Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γιαυτο μια ζωη το ποδοσφαιρο μαs σε συλλογικο επιπεδο αλλα και σε εθνικο παει χαλια Σαs νοιαζει να κερδιζετε στην ελλαδα που δε λεω καλο ειναι αυτο και οταν πατε εξω γινεστε ο περιγελοs tηs ευρωπηs αν αυτο σε ικανοποιει σαν οπαδο μαγκια σου και μπραβο σου και σου μιλαει εναs  πανιωνιοs που ουτε εχω κατι με τον οσφπ απλα τα βλεπω πιο αντικειμενικα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
γιαυτο μια ζωη το ποδοσφαιρο μαs σε συλλογικο επιπεδο αλλα και σε εθνικο παει χαλια Σαs νοιαζει να κερδιζετε στην ελλαδα που δε λεω καλο ειναι αυτο και οταν πατε εξω γινεστε ο περιγελοs tηs ευρωπηs αν αυτο σε ικανοποιει σαν οπαδο μαγκια σου και μπραβο σου και σου μιλαει εναs  πανιωνιοs που ουτε εχω κατι με τον οσφπ απλα τα βλεπω πιο αντικειμενικα.
Σε εμένα αναφέρεσαι?΅Αν ναι...να σε ρώτήσω:όταν εσείς είσαστε Β' Εθνική άλλαξες ομάδα?Έγινες κάτι άλλο???Αν ναι...καλά τα λές...αν όχι απλά θα σου πώ πως ο καθένας διαλέγει μία ομάδα....και την ακολουθεί...είτε στο γήπεδο είτε έξω απο αυτό.....που βρίσκεις το κακό λοιπόν???Είμαστε Ολυμπιακοί και γουστάρουμε....αυτό είναι το μόνο κακό μας....και μιλάς με κάποιον που δεν είναι σε καμία Θ7 και σε κανένα σύνδεσμο....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και μιλάς με κάποιον που δεν είναι σε καμία Θ7 και σε κανένα σύνδεσμο....

φανταστειτε ρε παιδες πως ειναι δηλ.οι συνδεσμιτες....και μετα μου λετε να περιμενουμε ασπρη μερα στο λιμανι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ειμαστε οι οπαδοι-φιλαθλοι(στον ολυμπιακο δεν υπαρχει αυτος ο διαχωρισμος δυστυχως εκτος λιγων εξαιρεσεων) που "ταιζομαστε" συνεχως απο τον "ολυμπιακο τυπο" με βλακειες και ηλιθιοτητες και τον αγοραζουμε καθημερινα.Ειμαστε οι οπαδοι που στην προσληψη του μαφιοζου-απατεωνα σερβου τεχνικου διευθυντη αναφωνησαμε ολοι μαζι"πω!πω!καναμε την μεγαλυτερη μεταγραφη παραγοντα της δεκαετιας" και βλεπουμε απο τις μεταγραφες που εκανε(εκτος γκαλετι-λουα λουα)ποσο δικιο ειχαμε! :jerking:.Ενας τυχοδιωκτικος τυπος που εφερε οτι τελειωμενο σαπακι υπηρχε προς πωληση απο λατινικη αμερικη στην ευρωπη + τον γεροκοβασεβιτς και πηρε τρελλα λεφτα απο τις μιζες των μεταγραφων αυτων...ειδικα απο τον κοβασεβιτς "εφαγε" καλα.Αληθεια..που ειναι ο νουνιεζ?ο λεντεσμα ο λυκος?ο αρτσουμπι..ο αντικαταστατης του καστιγιο :headbang:(που ουτε τη θεση του τζολε δεν μπορει να παρει).Και μην ξεχνατε οτι και ο ραουλ μπραβο δεν ηρθε τυχαια στο ελλαδισταν..2 χιαστους εχει παθει ο κακομοιρης και μαλλον δεν θα βγαζει και πολλα ματς συνεχομενα εξαιτιας των τραυματισμων του.Παλι καλα που εφερε και ο λεμονης με εισηγηση του τον αντζα και γεμισε καπως η αμυνα με εναν ποδοσφαιριστη που ξερει και καλη μπαλλα και βλεπει γηπεδο ασχετα αν τρωει ευκολα ντριμπλες απο γρηγορους και κοντους επιθετικους(ολοι αλλωστε οι ψηλοι σεντερ μπακ τις τρωνε αυτες λογω κορμοστασιας.)
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
οκ είπαμε είσαι μηδενιστής και υπερβολικός αλλα αμα λες πίπες δεν σε αντέχω ρε αδελφε!
που στο πούτσο είδες τον αρτσούμπι? απο την ημέρα που ήρθε ξέρουμε ότι είναι πίσω σε πολλά θέματα, θα αργήσει να μπει στην ομάδα!
ειδικά όταν τραυματίστηκε ο τζόλε όλοι τα έχωναν στον σχεδιασμό, "γιατί να έρθουν όλοι αργά" κλπ και τώρα έχεις γνώμη για κάποιον που έχει παίξει μισό φιλικό?

τις προάλλες είπες μια φράση του assfiller "οι έλληνες τα θέλουμε όλα αμέσως" ή κάπως έτσι! εσύ το είπες για εμάς, και το ίδιο κάνεις!
τον ζέτεμπεργκ τον πρώτο χρόνο σαπάκι δεν τον είχαν? στον πάγκο μόνιμα! ο γκόγκιτς? πόσο έκανε να πάρει μπρος! πόσους να σου θυμίσω απο όλλες τις ομάδες
ήμαρτον που λέει και ο δικός σου  :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φανταστειτε ρε παιδες πως ειναι δηλ.οι συνδεσμιτες....και μετα μου λετε να περιμενουμε ασπρη μερα στο λιμανι.

ειμαστε οι οπαδοι-φιλαθλοι(στον ολυμπιακο δεν υπαρχει αυτος ο διαχωρισμος δυστυχως εκτος λιγων εξαιρεσεων) που "ταιζομαστε" συνεχως απο τον "ολυμπιακο τυπο" με βλακειες και ηλιθιοτητες και τον αγοραζουμε καθημερινα.Ειμαστε οι οπαδοι που στην προσληψη του μαφιοζου-απατεωνα σερβου τεχνικου διευθυντη αναφωνησαμε ολοι μαζι"πω!πω!καναμε την μεγαλυτερη μεταγραφη παραγοντα της δεκαετιας" και βλεπουμε απο τις μεταγραφες που εκανε(εκτος γκαλετι-λουα λουα)ποσο δικιο ειχαμε! :jerking:.Ενας τυχοδιωκτικος τυπος που εφερε οτι τελειωμενο σαπακι υπηρχε προς πωληση απο λατινικη αμερικη στην ευρωπη + τον γεροκοβασεβιτς και πηρε τρελλα λεφτα απο τις μιζες των μεταγραφων αυτων...ειδικα απο τον κοβασεβιτς "εφαγε" καλα.Αληθεια..που ειναι ο νουνιεζ?ο λεντεσμα ο λυκος?ο αρτσουμπι..ο αντικαταστατης του καστιγιο :headbang:(που ουτε τη θεση του τζολε δεν μπορει να παρει).Και μην ξεχνατε οτι και ο ραουλ μπραβο δεν ηρθε τυχαια στο ελλαδισταν..2 χιαστους εχει παθει ο κακομοιρης και μαλλον δεν θα βγαζει και πολλα ματς συνεχομενα εξαιτιας των τραυματισμων του.Παλι καλα που εφερε και ο λεμονης με εισηγηση του τον αντζα και γεμισε καπως η αμυνα με εναν ποδοσφαιριστη που ξερει και καλη μπαλλα και βλεπει γηπεδο ασχετα αν τρωει ευκολα ντριμπλες απο γρηγορους και κοντους επιθετικους(ολοι αλλωστε οι ψηλοι σεντερ μπακ τις τρωνε αυτες λογω κορμοστασιας.)

Συγνώμη έλειπα.... :piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair:τώρα συνέχισε.....
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
τι εχεισ βασο με τους συνδεσμιτες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τι εχεισ βασο με τους συνδεσμιτες?

τιποτα φιλε μου,απλα καλο θα ηταν να μην υπηρχε κανεις απο αυτους!Δεν οφελουν σε τιποτα οι συνδεσμοι σε καμμια ομαδα,παρα μονο πηγη προβληματων ειναι!για ποιο λογο δηλ.να υπαρχουν οργανωμενοι?αντε ο μονος λογος που λεω εγω οτι θα αξιζε να υφισταται οργανωμενος συνδεσμος ειναι για την οικονομικοτερη αγορα πακετων(εισητηριων,διαμονης κλπ) για εκδρομες στο εξωτερικο,κατα τα αλλα για ποιο λογο να υπαρχουν συνδεσμοι?για να παρεισφρυουν παιδια και να την "πινουν" ή να βρισκουν χωρο για ξεσπασμα?και μη μου πειτε οτι δεν υπαρχουν παρα πολλα κακοποια και αντικοινωνικα στοιχεια στους συνδεσμους...θα μου πειτε απο την αλλη...ωραια και αν δεν υπηρχαν συνδεσμοι δεν θα εβρισκαν αλλου καταφυγιο τα κακοποια στοιχεια?ναι σαφως θα εβρισκαν αλλα μακρυα απο αθλητικους χωρους που τοσο πολυ εχουν τραυματισθει απο την παρουσια τους!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οκ είπαμε είσαι μηδενιστής και υπερβολικός αλλα αμα λες πίπες δεν σε αντέχω ρε αδελφε!
που στο πούτσο είδες τον αρτσούμπι? απο την ημέρα που ήρθε ξέρουμε ότι είναι πίσω σε πολλά θέματα, θα αργήσει να μπει στην ομάδα!
ειδικά όταν τραυματίστηκε ο τζόλε όλοι τα έχωναν στον σχεδιασμό, "γιατί να έρθουν όλοι αργά" κλπ και τώρα έχεις γνώμη για κάποιον που έχει παίξει μισό φιλικό?

τις προάλλες είπες μια φράση του assfiller "οι έλληνες τα θέλουμε όλα αμέσως" ή κάπως έτσι! εσύ το είπες για εμάς, και το ίδιο κάνεις!
τον ζέτεμπεργκ τον πρώτο χρόνο σαπάκι δεν τον είχαν? στον πάγκο μόνιμα! ο γκόγκιτς? πόσο έκανε να πάρει μπρος! πόσους να σου θυμίσω απο όλλες τις ομάδες
ήμαρτον που λέει και ο δικός σου  :headbang:

ενταξει φιλε κιφινα...τον αρτσουμπι τον πηρε η μπαλλα πες(εχεις πολλα δικια να μου την λες γιατι ειμαι και υπερβολικος ωρες ωρες),αλλα δεν νομιζω οτι ενας υγιης σκεπτομενος εγκεφαλος δεν θα συμφωνησει με τα λεγομενα μου!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ειναι πολυ μεγαλη συζητηση αυτο.16 χρονια ειμαι στους συνδεσμους :rockon:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παίζει ένα ενδεχόμενο να παρουσιαστεί η ομάδα και με τον Κοβάσεβιτς...με τον Τζόλε κέντρο και τον Λούα(2) αριστερά....ένα 4-5-1 με Λεντέσμα-Πατσατζόγλου ή Στολτίδη αμυντικά χάφ και τον Τζόλε σε ρόλο οργανωτή....Λούα(2) και Γκαλέτι αντίστοιχα αριστερά και δεξιά και Άντζα-Σέζαρ κέντρο άμυνας και Τοροσίδη Μπράβο ή Ντομί αντίστοιχα δεξιά και αριστερά....και παίζει και το γνωστό 4-5-1 όπως με βάζελο και Λάτσιο...εγώ πάντως προτιμώ το 1ο σύστημα.....
ΥΓ1--->Άντε ρε Θρυλάρααααααααααα....................
ΥΓ2---> :piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair:(προκαταβολικά....)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παίζει ένα ενδεχόμενο να παρουσιαστεί η ομάδα και με τον Κοβάσεβιτς...με τον Τζόλε κέντρο και τον Λούα(2) αριστερά....ένα 4-5-1 με Λεντέσμα-Πατσατζόγλου ή Στολτίδη αμυντικά χάφ και τον Τζόλε σε ρόλο οργανωτή....Λούα(2) και Γκαλέτι αντίστοιχα αριστερά και δεξιά και Άντζα-Σέζαρ κέντρο άμυνας και Τοροσίδη Μπράβο ή Ντομί αντίστοιχα δεξιά και αριστερά....και παίζει και το γνωστό 4-5-1 όπως με βάζελο και Λάτσιο...εγώ πάντως προτιμώ το 1ο σύστημα.....
ΥΓ1--->Άντε ρε Θρυλάρααααααααααα....................
ΥΓ2---> :piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair::piss: :badair:(προκαταβολικά....)

ΥΓ3---->"αυριο σε 25 ωρες δηλ.περιπου απο σημερα να δω ποιο συστημα απο τα 2 θα σου αρεσει...το 5-0 ή το 7-1".Αν και ενδεχεται να χασουμε με μικρο σκορ γυρω στα 2-1,3-1 καπου εκει μας κοβω..
 

Επισκέπτης
Σε εμένα αναφέρεσαι?΅Αν ναι...να σε ρώτήσω:όταν εσείς είσαστε Β' Εθνική άλλαξες ομάδα?Έγινες κάτι άλλο???Αν ναι...καλά τα λές...αν όχι απλά θα σου πώ πως ο καθένας διαλέγει μία ομάδα....και την ακολουθεί...είτε στο γήπεδο είτε έξω απο αυτό.....που βρίσκεις το κακό λοιπόν???Είμαστε Ολυμπιακοί και γουστάρουμε....αυτό είναι το μόνο κακό μας....και μιλάς με κάποιον που δεν είναι σε καμία Θ7 και σε κανένα σύνδεσμο....
φιλε μου θυμασαι πωs επεσα; Οχι οτι εχει σημασια αλλα εμειs oοι πανιωνιοι το ασπρο το βλεπουμε ασπρο και την ομαδα υποστηριζουμε και οτι μαs σερβιρουν δεν το τρωμε[ΜΠΕΟS]ενω εσειs το τρωτε το παραμυθι[μελη κοκαληs]και λετε και ευχαριστω. Αυτη ειναι ηδιαφορα σε πορωνει και οτι σου λεει το πιστευειs αυτη ειναι η διαφορα μαs kαι εγω αγαπαω την ομαδα μου αλλα δεν τρωω οτι μου σερβιρουν.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16

ΥΓ3---->"αυριο σε 25 ωρες δηλ.περιπου απο σημερα να δω ποιο συστημα απο τα 2 θα σου αρεσει...το 5-0 ή το 7-1".Αν και ενδεχεται να χασουμε με μικρο σκορ γυρω στα 2-1,3-1 καπου εκει μας κοβω..

Εμ...δεν τα είπα εγώ???
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φιλε μου θυμασαι πωs επεσα; Οχι οτι εχει σημασια αλλα εμειs oοι πανιωνιοι το ασπρο το βλεπουμε ασπρο και την ομαδα υποστηριζουμε και οτι μαs σερβιρουν δεν το τρωμε[ΜΠΕΟS]ενω εσειs το τρωτε το παραμυθι[μελη κοκαληs]και λετε και ευχαριστω. Αυτη ειναι ηδιαφορα σε πορωνει και οτι σου λεει το πιστευειs αυτη ειναι η διαφορα μαs kαι εγω αγαπαω την ομαδα μου αλλα δεν τρωω οτι μου σερβιρουν.
ΟΚ....και καλά κάνεις....να είσαι καλά και να περνάς ακόμα καλύτερα λοιπόν....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
και εσυ να εισαι καλα αλωστε δενεχει νοημα η αντιπαραθεση τα βλεπουμε διφορετικα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: όχι...δεν έχει κανένα νόημα αν και δεν το βλέπω σαν αντιπαράθεση...η κουβέντα αυτή δεν έχει νόημα...και έτσι...φίλοι....:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16

δεν μπορώ να συμφωνήσω, εκτός αν έχω καταλάβει κάτι λάθος!
3 αγωνιστικές μετράμε και οι μισοί ούτε καν ολόκληρη προετοιμασία πρόλαβαν!
και έχουμε ηδη βγάλει συμπέρασμα ποιος σαπάκι ποιος παιχταράς! σου κάνει λογικό εσένα????
σου έδωσα 2 παραδείγματα ζετεμπεργκ, γκόκιτς που ήρθαν πρώτα στο μυαλό!
εφόσον έχεις παίξει μπάλα ξέρεις οτι δεν είναι μονο θέμα να το κατέχεις το τόπι και η ψυχολογία μετράει! κάποιοι αντέχουν στην πίεση μιας μεγάλης ομάδας κάποιοι όχι! αυτό είναι καλό και κακό ανάλογα πως το βλέπεις!
τρανό παράδειγμα ο μπούτσεκ! γαμούσε στην ξάνθη όταν έπαιζε καραισκάκη αντί να την μπλοκάρει έκανε κοντρολ με το στηθος! τρύπια χέρια!
και την πίεση-μουρμούρα δεν την προκαλούμε μόνο εμείς που θέλουμε πάντα νίκη και με καλό θέαμα, φροντίζουν οι σκατοφυλάδες! εδώ απο τότε που η ομάδα ήταν αυστρία άρχισαν τα όργανα "ομάδα χωρίς προπονητή" κλπ.


ο προπονητής δεν είναι μόνο για τα συστηματα και 4-5-1 ή 4-4-2. έχει και έναν ρόλο σαν πατέρας όταν έχει να κάνει με πιτσιρικάδες!
κάτι που είχε ο μαρκαριάν στο βάζελο! άσχετα με τσουκου τσουκου μπολ που είναι άλλη κουβέντα ο άνθρωπος έλεγε "τα παιδιά μου"!
αυτό δεν έβγαινε στο γήπεδο με καλή απόδοση των παιχτών?
όταν ξέρεις οτι ο άλλος σε εμπιστευεται δεν θα αποδώσεις καλύτερα? σε όλους τους επαγγελματικύς τομείς συμβαίνει αυτό!
είναι τυχαίο που ο καστίγιο γούσταρε αλέφαντο τρελά? ο κυρ νίκος αν ξέρει κάτι είναι να σε ανεβάζει! όλες οι ομάδες έχουν να το λένε! όταν ο καστίγιο άρχισε τις τρέλες του και κάποιοι έξυπνοι ελεγαν να του κόψουν την μπάλα αυτός τον στήριζε! την κατάληξη την είδαμε όλοι

σου φταίει ο λεντέσμα αν δεν έχει κάθετη πάσα? αφού ο κυρ τακης οραματίστηκε τζόλε-τοροσίδη-νε γιάυτή την δουλειά.
για ανασταλτικά τον πήρε εκεί θα τον κρινουμε, ποιος ο ρόλος σύγκρισης με καρεμπέ και ζέτεμπεγκ!

μου λες για νούνιεζ! αποτι έχω δει μέχρι τώρα το παλικάρι ψάχνεται! δείχνει με τις κινήσεις του οτι θέλει να αποδείξει κάτι και αυτό του βγαίνει στο παιχνίδι! λές να μην του σφύριξαν οτι είναι ο αντικαταστάτης καστίγιο? μήπως σου θυμίζει και λίγο καστίγιο? δεν λέω παικτικά, αλλά το ότι βιάζεται να αποδείξει πολλά!

κοβάσεβιτς! ποιος φταίει που θα τον βάλει σε ευρωπαικό ματς, αυτός η ο κάθε λεμονής?
το για ποιο λόγο αποκτήθηκε κάποιος παίχτης δεν θέλει μεγάλη εξυπνάδα! το καταλαβαίνεις απο τις δηλώσεις! για μπραβο πχ είπαν "ήρθε απο μεγάλη ομάδα, πνεύμα νικητή κλπ κλπ αρα μας χρειάζεται για ευρώπη"! άκουσες πουθενά το ίδιο για ντάρκο? οι δηλώσεις ήταν ξεκάθαρες "θα βάλει 20 γκολ χαλαρά στο πρωτάθλημα"! δεν μίλησε κανείς για ευρώπη!
για μια χρονιά το πήρε, να έχουμε καποιον να βάζει τις κεφαλιές όταν παίζουν οι άλλοι ταμπούρι. μέχρι να στρώσει η ομάδα και να πάρουν μπρος ματσούκας-μήτρογλου! αν τον έχουμε και του χρόνου να βγω μαζί σου να τα χώσω!
το πως θα φερθείς σε εναν παίχτη, αν τον βάλεις να παίξει την σωστή στιγμή και σε πια θέση είναι θέμα προπονητή! το να τα χώνεις στους παίχτες είναι άδικο!

και στην τελική όταν έχεις ολόκληρη λίβερπουλ που αγοράζει τα ζωα μου αργά μπίσκαν δεν καταλαβα με τι απαίτηση έχεις να σου βγουν όλες οι μεταγραφες καλές σε ελλάδα! όταν ολόκληρος μουρίνιο διώχνει καλούς και φέρνει μετριους γιατί απαίτηση απο ελληνική ομάδα? αυτό ποτε δεν το κατάλαβα!

αν για ένα πράγμα γουστάρω την φετινή κίνηση -έστω και αν άργησε- είναι οτι πήρε 12 και απο αυτούς θα βγουν κάποιοι, μακάρι να είναι όλοι! αλλά είναι προτιμότερο απο το να φέρεις 3 και να σου βγει ένας!
και αντί αυτό να το δούμε σαν θετικό μουρμουράμε σαν αγάμητες γριές

και μιας και πιάσαμε τις μίζες γιατί αυτή μου μυρίζει κλασική ατάκα ξερόλα-γεωργίου!
όταν ο ϊβιτς πρωτοπήγε στην αεκ έλεγαν "ο μαλάκας ο κόκκαλης πως τον άφησε και πήγε εκεί"
τώρα που ήρθε έγινε ο μιζαδόρος που μαζεύει τους -ιτς

όταν ο ντούσαν μάζευε -ιτς, έσερνε τον μπορμπόκη σε όποια ομάδα πήγαινε, και έκανε τις μαλακίες του μούγγα όλοι, όταν ήρθε στον γαύρο έγινε και άχρηστος και μιζαδόρος
αυτά δεν σου κάνουν δηλαδή λίγο περίεργα!
τι στο πούτσο σ' αυτή τη χώρα! όλοι στον γαύρο σκατεύουν και στις άλλες είναι κορυφή?
αυτό σου κανει σαν υγιής σκέψη?

είχες δεν είχες με φούντωσες, την Άρτα και τα Γιάννενα έγραψα πάλι  :hammer:
μου χρωστάς πριβέ στις mousses για να ηρεμήσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom