Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ποιος προκαλει ρε φιλε?
δεν ποιος βριζει και μετα μιλα....


Και να σε προκαλούσαν ανθρωπάκι,εσύ δεν πρέπει να σηκώνεις σκοπιανές σημαίες,υπονοώντας την Ελληνικότητα ή όχη της Μακεδονίας.Απάντησε κ συ σε φίλαθλα πλαίσια,κάτι μάλλον που αγνοείς ,γιατί στερείσαι παιδείας...τουλάχιστον
 

REDstalion07

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Αντε να γελασουμε λιγο
Ο βάζελος και το τζίνι...
Μια μέρα ένας βάζελος βρίσκει ένα λυχνάρι. Αρχίζει να το τρίβει. Βγαίνει μετά από κάποια στιγμή το τζίνι και του λέει:
- "Αφέντη κάνε τρεις ευχές να σου τις πραγματοποιήσω."
Απαντάει λοιπόν ο βάζελος:
- "Να, θέλω να πάω στην Αμερική και επειδή φοβάμαι τα αεροπλάνα φτιάξε μια γέφυρα να πάω με το αυτοκίνητο."
- "Αφέντη δύσκολο. Πρέπει να πέσουν βουνά λαγκάδια και να στερέψει η θάλασσα. Η δεύτερη ευχή;"
- "Να, μου αρέσει η άγρια δύση και θέλω να έχω δική μου φάρμα."
- "Δύσκολο αφέντη, ο κόσμος έχει αλλάξει. Η τρίτη ευχή;"
- "Να, Δώδεκα χρόνια τώρα μου κάνουνε καζούρα οι γάβροι, θέλω να πάρει ο παναθηναϊκός το πρωτάθλημα."
- "Καλά, ποια ήτανε η πρώτη σου ευχή;"
 

REDstalion07

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Και να σε προκαλούσαν ανθρωπάκι,εσύ δεν πρέπει να σηκώνεις σκοπιανές σημαίες,υπονοώντας την Ελληνικότητα ή όχη της Μακεδονίας.Απάντησε κ συ σε φίλαθλα πλαίσια,κάτι μάλλον που αγνοείς ,γιατί στερείσαι παιδείας...τουλάχιστον
Ενταξει Ποποτα...
εγω δεν υπονοω Τιποτα
Αυτοι ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΘΑΡΑ!!!
paparazzipanobelgio.jpg

Τραγουδα οσο θες.....
Ελληναρα .....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.
Καληνύχτα σου και καλή τυχη αγορίνα μου.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Aπάντα όμως και σε αυτό με το πανό που πόσταρε ο πάνω

να απαντήσω σε τι,στην αντιστοιχη βλακεία,των αντίστοιχων ηλιθίων;;;;
απαντώ σε αυτόν που έμμεσα γνωρίζω από δω μέσα κ βλέπω τι γράφει.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ενταξει Ποποτα...
εγω δεν υπονοω Τιποτα
Αυτοι ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΘΑΡΑ!!!
paparazzipanobelgio.jpg

Τραγουδα οσο θες.....
Ελληναρα .....
Αυτοι ειναι μαλακες συμφωνα με την γνωμη τον περισοτερων εδω μεσα (εκτος του cocpit) το να ισχυριζεσαι τα ιδια δεν σε κατατασει σε αλλη κατηγορια.
Υπαρχουν και αλλοι τροποι να τους την πεις ποιο εξυπνοι.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Χαλαρώστε και μην ασχολείστε με ηλίθιους. Είναι αήττητοι

bushgayros.jpg
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
σάλτα fuck λαγέ...Πάρε να χεις

Αγαπητέ πρώτον δεν είμαι βάζελος. Δεύτερον την φωτό την πόσταρα για να χαλαρώσουμε. Το σχόλιο ήταν για τον μαλάκα που ποστάρει τούρκικες σημαίες. Εσύ απλά αποδεικνύεις του λόγου μου το αληθές περί τον θρίαμβο της ηλιθιότητας. Καλημέρα
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Χαλαρώστε και μην ασχολείστε με ηλίθιους. Είναι αήττητοι

bushgayros.jpg
Με αυτό που έβαλες δηλαδή τι είσαι ρε? Εθνική Ελλάδος!? Αντε ρε μπαγλαμά μεσημεριάτικα!
Για να καταλαβω γιατι μαλλον εγω ειμαι ηλιθιος, εσυ προσβληθηκες με αυτη την φωτο και γιαυτο του την ειπες? :S
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Μπα στην ΤΟΥΡΚΙΑ θα τους δινεται....αφου οι μισοι απο εσας ειναι ΤΟΥΡΚΟΙ...
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΓΕΝΕΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΕΜΑΛ ΑΤΑΤΟΥΡΚ :2funny: :2funny: :2funny:

800pxturkishflagsvg.png

Ο Μουσταφά Κεμάλ Ατατούρκ[1] (Θεσσαλονίκη 1881 - Κωνσταντινούπολη 10 Νοεμβρίου 1938) ήταν Τούρκος στρατιωτικός και πολιτικός. Ήταν ιδρυτής και πρώτος πρόεδρος της τουρκικής δημοκρατίας. Ουσιαστικά ανέλαβε, πραξικοπηματικά, σε μια διαμελισμένη Οθωμανική αυτοκρατορία, της οποίας το εναπομείναν υπόλοιπο των εδαφών της, στην Ανατολία, κατόρθωσε να μετατρέψει σε κράτος δυτικού πρότυπου ονομάζοντάς το Τουρκία.



ΚΛΑΨΕ ΜΑΚΕΔΟΝΑ
warnwarn.gif
 Ηρέμησε λίγο μη μπλέκεις τα πράγματα! Για μπάλα μιλάμε...
ρε τι ειναι αυτα ρε δε ντρεπεσαι καθολου Λακη
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Αυτοι ειναι μαλακες συμφωνα με την γνωμη τον περισοτερων εδω μεσα (εκτος του cocpit) το να ισχυριζεσαι τα ιδια δεν σε κατατασει σε αλλη κατηγορια.
Υπαρχουν και αλλοι τροποι να τους την πεις ποιο εξυπνοι.

Η απάντησή μου για αυτό το θέμα είναι τεκμηριωμένη και σίγουρα έξω από ομαδική προτίμηση. Αυτό που είπα είναι α) ότι θεωρώ εντελώς άκυρο να θεωρείς την Μακεδονία βουλγαρία (το θέμα είναι καθαρά εθνικό, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο). Ακόμα περισσότερο επειδή υπάρχει η περίπτωση να χρειαστεί στο μέλλον να πιάσουμε όπλα για αυτήν και β) το πανό που σηκώσαν οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ δεν είναι καθόπου μα καθόλου εθνικού χαρακτήρα. Ουσιαστικά καυτηριάζει την τραγική κατάσταση στην οποία βρίσκεται η Ελλάδα με την αναξιοκρατία και την ασυδοσία που επικρατεί. Όπως προείπα το σωστό θα ήταν να γράφει "νεοέλληνες είστε και φαίνεστε". Δεν υπάρχει καμια περίπτωση να υπονοεί ότι δεν είμαστε ή δεν θέλουμε να είμαστε Έλληνες. Το αντίθετο μάλιστα, το πατριωτικό στοιχείο είναι πολύ πιο έντονο εδώ στον βορρά σε σχέση με τον νότο. Αυτή είναι η διαφορά του να μας φωνάζουν βούλγαρους από το συγκεκριμένο πανό...
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Η αληθεια ειναι οτι ο Παοκ αδικηθηκε με τον Ολυμπιακο μονο στη φαση της κοκκινης του Παπαδοπουλου που ητανε φαουλ εκτος περιοχης.Παρολα αυτα η νοοτροπια των Παοκτσηδων πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει και να ανοιξουν τα μυαλα τους,αλλα οσο παραμυθιαζουν ο ενας τον αλλον εκει πανω και ψηνονται μεταξυ τους χλωμο το βλεπω.Στη Θεσσαλονικη υπαρχει μια τρομακτικη πλυση εγκεφαλου απο ραδιοφωνα ,εφημεριδες και ειδικα κατι καμμενους μεσηλικες κολλημενους στη δεκαετια του 70 και του 80 που ειναι και οι χειροτεροι.

Οσον αφορα αυτα που εγιναν οπως γραφει στο ειναι θλιβερα γιατι οι φιλοι του Παοκ λογικα ητανε με προσκλησεις και να βαρανε 20 ατομα 1 ατομα δεν ειναι αντρικειο

ΠΗΓΗ:Ωστόσο η φοβερή περιπέτεια των σαράντα επώνυμων φίλων του ΠΑΟΚ, που έκαναν το... λάθος να πάνε στο «Γιώργος Καραϊσκάκης» για να παρακολουθήσουν τον προημιτελικό του Κυπέλλου, αποτελεί ακόμα θέμα προς συζήτηση. Είχαμε ξυλοδαρμούς, προπηλακίσεις και έναν φίλαθλο που τραυματίστηκε σοβαρά, καθώς τον πήραν από τη θέση του με τη βία (τον τραβούσαν από τα μαλλιά) και μεταφέρθηκε από περίπου είκοσι οπαδούς του Ολυμπιακού έξω από το γήπεδο, όπου αφού τον έδειραν, τον έβαλαν σε ταξί και τον έστειλαν στο αεροδρόμιο.

Οι σαράντα σώθηκαν χάρη στην προσωπική παρέμβαση του υπουργού Μακεδονίας - Θράκης Σταύρου Καλαφάτη και του γενικού διευθυντή της ΠΑΕ Μάκη Γκαγκάτση. Ο δεύτερος με τους υπευθύνους της γηπεδούχου ομάδας μετέφερε τους επισήμους του ΠΑΟΚ σε μια σουίτα, ενώ ο υπουργός ειδοποίησε τους υψηλά ισταμένους της Ελληνικής Αστυνομίας, οι οποίοι έστειλαν ένστολους άντρες για φρούρηση. Βέβαια από τα «πυρά» δεν γλίτωσε και ο υπουργός, ο οποίος παρέμεινε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες μαζί με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, μέχρι η αστυνομία βρει τρόπο να τους φυγαδεύσει.

 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ΥΓ: Φυσικά όσον αφορά εθνικά θέματα (κάποιο καλούδι σας μας θεωρεί βούλγαρους - ξέρει ποιος είναι αυτός) εύχομαι να μη χρειαστεί να πολεμήσουμε ποτέ για τη Μακεδονία. Τότε ίσως καταλάβει όποιος μας αποκαλεί βουλγαρους πόσο @@ είναι.
Όποιοι λένε τέτοιες παπαριές είναι μεγάλοι ΠΑΠΑΡΕΣ και ανθέλληνες. :jerking:
Όπως και κάποιοι παοκτζίδες που μας λένε αλβανούς.
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι ο Παοκ αδικηθηκε με τον Ολυμπιακο μονο στη φαση της κοκκινης του Παπαδοπουλου που ητανε φαουλ εκτος περιοχης.Παρολα αυτα η νοοτροπια των Παοκτσηδων πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει και να ανοιξουν τα μυαλα τους,αλλα οσο παραμυθιαζουν ο ενας τον αλλον εκει πανω και ψηνονται μεταξυ τους χλωμο το βλεπω.Στη Θεσσαλονικη υπαρχει μια τρομακτικη πλυση εγκεφαλου απο ραδιοφωνα ,εφημεριδες και ειδικα κατι καμμενους μεσηλικες κολλημενους στη δεκαετια του 70 και του 80 που ειναι και οι χειροτεροι.

Οσον αφορα αυτα που εγιναν οπως γραφει στο ειναι θλιβερα γιατι οι φιλοι του Παοκ λογικα ητανε με προσκλησεις και να βαρανε 20 ατομα 1 ατομα δεν ειναι αντρικειο

ΠΗΓΗ:Ωστόσο η φοβερή περιπέτεια των σαράντα επώνυμων φίλων του ΠΑΟΚ, που έκαναν το... λάθος να πάνε στο «Γιώργος Καραϊσκάκης» για να παρακολουθήσουν τον προημιτελικό του Κυπέλλου, αποτελεί ακόμα θέμα προς συζήτηση. Είχαμε ξυλοδαρμούς, προπηλακίσεις και έναν φίλαθλο που τραυματίστηκε σοβαρά, καθώς τον πήραν από τη θέση του με τη βία (τον τραβούσαν από τα μαλλιά) και μεταφέρθηκε από περίπου είκοσι οπαδούς του Ολυμπιακού έξω από το γήπεδο, όπου αφού τον έδειραν, τον έβαλαν σε ταξί και τον έστειλαν στο αεροδρόμιο.

Οι σαράντα σώθηκαν χάρη στην προσωπική παρέμβαση του υπουργού Μακεδονίας - Θράκης Σταύρου Καλαφάτη και του γενικού διευθυντή της ΠΑΕ Μάκη Γκαγκάτση. Ο δεύτερος με τους υπευθύνους της γηπεδούχου ομάδας μετέφερε τους επισήμους του ΠΑΟΚ σε μια σουίτα, ενώ ο υπουργός ειδοποίησε τους υψηλά ισταμένους της Ελληνικής Αστυνομίας, οι οποίοι έστειλαν ένστολους άντρες για φρούρηση. Βέβαια από τα «πυρά» δεν γλίτωσε και ο υπουργός, ο οποίος παρέμεινε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες μαζί με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, μέχρι η αστυνομία βρει τρόπο να τους φυγαδεύσει.

Ρε φιλαράκο μην λέμε και ότι θέλουμε. Πιστεύεις ότι σε αντίθετη περίπτωση θα έδινε κόκκινες; Για εμένα η πρωτη κίτρινη του κοντρέρας δεν είναι καν κίτρινη ενώ η δεύτερη δεν έχει δοθεί ποτέ αν θα σήμαινε και την αποβολή του παίκτη. Επίσης η πρώτη κίτρινη του Ίβιτς απλά ανύπαρκτη ενώ η δεύτερη ήταν όντως κίτρινη. Επιπλέον όπως είπες έπρεπε ο αβρααμ να πάρει κόκκινη ενώ ακόμα και εδώ το κοράκι δεν σεβάστηκε καν μια ομάδα που παίζει ΑΔΙΚΑ με 9 ώστε να την δώσει ακόμα και ένα φάουλ. Τέλος ακόμα και το δεύτερο γκολ είναι οφσάιντ (δύσκολο μεν ήταν όμως δε). Νομίζω δλδ ότι η διαιτησία επηρέασε σε τεράστιο βαθμό το αποτέλεσμα. Πάντως ο επίσημος ΠΑΟΚ δεν έβγαλε καμία ανακοίνωση όπως εσείς που ζητάτε προστασία. Ουσιαστικά με αυτήν την ανακοίνωση αναγνωρίζετε την ενοχή σας. Γιατί είναι σίγουρο ότι ο διαιτητής εκτελούσε εντολές. Όμως η μέχρι τώρα αντίδραση του λαού του ΠΑΟΚ είναι πολύ λογική.

ΥΓ: Το τραγικό είναι ότι μεθαύριο ο διαιτητής θα παίξει έδρα. Αυτή είναι η Ελλάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom