Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η σεμνή τελετή έλαβε τέλος......γαυράκια καληνύχτα σας.......... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=20pt]ΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΑ ΤΟΝ[/size] :rockon:

Ομως αρκετα με τα off-topic ας αφησουμε τα αλανια να πανηγυρισουν με την ησυχια τους την προκριση στους 16 και να σχεδιασουν το ταξιδι στο Μιλανο. :2funny:
Ποιο Μιλάνο ρε Σουηδέ;Δεν ταμαθες;Στη Βρέμη θα πάνε και εκεί τους περιμένει ο Τζιόλης και η παρέα του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
κάθε χρόνο ξεφτύλα στην ευρώπη......δεν βαρέθηκαν?......
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ποιο Μιλάνο ρε Σουηδέ;Δεν ταμαθες;Στη Βρέμη θα πάνε και εκεί τους περιμένει ο Τζιόλης και η παρέα του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μεγαλε Αλεξ :rockon: :rockon:

Πηγες και τους εκανες ομαδα. :2funny:
Επρεπε να φυγεις για να αναγνωριστει το απιστευτο ταλεντο σου. :rockon: :2funny:
(Καρουλιας,μια μερα πριν το ματς με την Βιγιαρεαλ:''Ο Τζιολης θα λειψει πολυ αυριο απο τον Παναθηναικο'' :2funny:)


κάθε χρόνο ξεφτύλα στην ευρώπη......δεν βαρέθηκαν?......
Ειναι γλυκεια η πουτσα,δεν την αποχωριζεσαι ευκολα. :grin:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
ακουσα οτι προκριθηκε και οτι θα παιξει στο ν τελικο με την μιλαν αληθευει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μεγα σωκρατη κοκαλη ξανακανε μια δηλωσει για τον τελικο του ουεφα που περασατε παρεα με την μιλαν,ειναι η ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ και μολις σας τελειωσε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ψηλά το κεφάλι. Προχωράμε . Αποδείχτηκε για μια ακόμα φορά ότι η ομάδα έχει πρόβλημα ψυχολογίας. Συνέτριψε Μπενφίκα και Χέρτα και συνετρίβη από μια χειρότερη ομάδα. Απλά επειδή στράβωσε το πρώτο ματς. Αν είχε προηγηθεί με τον Τοροσίδη στο Καραϊσκάκη σε εκείνη τη φάση , πιθανώς τα πράγματα να ήταν πολύ διαφορετικά. Ομάδα ψυχολογίας .
 

Επισκέπτης
[size=25pt]Saint Etien.[/size]
[move]Σας κάνει ...αόρατους! (κοινώς εξαφανιζόλ)[/move]
 

Επισκέπτης
Aν και Παναθηναϊκός σας εύχομαι να κερδίσετε την Kυριακή γιατί αλλοιώς σας βλέπω Kαθαροδευτεριάτικα να προβαίνετε σε μαζικές αυτοκτονίες... Eνώ εμείς και να χάσουμε έχουμε την καύλα της Eυρώπηηηηηηης.....
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ναι καλά ρίξτο στην κωλοφαρδία τώρα...με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω... :2funny:
Στη Γερμανία δεν υπήρχε Ολυμπιακός(μη μου πεις για πέρσι με τη Βέρντερ),έχω΄πάει και Γαλλία και Βέλγιο και Ισπανία και Ολλανδία...σε πληροφορώ...τα ίδια και χειρότερα...αλλά και πάλι τόσοι ξένοι έρχονται Ελλάδα δεν έχεις συνομιλήσει ποτέ με κανένα τους??? :think:

Κατά τ'άλλα πάρτα κι απ'τον Ταράτσα :2funny:

Εχεις δικιο μεγαλε, κι εγω τις προαλες προσπαθησα να μιλησω με κατι Γαλλους και μολις τους ειπα οτι ειμαι Ολυμπιακος εφυγαν τρεχοντας και μου αφησαν κατι πρασσινα κασκολ που εγραφαν κατι στα γαλλικα... μαλλον δεν μας ηξεραν και δε μας εδωσαν σημασια.

Επισης κατι Γερμανοι φιλοι μου ηρθαν περυσι το Δεκεμβρη απο τη Βρεμη και τους ειπαν να μην κυκλοφορουν στους δρομους με πρασσινα κασκολ και φανελες.. Αυτοι μαλλον ηξεραν για τον πρεσβη και απο σεβασμο δεν ηθελαν να τους μπερδευουν με τους Ευρωπαιους.

Ακομη ο Ολυμπιακος ειναι παντελως αγνωστος στους Ιταλους που οταν ειδαν 10000 κοσμο στη Ρωμη και παλιοτερα στο Τορινο ρωταγαν, καλλα ο << Πανατινάικος >> δε φοραει πρασσινα?

Ε, ναι ειμαστε ανυπαρκτοι και παντελως αγνωστοι.. παλι καλλα που γνωριζομαστε μεταξυ μας γιατι αλλιως...


 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
βγαλτε ολη την πικρα σας τωρα που μπορειτε,γιατι στο τελος(κατα τον Μαϊο)τι μενει?ο πρωταθλητης να σηκωνει την κουπα και ποιος θα ειναι αυτος?απαντηστε οπως θελετε,ξερετε εσεις(διαιτησια,αδικιες,παραγκα κλπ κλπ).
α μην ξεχασω,μπραβο στον πορειακο που πηρε θετικο αποτελεσμα στην Ισπανια,κατι που δεν ειχε κανει ποτε του παρα την ευρωπαϊκη του  :jerking: :jerking: :jerking:λαμψη. . .
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εχεις δικιο μεγαλε, κι εγω τις προαλες προσπαθησα να μιλησω με κατι Γαλλους και μολις τους ειπα οτι ειμαι Ολυμπιακος εφυγαν τρεχοντας και μου αφησαν κατι πρασσινα κασκολ που εγραφαν κατι στα γαλλικα... μαλλον δεν μας ηξεραν και δε μας εδωσαν σημασια.

Επισης κατι Γερμανοι φιλοι μου ηρθαν περυσι το Δεκεμβρη απο τη Βρεμη και τους ειπαν να μην κυκλοφορουν στους δρομους με πρασσινα κασκολ και φανελες.. Αυτοι μαλλον ηξεραν για τον πρεσβη και απο σεβασμο δεν ηθελαν να τους μπερδευουν με τους Ευρωπαιους.

Ακομη ο Ολυμπιακος ειναι παντελως αγνωστος στους Ιταλους που οταν ειδαν 10000 κοσμο στη Ρωμη και παλιοτερα στο Τορινο ρωταγαν, καλλα ο << Πανατινάικος >> δε φοραει πρασσινα?

Ε, ναι ειμαστε ανυπαρκτοι και παντελως αγνωστοι.. παλι καλλα που γνωριζομαστε μεταξυ μας γιατι αλλιως...
για το μονο πραγμα που σεβοντε ποδοσφαιρικα την ελλαδα στην ευρωπη ειναι για την καυτη ατμοσφαιρα που δημιουργειται
ολοι η ευρωπη παραμιλαει με την γηπεδαρα της λεωφορου και το μισο αδειο οακα στις αναμετρησεις με την βαζελα και την κατατρεγμενη προσφυγοπουλα
ποιος ολυμπιακος?ποιος πυρινος λαος?
gate-7-coreo.JPG
 

Επισκέπτης
για το μονο πραγμα που σεβοντε ποδοσφαιρικα την ελλαδα στην ευρωπη ειναι για την καυτη ατμοσφαιρα που δημιουργειται
ολοι η ευρωπη παραμιλαει με την γηπεδαρα της λεωφορου και το μισο αδειο οακα στις αναμετρησεις με την βαζελα και την κατατρεγμενη προσφυγοπουλα
ποιος ολυμπιακος?ποιος πυρινος λαος?
gate-7-coreo.JPG
Αυτά που δείχνει η φωτό τα έκαναν στον εξωτερικό 30 χρόνια πριν, μην νομίζετε ότι ανακαλύψατε την Αμερική!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτά που δείχνει η φωτό τα έκαναν στον εξωτερικό 30 χρόνια πριν, μην νομίζετε ότι ανακαλύψατε την Αμερική!
έλα ρε....
ασε να διασκεδάσουμε.......
ο ενδοξότερος σύλλογος αποκλείστηκε γιατί δε θα έπαιζε με τη Μίλαν........
ρε μαλάκες να κλείσει την πόρτα ο τελευταίος στο κωλοχανείο σας.....
Μόνο που θα σας έχουν παρει και τα πόμολα....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
έλα ρε....
ασε να διασκεδάσουμε.......
ο ενδοξότερος σύλλογος αποκλείστηκε γιατί δε θα έπαιζε με τη Μίλαν........
ρε μαλάκες να κλείσει την πόρτα ο τελευταίος στο κωλοχανείο σας.....
Μόνο που θα σας έχουν παρει και τα πόμολα....
upphoto2.jpg
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αναβαλλεται το καθιερωμενο καψιμο του πρασινου καρναβαλου λογω παγετου(-11)
17022008004ph0.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τώρα είδα την ψηφοφορία...
πόσο πονάει όταν ο Θρύλος ψωλιάζεται  :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
έλα ρε....
ασε να διασκεδάσουμε.......
ο ενδοξότερος σύλλογος αποκλείστηκε γιατί δε θα έπαιζε με τη Μίλαν........
ρε μαλάκες να κλείσει την πόρτα ο τελευταίος στο κωλοχανείο σας.....
Μόνο που θα σας έχουν παρει και τα πόμολα....
Που είσαι εσύ ρε απάτη????
Πρόσεχε πως μιλάς για την ομάδα που έκανε όλη την Ευρώπη να παραμιλάει  με τον πύρινο λαό της :grin:
Οταν δεν μας συμφέρει το γυρίζουμε στο ποιος έχει τον πιο φανατικό λαό...
Α ρε δωρητη κωλοτούμπα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom