Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
καλα θα μας τρελλανεις εσυ μαλλον με αυτα που γραφεις.....δηλ. οποιος κοιμαται σαββατο απογευμα αποκλειεται να ειναι κουρασμενος και να θελει ξεκουραση?ελεος ρε ποδολαγνε!εσυ υπηρετεις τον αθλητισμο?πως?με το να φανατιζεσαι και να βλεπεις ονειρα οπως οτι ο ολυμπιακος ειναι καλη ομαδα και εχει προσφερει πολλα στο ελληνικο ποδοσφαιρο?για την αγγλια το φοβηθηκες να πεις για να μην πεις καμμια παρόλα αλλα θα σε προστατεψω και θα σου απαντησω εγω πρωτα για να σε βγαλω απο τη δυσκολη θεση....στα γηπεδα λοιπον της α,β,γ,δ,ε,στ'εθνικης κατηγοριας παει ο κοσμος στο γηπεδο γιατι?μήπως γιατι το ποδοσφαιρο στην αγγλια ειναι μια ξεχωριστη γιορτη για ολους τους φιλαθλους?μηπως γιατι ολα τα παιχνιδια εχουν ρυθμο?μηπως γιατι δεν σφυριζει ο κακος ο καζναγαυρος και ο κολοκυθας?και το τελευταιο που ειπες για τους 90000 κοσμο πραγματικα το καταλαβες αυτο που ειπες?για ξαναδιαβασε το και πες μας τί καταλαβες?οι οικογενειαρχες δεν πανε(τουλαχιστον οι περισσοτεροι) γιατι ειναι πορωμενοι,αλλα για να ξεσκασουν σε ενα θεαμα με την οικογενεια τους και το γηπεδο ειναι ενας ομορφος τροπος για να ξεσκασει μια οικογενεια...το ψυχολογικο προβλημα το εχουν παιδια που πανε στο γηπεδο και το βλεπουν σαν αυτοσκοπο της ζωης τους να υπηρετησουν τον θρυλο ή τον βαζελο ή την αεκ απο οποιαδηποτε θεση τους "χρησει" η ομαδα!Ειναι δυστυχες το οτι δεν καταλαβαινεις το πνευμα του λογου μου και μπαινεις σε αντιδικια λογοπαιγνιων μεταξυ μου χωρις να αντιλαμβανεσαι αυτα που λεω,αλλα τί να κανουμε?ετσι ειναι η ζωη και προχωραμε.
Άντε ρε...που είσαι???
Υπηρέτησα τον αθλητισμό παίζοντας ποδόσφαιρο μέχρι και Γ' Εθνική.....αν θεωρείς ότι η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα με τους περισσότερους οπαδούς δεν έχει προσφέρει ΤΙΠΟΤΕ στην Ελλάδα....είναι γνώμη σου και θα την σεβαστώ...δεν θα την υιοθετήσω όμως...γιατί απλά δεν ισχύει...σου είπε κανείς πως όλοι πάνε στο γήπεδο για να σπάσουν?Σου είπε κανείς πως στο γήπεδο δεν πάνε οικογενειάρχες?Σου είπε κανείς πως στο γήπεδο δεν πάνε ζευγάρια?Για την Αγγλία συμφωνούμε...(μου αρέσει που θες να με προστατέψεις....λές να σου ανέφερα τυχαία την Αγγλία???)έτσι είναι...απλά και εδώ πολλοί το βλέπουν σαν γιορτή...τις μαλακίες τις κάνει ένα 2% και αν....τώρα αν μου πείς πως ακόμα και στην Αγγλία δεν υπάρχουν κακοί διαιτητές...σόρρυ αλλά δεν με πείθεις....για τους οικογενειάρχες που γράφεις ότι πάνε λές ότι το βλέπουν σαν διασκέδαση....άρα έρχεσαι στα λόγια μου....για τις 90.000 που έγραψα έτσι είναι...τόσα εισητήρια κόπηκαν την προηγούμενη αγωνιστική...χωρίς να υπολογίζονται τα παιδιά που δεν πληρώνουν...λές δεν καταλαβαίνω το πνεύμα του λόγου σου...ποιό πνεύμα ρε βάσο???Που πάς να βγάλεις όλους όσους πάνε γήπεδο...διανοητικά καθυστερημένους???Που ασχολούνται με κάτι που τους αρέσει???Ποιά λογοπαίχνια μας λές και ποιά πράσινα άλογα???Θα συμφωνήσω στο τελευταίο....ΤΕΛΟΣ και προχωράμε...........
ΥΓ--->Δεν σημαίνει ότι η γνώμη η δικιά μου ή η δικιά σου είναι σωστή....άρα...άσε την...αλήθεια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
νομιζω οτι σου εξηγησα ποιους θεωρω προβληματικα παιδια.Απο εκει και περα θα τα ξαναπουμε λιαν συντομως ελπιζω.
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
ρε ποδολαγνε επειδη 3 σελιδες τωρα δεν καταλαβενεστε με τον βασο... δεν θεωρει κακο το να πηγαινει καποιος γηπεδο αν του αρεσει το θεαμα που βλεπει, αισθανεται να ψυχαγωγειται, η ακομα κ αν δεν πηγαινει καλα η ομαδα γουσταρει την νοοτροπια κ το σχεδιο με βαση το οποιο κινειται... κακο θεωρει το να πηγαινει καποιος στο γηπεδο θεωρωντας τον εαυτο του στρατιωτη της ομαδας που πρεπει να ειναι παντα σε ετοιμοτητα συμβαλλοντας με καθε μεσο ωστε να νικαει... κ συμφωνω απολυτα... μπορει να γουσταρεις να πηγαινεις γηπεδο ακομα κ αν η ομαδα σου εχει 10 συνεχομενες ηττες αν βλεπεις κατι που σε ευχαριστει (πχ ενα σχεδιο για μια νεα ομαδα με μικρους παιχτες που θα τη διακρινει το παθος κ η πειθαρχια) κ να μην γουσταρεις να πηγαινεις παρολο που η ομαδα κερδιζει τα πρωταθληματα αν βλεπεις οτι αντι για σωστες κινησεις γινονται πισωγυρισματα η υπαρχει ας πουμε ελλειψη πειθαρχιας η ελλειψη ομαδικου πνευματος... νομιζω ετσι σκεφτεται ο βασος παρολο που ακομα κ εγω τον βρισκω υπερβολικο καποιες φορες...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
νομιζω οτι σου εξηγησα ποιους θεωρω προβληματικα παιδια.Απο εκει και περα θα τα ξαναπουμε λιαν συντομως ελπιζω.

Ναι...τους παρακάτω...

...ποτε δεν θα σταματησω να στηλιτευω  αυτους που πανε στο γηπεδο και βλεπουν αυτα τα αποκαρδιωτικα ποδοσφαιρικα συνοθυλευματα!τους θεωρω κατωτερους πνευματικα..

ρε ποδολαγνε επειδη 3 σελιδες τωρα δεν καταλαβενεστε με τον βασο... δεν θεωρει κακο το να πηγαινει καποιος γηπεδο αν του αρεσει το θεαμα που βλεπει, αισθανεται να ψυχαγωγειται, η ακομα κ αν δεν πηγαινει καλα η ομαδα γουσταρει την νοοτροπια κ το σχεδιο με βαση το οποιο κινειται... κακο θεωρει το να πηγαινει καποιος στο γηπεδο θεωρωντας τον εαυτο του στρατιωτη της ομαδας που πρεπει να ειναι παντα σε ετοιμοτητα συμβαλλοντας με καθε μεσο ωστε να νικαει... κ συμφωνω απολυτα... μπορει να γουσταρεις να πηγαινεις γηπεδο ακομα κ αν η ομαδα σου εχει 10 συνεχομενες ηττες αν βλεπεις κατι που σε ευχαριστει (πχ ενα σχεδιο για μια νεα ομαδα με μικρους παιχτες που θα τη διακρινει το παθος κ η πειθαρχια) κ να μην γουσταρεις να πηγαινεις παρολο που η ομαδα κερδιζει τα πρωταθληματα αν βλεπεις οτι αντι για σωστες κινησεις γινονται πισωγυρισματα η υπαρχει ας πουμε ελλειψη πειθαρχιας η ελλειψη ομαδικου πνευματος... νομιζω ετσι σκεφτεται ο βασος παρολο που ακομα κ εγω τον βρισκω υπερβολικο καποιες φορες...
Φίλε μου....εγώ πηγαίνω γήπεδο γιατί με ψυχαγωγεί...τί σχέδια και τέτοια μου λές....εγώ πήγαινα κάποτε και έβλεπα Πανηλειακό και η ομάδα πήγαινε κατά διαόλου....και τώρα είναι Δ' Εθνική....και όταν μου δίνεται η ευκαιρία,ακόμα και τώρα στην Δ' Εθνική θα πηγαίνω....όπως,όταν μου δινόταν η ευκαιρία στην Β' ή στην Γ' πήγαινα....έτσι βλέπω τον αθλητισμό...δεν είμαι ούτε αλήτης ούτε χούλιγκαν να πηγαίνω να τα σπάω....απλά με ψυχαγωγεί....και μου αρέσει...και θεωρώ πως είμαι ποιό αγνός φίλαθλος που δεν έχω σαν πρώτο μέλημα την νίκη...
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
αυτο σου λεω ρε συ εσυ κατι εβλεπες κατι σου αρεσε ειχες ορεξη να βλεπεις μπαλα εστω κ κακη κ πηγαινες γηπεδο! πολυ καλα εκανες κ πολυ υγιες! υγιες δεν ειναι οπως ξανα ειπα να θεωρεις τον εαυτο σου στρατιωτη μιας θρησκειας (ομαδας)...
τσεκαρε κ θρεντ για τους διαιτητες που σου εχω γραψει κατι...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αυτο σου λεω ρε συ εσυ κατι εβλεπες κατι σου αρεσε ειχες ορεξη να βλεπεις μπαλα εστω κ κακη κ πηγαινες γηπεδο! πολυ καλα εκανες κ πολυ υγιες! υγιες δεν ειναι οπως ξανα ειπα να θεωρεις τον εαυτο σου στρατιωτη μιας θρησκειας (ομαδας)
Όχι φίλε μου...στρατιώτης είμαι μόνο στην οικογενειά μου...πουθενά αλλού....τον Ολυμπιακό τον αγαπάω αλλά δεν τελειώνει η ζωή μου εκεί...και δεν θα κρίνω κάποιον που θα πάει γήπεδο για να γουστάρει απλά....αν κατάλαβες πουθενά ότι θεωρώ τον εαυτό μου στρατιώτη του Ολυμπιακού....πέστο μου...ελπίζω τον χαβαλέ που κάνουμε μεταξύ μας και τις αντιπαραθέσεις που έχουμε να μην τις εκλαμβάνεις ώς...στρατιωτικές....το αν διαφωνώ με τον φίλο τον βάσο είναι σε θέματα που έχουν να κάνουν με αυτά που σου γράφω καθώς και σε αγωνιστικά θέματα.....δεν μπορεί όλα να είναι μαύρα σε αυτή την χώρα....όπως και να το δεί κανείς δεν μπορεί.....
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
ρε συ οταν ειπα να θεωρεις εννοω να θεωρει ο καθενας οχι εσυ προσωπικα! εσυ απο τα οσα μου εχεισ δειξει μεχρι τωρα μονο την εικονα του στρατιωτη δεν εχεις δειξει! παρερμηνευσες! ειπα οτι θεωρω πολυ υγιες το να βλεπει καποιος μπαλα για οποιον λογο γουσταρει εκτος απο το να θεωρει τον εαυτο του στρατιωτη!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε συ οταν ειπα να θεωρεις εννοω να θεωρει ο καθενας οχι εσυ προσωπικα! εσυ απο τα οσα μου εχεισ δειξει μεχρι τωρα μονο την εικονα του στρατιωτη δεν εχεις δειξει! παρερμηνευσες! ειπα οτι θεωρω πολυ υγιες το να βλεπει καποιος μπαλα για οποιον λογο γουσταρει εκτος απο το να θεωρει τον εαυτο του στρατιωτη!
Φίλοι λοιπόν??? :grouphug: :grouphug: :grouphug:
εννοείται πως κάνω πλάκα..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
φιλοι φιλοι! δες κ αυτο για το πεναλτι που λες στο αλλο θρεντ!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
το θεμα ειναι οτι ειμαστε ηδη 4 βαθμους πισω και θα ψαχνουμε προπονητη απο πεμπτη
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τελικά ήταν αυτός που έκανε την απίστευτη 40 μέτρων μπαλιά και κάναμε το 0-1.....

Συμφωνώ...εξάλλου πάντα είμαι μέσα στο Ναό καθώς έχω διαρκείας....και να διορθώσω λίγο τον εαυτό μου...έχουμε 5 βαθμούς έχοντας βγάλει 2 πολύ δύσκολα εκτός έδρας παιχνίδια....οι βάζελοι έχουν 7 βαθμούς με 2 εντός έδρας ντέρμπι,που θα χάσουν στον 2ο γύρο και τα χανούμια έχουν 6 βαθμούς και το πολύ σήμερα να πάρουν 1 ακόμα....καθώς σήμερα δεν θα κερδίσουν......
Είσαι  μεγάλος  προφήτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
+4 και με σερ τάκης με σύστημα φτου ξελευτερία όλοι πίσω άμυνα ταμπούρι ξέχασα φταίγανε και τα ραδίκια ήταν ακούρευτα.
Λες  να  πάρει  και  κηπουρό  δίπλα  του  στον  πάγκο  για  τα  κλαδέματα??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες συγγαυροι,
Δευτερα πρωι και βλεπω στα πρωτοσελιδα ορισμενων φυλλαδων διαφορα σεναρια περι διαδοχης Λεμονη και επαφων με Αντιτς. Η αποψη μου ειναι η εξης, οσο ο Τακης θα ειναι στο φευγεις δεν φευγεις τοσο ο Θρυλος θα στηνεται στα δυσκολα απλα για να μην χασει, αφου οταν δεν χανεις σε CL και ντερμπι δε σε κουναει κανεις. Η λυση ειναι απλη, η τον στηριζεις ανοιχτα κυριε προεδρε η τον διωχνεις (για μενα τον στηριζεις) γιατι μονο ετσι θα <<λυθει>> και η ομαδα.

Οσο για τους αιωνια δευτερους και τριτους ας παρουν μια χαρα τωρα γιατι μεχρι την 5η , 6η αγωνιστικη θα δουμε πολλους πρωταθλητες. Απο εκει και περα θα βγει μπροστα ο πραγματικος και μετα τρεχτε... (ξερετε εσεις). Παντως ειναι πραγματικα αστειο το πρωτοσελιδο κιτρινης φλλαδας που λεει παρτε κυαλια, αλλα τι να κανουν κι αυτοι, ο πεινασμενος . . .

Στην Αμερικη τα σαιτ γραφουν οτι ο Ουεμπερ συμφωνησε. Αντε να δουμε...

Αυτα τα ολιγα προς το παρον.






[move]ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΗ ΒΡΕΜΗ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ !!!! [/move]

ΘΥΡΑ 7 ΠΑ...ΝΤΟΥ
 

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες συγγαυροι,
Δευτερα πρωι και βλεπω στα πρωτοσελιδα ορισμενων φυλλαδων διαφορα σεναρια περι διαδοχης Λεμονη και επαφων με Αντιτς. Η αποψη μου ειναι η εξης, οσο ο Τακης θα ειναι στο φευγεις δεν φευγεις τοσο ο Θρυλος θα στηνεται στα δυσκολα απλα για να μην χασει, αφου οταν δεν χανεις σε CL και ντερμπι δε σε κουναει κανεις. Η λυση ειναι απλη, η τον στηριζεις ανοιχτα κυριε προεδρε η τον διωχνεις (για μενα τον στηριζεις) γιατι μονο ετσι θα <<λυθει>> και η ομαδα.
Οσο για τους αιωνια δευτερους και τριτους ας παρουν μια χαρα τωρα γιατι μεχρι την 5η , 6η αγωνιστικη θα δουμε πολλους πρωταθλητες. Απο εκει και περα θα βγει μπροστα ο πραγματικος και μετα τρεχτε... (ξερετε εσεις). Παντως ειναι πραγματικα αστειο το πρωτοσελιδο κιτρινης φλλαδας που λεει παρτε κυαλια, αλλα τι να κανουν κι αυτοι, ο πεινασμενος . . .
Στην Αμερικη τα σαιτ γραφουν οτι ο Ουεμπερ συμφωνησε. Αντε να δουμε...
Αυτα τα ολιγα προς το παρον.
[move]ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΗ ΒΡΕΜΗ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ !!!! [/move]

ΘΥΡΑ 7 ΠΑ...ΝΤΟΥ
καλημερα,καλη εβδομαδα & καλο μηνα αδελφια..
αψογος ο προλαλησαντας,συμφωνω απολυτα..www.freesmileys.org] [/url]
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
για την αρρωστια μας παντου....... :rockon:

καλημερα στη κοκκινη φυλη

ασχετη φωτο αλλα να μας σηκωθει λιγο το ηθικο
 

Συνημμένα

  • 179.jpg
    179.jpg
    99 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
Ξαφνικα ολοι θυμηθηκαν το πρωταθλημα που μεχρι να ξεκινησει το φετινο ηταν μη αξιοκρατικο.Ερχονται λοιπον σημερα ολες οι φιλαδες και μιλουν για κουπα λες και εχει φτασει η τελευταια αγωνιστικη.Ας μην ξεχναμε οτι ο Ολυμπιακος εχει περασει απο δυο δυσκολες εδρες ενω οι "πρωταθλητες τριτης αγωνιστικης"εχουν παιξει με τους αδυναμους το πρωταθληματος(Ατρομητο,Βεροια,Λεβαδιακο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom