσα μεγαλα post.Eιδα και το παιδι πιο πανω τα εχωνε 2:30 το πρωι σε εναν αγνωστο,μια σελιδα κειμενο!

Παω για υπνο δεν αντεχω :cheesy: ;)
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια 2:30 το πρωι πως ειναι δυνατον να καθεται να γραφει ενας φυσιολογικος ανθρωπος τοσα μεγαλα post.Eιδα και το παιδι πιο πανω τα εχωνε 2:30 το πρωι σε εναν αγνωστο,μια σελιδα κειμενο!

Παω για υπνο δεν αντεχω :cheesy: ;)

εγω δεν ειμαι φυσιολογικος αφενως..αφετερου επιβαλλεται ν'απαντησω στο μιστερ μαλακια...οσο για τον βασο,γνωστος κ μη εξαιρεταιος φραπεδιαρης ειναι...ρωτα στην πιατσα των στριπ να μαθεις....

καλο βραδυ...κ καλα να περασεις στην εκδρομη με το γκομενακι σου!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ας φαω κ μιουτ...κ μπαν...κ οτι γουσταρουν οι υπευθυνοι του site...αν ειναι δικαιολογημενο θα το δεχτω κ θα αποχωρησω αλλωστε το εχω αποδειξει πως δεν μου καιγεται καρφι κ δεν προκειται ν'αλλαξω τα ιδανικα κ τα στανταρ μου για το site!
this is not the real world my frind...this is fake...

δεν προκαλεσα κανεναν αδικαιολογητα...επισης,μιλαω με το υφος που μου μιλουν κ με τα κοσμητικα που εχουν αναφερθει σ'εμενα κατα καιρους εστω κ πισω απο φουστανια...

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοΛΟ ΤΟ SITE Κ ΤΟΥΣ USERS TOΥ...δεν με απασχολει καν η γνωμη τους για μενα...ειναι πολυ πισω για να κρινουν εμενα...πολυ πισω λεμε...

Επισης,εισαι τοσο τραγικος κ μαλακακος ξυπνιτζης που νομιζεις οτι ειμαι σπιτι μου ή στο μπουρδελο μου ή οπουδηποτε..
Τραβας τοσο μεγαλο ζορι φιλε μου φτωχομπινεδιαρη που η χολη ξεχειλιζει...αλλα στην γαμημενη την ελλαδιτσα αυτο ειναι που τους εχει κανει ολους τοσο μαλακες...οτι δεν κοιταζουν την παρτη τους κ πως θα γινουν καλυτεροι αλλα πως θα γινουν οι καλυτεροι,χειροτεροι για να τους φτασουν οι τελευταιοι...ενας τετοιος καραγκιοζης εισαι κ εσυ...που νομιζεις οτι γραφοντας τα αυθαιρετα συμπερασματα σου για μενα κατι κανεις...απλα μου κλανεις τα αρχιδια...ελπιζω να εφαγες αρκετη φασολαδα το μεσημερι...

το οτι με γεννησε ομορφο πριγκηπα κ φραγκατο η οικογενεια μου ειναι δικο μου θεμα...αλλα ξεχασα οτι εισαι τοσο καραγκιοζης που παλι αρχισες ν'ασχολεισαι με τα προσωπικα μου...

ετσι ειναι η ζωη...κοιτα να βελτιωθεις καημενε...

οτι πεις πριγκηπα!
 

Επισκέπτης
οτι πεις πριγκηπα!
παλι ρομπα γινεσαι ? παλι δεν απαντας μωρη γαλιαντρα ? τετοιος χεστης εισαι...

παντως αμα γουσταρεις κανονιζουμε συναντηση,να μιλησουμε απο κοντα,να δουμε κ την κοινη μας αγαπη το θρυλο...θα θελα πολυ να σε γιαουρτωσω απο κοντα...:P

αντε γεια...εχω εξορμιση...παω να φαω τα λεφτα του μπαμπα μου στο Μουσσες...αν θες,ερχεσαι.εγω θα σε περιμενω...
warnmute.gif
 δεν[/URL] χρειαζεται να σου πω γιατι τρως κοκκινη καρτα..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε παιδια ελεος..  πανω που πηγα να κανω log out... ακομα βριζεστε 3 η ωρα το πρωι??

Ερε τι ανθρωποι υπαρχουν.. :cheesy: Αντε καληνυχτα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παλι ρομπα γινεσαι ? παλι δεν απαντας μωρη γαλιαντρα ? τετοιος χεστης εισαι...

παντως αμα γουσταρεις κανονιζουμε συναντηση,να μιλησουμε απο κοντα,να δουμε κ την κοινη μας αγαπη το θρυλο...θα θελα πολυ να σε γιαουρτωσω απο κοντα...:P

αντε γεια...εχω εξορμιση...παω να φαω τα λεφτα του μπαμπα μου στο Μουσσες...αν θες,ερχεσαι.εγω θα σε περιμενω...

οχι ρε στις μουσσες...ξενερα...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
vassos για να μην σε κανω quote και σεντονιάζω το thread. αν βάλεις τα ποστ σου με την σειρά, σε πολλά που λες και ρωτάω δίνεις απάντηση μόνος σου
καταρχάς δεν υπάρχουν μαθηματικά στο ποδόσφαιρο. ότι σύστημα και να παίξω αν απέναντι βρω ροναλτίνιο μου έσκισε την πατούρα.
όταν σε αγώνες των 8 με τις κορυφαίες ομάδες τις ευρώπης βλέπεις 3άρες, τότε εν θα μου φανεί παράξενο στους ομίλους να φάω 5άρες. αυτο είναι μαθηματικά.
το μόνο λοιπόν που με νοιάζει είναι να δω την ομάδα να πατήσει περιοχή.
σου ανέφερερα και παλαιότερα κάποια παραδείγματα. το 5-1 της ρεαλ που δεν έκατσα να το φυλάξω και ίσως με αντεπίθεση να το πάρω αλλα βγήκα και ότι γίνει. χαμένο θεωρείται γιατί να μην το ρισκάρω.
ή στην μάνστεστερ που καίγετε για βαθμούς αλλά μέχρι το 80 ήταν στο 0-0 και μετά έφαγα 3. ότι έφτυσαν αίμα και είχαν τον φόβο οτι μπορεί να τους το καρφώσω κάτι λέει οταν αντιμετωπίζεις τέτοια θηρία
εφόσον δεν έχω φράγκα να πάρω ίδιους παίχτες, με ότι έχω, θέλω να παίξω και να με νιώσουν. και υπάρχουν παιχνίδια που και στις χειρότερες μου τους έκανα να με θυμούνται. αυτό θέλω και εγώ και πολοί.
όποιος γουστάρει να κοιτάει μόνο το κοντέρ, ας το κοιτάει και στο ελληνικό πρωτάθλημα όχι όπου συμφέρει.
τωρα περι ζετεμπεργκ και γκόκιτς δεν κατάλαβα το παράδειγμα.
όλοι έχουν τις ατέλειες καιτα καλά τους. ο νούνιεζ κάτι καλό θα έχει το παλικαράκι.
ας κοιτάξουν να την εκμεταλλευτούν και να του βρουν την κατάλληλη θέση στο γήπεδο.
παραδέχεσε πως ο νασιόπουλος δεν άξιζε και πολλά σαν παίκτης αλλά πήραν ότι μπορούσαν απο αυτόν.
δεν κατάλαβα γιατί το έχεις σίγουρο ότι δεν θα μπορέσουν απο νουνιεζ.
εδώ είναι που σου λέω οτι τα βλέπεις μαύρα και άραχνα και κάνεις κριτική χωρίς να περιμένεις
ακόμα και για λούα λούα που αναφέρεις, θα βρεις ποστ εναντίον του απο τα πρώτα παιχνίδια. απο τα άτομα που θεωρείς κολλημένα και φανατισμένα.
βλέπουμε ενα πρόβλημα και περιμένουμε να διορθωθεί.
εσύ πας στο άλλο άκρο με την πρώτη. στα δικά μου και στα δικά τους μάτια είσαι πιο φανατισμένος απο τον κάθε συνδεσμίτη
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παιδια ελεος..  πανω που πηγα να κανω log out... ακομα βριζεστε 3 η ωρα το πρωι??

Ερε τι ανθρωποι υπαρχουν.. :cheesy: Αντε καληνυχτα
απο τον ημιτελικό στο μπάσκετ έχουμε εμπεδώσει οτι πετάγεσε σαν κακό καυλί για να ασχολούμαστε μαζί σου.
εφόσον και γκομενίτσα έχεις και καλύτερο μυαλό απο εμάς, τι μας σκοτίζεις τα αρχίδια?
τράβα να χουφτώσεις και άσε τους μαλάκες να τσακωνονται. αντε αγορι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom