Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αυτά που λέτε εντάσσονται σε μια γενικότερη συζήτηση για τη μισθολογία των παιχτών όπου ο καθένας έχει τις απόψεις του. Άλλος πιστεύει ότι τα λεφτά που πρέπει να παίρνει ένας παίχτης πρέπει να είναι ανάλογα με το ταλέντο και την ηλικία του ενώ άλλος υπολογίζει και τη γενικότερη προσφορά του, την εμπειρία του, την επιρροή του στην ομάδα κλπ. Λαβράκια και παλτά πάντα θα υπάρχουνε. Εγώ προτιμώ να τα παίρνει σε προχωρημένη ηλικία ο Τζόλε (ή ο Βαζέχα, ο Ντέμης κλπ.) παρά ένας μέτριος Λατινοαμερικάνος που θα κάνει την καλή και θα ξύνει τα παπάρια του. Σε μία ομάδα χρειάζονται πολλά είδη παιχτών και προσωπικοτήτων και τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά σαν το Football Manager.
Και πάντα θα πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τις "σημαίες" σου αν θες να λέγεσαι μεγάλη ομάδα!Μέχρι τώρα ο Τζόρτζεβιτς ήταν παγκίτης και δε νομίζω ότι γκρίνιαξε γι' αυτό!Στα τελευταία παιχνίδια και λόγω του ότι δεν υπάρχουν πολλές λύσεις χρησιμοποιήθηκε παραπάνω από το κανονικό...χωρίς να φταίει αυτός κατά τη γνώμη μου!
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Και πάντα θα πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τις "σημαίες" σου αν θες να λέγεσαι μεγάλη ομάδα!Μέχρι τώρα ο Τζόρτζεβιτς ήταν παγκίτης και δε νομίζω ότι γκρίνιαξε γι' αυτό!Στα τελευταία παιχνίδια και λόγω του ότι δεν υπάρχουν πολλές λύσεις χρησιμοποιήθηκε παραπάνω από το κανονικό...χωρίς να φταίει αυτός κατά τη γνώμη μου!
να τη σεβαστω τη σημαια.αλλα απ την στιγμη που δεν σεβεται
ο ιδιος την ιστορια του σαν παικτης ολα τα αλλα ειναι περιττα.
πρεπει να ξερεις ποτε θα σταματησεις κ οχι να ξεφτυλιζεσε για το χρημα.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Και πάντα θα πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τις "σημαίες" σου αν θες να λέγεσαι μεγάλη ομάδα!Μέχρι τώρα ο Τζόρτζεβιτς ήταν παγκίτης και δε νομίζω ότι γκρίνιαξε γι' αυτό!Στα τελευταία παιχνίδια και λόγω του ότι δεν υπάρχουν πολλές λύσεις χρησιμοποιήθηκε παραπάνω από το κανονικό...χωρίς να φταίει αυτός κατά τη γνώμη μου!
για δες εδω.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Και πάντα θα πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τις "σημαίες" σου αν θες να λέγεσαι μεγάλη ομάδα!Μέχρι τώρα ο Τζόρτζεβιτς ήταν παγκίτης και δε νομίζω ότι γκρίνιαξε γι' αυτό!Στα τελευταία παιχνίδια και λόγω του ότι δεν υπάρχουν πολλές λύσεις χρησιμοποιήθηκε παραπάνω από το κανονικό...χωρίς να φταίει αυτός κατά τη γνώμη μου!

& εγώ έχω ακριβώς την ίδια άποψη. :rockon:


καψιμο μεγαλο?
δυσκολο να ξεκολλησεις.

Είναι απίστευτο παιχνίδι. Τόσο απλό, τόσο συγκεκριμένο, με μηδέν γραφικά αλλά μπορείς να φας ώρες ατελείωτες.
Εγώ από την στιγμή που άρχισε να χάνει τη μαγεία του (λίγο με τα γραφήματα και μετά με τα ολογράμματα παιχτών) το παράτησα. Βέβαια θα είναι για πάντα αγαπημένο. Έκανα πολλά ξενύχτια ειδικά όταν πήγαινα ακόμα σχολείο.
Υπάρχει και ειδικό thread που μάλλον κάποτε θα πρέπει να γράψουμε τα κατορθώματά μας όσοι έχουμε ασχοληθεί.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Εντάξει είναι ολοφάνερο ότι υπάρχει πρόβλημα με τον προπονητή!Τώρα ποιος έχει δίκιο δεν ξέρω,θα σε γελάσω...
δικια τους δουλεια ειναι οχι δικια μας.
γιαυτο κονομανε κ τοσα.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
να τη σεβαστω τη σημαια.αλλα απ την στιγμη που δεν σεβεται
ο ιδιος την ιστορια του σαν παικτης ολα τα αλλα ειναι περιττα.
πρεπει να ξερεις ποτε θα σταματησεις κ οχι να ξεφτυλιζεσε για το χρημα.
4 χρόνια τώρα δεν είχε γίνει σοβαρή προσπάθεια εύρεσης αντί-Τζόλε. Συγχαρητήρια στον Βαλβέρδε που θα διώξει το μόνο ικανό να τον αντικαταστήσει. Και σίγουρα θα δώσει πολέεεεες ευκαιρίες στον Σοϋλέδη. Μπορεί ακόμα και να τον βάλει αλλαγή στο 89' του τελευταίου αγώνα της χρονιάς...(αν έχουμε πάρει μαθηματικά το πρωτάθλημα και κερδίζουμε 2-0 εννοείται)
Εγώ θα ήθελα τον Ίβανσιτς, αν φύγει από το βάζελο και φύγει και ο Λέτο. Αλλά θεωρώ το Λέτο ως το μοναδικό πειστικό αντί-Τζόλε.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ρε μην ασχολέιστε άλλο!
οσοι έχουν μάτια και ξέρουν 2 πράγματα απο μπάσκετ έιδαν τι έγινε....
και οι βαζελίνες το ίδιο....απλά κάνουν αυτό που ξέρουν να κάνουν καλύτερα εδώ και χρόνια:
κλαιγοντε σαν  κυράτσες ....τα ξέρουμε...
άτιμο πράγμα το DNA του βαζελίνα....
έχει γραμμένη επάνω την πουστιά,την φλωριά, την ψευτιά,
+7777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777
 

Επισκέπτης
Oι "απείθαρχοι" παίχτες δεν έχουν τέλος για τον Oλυμπιακό. Mήπως δεν φταίνε οι παίκτες αλλά η ίδια η ομάδα που ξενερώνει μερικές μεγάλες μεταγραφές;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Τα πολλά πέναλτυ δημιουργούν ψυχολογικά προβλήματα,αυτό είναι.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Oι "απείθαρχοι" παίχτες δεν έχουν τέλος για τον Oλυμπιακό. Mήπως δεν φταίνε οι παίκτες αλλά η ίδια η ομάδα που ξενερώνει μερικές μεγάλες μεταγραφές;
Ριβαλντο, Ζιοβαννι, Καστιγιο
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλα ρε αντισθενη πας καλα? :headbang: :headbang:
οτι μαλακια θρεντ θα ανοιγει ο κομπλεξολαγος θα το χωνετε εδω μεσα?
γιατι μαγαριζετε το θρυλικο θρεντ? :tickedoff: :tickedoff:
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν ταιριάζανε,δεν θα συμπεθεριάζανε!
Ομάδα που έχει στο DNA της την πουστιά,θα πάρει και ανάλογους παίκτες(όπως και οι δημοσιογράφοι και οι οπαδοί αυτής της ομάδας τα ίδια είναι)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αν δεν ταιριάζανε,δεν θα συμπεθεριάζανε!
Ομάδα που έχει στο DNA της την πουστιά,θα πάρει και ανάλογους παίκτες(όπως και οι δημοσιογράφοι και οι οπαδοί αυτής της ομάδας τα ίδια είναι)
ποναει πολυ η αλαμανα και το μπανιο που σε μαθαινει η 7 καθε φορα
 

Επισκέπτης
καλα ρε αντισθενη πας καλα? :headbang: :headbang:
οτι μαλακια θρεντ θα ανοιγει ο κομπλεξολαγος θα το χωνετε εδω μεσα?
γιατι μαγαριζετε το θρυλικο θρεντ? :tickedoff: :tickedoff:

για δικούς σας παίκτες είναι το thread δεν καταλαβαίνω που βλέπεις το πρόβλημα... Eπίσης οι παίκτες που αναφέρει ο άλλος φίλος (Pιβάλντο κλπ) ήταν στο τελείωμα, απλά τους βγήκαν 1-2 καλά χρόνια ακόμα. Tο μουνοπανάκι ο Kαστίγιο... ουδέν σχόλιο
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom