Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
οταν μιλαω με καποιον που μπορω να ανταναξω σοβαρεs κουβεντεs φυσικα και δεν αρχιζω.. Χιουμορ και πλακα να γινεται δεκτο αλλα αλλο η πλακα και αλλο η ειρωνια.
Σωστος αλλα δεν χρειαζεται ουτε να χανουμε την ψυχραιμια μας ουτε και να το χοντρενουμε.
Χαβαλε κανουμε γιατι μαγκιες απο το pc με ατομα που δεν γνωριζουμε και ουτε θα δουμε ποτε δεν γινεται. :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
για το αεκακι44....κ γι'αυτους που ψαχνουν αμυντικο μεσο για του χρονου.... :rockon: :rockon:

[youtube=425,350]IaFMMhQ_atk[/youtube]
 

Επισκέπτης
Σωστος αλλα δεν χρειαζεται ουτε να χανουμε την ψυχραιμια μας ουτε και να το χοντρενουμε.
Χαβαλε κανουμε γιατι μαγκιες απο το pc με ατομα που δεν γνωριζουμε και ουτε θα δουμε ποτε δεν γινεται. :boobies: :boobies:
Συμφωνο απολυτα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και τώρα μια ερώτηση:Αληθεύει ρε μάγκες ότι ο Σχορτσιανίτης κοντεύει λένε τα 200 κιλά;
182 κιλά και αν δεν σταματήσει άμεσα,μέχρι να χάσει τουλάχιστον 35-40 κιλά...θα πάει απο καρδιά....κρίμα...αλλά ποιός του φταίει??? :think:
 

Επισκέπτης

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
182 κιλά και αν δεν σταματήσει άμεσα,μέχρι να χάσει τουλάχιστον 35-40 κιλά...θα πάει απο καρδιά....κρίμα...αλλά ποιός του φταίει??? :think:


Το κλούβιο του.Κρίμα κ μου άρεσε ως παίχτης.Ας ελπίσουμε ότι πια θα συνετιστεί.Αν δεν μπορέσει να παίξει κ μπάσκετ πως θα ζήσει κιόλας;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Το κλούβιο του.Κρίμα κ μου άρεσε ως παίχτης.Ας ελπίσουμε ότι πια θα συνετιστεί.Αν δεν μπορέσει να παίξει κ μπάσκετ πως θα ζήσει κιόλας;
Αν παίξει μπάσκετ έτσι όπως είναι τώρα θα έχουμε...δράματα!!!!Στα καλά του δεν τον χωρά η Ευρώπη...δεν παίζεται απο κανέναν....εγώ το βλέπω δύσκολο να επανέλθει....η καρδιά του θα είναι γεμάτη λίπος γύρω-γύρω......και στα εργομετρικά έδειξε πως δεν αντέχει πάνω απο 10' το πολύ προπόνηση.....
 

Επισκέπτης
100€ απο μενα για την πρωτη σωστη σου προταση στις 10 που χεις ποσταρει...

κ αλλα 100€ για την εντυπωσιακη κωλοτουμπα σου....
με ατομα σαν εσενα σιγουρα θα κανω κωλοτουμπεs εχει μεγαλη σημασια σε ποιον απευθυνομαι και οταν αυτοs εισαι εσυ το επιπεδο γινετα δαπεδο.
 

Επισκέπτης
με ατομα σαν εσενα σιγουρα θα κανω κωλοτουμπεs εχει μεγαλη σημασια σε ποιον απευθυνομαι και οταν αυτοs εισαι εσυ το επιπεδο γινετα δαπεδο.
oταν γινεις καλα μας κερνας...φευγοντας ριξε ενα σφουγγαρισμα στο δαπεδο,κλεισε τα φωτα κ τραβα δυνατα την πορτα γιατι δεν κανει καλη επαφη...
 

Επισκέπτης
Το κλούβιο του.Κρίμα κ μου άρεσε ως παίχτης.Ας ελπίσουμε ότι πια θα συνετιστεί.Αν δεν μπορέσει να παίξει κ μπάσκετ πως θα ζήσει κιόλας;

καλα δεν θα τον λυπηθουμε κιολας...ελεος δλδ για το καθε ανεγκεφαλο παιδακι...αμα θελει να προκοψει στη ζωη του πρεπει να μοχθησει...αλλιως ας κανει κατι αλλο...μπορει να τυλιγει σουβλακια μιας κ του αρεσουν απ'οτι ξερω...
 

Επισκέπτης
oταν γινεις καλα μας κερνας...φευγοντας ριξε ενα σφουγγαρισμα στο δαπεδο,κλεισε τα φωτα κ τραβα δυνατα την πορτα γιατι δεν κανει καλη επαφη...
απο αυτα και μονο που απανταs δειχνειs και το επιπεδο σου.Οταν καποιοs δεν μπορει να απαντησει σε μια συζητηση τοτε ειρωνευεται και την κανει πουτανα. Οπωs και εσυ.
 

Επισκέπτης
απο αυτα και μονο που απανταs δειχνειs και το επιπεδο σου.Οταν καποιοs δεν μπορει να απαντησει σε μια συζητηση τοτε ειρωνευεται και την κανει πουτανα. Οπωs και εσυ.
τι θελεις να σου απαντησω ρε παραλια ? εθεσες κανενα ερωτημα ή προβληματισμο ?
συνεχως παπαρολογεις...ηρθες,μας ειπες τη μαλακια σου περι 7 γκολ απο γιουβε...κ μετα νιαουριζεις...θες να σε παρουμε στα σοβαρα...στον ελβις δεν απαντας..στα ιστορικα δεδομενα που σου παρεθεσα τπτ...κ 1-2 αλλα ποστ που πηγαν να σου μιλησουν σοβαρα το γατακι...κ θες να σου μιλαω κ κανονικα χωρις ειρωνεια ????

εισαι πολυ παραλιας....νομιζα οτι ο λουα-λουα ηταν κωλοτουμπας...αλλα εσυ εισαι ο αρχοντας αυτης....ασε που δεν μπορεις συνταξεις 1 προταση χωρις λαθος...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
απο αυτα και μονο που απανταs δειχνειs και το επιπεδο σου.Οταν καποιοs δεν μπορει να απαντησει σε μια συζητηση τοτε ειρωνευεται και την κανει πουτανα. Οπωs και εσυ.
ρε μεγαλε λειπω απο τις 4 το απογευμα και ξαναμπαινω και γραφεις ακομα τα ιδια!!!!!!
εσυ δεν προκαλεσες λες την λεξη "πουτανα" αναφερομενος στον Ολυμπιακο αντι να κοιτας την καμπουρα σου
 

Επισκέπτης
τι θελεις να σου απαντησω ρε παραλια ? εθεσες κανενα ερωτημα ή προβληματισμο ?
συνεχως παπαρολογεις...ηρθες,μας ειπες τη μαλακια σου περι 7 γκολ απο γιουβε...κ μετα νιαουριζεις...θες να σε παρουμε στα σοβαρα...στον ελβις δεν απαντας..στα ιστορικα δεδομενα που σου παρεθεσα τπτ...κ 1-2 αλλα ποστ που πηγαν να σου μιλησουν σοβαρα το γατακι...κ θες να σου μιλαω κ κανονικα χωρις ειρωνεια ????

εισαι πολυ παραλιας....νομιζα οτι ο λουα-λουα ηταν κωλοτουμπας...αλλα εσυ εισαι ο αρχοντας αυτης....ασε που δεν μπορεις συνταξεις 1 προταση χωρις λαθος...
μαλλον δεν εχειs διαβασει ολα τα ποστ. Αλλα εξηγησειs σε ατομο σαν και εσενα δεν δινω. Το επιπεδο σου το δειχνειs με τον τροπο που απανταs σε καθε μηνυμα. Οσεs Κουπεs και να παρειs το επιπεδο σου μετα βιαs φτανει του νηπιαγωγειου.Μπορειs να ειρωνευτειs οσο γουσταρειs αλωστε μεχρι εκει φτανει το επιπεδο των απαντησεων σου.
 

Επισκέπτης
μαλλον δεν εχειs διαβασει ολα τα ποστ. Αλλα εξηγησειs σε ατομο σαν και εσενα δεν δινω. Το επιπεδο σου το δειχνειs με τον τροπο που απανταs σε καθε μηνυμα. Οσεs Κουπεs και να παρειs το επιπεδο σου μετα βιαs φτανει του νηπιαγωγειου.Μπορειs να ειρωνευτειs οσο γουσταρειs αλωστε μεχρι εκει φτανει το επιπεδο των απαντησεων σου.

[youtube=425,350]V9GkgBn10Go[/youtube]

καλο βραδυ....
 

Επισκέπτης
ρε μεγαλε λειπω απο τις 4 το απογευμα και ξαναμπαινω και γραφεις ακομα τα ιδια!!!!!!
εσυ δεν προκαλεσες λες την λεξη "πουτανα" αναφερομενος στον Ολυμπιακο αντι να κοιτας την καμπουρα σου
Κοιταs τι ειπα εγω το τι ειπαν καποιοι αλλοι δεν το βλεπειs.οταν σε ειρωνευεται ο αλλοs που ειναι οχι και τοσο κομψα.Κοιτα εδω και μερικα ποστ πωs απαντουν καποιοι και βγαλε συμπερασμα.
 

Επισκέπτης
Κοιταs τι ειπα εγω το τι ειπαν καποιοι αλλοι δεν το βλεπειs.οταν σε ειρωνευεται ο αλλοs που ειναι οχι και τοσο κομψα.Κοιτα εδω και μερικα ποστ πωs απαντουν καποιοι και βγαλε συμπερασμα.


[youtube=425,350]XKTHqsJyaAQ[/youtube]

αυτος που μιλαει στο βιντεο με τον τακη...εχει καροτο στο στομα...εσυ πρεπει να χεις αδειασει κανα-δυο κιλα καροτα πανω στο keyboard...δεν εξηγειται αλλιως η αμορφωσια σου...οταν λεμε για αγραμματο...μιλαμε για γυμνασιο πλεον...αλλα εσυ αδερφακι μου αν τελειωσες το λυκειο...το εκανες με μεσον....

αντε γεια ρε παραλια που θα μιλησεις κ για το επιπεδο μας....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο bodos είναι εντάξει παιδί κ δεν προκαλεί.Καιρο μπαίνει στο ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΟ θρεντ και ανταλλάξαεμ ιδέες κ απόψεις πολύ σωστές και πρόκειται για έναν άξιο συνομιλητή τούλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα.Μάλιστα μου προσφέρθηκε να μου βρει εισιτήρια για το Πανιώνιος-ΑΕΚ που έψαχνα,δίχως να με ξέρει,βλέποντας ότι έψαχνα εναγωνίως.Από το Σάββατο ΄΄κάποιοι΄΄,ονόματα δεν λέω τον χλεύαζαν κ τον έβριζαν δίχως λόγο και αιτία.Φυσιολογικό το παλληκάρι να εκνευριστεί.Το ότι ξέφυγε λίγο,κάποιοι υγιείς φίλοι του Ολυμπιακού-που υπάρχουν αρκετοί εδώ μέσα,ας ψάξουν να βρουν γιατί το έκανε.
Πάντως κανά μήνα που μπαίνει κ γράφει και σε μας,έχουμε πει πολύ ωραία πράγματα,άκρως ποδοσφαιρικά κ τίποτα άλλο.
Οταν καποιος μπαινει στο θρεντ μας και προκαλει -βριζει!!!!!
χωρις να τον προκαλεσει καποιος τοτε θα εισπραξει και τα αναμενομενα
Στο δικο σας θρεντ δεν προκαλει γιατι ΠΡΟΦΑΝΩΣ συμφωνειτε!!!!!
ειναι πολυ απλο ...
Εμεις και ολοι οι αλλοι μαζι...
ειναι πολυ γνωστο αυτο....
 

Επισκέπτης
[youtube=425,350]XKTHqsJyaAQ[/youtube]

αυτος που μιλαει στο βιντεο με τον τακη...εχει καροτο στο στομα...εσυ πρεπει να χεις αδειασει κανα-δυο κιλα καροτα πανω στο keyboard...δεν εξηγειται αλλιως η αμορφωσια σου...οταν λεμε για αγραμματο...μιλαμε για γυμνασιο πλεον...αλλα εσυ αδερφακι μου αν τελειωσες το λυκειο...το εκανες με μεσον....

αντε γεια ρε παραλια που θα μιλησεις κ για το επιπεδο μας....
Με αυτον που ποσταρειs δειχνειs οτι εχειs το ιδιο επιπεδο και το ιδιο λεξιλογιο. Και δεν μιλαω σε αλλουs εκτοs αν δεν ξερειs να διαβαζειs μορφωμενε.Δεν μιλησα για επιπεδο μαs αλλα για επιπεδο σου.Αλλα με αυτον που ακουs τα ιδια ωραια θα λεs.
 

Επισκέπτης
Με αυτον που ποσταρειs δειχνειs οτι εχειs το ιδιο επιπεδο και το ιδιο λεξιλογιο. Και δεν μιλαω σε αλλουs εκτοs αν δεν ξερειs να διαβαζειs μορφωμενε.Δεν μιλησα για επιπεδο μαs αλλα για επιπεδο σου.Αλλα με αυτον που ακουs τα ιδια ωραια θα λεs.
το οτι εισαι παραλιας...το εχουμε καταλαβει απ'το μεσημερι....κατι αλλο εχει το προγραμμα σου ?

κωλοτουμπας,αμορφωτος...επιπεδου ? μην εισαι κ μη μου απτου ???? καλε μη βαρας κλπ ???? βαρβαρο αγορι ειμαι εγω...οτι θελω κανω....:P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom