Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

70Silencer

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως ξέρω ότι οι πίκρες για τους Ολυμπιακούς φέτος θα είναι πολλαπλές:

- στο ποδόσφαιρο οι Ολυμπιακοί τρώγονται με τα ρούχα τους και τον SirTaki ενώ ο ΠΑΟ δείχνει να φτιάχνει δεμένη ομάδα (και είναι ήδη 2 βαθμούς μπροστά)...

- στο μπάσκετ ο ΠΑΟ έχει την καλύτερη ευρωπαϊκή ομάδα της 10ετίας ενώ ο Γκέρσον διώχνει παίκτες που ο ίδιος διάλεξε πριν 2 μήνες (βλέπε Ρόμπερτς)...

- και στο βόλλευ ο ΠΑΟ δείχνει έτοιμος να διεκδικήσει Ευρωπαικό τίτλο όταν ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να σταυρώσει τέταρτο ξένο, και τρώει την μία χυλόπιτα μετά την άλλη!

Ευτυχώς που υπάρχει και το πόλο για να δέρνουν κανέναν και να ξελαμπικάρουν... ;)
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
θα παει κανεις το σαββατο?
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ενα σαββατο έχει μείνει να βγω με την γκόμενα, αμα το κόψω και αυτό με βλέπω μαγκούφη!
ειδικά μούσες αν σκάσω θα είναι καλές 6 για ενα τελευταίο χούφτωμα πριν χτυπήσω μακαρονάδα στον σαλονικιό
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
εγω το σκεφτομαι 9 τελειωνει και 11 ειναι καλη ωρα για εξοδο
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
μας κόβω κατευθείαν για μασα και μετα ποτάκι στο trust μέχρι το μεσημεράκι  :grin:
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
θελω μπουρδελοπαρεα στο γηπεδο!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Εγώ πάντως ξέρω ότι οι πίκρες για τους Ολυμπιακούς φέτος θα είναι πολλαπλές:

- στο ποδόσφαιρο οι Ολυμπιακοί τρώγονται με τα ρούχα τους και τον SirTaki ενώ ο ΠΑΟ δείχνει να φτιάχνει δεμένη ομάδα (και είναι ήδη 2 βαθμούς μπροστά)...

- στο μπάσκετ ο ΠΑΟ έχει την καλύτερη ευρωπαϊκή ομάδα της 10ετίας ενώ ο Γκέρσον διώχνει παίκτες που ο ίδιος διάλεξε πριν 2 μήνες (βλέπε Ρόμπερτς)...

- και στο βόλλευ ο ΠΑΟ δείχνει έτοιμος να διεκδικήσει Ευρωπαικό τίτλο όταν ο Ολυμπιακός δεν μπορεί να σταυρώσει τέταρτο ξένο, και τρώει την μία χυλόπιτα μετά την άλλη!

Ευτυχώς που υπάρχει και το πόλο για να δέρνουν κανέναν και να ξελαμπικάρουν... ;)


Παμε λοιπον να δουμε τις πικρες μια προς μια,
-Στο ποδοσφαιρο μεχρι να τελειωσει ο πρωτος γυρος θα ψαχνετε να μας βρειτε και στην αρχη του δευτερου ερχεται η τσαπου στο Καραισκακη καθοτι ο Θεος δεν γινεται να κοιμαται καθε χρονο.
-Στο μπασκετ τα ιδια λεγατε και περυσι αλλα χωρις τον Βορεαδη τωρα θα ψαχνατε να δειτε τι εφταιξε, ασε που η τριτη αγωνιστικη θα 'ρθει σε ενα μηνα.
-Στο βολει ΜΙΑ ειναι η ομαδα που εχει ευρωπαιΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ(οχι πορειες ΚΟΥΠΕΣ), τωρα το ποιος ετοιμαζεται χεστηκε η φοραδα στ' αλονι, ας ετοιμαστει και μας τα λεει μετα.

Ευτυχως που υπαρχει και το πολο και θυμομαστε οτι δεν ειναι μονο το ποδοσφαιρο που δεν εχουμε αντιπαλο.
Α ναι και το ξυλο, ειναι γνωστο οτι δεν δερνουμε μονο στο πολο,γενικως γαμαμε και δερνουμε.

www.sportarena.gr]www.sportarena.gr[/url]
αν δεν εχεις φανελιτσα Βερντερ...



                      ΘΥΡΑ 7 ΠΑ. . .ΝΤΟΥ!!
 

Επισκέπτης
Παμε λοιπον να δουμε τις πικρες μια προς μια,
-Στο ποδοσφαιρο μεχρι να τελειωσει ο πρωτος γυρος θα ψαχνετε να μας βρειτε και στην αρχη του δευτερου ερχεται η τσαπου στο Καραισκακη καθοτι ο Θεος δεν γινεται να κοιμαται καθε χρονο.
-Στο μπασκετ τα ιδια λεγατε και περυσι αλλα χωρις τον Βορεαδη τωρα θα ψαχνατε να δειτε τι εφταιξε, ασε που η τριτη αγωνιστικη θα 'ρθει σε ενα μηνα.
-Στο βολει ΜΙΑ ειναι η ομαδα που εχει ευρωπαιΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ(οχι πορειες ΚΟΥΠΕΣ), τωρα το ποιος ετοιμαζεται χεστηκε η φοραδα στ' αλονι, ας ετοιμαστει και μας τα λεει μετα.

Ευτυχως που υπαρχει και το πολο και θυμομαστε οτι δεν ειναι μονο το ποδοσφαιρο που δεν εχουμε αντιπαλο.
Α ναι και το ξυλο, ειναι γνωστο οτι δεν δερνουμε μονο στο πολο,γενικως γαμαμε και δερνουμε.

www.sportarena.gr]www.sportarena.gr[/url]
αν δεν εχεις φανελιτσα Βερντερ...



                       ΘΥΡΑ 7 ΠΑ. . .ΝΤΟΥ!!
μην μου ξενερωνεις τους πελατες σε παρακαλω..
[move] ΘΥΡΑ 7 ΠΑ. . .ΝΤΟΥ & απο ΠΑ. . .ΝΤΟΥ!!![/move]
 

Συνημμένα

  • 2641.gif
    2641.gif
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Παμε λοιπον να δουμε τις πικρες μια προς μια,
-Στο ποδοσφαιρο μεχρι να τελειωσει ο πρωτος γυρος θα ψαχνετε να μας βρειτε και στην αρχη του δευτερου ερχεται η τσαπου στο Καραισκακη καθοτι ο Θεος δεν γινεται να κοιμαται καθε χρονο.
-Στο μπασκετ τα ιδια λεγατε και περυσι αλλα χωρις τον Βορεαδη τωρα θα ψαχνατε να δειτε τι εφταιξε, ασε που η τριτη αγωνιστικη θα 'ρθει σε ενα μηνα.
-Στο βολει ΜΙΑ ειναι η ομαδα που εχει ευρωπαιΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ(οχι πορειες ΚΟΥΠΕΣ), τωρα το ποιος ετοιμαζεται χεστηκε η φοραδα στ' αλονι, ας ετοιμαστει και μας τα λεει μετα.

Ευτυχως που υπαρχει και το πολο και θυμομαστε οτι δεν ειναι μονο το ποδοσφαιρο που δεν εχουμε αντιπαλο.
Α ναι και το ξυλο, ειναι γνωστο οτι δεν δερνουμε μονο στο πολο,γενικως γαμαμε και δερνουμε.

www.sportarena.gr]www.sportarena.gr[/url]
αν δεν εχεις φανελιτσα Βερντερ...



                      ΘΥΡΑ 7 ΠΑ. . .ΝΤΟΥ!!
Φιλε μου ασ' τον να λεει οτι γουσταρει ετσι κι αλλιως παλευει την τεταρτη αγωνιστικη για το πρωταθλημα(τεταρτης αγωνιστικης) με τους ως τωρα πρωταθλητες (τριτης αγωνιστικης)..Μαγκες ξυπνατε ο πρωταθλητης βγαινει τον Μαηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.......
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλή επιτυχία στην ομάδα μας σήμερα,θρύλε γερα γερά με τσαμπουκά :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μακαρι ρε παιδια να παρετε διπλο εκει μεσα  να σκασουν οι γερμαναραδες....θα ειναι και κατι ξαδερφια μου μεσα αν και δεν ειναι Γαυροι αλλα ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ!!!Στη Γερμανια παντα ειμασταν με ολες τις Ελληνικες ομαδες ετσι ειχαμε  μαθει στην ξενιτια ;)Καλη επιτυχια παιδια... :rockon:
γνωριζετε οτι οταν ο Θρυλος ειχε αποκλεισει τον ΑΓΙΑΞ στον αγωνα του πρωταθληματος πριν το ματς ειχε ριξει 8 στην Φεγενορτ????Ρε λετε να.....???? :think: :think: :think:
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Το τσαμπιονς λιγκ ειναι μια διοργανωση σε ομιλους,οπου οι δυο πρωτοι περνανε στην επομενη φαση,ο τριτος συνεχιζει στο ουεφα,και ο τεταρτος μενει στον ΠΕΙΡΑΙΑ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Το τσαμπιονς λιγκ ειναι μια διοργανωση σε ομιλους,οπου οι δυο πρωτοι περνανε στην επομενη φαση,ο τριτος συνεχιζει στο ουεφα,και ο τεταρτος μενει στον ΠΕΙΡΑΙΑ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κανα νεο δεν εχεις να πεις,οπως η ΑΕΚ ειναι η μονη ομαδα εδω και δυο χρονια που καταφερε να αποκλεισει τη Σεβιλλη απο το UEFA...
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Το τσαμπιονς λιγκ ειναι μια διοργανωση σε ομιλους,οπου οι δυο πρωτοι περνανε στην επομενη φαση,ο τριτος συνεχιζει στο ουεφα,και ο τεταρτος μενει στον ΠΕΙΡΑΙΑ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για να βγεις ομως τεταρτος πρεπει πρωτα να εισαι στο CL. Γι' αυτο αραξε στον καναπε σου και δες τον πρωταθλητη να παιζει , ισως καποια μερα καταφερει ξανα η ομαδα σου να διεκδικησει τον τιτλο του πρωταθλητη Ευρωπης η εστω Κυπελουχου που τοσες φορες η ομαδα σου εφερε στην Ελλαδα.
 

Επισκέπτης
Κανα νεο δεν εχεις να πεις,οπως η ΑΕΚ ειναι η μονη ομαδα εδω και δυο χρονια που καταφερε να αποκλεισει τη Σεβιλλη απο το UEFA...
Φιλε βοθρε πρεπει να μιλας με πιο πολυ σεβασμο στους πρωταθλητες...Αλλωστε ειναι 4 ολοκληρους βαθμους μπροστα μας.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Κανα νεο δεν εχεις να πεις,οπως η ΑΕΚ ειναι η μονη ομαδα εδω και δυο χρονια που καταφερε να αποκλεισει τη Σεβιλλη απο το UEFA...

Nτροπη σου μαθε να σεβεσαι τους πρωταθλητες!
κι εγω ζητω συγνωμη για το προηγουμενο ποστ μου , ηταν η κακια στιγμη.
Η φιεστα για την τεταρτη αγωνιστικη ποτε ειναι, θελω να ερθω κι εγω στο ΟΑΚΑ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom