Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εμένα περνάει απο το μυαλό  ότι η διοίκηση  φέρνοντας τον κυρίακο (που εύχομαι να μην ερθει), γλυκάνει εμάς τους οπαδούς φέρνοντας πίσω και τον καστίγιο που είναι αγαπητός στον κόσμο :sunglasses:
....χμ.....σωστη σκεψη !!!!αλλα δεν νομιζω τα αποδυτιρια να εχουν την ηρεμια που εχουν τωρα αμα ερθει ο νερι..τες πα..θα δειξει..
 

Επισκέπτης
ρε φιλε νικ30...καλο για σενα ειναι να ερθει ο καστιγιο κ να τα κανει ολα πουτανα στο θρυλο..ετσι δεν ειναι ??? δεν καταλαβαινω γιατι τρελαινεστε με τις επερχομενες μεταγραφες του θρυλου..κ αυτο απο τον Οκτωβρη....τελος Δεκεμβρη ξεκινουν οι μεταγραφες...κ τοτε οι ΜΟΝΟΙ που θα χρειαζεστε μεταγραφες κ αυτες για το κυνηγι του πρωταθληματος θα ειστε ολοι οι υπολλοιποι....ο θρυλος μονο για το champions league θα ψαχνει παιχτες....

αντε καλημερα....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε φιλε νικ30...καλο για σενα ειναι να ερθει ο καστιγιο κ να τα κανει ολα πουτανα στο θρυλο..ετσι δεν ειναι ??? δεν καταλαβαινω γιατι τρελαινεστε με τις επερχομενες μεταγραφες του θρυλου..κ αυτο απο τον Οκτωβρη....τελος Δεκεμβρη ξεκινουν οι μεταγραφες...κ τοτε οι ΜΟΝΟΙ που θα χρειαζεστε μεταγραφες κ αυτες για το κυνηγι του πρωταθληματος θα ειστε ολοι οι υπολλοιποι....ο θρυλος μονο για το champions league θα ψαχνει παιχτες....

αντε καλημερα....
οχι ρε συ!!!κουβεντουλα κανουμε...μην αρπαζεσε...
υ.γ. δεν ειναι καλο για ΜΕΝΑ να γινει μπουρδελο ο οσφπ!!!εγω θελω αμα παρω το πρωταθλημα να ειναι ισχυρος και ο γαβρος και ο βαζελος....

οποιοι δεν γουσταρετε να κανουμε κουβεντα μαζι σας να μας το πειτε...εχω την εντυπωση οτι ο rodman(στον οποιο απαντησα )γουσταρει κουβεντουλα και διαλογο...οποιος δεν θελει ας μου το πει και ολα οκ..
 

Επισκέπτης
δεν αρπαζομαι ρε αδερφε...ετσι κ αλλιως ακομη δεν εχω κοιμηθει για να παρω δυναμεις....
ομως δεν μπορω να καταλαβω τη νοοτροπια σας...ναι,εσας των μη ολυμπιακων που ασχολειστε με τις μεταγραφες του θρυλου...ή τις επερχομενες μεταγραφες ή τα πρωτοσελιδα-μεταγραφες....

γιατι δεν ασχολειστε καθολου...με τις δικες σας ???....γιατι δεν αναρωτιεστε που δεν παιρνετε παιχταραδες οπως ο θρυλος ? γιατι δεν αναρωτιεστε γιατι πανηγυριζετε πρωταθλημα απο 3η κ 4η αγωνιστικη κ κλαιτε καθε μαη ? κ αλλα τοσα ερωτηματα μπορω να θεσω...αλλα καταλαβαινω οτι ειναι ασκοπο κ αστοχο ν'ασχολουμαι με την παρτη σας...αφου ειστε τα ιδια εδω κ 10 χρονια που παιρνω ανελλειπως το πρωταθλημα (εκτος μιας χρονιας)!!!!!

ειπα κ σε αλλο μου ποστ προς τον faxanadu....αν θελετε να κανετε κουβεντα....κλπ δηθεν πολιτισμενα...ν'ανοιξετε θρεντ κ να το κανετε....οχι να ρχεστε εδω μεσα ολοι οι υπολοιποι....κ οταν αρχιζουν τα δυσκολα να εξαφανιζεστε...ή να πηγαινετε πισω στο κοτετσι κ να κλαιτε...κ να διατυμπανιζετε το δηθεν δημοκρατικο σας υφος...οπως η μαυρη πλευρα του φεγγαριου χθες....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα γράφουμε όπου γουστάρουμε και όπου μας ενδιαφέρει,από την στιγμή που δεν δημιουργούμε πρόβλημα.ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δεν αρπαζομαι ρε αδερφε...ετσι κ αλλιως ακομη δεν εχω κοιμηθει για να παρω δυναμεις....
ομως δεν μπορω να καταλαβω τη νοοτροπια σας...ναι,εσας των μη ολυμπιακων που ασχολειστε με τις μεταγραφες του θρυλου...ή τις επερχομενες μεταγραφες ή τα πρωτοσελιδα-μεταγραφες....

γιατι δεν ασχολειστε καθολου...με τις δικες σας ???....γιατι δεν αναρωτιεστε που δεν παιρνετε παιχταραδες οπως ο θρυλος ? γιατι δεν αναρωτιεστε γιατι πανηγυριζετε πρωταθλημα απο 3η κ 4η αγωνιστικη κ κλαιτε καθε μαη ? κ αλλα τοσα ερωτηματα μπορω να θεσω...αλλα καταλαβαινω οτι ειναι ασκοπο κ αστοχο ν'ασχολουμαι με την παρτη σας...αφου ειστε τα ιδια εδω κ 10 χρονια που παιρνω ανελλειπως το πρωταθλημα (εκτος μιας χρονιας)!!!!!
μιλας γενικευμενα και δεν μπορω να ακολουθησω.......
ισως βεβαια δεν εχεις κοιμηθει ακομα και τα "παραλες.." θα σου φενοτανε ωραιο στο θρεντ του οσφπ να μιλαω για τις μεταγραφες της ΑΕΚ..?ελα λιγο στο δικο μας 8500 ποστ δοξα τον θεο λεμε αρκετα για τις μεταγραφες και την ομαδα μας..τωρα αν σε πειραζει που κανω διαλογο με τον rodman βγαλε(βγαλτε) "οδηγια" μην κανετε διαλογο με οπαδους αλλων ομαδων....αλλα πρεπει να αποδεχτεις οτι εισια σε ενα δημοσιο φορουμ και ειτε το θες ειτε οχι θα ακουσεις και τους αλλους..οσο λοιπον δεν προκαλουμε(ποσο μαλλον οταν γινετε διαλογος..)δεν βλεπω που ειναι το κακο....
αλλα ξαναλεω αμα δεν γουσταρετε διαλογο γενικοτερα ή για ορισμενα θεματα(μεταγραφες οσφπ ας πουμε..) πες μου το μαζι σου δεν θα κανω και αμα δεν θελει κανενας οπαδος του οσφπ ας το πει και δεν θα ξαναενοχλησω....
 

Επισκέπτης
Θα γράφουμε όπου γουστάρουμε και όπου μας ενδιαφέρει,από την στιγμή που δεν δημιουργούμε πρόβλημα.ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

το ειδαμε που χθες δεν δημιουργησες προβλημα....αλλα οι μπατσοι του σαιτ δε βλεπουν καλα...εδω κ καιρο...τα ξερουμε...

κ επειδη το ξεχασα χθες...στο αφιερωνω....
[youtube=425,350]FQNYIs9ykhU[/video]

θες κ κατι για κοτες...
[youtube=425,350]IWmNQ2sLS4Y[/video]

ή μηπως προτιμας να σου δειξω παλι τα προσοντα μας ?
[youtube=425,350]IiLfUMRUOXE[/video]

βεβαια μπορω να σε παραπεμψω κ σε ιστορικες στιγμες του συλλογου σου...
[youtube=425,350]CZTZaJFgDV4[/video]

[youtube=425,350]M5j_DX6uBLM[/video]

και μην ξεχασεις τη φασολαδα....παραγγειλε στη γυναικα στο σπιτι μια κατσαρολα με φασολαδα...κ ελα γραψε μας τα φρυδια....
warnwarn.gif
 Οι[/URL] μπάτσοι φοράνε στολές, πληρώνονται και υπάγονται σο υπουργείο εσωτερικών, εμείς εδώ απλά συντονίζουμε συζητήσεις, κάτι που εσύ έχεις πρόβλημα καιρό τώρα. Φιλικά!
 

Επισκέπτης
μιλας γενικευμενα και δεν μπορω να ακολουθησω.......
ισως βεβαια δεν εχεις κοιμηθει ακομα και τα "παραλες.." θα σου φενοτανε ωραιο στο θρεντ του οσφπ να μιλαω για τις μεταγραφες της ΑΕΚ..?ελα λιγο στο δικο μας 8500 ποστ δοξα τον θεο λεμε αρκετα για τις μεταγραφες και την ομαδα μας..τωρα αν σε πειραζει που κανω διαλογο με τον rodman βγαλε(βγαλτε) "οδηγια" μην κανετε διαλογο με οπαδους αλλων ομαδων....αλλα πρεπει να αποδεχτεις οτι εισια σε ενα δημοσιο φορουμ και ειτε το θες ειτε οχι θα ακουσεις και τους αλλους..οσο λοιπον δεν προκαλουμε(ποσο μαλλον οταν γινετε διαλογος..)δεν βλεπω που ειναι το κακο....
αλλα ξαναλεω αμα δεν γουσταρετε διαλογο γενικοτερα ή για ορισμενα θεματα(μεταγραφες οσφπ ας πουμε..) πες μου το μαζι σου δεν θα κανω και αμα δεν θελει κανενας οπαδος του οσφπ ας το πει και δεν θα ξαναενοχλησω....

τεσπα...εγω φιλε δεν ανοιγω τα θρεντ αλλων ομαδων...δεν υπαρχει λογος...εγω ειμαι θρυλος κ θρυλιμπαν μαζι...δεν ασχολουμαι μαζι σας...σας γαζωνω 2 φορες ολο το χρονο το αεκακι κ 2 φορες το βαζελο κ πατε στα κοτετσια κ τα λαγουμια σας....απο πισω κ απο μπρος γαζωνω...δηλαδη εντος κ εκτος....ειστε πολυ πισω για να μιλαμε.....ειστε πολυ λιγοι...σε κουπες....εγω θα ειμαι εδω κ μονο εδω....

Υ/Γ---> κ οι αλλοι θρυλιμπαν ας πουν οτι δν γουσταρουν νταλαβερι επιτελους με τους 3ους κ 2ους...κ ας μεινουμε ολοι μαζι μονο στο δικο μας θρεντ...δεν χρειαζεται ν'ασχολουμαστε...

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εντυπωσιάζομαι από την σοβαρότητα και των ωριμότητα του φίλου mclein.Θα μου επιτρέψεις να πω ότι τον μεγάλο παίχτη τον Νέρι ΄΄ουρουγουνομεξικανοέλληνα΄΄ Καστίγιο,θέλω να έρθει στον Θρύλο γιατί μου αρέσει να βλέπω καλή μπάλλα κ ένας τέτοιος παίχτης θα αποτελέσει εγγύηση ως προς αυτό.Σε ευχαριστώ για την προσοσχή σου.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
μιλας γενικευμενα και δεν μπορω να ακολουθησω.......
ισως βεβαια δεν εχεις κοιμηθει ακομα και τα "παραλες.." θα σου φενοτανε ωραιο στο θρεντ του οσφπ να μιλαω για τις μεταγραφες της ΑΕΚ..?ελα λιγο στο δικο μας 8500 ποστ δοξα τον θεο λεμε αρκετα για τις μεταγραφες και την ομαδα μας..τωρα αν σε πειραζει που κανω διαλογο με τον rodman βγαλε(βγαλτε) "οδηγια" μην κανετε διαλογο με οπαδους αλλων ομαδων....αλλα πρεπει να αποδεχτεις οτι εισια σε ενα δημοσιο φορουμ και ειτε το θες ειτε οχι θα ακουσεις και τους αλλους..οσο λοιπον δεν προκαλουμε(ποσο μαλλον οταν γινετε διαλογος..)δεν βλεπω που ειναι το κακο....
αλλα ξαναλεω αμα δεν γουσταρετε διαλογο γενικοτερα ή για ορισμενα θεματα(μεταγραφες οσφπ ας πουμε..) πες μου το μαζι σου δεν θα κανω και αμα δεν θελει κανενας οπαδος του οσφπ ας το πει και δεν θα ξαναενοχλησω....
Θεωρώ λάθος να μην ανταλάσονται απόψεις επειδή δήθεν κάποιο θρεντ ανήκει οπαδικά σε κάποια άλλη ομάδα ..... βεβαίως και ο διάλογος είναι εποικοδομητικός αρκεί να υπάρχουν επιχειρήματα .... δεν είμαστε νομίζω ανεγκέφαλοι ....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Εντυπωσιάζομαι από την σοβαρότητα και των ωριμότητα του φίλου mclein.Θα μου επιτρέψεις να πω ότι τον μεγάλο παίχτη τον Νέρι ΄΄ουρουγουνομεξικανοέλληνα΄΄ Καστίγιο,θέλω να έρθει στον Θρύλο γιατί μου αρέσει να βλέπω καλή μπάλλα κ ένας τέτοιος παίχτης θα αποτελέσει εγγύηση ως προς αυτό.Σε ευχαριστώ για την προσοσχή σου.
+10000000000000000000000000
όλοι οι καλοί παίκτες που μπορουν να έρθουν για να αναβαθμίσουν το πρωτάθλημα είναι ευπρόσδεκτοι
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προφανώς.Εγώ έχω πεί πολλές φορές ότι ο Κόκκαλης φέρνει ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ κ αναβαθμίζει το πρωτάθλημα,άσχετα με όλα εκείνα τα ΚΑΚΑ που έχει φέρει στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.Αλλά τους παίχτες που κατά καιρούς φέρνει,του βγάζω το καπέλο.Δεν έχω να πω τίποτα σε αυτό.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Θεωρώ λάθος να μην ανταλάσονται απόψεις επειδή δήθεν κάποιο θρεντ ανήκει οπαδικά σε κάποια άλλη ομάδα ..... βεβαίως και ο διάλογος είναι εποικοδομητικός αρκεί να υπάρχουν επιχειρήματα .... δεν είμαστε νομίζω ανεγκέφαλοι ....
ναι αλλα ρε μαγκα μου ψιλοεγινε πεσιμο που κανω διαλογο με τον rodman....και αν δεις τον διαλογο θα καταλαβεις οτι ειναι τουλαχιστον αστοχο το πεσιμο....
αλλα ξαναλεω οποιος δεν γουσταρει διαλογο απλα δεν κανει διαλογο....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Την περασμένη φορά έδωσα ειλικρεινή συγχαρητήρια για τη νίκη του Ολυμπιακού στην Βέρντερ κ μου έγινε πέσιμο.Βέβαια ένας φίλος του Ολυμπιακού παραδέχτηκε ότι το πέσιμο των γαύρων για αυτό ήταν άστοχο,αλλά τι να το κάνεις;;Πάλι μανουριαστήκαμε.Το χω ξαναγράψει κ το ξαναγράφω:προτιμάμε τον επικοδομητικό διάλογο από τις φασαρίες κ τις προκλήσεις.ΝΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ.Όποιος όμως δεν του αρέσει αυτό κ συνεχίζει τον χαβά του θα ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ...και μπορώ να το κάνω και πολύ άσχημα αν θέλω.Όποιος θέλει κουβεντούλα όμορφη για μπαλλά κ για άλλα πραγματα,ασχετου οπαδικής υποστήριξης,ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΩ.
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΑ.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Την περασμένη φορά έδωσα ειλικρεινή συγχαρητήρια για τη νίκη του Ολυμπιακού στην Βέρντερ κ μου έγινε πέσιμο.Βέβαια ένας φίλος του Ολυμπιακού παραδέχτηκε ότι το πέσιμο των γαύρων για αυτό ήταν άστοχο,αλλά τι να το κάνεις;;Πάλι μανουριαστήκαμε.Το χω ξαναγράψει κ το ξαναγράφω:προτιμάμε τον επικοδομητικό διάλογο από τις φασαρίες κ τις προκλήσεις.ΝΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑ.ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΩ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ.Όποιος όμως δεν του αρέσει αυτό κ συνεχίζει τον χαβά του θα ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ...και μπορώ να το κάνω και πολύ άσχημα αν θέλω.Όποιος θέλει κουβεντούλα όμορφη για μπαλλά κ για άλλα πραγματα,ασχετου οπαδικής υποστήριξης,ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΩ.
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΑ.
Φίλε μου και η πρόκληση είναι μέσα στο "παιχνίδι" ....εγω δεν είμαι υπερ της σοβαρότητας των διαλόγων .... αλλά όταν "πειράζεις" τον άλλον ....πρέπει να σηκώνεις και τα δικά του "πειράγματα" ..... και όλα αυτά στο επίπεδο του πολιτισμένου και όχι σχετικά με βια. νεκρους,ντου και άλλες μαλακίες ....
Και κάτι ακόμα ...εγω είμαι από τους γάβρους που δεν δέχονται συγχαρητήρια για την νίκη επί της Βερντερ .... ας θέλατε να δώσετε συγχαρητήρια θα είχατε δώσει και μετά το Ριανθόρ και σε άλλες καλές εμφανίσεις του γάβρου .... ανεξάρτητα αποτελέσματος ...δυστυχώς ...περιμένατε πάντα στη γωνία .... λες και δεν επρόκειτο πάντα για ποδόσφαιρο όπου τα πάντα είναι ρευστά ...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μολις ο Παυλος ο θεος, παρει ομως την Παε Παναθηναικος.. ;)
τοτε παντα θα ναι ωραια..... με την κουπα στον Βοτανικο!!!

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Μολις ο Παυλος ο θεος, παρει ομως την Παε Παναθηναικος.. ;)
τοτε παντα θα ναι ωραια..... με την κουπα στον Βοτανικο!!!

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Μέχρι να δείτε γήπεδο στο Βοτανικό .... δεν θα μοιράζουν κούπες αλλά δίσκους (ιπτάμενους) και βέβαια τον πρώτο λόγο θα έχουν τα UFO και τα πράσινα ανθρωπάκια .... πράσινα αλογα που λέει και η "Πράσινη"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom