Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Οχι φυσικά..απλά..αυτά που γράφεις...τον θυμίζουν...ποιά η γνώμη σου για τον Μενδρινό??? :think: :think: :think:
Μισό λεπτό να δω τι είχα γράψει ως "Βάσος"!! Μην κατηγορηθώ για κωλοτούμπα...
Τώρα που είδα :grin:: Έπρεπε να πάρει περισσότερο χρόνο συμμετοχής, όπως και ο Γιάννης Παπαδόπουλος, ώστε να πάρουν ανάσες Ντουντού-Πάτσα.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μισό λεπτό να δω τι είχα γράψει ως "Βάσος"!! Μην κατηγορηθώ για κωλοτούμπα...
Τώρα που είδα :grin:: Έπρεπε να πάρει περισσότερο χρόνο συμμετοχής, όπως και ο Γιάννης Παπαδόπουλος, ώστε να πάρουν ανάσες Ντουντού-Πάτσα.

Οχι ρε...έχει καιρό να φανεί απο τα μέρη μας... :grin: :grin: :grin:


Φυσικά... :boobies: :boobies: :boobies:
 

victor777

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ζητήσατε προστασία ΑΔΕΡΦΑΡΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Προσεξτε μη κάνετε κακά στο μπευμπιλίνο σας την Κυριακή!!!!!

Γεια σου χουλιγκαν του ιντερνετ
σπαστε το πουλμαν των παικτων του Ολυμπιακου γιατι μονο μεχρι εκει μπορειτε να δειξετε τη μαγγια σασ
Ασπιδα του Ολυμπιακου ειναι ο κοσμοσ του που δυστυχωσ δεν θα ειναι μεσα ...

Οι VIP σασ να μαθουνε να μη βριζουν δνε ξερουν απο τροπουσ? τι VIP ειναι ?
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σου χουλιγκαν του ιντερνετ
σπαστε το πουλμαν των παικτων του Ολυμπιακου γιατι μονο μεχρι εκει μπορειτε να δειξετε τη μαγγια σασ
Ασπιδα του Ολυμπιακου ειναι ο κοσμοσ του που δυστυχωσ δεν θα ειναι μεσα ...

Οι VIP σασ να μαθουνε να μη βριζουν δνε ξερουν απο τροπουσ? τι VIP ειναι ?
Ώπα και άλλος βαρύς και ασήκωτος.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Δεν το παιζω χουλιγκάνι και ούτε είμαι.

Αδερφάρες σας λέω (ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι το κάνω στα πλαίσια της αθλητικής κόντρας και τίποτα παραπάνω) για τον απλούστατο λόγο ότι ζητήσατε προστασία από κράτος, αστυνομία και σουπερλιγκ (καθαρά για λογους εντυπωσιασμού) ενώ θεωρείτε ότι κερδίσατε δικαιότατα. Μου φαίνεται λίγο οξύμωρο. Τωρα για το ξύλο που πέφτει και κυρίως έχει πέσει μεταξύ δικών μου και δικών σας νομίζω ότι η πλάστιγγα γέρνει συντριπτικά υπέρ ΠΑΟΚ. Αλλά δεν έχω καμία όρεξη να αναφερθώ παραπάνω σε τέτοια θέματα. Το θέμα είναι ότι πάλι με την κίνησή σας προκαλείτε για ακόμα μία φορά. Αυτός είναι και ο λόγος που σας θεωρώ πουστροομάδα.

ΥΓ: Φυσικά όσον αφορά εθνικά θέματα (κάποιο καλούδι σας μας θεωρεί βούλγαρους - ξέρει ποιος είναι αυτός) εύχομαι να μη χρειαστεί να πολεμήσουμε ποτέ για τη Μακεδονία. Τότε ίσως καταλάβει όποιος μας αποκαλεί βουλγαρους πόσο @@ είναι.
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Εμείς απο την μεριά μας δίνουμε συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα για τον χαρακτήρα που έδειξε, απαιτούμε τη νίκη στο ερχόμενο ματς πρωταθλήματος για να μείνουμε μόνοι μας στη δεύτερη θέση και βέβαια υποσχόμαστε μοναδικές στιγμές φιλοξενίας σε όλη την αποστολή του δαφνοστεφανομένου (παίκτες, προπονητές, συνοδούς, γκόμενες παικτών, τον αρχιμπάτσο που παριστάνει τον υπεύθυνο ασφαλείας του Ολυμπιακού, τον πορνόγερο που ηγείται της αποστολής κτλ.). Επιπλέον περιμένουμε με ανυπομονησία τον τυχερό που θα έρθει να κάνει κόρνερ μπροστά στην 4 και υποσχόμαστε μία κατακόκκινη Κυριακή.
ΘΥΡΑ 4

 

Συνημμένα

  • kolasi.jpg
    kolasi.jpg
    91,2 KB · Εμφανίσεις: 26

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εμείς απο την μεριά μας δίνουμε συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα για τον χαρακτήρα που έδειξε, απαιτούμε τη νίκη στο ερχόμενο ματς πρωταθλήματος για να μείνουμε μόνοι μας στη δεύτερη θέση και βέβαια υποσχόμαστε μοναδικές στιγμές φιλοξενίας σε όλη την αποστολή του δαφνοστεφανομένου (παίκτες, προπονητές, συνοδούς, γκόμενες παικτών, τον αρχιμπάτσο που παριστάνει τον υπεύθυνο ασφαλείας του Ολυμπιακού, τον πορνόγερο που ηγείται της αποστολής κτλ.). Επιπλέον περιμένουμε με ανυπομονησία τον τυχερό που θα έρθει να κάνει κόρνερ μπροστά στην 4 και υποσχόμαστε μία κατακόκκινη Κυριακή.
ΘΥΡΑ 4
Μπράβο είσαι μεγάλος. Εγώ λεω να τους κάψετε όλους ζωντανούς αφού πρώτα τους χαράξετε με ξυράφια και πασαλείψετε με αλάτι τις πληγές τους.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ώπα και άλλος βαρύς και ασήκωτος.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Δεν το παιζω χουλιγκάνι και ούτε είμαι.

Αδερφάρες σας λέω (ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι το κάνω στα πλαίσια της αθλητικής κόντρας και τίποτα παραπάνω) για τον απλούστατο λόγο ότι ζητήσατε προστασία από κράτος, αστυνομία και σουπερλιγκ (καθαρά για λογους εντυπωσιασμού) ενώ θεωρείτε ότι κερδίσατε δικαιότατα. Μου φαίνεται λίγο οξύμωρο. Τωρα για το ξύλο που πέφτει και κυρίως έχει πέσει μεταξύ δικών μου και δικών σας νομίζω ότι η πλάστιγγα γέρνει συντριπτικά υπέρ ΠΑΟΚ. Αλλά δεν έχω καμία όρεξη να αναφερθώ παραπάνω σε τέτοια θέματα. Το θέμα είναι ότι πάλι με την κίνησή σας προκαλείτε για ακόμα μία φορά. Αυτός είναι και ο λόγος που σας θεωρώ πουστροομάδα.

ΥΓ: Φυσικά όσον αφορά εθνικά θέματα (κάποιο καλούδι σας μας θεωρεί βούλγαρους - ξέρει ποιος είναι αυτός) εύχομαι να μη χρειαστεί να πολεμήσουμε ποτέ για τη Μακεδονία. Τότε ίσως καταλάβει όποιος μας αποκαλεί βουλγαρους πόσο @@ είναι.


Αλαμάνα...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Μπορείτε να βρείτε και να βασανίσετε τις οικογένειές τους, τους γείτονές τους, να κουρέψετε τα σκυλιά τους κλπ. Η πολύ απλά να σταματήσετε να λέτε και κυρίως να κάνετε μαλακίες
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Συμφωνείς μαζί μου δλδ;;;;

Πάντως για τις μαλακίες όλοι πρώτοι είστε. Για όλο το υπόλοιπο post το οποίο είναι και σοβαρότερο μόκο. Τι να πείτε άλλωστε;;;;;
Εμείς απο την μεριά μας δίνουμε συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα για τον χαρακτήρα που έδειξε, απαιτούμε τη νίκη στο ερχόμενο ματς πρωταθλήματος για να μείνουμε μόνοι μας στη δεύτερη θέση και βέβαια υποσχόμαστε μοναδικές στιγμές φιλοξενίας σε όλη την αποστολή του δαφνοστεφανομένου (παίκτες, προπονητές, συνοδούς, γκόμενες παικτών, τον αρχιμπάτσο που παριστάνει τον υπεύθυνο ασφαλείας του Ολυμπιακού, τον πορνόγερο που ηγείται της αποστολής κτλ.). Επιπλέον περιμένουμε με ανυπομονησία τον τυχερό που θα έρθει να κάνει κόρνερ μπροστά στην 4 και υποσχόμαστε μία κατακόκκινη Κυριακή.
ΘΥΡΑ 4
Ενώ κάποιοι δικοί σου δεν έχουν καμία σχέση με την μαλακία
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
Ενώ κάποιοι δικοί σου δεν έχουν καμία σχέση με την μαλακία

Τι να σου πω. Μακάρι να μη γίνει τίποτα. Όμως αυτό είναι δύσκολο. Σε οποιαδήποτε χώρα στον κόσμο αν μετά από τέτοια σφαγή και μετά από την προκλητκή στάση του επίσημου δαφνοστεφανωμενου τραβελιού, ξαναυπήρχε αγώνας στην έδρα του θύματος, τότε θα γινόταν της πόπης. Εγώ προσωπικά θα χαρώ με ένα 3-0.

ΥΓ: Όπως προείπα σε προηγούμενα post πάντα προσπαθώ να βρω θετικά σε όλα τα γεγονότα. Π.χ. αυτή η απροκάλυπτη προστασία του gayρου μη ξεχνάτε ότι οδηγεί στους ομίλους του τσου λου συνεχόμενα και επομένως σε 6 στάνταρ ματσάκια στο στοίχημα για να βγάλουμε φράγκα.
 

REDstalion07

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Θα σας δίνουμε και 12 πόντους στην γιουροβίζιον μαλάκα νεοέλληνα κοιμισμένε...
Μπα στην ΤΟΥΡΚΙΑ θα τους δινεται....αφου οι μισοι απο εσας ειναι ΤΟΥΡΚΟΙ...
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΓΕΝΕΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΕΜΑΛ ΑΤΑΤΟΥΡΚ :2funny: :2funny: :2funny:

800pxturkishflagsvg.png

Ο Μουσταφά Κεμάλ Ατατούρκ[1] (Θεσσαλονίκη 1881 - Κωνσταντινούπολη 10 Νοεμβρίου 1938) ήταν Τούρκος στρατιωτικός και πολιτικός. Ήταν ιδρυτής και πρώτος πρόεδρος της τουρκικής δημοκρατίας. Ουσιαστικά ανέλαβε, πραξικοπηματικά, σε μια διαμελισμένη Οθωμανική αυτοκρατορία, της οποίας το εναπομείναν υπόλοιπο των εδαφών της, στην Ανατολία, κατόρθωσε να μετατρέψει σε κράτος δυτικού πρότυπου ονομάζοντάς το Τουρκία.



ΚΛΑΨΕ ΜΑΚΕΔΟΝΑ
warnwarn.gif
 Ηρέμησε λίγο μη μπλέκεις τα πράγματα! Για μπάλα μιλάμε...
 

LateDrive

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Οταν παιζετε εντος ειστε μεγαλα αλανια γαβρουλιδες και δεν μασατε και εχετε και το μουλο τον Θεοδωριδη να κανει το μαγκα!!!Τωρα που πατε πανω, βγηκε ο μπασταρδογερος και λεει οτι θα παρει την ομαδα και θα φυγει αν γινει κατι στην Τουμπα(εφημεριδα ΦΩΣ 6/3/2009)!!Αλλα τι να πεις γι'αυτον, πιθανοτατα εχει παθει εγκεφαλικο και μονο για λυπηση ειναι το ραμολιμεντο!!
Αν ειστε μαγκες, να κατσετε να τα φατε ολα στη μαπα ρε!!!Και να φυγετε νικητες!!Οχι να φοβαστε μη σκισετε καμια καλτσα!!Οταν τσαμπουκαλευοσασταν στο Καραισκακη προχθες με κατι ΠΑΟΚτζιδες που ηταν διασπαρτοι (μιλαμε οχι μεγαλους ανθρωπους, οχι τιποτα "αλανια")γιατι ηθελαν να δουν την ομαδα τους, ηταν καλα?? Σκαγανε μυτη πιτσιρικια (απο τους γωστους υπανθρωπους -low lives- που ολες οι ομαδες εχουν, μισοτζανκια και τελειωμενοι γενικα)και την ελεγαν 10-10 σε ενα 40χρονο!!Και αυτο μου το ειπαν φιλοι γαβροι που ηταν διπλα!!!
Ετσι σας κοροιδευουν ολοι οι γυφτοτσουκαλαδες και λοιποι "μεγαλοι και τρανοι" στα γηπεδα ρεεεεεε (βαζω μεσα και τον γαμοσπιτο τον Θεοδωριδη)!!!Ξυπνατε!!Σας βαζουν φυτιλια και σας αμολανε!!!Και μετα σας μαζευουν οι μπατσοι (λεμε τωρα) και πληρωνεις τις μαλακιες των υπαλληλων του Σωκρατη!Τα ιδια λοιπον κανει και ο ΠΑΟΚ τωρα!!!
Δυστυχως ομως ετσι ειναι η ελληνικη ποδοσφαιρικη πραγματικοτητα, πρεπει να φτασεις μετα τα 30 για να καταλαβεις για ποσο μαλακα σε περνανε και να τους γραψεις στα παπαρια σου(οχι την ομαδα, τους παντος τυπου κωλοπαραγοντες που σου ριχνουν τη φολα και την τρως).. Δεν εχετε αναγκη κανενα να σας λεει τι να κανετε ή πως να σκεπτεσθε!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ΟΛΑ τα ποστ που σχετίζονταν με την προηγούμενη μαλακία σβήστηκαν. Και οι απαντήσεις φυσικά έπρεπε να σβηστούν. Συμπεριλαμβανομένων και κάποιων ΔΙΚΩΝ μου ποστ. Καλή η καζούρα αλλά να μη ξεπερνιούνται τα όρια...
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ΟΛΑ τα ποστ που σχετίζονταν με την προηγούμενη μαλακία σβήστηκαν. Και οι απαντήσεις φυσικά έπρεπε να σβηστούν. Συμπεριλαμβανομένων και κάποιων ΔΙΚΩΝ μου ποστ. Καλή η καζούρα αλλά να μη ξεπερνιούνται τα όρια...
Αντε μπραβο.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ΟΛΑ τα ποστ που σχετίζονταν με την προηγούμενη μαλακία σβήστηκαν. Και οι απαντήσεις φυσικά έπρεπε να σβηστούν. Συμπεριλαμβανομένων και κάποιων ΔΙΚΩΝ μου ποστ. Καλή η καζούρα αλλά να μη ξεπερνιούνται τα όρια...
Ξέχασες κάποιες τούρκικες σημαίες και κάτι χάρτες
 

cockpit

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.626
Like
0
Πόντοι
16
ΟΛΑ τα ποστ που σχετίζονταν με την προηγούμενη μαλακία σβήστηκαν. Και οι απαντήσεις φυσικά έπρεπε να σβηστούν. Συμπεριλαμβανομένων και κάποιων ΔΙΚΩΝ μου ποστ. Καλή η καζούρα αλλά να μη ξεπερνιούνται τα όρια...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom