Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αυτη τη νικη την περημενουμε πολυ καιρο .....
Σίγουρα....αν εξαιρέσεις φυσικά το Λα-Κορούνια-ΟΣΦΠ:2-2(στο 94' η ισοφάριση με...3' καθυστερήσεις...),το Ρόζενμπεργκ-ΟΣΦΠ:1-1 (στο 90 η ισοφάριση),το Γαλατά-ΟΣΦΠ:1-0(με τουλάχιστον 6 κλασσικές ευκαιρίες για γκόλ-η καλύτερη για εμένα εμφάνιση του Θρύλου εκτός έδρας...),το Μονακό-ΟΣΦΠ:2-1(με το γκόλ του Οκκά που πέρασε καθαρά την γραμμή,θα γινόταν το 2-2 και ποιός ξέρει μετά...μιάς και η ομάδα είχε ανέβει...),το Λυόν-ΟΣΦΠ 1-0(καθαρό γκόλ του Τζιοβάνι που ακυρώθηκε και 2 πέναλντι-μαρς...),το Ρεάλ-ΟΣΦΠ:3-0(καθαρό χέρι του Ρομπέρτο Κάρλος επάνω στην γραμμή,πέναλντι και αποβολή,στο 1-0...).Αν ξέχασα κάτι...συμπαθάτεμε....
ΥΓ--->Μην αρχίσουν οι...αλλόθρησκοι να μου λένε για τις μεγάλες...τραγωδίες....για τα καλά λέμε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Πραγματι αν , πρωτα ο Θεος, παιζεται προκριση στη Ρωμη τοτε το Τορινο θα μοιαζει με σχολικη εκδρομη. Αντε ρε θρυλε τρελανε μας!
και οσο για το αγχος που παρουσιαζεται με το διπλο μονο αυτο εχω να πω,


ΘΡΥΛΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΘΥΡΑ 7 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε μου....εγώ πηγαίνω γήπεδο γιατί με ψυχαγωγεί...τί σχέδια και τέτοια μου λές....εγώ πήγαινα κάποτε και έβλεπα Πανηλειακό και η ομάδα πήγαινε κατά διαόλου....και τώρα είναι Δ' Εθνική....και όταν μου δίνεται η ευκαιρία,ακόμα και τώρα στην Δ' Εθνική θα πηγαίνω....όπως,όταν μου δινόταν η ευκαιρία στην Β' ή στην Γ' πήγαινα....έτσι βλέπω τον αθλητισμό...δεν είμαι ούτε αλήτης ούτε χούλιγκαν να πηγαίνω να τα σπάω....απλά με ψυχαγωγεί....και μου αρέσει...και θεωρώ πως είμαι ποιό αγνός φίλαθλος που δεν έχω σαν πρώτο μέλημα την νίκη...

εγω δεν θελω να κανω παραθεσεις ψαχνοντας το θρεντ για να σου δειξω τί πρεσβευεις ή οχι.Αλλα μην θετεις την νοημοσυνη μας κατω απο την επιφανεια του φλοιου της γης λεγοντας μας οτι εσυ δεν εχεις ως πρωτο μελημα την νικη οταν εχεις αναφερθει παμπολες φορες φανατικα σχετικα με τα πρωταθληματα που εχουμε παρει και υποστηριζοντας οτι ο ολυμπιακος δεν εχει ευνοηθει απο την διαιτησια ολα αυτα τα χρονια...το μελημα ολων σας των ολυμπιακων σε αυτο το θρεντ ειναι να εθελοτυφλειτε οπως οι δημοσιογραφισκοι των ταγμενων εφημεριδων στον ολυμπιακο και ασε τωρα τις υπεκφυγες περι μεληματος κλπ...ακουγονται τουλαχιστον γελοια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καιρός να δώσουν ένα καλό δώρο οι παίχτες....

καλυτερα να περιμενεις κανα δωρο απο τους φιλους-συγγενεις σε κανα γενεθλιο γιατι ο θρυλος προσφερει συνηθως εφιαλτες στα σαλονια του champions league και απορω γιατι δεν μπορειτε να δειτε την μιζερια μας και αραδιαζετε ψευδαισθησεις σε ενα φορουμ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και για κατι που εγραψε ο gp07 χθες.......εσυ δηλ.τί πιστευεις φιλτατε?οτι επειδη η βερντερ εριξε 8 τεμαχια στην αρμινια μπιλεφελντ ειναι καμια υπερομαδα?μην ασχολεισαι με τις φυλλαδες,δες τα πραγματα οπως ειναι,δεξου τα αφου τα αξιολογησεις και συνηδειτοποιησε το εξης απλουστατο...ο ολυμπιακος ποτε δεν προκειται να κερδισει ευρωπαικο παιχνιδι εκτος εδρας champions league γιατι δεν θελει ποτε με οργανωση να φτιαξει κατι παρα μονο με λαμογιακες κινησεις ανευ σχεδιασμου να παιρνει το πρωταθλημα αναμεσα στους απορους(ελλαδα μεγα κατορθωμα να παρεις το πρωταθλημα με κουλους αντιπαλους τυπου ΠΑΟ-ΠΑΟΚ-ΑΕΚ και δε συμμαζευεται),και δεν λεω να οργανωθει και να στησει μια υπερομαδα μεγεθους μπαρτσελονα,λιβερπουλ,μαντσεστερ,μιλαν κλπ...αλλα επιπεδου αιντχοβεν,τσσκα μοσχας,σελτικ κλπ...οι οποιες εχουν τυχη να κερδισουν τετοιου βεληνεκους ομαδες οπως η βερντερ,η φεγενορτ,η σπαρτα πραγας,η στεαουα,η μαρσειγ και εχουν την τυχη να αντιμετωπισουν αξιοπρεπως και να κερδισουν ακομη πιο μεγαλους αντιπαλους αν τους βρουν σε ασχημη αγωνιστικη κατασταση.....εμεις αντιθετα το μονο που μπορεσαμε μεχρι σημερα που μιλαμε(αν εξαιρεσουμε τις χρονιες 98-99-2004) ειναι να ανασταινουμε τον καθε πεθαμενο.....τα παραδειγματα πολλακις και δεν τα αναφερω γιατι μας πληγωνουν πολυ βαθυα...
 

chris_18

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Σίγουρα....αν εξαιρέσεις φυσικά το Λα-Κορούνια-ΟΣΦΠ:2-2(στο 94' η ισοφάριση με...3' καθυστερήσεις...),το Ρόζενμπεργκ-ΟΣΦΠ:1-1 (στο 90 η ισοφάριση),το Γαλατά-ΟΣΦΠ:1-0(με τουλάχιστον 6 κλασσικές ευκαιρίες για γκόλ-η καλύτερη για εμένα εμφάνιση του Θρύλου εκτός έδρας...),το Μονακό-ΟΣΦΠ:2-1(με το γκόλ του Οκκά που πέρασε καθαρά την γραμμή,θα γινόταν το 2-2 και ποιός ξέρει μετά...μιάς και η ομάδα είχε ανέβει...),το Λυόν-ΟΣΦΠ 1-0(καθαρό γκόλ του Τζιοβάνι που ακυρώθηκε και 2 πέναλντι-μαρς...),το Ρεάλ-ΟΣΦΠ:3-0(καθαρό χέρι του Ρομπέρτο Κάρλος επάνω στην γραμμή,πέναλντι και αποβολή,στο 1-0...).Αν ξέχασα κάτι...συμπαθάτεμε....
ΥΓ--->Μην αρχίσουν οι...αλλόθρησκοι να μου λένε για τις μεγάλες...τραγωδίες....για τα καλά λέμε.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
1)μεγαλε,το χειροτερο ειναι να νιωθεις και αδικημενος αντι να αναρωτηθεις γιατι συμβαινει αυτο... γιατι συμπτωση που επαναλαμβανεται παυει να ειναι συμπτωση οποτε το να τρως γκολ ξανα και ξανα στο 90 ή να χανεις 3-2 απ'τη μολντε ενω κερδιζεις 2-0 δεν ειναι ατυχια φιλε μου...ειναι μαλακια και δεν σου φταιει κανεις γιαυτο...
2) μπορεις να μου πεις για τα 2 ΜΑΡΣ (ακουσον ακουσον...) πεναλτυ που οι αλητες οι διαιτητες δεν σου εδωσαν και δεν σε αφησαν να κανεις ευρωπαικη πορεια???πες μου λεπτο γιατι εχω δει τον αγωνα 3 φορες στο βιντεο και απορω...
3) και βεβαια ξεχασες...το οτι η κορουνια ηταν σε αρχη παρακμης οταν παιξατε και οι περισσοτεροι της ηταν συνταξιουχοι(χουαν φραν βαλερον κτλ)...το οτι η ροσενμποργκ πηγαινε απ'το κακο στο τριςχειροτερο και ο σωτηρακοπουλος ελεγε οτι αν δεν κανει κ αποψε ο ολυμπιακος διπλο με τετοια ομαδα που αντιμετωπιζει δεν θα κανει ποτε...το οτι η καλυτερη για σενα εμφανιση εκτος εδρας ηταν ενας ακομη χαστουκαρος (φαντασου δλδ την (εφτα)χειροτερη!)...
κ γιατι τοσες αυταπατες ρε παιδια???ποια νικη θελετε στη βρεμη???ειστε με τα καλα σας???δεν κερδιζεται τον αρη εκτος εδρας και αναζητατε νικη στη γερμανια???θα παλαβωσουμε τελειως ρε πουστη μου..!
μακαρι να κερδισει ο γαυρος ειλικρινα μπας και δωσει κανεναν βαθμο εδω και 7 χρονια στην ελλαδα, γιατι προβλεπω ο πρωταθλητης να παιζει μπαραζ απ'τον ιουλιο καθε χρονο, αλλα δεεεεεν το βλεπω...ελπιζω η βερντερ να μην εχει τα κεφια που ειχε με την μπιλεφελντ γιατι και την μπαλα της ζωης του να παιξει ο ολυμπιακος δεν γλιτωνει με τιποτα...με τιποτα ομως...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
τουλαχιστον να μη φαμε 5 οπως οι ευρω-πεη :uglystupid:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Μην ανησυχείς φίλε μου εμείς φάγαμε 5 από Werder Bremen (07/12/2005 5-1) & Barcelona (02/11/2005 5-0) γιατί ο Μαλεζάνι κατέβασε την ομάδα όπως ο Μάουρερ τον ΟΦΗ στο Καραϊσκάκη... με τους κεντρικούς αμυντικούς να παίζουν πολύ ψηλά...  :idiot:

Εσείς όμως δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα... ούτε καν το χορτάρι όπως γράφει το Kicker μιας και θα είναι καλά κουρεμένο (το γράφει στο πρωτοσέλιδο του σήμερα το Φως)    

Anyway, καλή σας επιτυχία... αν και είναι πάρα πολύ δύσκολος αγώνας... και λογικά το κοντέρ θα γράψει...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Anyway, καλή σας επιτυχία... αν και είναι πάρα πολύ δύσκολος αγώνας... και λογικά το κοντέρ θα γράψει...

άσε τα ψόφια "καλη επιτυχία".
πές οτι θέλεις να χάσει ο Ολυμπιακός με πολλά γκολ για να είσαι χαρουμενος την άλλη μέρα, δεν είναι κακό...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλοι mods μην αρχίζετε από πρωίας.Τελευταία προειδοποίηση.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
το θέμα είναι  ολυμπιακός να παίξει μπαλά και πιστεύω να έρθει και το αποτέλεσμα :rockon: :rockon: Θρυλε γερά
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
άσε τα ψόφια "καλη επιτυχία".
πές οτι θέλεις να χάσει ο Ολυμπιακός με πολλά γκολ για να είσαι χαρουμενος την άλλη μέρα, δεν είναι κακό...

Ούτος ή άλλος φίλε Zero, χαρούμενος είμαι μετά από κάθε Ευρωπαϊκή σας έξοδο… η ιστορία γράφει αν δεν κάνω λάθος ( 0-7-24 )
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Ούτος ή άλλος φίλε Zero, χαρούμενος είμαι μετά από κάθε Ευρωπαϊκή σας έξοδο… η ιστορία γράφει αν δεν κάνω λάθος ( 0-7-24 )

ευχαριστώ που με επιβεβαιωσες.
Ήμουν σίγουρος...
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλη σας μερα αδερφια,
μια και σημερα για το ματς και σημερα ο τυπος γραφει για επιθετικο σχημα κτλ.
Νομιζω οτι το καλυτερο που εχουμε να κανουμε αυριο ειναι να μην κλειστουμε γιατι αν τους βαλουμε στην περιοχη μας γιατι θα εχουμε τεραστιο προβλημα.
Δεν ξερω αν υπαρχει καποιος απο το φορουμ αλλα καλο ειναι να γραφτει,
Καλο ταξιδι στα παιδια που πανε Γερμανια και... με τη νικη

Υ.Γ. www.sportarena.gr]www.sportarena.gr[/url]
   
    για οσους βαζελους δεν εχουν φανελα βερντερ για αυριο...





. . . ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΘΑ 'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ . . .

ΘΥΡΑ 7 RED ULTRAS
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
θα την κανουμε την νικη,την τεταρτη στις 3/10/2997! :2funny: :2funny:
καλα παραμυθιαζεσαι χωρις λογο,αραγε για ποιο λογο?
καλυτερα να περιμενεις κανα δωρο απο τους φιλους-συγγενεις σε κανα γενεθλιο γιατι ο θρυλος προσφερει συνηθως εφιαλτες στα σαλονια του champions league και απορω γιατι δεν μπορειτε να δειτε την μιζερια μας και αραδιαζετε ψευδαισθησεις σε ενα φορουμ!

Περίμενε..... :piss: :badair: :piss: :badair: :piss: :badair:...συνέχισε...

1)μεγαλε,το χειροτερο ειναι να νιωθεις και αδικημενος αντι να αναρωτηθεις γιατι συμβαινει αυτο... γιατι συμπτωση που επαναλαμβανεται παυει να ειναι συμπτωση οποτε το να τρως γκολ ξανα και ξανα στο 90 ή να χανεις 3-2 απ'τη μολντε ενω κερδιζεις 2-0 δεν ειναι ατυχια φιλε μου...ειναι μαλακια και δεν σου φταιει κανεις γιαυτο...
2) μπορεις να μου πεις για τα 2 ΜΑΡΣ (ακουσον ακουσον...) πεναλτυ που οι αλητες οι διαιτητες δεν σου εδωσαν και δεν σε αφησαν να κανεις ευρωπαικη πορεια???πες μου λεπτο γιατι εχω δει τον αγωνα 3 φορες στο βιντεο και απορω...
3) και βεβαια ξεχασες...το οτι η κορουνια ηταν σε αρχη παρακμης οταν παιξατε και οι περισσοτεροι της ηταν συνταξιουχοι(χουαν φραν βαλερον κτλ)...το οτι η ροσενμποργκ πηγαινε απ'το κακο στο τριςχειροτερο και ο σωτηρακοπουλος ελεγε οτι αν δεν κανει κ αποψε ο ολυμπιακος διπλο με τετοια ομαδα που αντιμετωπιζει δεν θα κανει ποτε...το οτι η καλυτερη για σενα εμφανιση εκτος εδρας ηταν ενας ακομη χαστουκαρος (φαντασου δλδ την (εφτα)χειροτερη!)...
κ γιατι τοσες αυταπατες ρε παιδια???ποια νικη θελετε στη βρεμη???ειστε με τα καλα σας???δεν κερδιζεται τον αρη εκτος εδρας και αναζητατε νικη στη γερμανια???θα παλαβωσουμε τελειως ρε πουστη μου..!
μακαρι να κερδισει ο γαυρος ειλικρινα μπας και δωσει κανεναν βαθμο εδω και 7 χρονια στην ελλαδα, γιατι προβλεπω ο πρωταθλητης να παιζει μπαραζ απ'τον ιουλιο καθε χρονο, αλλα δεεεεεν το βλεπω...ελπιζω η βερντερ να μην εχει τα κεφια που ειχε με την μπιλεφελντ γιατι και την μπαλα της ζωης του να παιξει ο ολυμπιακος δεν γλιτωνει με τιποτα...με τιποτα ομως...
Το τί θέλουμε εμείς άστο καλύτερα...δες την δικιά σου ομάδα και άσε να ζούμε με παραισθησεις και όνειρα....τουλάχιστον δικαιούμαστε να ονειρεύμαστε.....το αν έχουμε ή όχι αδικηθεί,άσε να το ξέρουμε εμείς καλύτερα απο τον καθέναν....και 5 να φάμε πάλι γεμάτος θα είναι την Κυριακή ο Ναός....γιατί απλά γουστάρουμε τον Ολυμπιακό....εσύ τράβα στην δική σου ομάδα να δείς,στο δικό σου γήπεδο βλέποντας τα ευρωπαϊκά τρόπαια της ομάδας σου....εμάς άσε μας στην μιζέρια.......και να κοιτάμε μόνο τους τίτλους που έχουμε εν Ελλάδι...και αυτό δικαίωμά μας είναι.....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ο Θρυλος μας εχει οπαδους επιπεδου Μπαρτσελονα και διοικηση της πλακας,
Αλλιως ονειρευομαστε τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
4-5 παικτες κανουν μονο για τον ΘΡΥΛΟ!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εγω δεν θελω να κανω παραθεσεις ψαχνοντας το θρεντ για να σου δειξω τί πρεσβευεις ή οχι.Αλλα μην θετεις την νοημοσυνη μας κατω απο την επιφανεια του φλοιου της γης λεγοντας μας οτι εσυ δεν εχεις ως πρωτο μελημα την νικη οταν εχεις αναφερθει παμπολες φορες φανατικα σχετικα με τα πρωταθληματα που εχουμε παρει και υποστηριζοντας οτι ο ολυμπιακος δεν εχει ευνοηθει απο την διαιτησια ολα αυτα τα χρονια...το μελημα ολων σας των ολυμπιακων σε αυτο το θρεντ ειναι να εθελοτυφλειτε οπως οι δημοσιογραφισκοι των ταγμενων εφημεριδων στον ολυμπιακο και ασε τωρα τις υπεκφυγες περι μεληματος κλπ...ακουγονται τουλαχιστον γελοια...
Συγνώμη δεν το είδα αυτό....περίμενε... :piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair:συνέχισε...σε ακούω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom