Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
αυτα ξεχαστε τα στο Ελληνικο πρωταθλημα.......ο γαυρος δεν χανει τα πρωταθληματα...η μαλλον δεν τον αφηνουν να τα χασει.παοκ ειμαι κ λυπαμαι που το λεω αλλα ετσι ειναι.οχι πως δεν εχει ομαδα αλλα θα μπορουσε ανετα να κοντραριστει κ με παοκ,παο κ αεκ
Αγωνιστικα δε μπορει να τον κοντραρει κανεις οταν ειναι σοβαρος,το θεμα ειναι να μην κερδιζει με το ετσι θελω οταν βαριουνται οι παιχτες του,και ο Κοκε βαριεται αλλα σε μας η βαρεμαρα κοστιζει ακριβα...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αν μετρουσαμε τις τελικες μας τωρα θα συναγωνιζομασταν για τον τιτλο,ασ'το,το θεμα ειναι οτι τα 2 γκολ ηταν οφ σαιτ,το πεναλτυ ηταν απο αυτα που δινονται μονο στο Καραισκακη,η αποβολη προηλθε απο απωθημενα του συγκεκριμενου (ασπρομαυρου)ρεφερυ,ο Αντζας επρεπε να βλεπει το ματς απο την κερκιδα,αυτα τα ολιγα...ασε κι ενα γαμημενο ματς να παιχτει χωρις ευνοιες,δε χαθηκε ο κοσμος,πρωτος θα εισαι...

Είμαι απόλυτα σίγουρος πως με λίγη προσπάθεια θα βρεις κι άλλες φάσεις που σας αδικήσαμε
oy.gif

Ετσι , μιζεριαστείτε και γκετοποιηθείτε κι άλλο .... κακέ Ολυμπιακέ αδίκησες τον Αρη
sad2.gif

bt.gif
συμπάσχω μαζί σας ενάντια στην κατάφωρη αδικία που σας κάνουν
sad.gif

 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Είμαι απόλυτα σίγουρος πως με λίγη προσπάθεια θα βρεις κι άλλες φάσεις που σας αδικήσαμε
oy.gif

Ετσι , μιζεριαστείτε και γκετοποιηθείτε κι άλλο .... κακέ Ολυμπιακέ αδίκησες τον Αρη
sad2.gif

bt.gif
συμπάσχω μαζί σας ενάντια στην κατάφωρη αδικία που σας κάνουν
sad.gif
Αν δεν παραδεχεσαι οτι και σε αυτο το ματς δεν ευνοηθηκες καταφωρα τοτε εισαι μαλλον τυφλωμενος οποτε δεν βγαζουμε ακρη,μπορεις να πανηγυριζεις για την περηφανη νικη σου και σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που εχω διαφορετικη αποψη,δε θα ξαναγινει...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Αν δεν παραδεχεσαι οτι και σε αυτο το ματς δεν ευνοηθηκες καταφωρα τοτε εισαι μαλλον τυφλωμενος οποτε δεν βγαζουμε ακρη,μπορεις να πανηγυριζεις για την περηφανη νικη σου και σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που εχω διαφορετικη αποψη,δε θα ξαναγινει...
καλα πλακα κανεις?ποιος γαυρος παραδεχεται οτι τον ευνοει η διαιτησια?η πλακα ειναι οτι θα αλλαξουν τα πραγματα με τον καιρο,δεν θα εχουν την ευνοια που εχουν κ θα δουμε μετα ποιος θα κλαιει...μεχρι τοτε,χαλαρα κ δεν εγινε τιποτα.....παοκ ειμαι γιατι γουσταρω
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Αν δεν παραδεχεσαι οτι και σε αυτο το ματς δεν ευνοηθηκες καταφωρα τοτε εισαι μαλλον τυφλωμενος οποτε δεν βγαζουμε ακρη,μπορεις να πανηγυριζεις για την περηφανη νικη σου και σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που εχω διαφορετικη αποψη,δε θα ξαναγινει...
ουτε μια φαση δεν κανατε τι ψαχνεις να βρεις?
η διαιτησια σου φταιει?
βαλε 2-3 γκολ να κερδισεις αφου εισαι ομαδαρα κ αδικισε συνεχως.
τελος το παραμυθι...
 

Επισκέπτης
[size=30pt]ουτε μια φαση[/size] δεν κανατε τι ψαχνεις να βρεις?
η διαιτησια σου φταιει?
βαλε 2-3 γκολ να κερδισεις αφου εισαι ομαδαρα κ αδικισε συνεχως.
τελος το παραμυθι...
Nαι του Χαβίτο στο τέλος του 1ου ημιχρόνου του Κόκε στις καθυστερήσεις του 2ου έγιναν σε άλλο ματς! :2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
το παγωνι αλλος το κανει κ ψαχνει την καθε αμφισβητουμενη φαση.
ξεκαθαρισε τα πολυμετοχικα σου,κανε καμια γιορτη ακομα κ για τον
ολυμπιακο κ την ευνοια που εχει θα τα πουμε αλλη φορα.εκτος κ αν δεν βλεπεις αλλα πρωταθληματα.
τον ισχυρο παντα τον βοηθανε ειτε ετσι ειτε αλλιως.
αλλα μονο στην ελλαδα κλαιγοντε οι δευτεροτριτοι.
Μαλλον δεν εχεις καταλαβει την εννοια "κανω το παγωνι" για να τα λες αυτα!!!???

Αλλα δεν περιμενα να πεις και τιποτα αλλο... Το γνωστο ποιημα!!!!! Επι τις ουσιας ομως μηδεν..
Μην την πας αλλου την συζητηση. Εγω μιλησα συγκεκριμενα για το σπροξιμο που εχεις στα ματσακια που δυσκολευεσαι να καθαρισεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.
Κι αλλωστε δεν ειπα οτι ειμαι καλυτερος και ουτε οτι τα προβληματα μου ειναι λυμενα.
Το μοντελο του πολυμετοχικου ειναι κατι καινουριο και δεν εχει αποδωσει αυτο που αναμενοταν ακομα. Μην παραξενευτεις αν το ακολουθησεις κι συ το χρονου.
Ναι, Η ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΞΕΦΤΙΛΑ (για νεο μας το λες).

Και τελος, δεν κλαιγομαι ΑΛΛΑ ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΙ μ αυτα που βλεπω να γινονται εις βαρος ολων το αλλων ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΣΑΣ!!! α ρε ΑΘΑΝΑΤΟ "ο ολυμπιακος και το αιγαλεω και ολοι οι αλλοι να πανε να ..."!!!

 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ουτε μια φαση δεν κανατε τι ψαχνεις να βρεις?
η διαιτησια σου φταιει?
βαλε 2-3 γκολ να κερδισεις αφου εισαι ομαδαρα κ αδικισε συνεχως.
τελος το παραμυθι...
Και το 0-0 μου αρκει,ασε με να το παρω ομως...
 

Επισκέπτης
Αν δεν παραδεχεσαι οτι και σε αυτο το ματς δεν ευνοηθηκες καταφωρα τοτε εισαι μαλλον τυφλωμενος οποτε δεν βγαζουμε ακρη,μπορεις να πανηγυριζεις για την περηφανη νικη σου και σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που εχω διαφορετικη αποψη,δε θα ξαναγινει...
Μην προσπαθείς άδικα, οι περισσότεροι τους εθελοτυφλούν και δεν πρόκειται ποτέ να παραδεχθούν τίποτα!
Για αυτό απορώ εδώ και καιρό πως μπορείτε να τα έχετε καλά με γαύρους!
 

adamantidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Λογική κλασικού ΓΚΕΙ
Γιατί ρε δεν βάλατε 3 γκολ για να κερδίσετε και το κοράκι?
Αυτός είναι ο δαφνοπιπωμένος έφηβος,το καμάρι του Πειραιά
Και τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ οι οπαδοί του

 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
ουτε μια φαση δεν κανατε τι ψαχνεις να βρεις?
η διαιτησια σου φταιει?
βαλε 2-3 γκολ να κερδισεις αφου εισαι ομαδαρα κ αδικισε συνεχως.
τελος το παραμυθι...

Ελα τώρα μην γίνεσαι εμπαθής ...
Φίλοι Αρειανοί είστε , ασ' πούμε "ηθικοί" νικητές απόψε ? Ισχύει πως θα σας περιμένουν οι οπαδοί σας στο αεροδρόμιο για να γιορτάσετε την νίκη ενάντια στο κατεστημένο του γαύρου? Ειλικρινά έτσι άκουσα
scratch.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom