Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Αδικηθηκε ο ΑΡΗΣ απο τα σφυριγματα ναι ή οχι?Απλη ερωτηση που εχει απλη απαντηση!Περιμενω να δω τι θα πεις..
Προσωπικα θεωρω οτι με τα σφυριγματα αυτα εγινε αλλοιωση αποτελεσματος!
καρμπον οπως το παιχνιδι με την ξανθη... Ας ειναι καλα ο γερμανακος
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μην ξεφτυλιζεσαι ρε μεγαλε και μην τρως τον παπα με τους δημοσιοκαφρους.........

Εγώ γιατί να ξεφτυλίζομαι ?  Δεν τραβάω κανένα ζόρι ... σοβαρά τώρα , δεν φαντάζομαι να ήθελες να τσιμπήσεις βαθμό έτσι?
Επαιζα χωρίς κίνητρο και με 17-5 τελικές δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς . Ας ήταν οι παίκτες σου πιο εύστοχοι και πιο σοβαροί , not my problem .
Μπορείτε να συνεχίσετε την γκρίνια και το κλάμα για τον κακό Ολυμπιακό που σας αδίκησε
sad2.gif
 

Επισκέπτης
+100000 Δε χαθηκε ρε μαγκες ο κοσμος να παιχτει ενα παιχνιδι ΣΤΑ ΙΣΙΑ, αλλα ο τσακαλακος σου λεει "δωσε το πεναλτυ μη γινει καμια στραβη" και ηταν ΠΟΛΥ ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΣ εγινε η στραβη και εβαλε ο τοροσιδης αυτογκολ....... (ασε που ηταν οφσαιτ και αυτο :2funny: :2funny: :2funny:) :jerking: :jerking:
Σας το έχω πει μην ασχολείστε και πολύ σοβαρά με το Ελληνικό πρωτάθλημα, χαλάτε την ζαχαρένια σας με κάτι που δεν μπορείτε να αλλάξετε και δεν αξίζει βασικά να το αλλάξετε! ;)
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ο ίδιος ο ολυμπιακός αδικεί τον εαυτό του γιατί είναι μακράν η καλύτερη ομάδα και όμως σπρώχνεται ειδικά μέσα στο γήπεδο του για να μην χάσει βαθμούς!
Ρε θα βοηθησεις λιγο που μας την επεσαν τα αριανα. :ak:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Ακυρη η ερωτηση σου
Αυτο που θελω να τονισω (και κανεις το παγωνι) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΓΥΜΝΙΑ ΣΟΥ...
το παγωνι αλλος το κανει κ ψαχνει την καθε αμφισβητουμενη φαση.
ξεκαθαρισε τα πολυμετοχικα σου,κανε καμια γιορτη ακομα κ για τον
ολυμπιακο κ την ευνοια που εχει θα τα πουμε αλλη φορα.εκτος κ αν δεν βλεπεις αλλα πρωταθληματα.
τον ισχυρο παντα τον βοηθανε ειτε ετσι ειτε αλλιως.
αλλα μονο στην ελλαδα κλαιγοντε οι δευτεροτριτοι.
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ γιατί να ξεφτυλίζομαι ?  Δεν τραβάω κανένα ζόρι ... σοβαρά τώρα , δεν φαντάζομαι να ήθελες να τσιμπήσεις βαθμό έτσι?
Επαιζα χωρίς κίνητρο και με 17-5 τελικές δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς . Ας ήταν οι παίκτες σου πιο εύστοχοι και πιο σοβαροί , not my problem .
Μπορείτε να συνεχίσετε την γκρίνια και το κλάμα για τον κακό Ολυμπιακό που σας αδίκησε
sad2.gif
Κανεις 17 τελικες και χρειαζεσαι πετσινα γκολ για να με κερδισεις και μιλας για ευστοχια? :grin: :grin: :grin:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ο ίδιος ο ολυμπιακός αδικεί τον εαυτό του γιατί είναι μακράν η καλύτερη ομάδα και όμως σπρώχνεται ειδικά μέσα στο γήπεδο του για να μην χάσει βαθμούς!

Δεν απαγορευται να μας παιξετε στα ισα να μας κερδισετε απαγορευεται. :bounce-glasses:


Και οι δυο με τον τροπο σας λετε ΑΛΗΘΕΙΕΣ........


Και για να προλαβω καποιους "εξυπνους" μη διανοηθει κανενα κορακι να με ΕΥΝΟΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ την αλλη εβδομαδα με τη γνωστη μεθοδο ΤΟΥ ΣΥΜΨΗΦΙΣΜΟΥ που αρεσει και βολευει πολλους σ' αυτη την κωλοχωρα, οκ???????  

ΕΓΩ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ . και -
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Εγώ γιατί να ξεφτυλίζομαι ?  Δεν τραβάω κανένα ζόρι ... σοβαρά τώρα , δεν φαντάζομαι να ήθελες να τσιμπήσεις βαθμό έτσι?
Επαιζα χωρίς κίνητρο και με 17-5 τελικές δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς . Ας ήταν οι παίκτες σου πιο εύστοχοι και πιο σοβαροί , not my problem .
Μπορείτε να συνεχίσετε την γκρίνια και το κλάμα για τον κακό Ολυμπιακό που σας αδίκησε
sad2.gif
Αν μετρουσαμε τις τελικες μας τωρα θα συναγωνιζομασταν για τον τιτλο,ασ'το,το θεμα ειναι οτι τα 2 γκολ ηταν οφ σαιτ,το πεναλτυ ηταν απο αυτα που δινονται μονο στο Καραισκακη,η αποβολη προηλθε απο απωθημενα του συγκεκριμενου (ασπρομαυρου)ρεφερυ,ο Αντζας επρεπε να βλεπει το ματς απο την κερκιδα,αυτα τα ολιγα...ασε κι ενα γαμημενο ματς να παιχτει χωρις ευνοιες,δε χαθηκε ο κοσμος,πρωτος θα εισαι...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Το πρωταθλημα ειναι του ολυμπιακου και μαλιστα χωρις αντιπαλο,δε χαθηκε ο κοσμος να παιχθει κι ενα ματς στα ισια,ξεφτιλα πια εχει καταντησει,αδικει την ιδια την ομαδα και το πρωταθλημα γενικα.Με τετοια διαιτησια στο Βικελιδης δε θα εχανα ουτε μισο ποντο...
Πες τα ρε μαγκα!!!!
Κι αυτο ισχυει και για την ομαδα μου!!! ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΕΥΝΟΟΥΝ.
Δικαιωμα για δικαιο πρωταθλητισμο για ΟΛΕΣ τις ομαδες.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Η ομάδα αδικεί τον εαυτό της...δεν έχω άποψη για τις φάσεις καθώς ήμουν στο γήπεδο...αλλά θα μπορούσε να έχει καθαρίσει το παιχνίδι και να μην μιλάει κανένας...και κάτι άλλο:στα @@ μου και να χάσω και 2 βαθμούς...συμφωνώ με 1 φίλο που το είπε...πάλι 1ος και με διαφορά θα είμαι...απλά η ομάδα δείχνει σημάδια κόπωσης...και θέλει φρεσκάρισμα...ας αποδείξουν αν αξίζουν να είναι στην ομάδα...Μενδρινός-Παπαδόπουλος Γ.-Γκαλίτσιος-Λεονάρντο-Μήτρογλου-Όσκαρ...να μπεί και ο Ζεβλάκοφ...δεν πειράζει να χάσουμε και κανένα βαθμό..όχι για εμάς...για την φουκαριάρα την...μάνα τους!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εγώ γιατί να ξεφτυλίζομαι ?  Δεν τραβάω κανένα ζόρι ... σοβαρά τώρα , δεν φαντάζομαι να ήθελες να τσιμπήσεις βαθμό έτσι?
[glow=red,2,300]Επαιζα χωρίς κίνητρο και με 17-5 τελικές δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς [/glow] . Ας ήταν οι παίκτες σου πιο εύστοχοι και πιο σοβαροί , not my problem .
Μπορείτε να συνεχίσετε την γκρίνια και το κλάμα για τον κακό Ολυμπιακό που σας αδίκησε
sad2.gif


Το χωρις κινητρο ειναι δικη σου εντυπωση, εγω μια χαρα σε ειδα με ολους τους πρωτοκλασσατους σου στην εντεκαδα, μην μπαοκιζεις, οπως επισης οι τελικες δε μου λενε τιποτα απολυτως, εχω χασει παιχνιδια με περισσοτερες τελικες, ας προσεχα φυσικα, αλλα εμενα ΔΕ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ επειδη ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ, φιλε μου!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτα ξεχαστε τα στο Ελληνικο πρωταθλημα.......ο γαυρος δεν χανει τα πρωταθληματα...η μαλλον δεν τον αφηνουν να τα χασει.παοκ ειμαι κ λυπαμαι που το λεω αλλα ετσι ειναι.οχι πως δεν εχει ομαδα αλλα θα μπορουσε ανετα να κοντραριστει κ με παοκ,παο κ αεκ
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Η ομάδα αδικεί τον εαυτό της...δεν έχω άποψη για τις φάσεις καθώς ήμουν στο γήπεδο...αλλά θα μπορούσε να έχει καθαρίσει το παιχνίδι και να μην μιλάει κανένας...και κάτι άλλο:στα @@ μου και να χάσω και 2 βαθμούς...συμφωνώ με 1 φίλο που το είπε...πάλι 1ος και με διαφορά θα είμαι...απλά η ομάδα δείχνει σημάδια κόπωσης...και θέλει φρεσκάρισμα...ας αποδείξουν αν αξίζουν να είναι στην ομάδα...Μενδρινός-Παπαδόπουλος Γ.-Γκαλίτσιος-Λεονάρντο-Μήτρογλου-Όσκαρ...να μπεί και ο Ζεβλάκοφ...δεν πειράζει να χάσουμε και κανένα βαθμό..όχι για εμάς...για την φουκαριάρα την...μάνα τους!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Κυκλοφορουν και αντικειμενικοι αναμεσα μας, οπως λεει και ο ταρατσακος.... μη SPAMΑΡΕΙΣ το thread...... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom