Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
πάντως άμα δεν "συγετροθουμαι" θα μας καθαρίσει η βρέμη.εχτές δεν άξιζε την νίκη ούτε την ισοπαλία.αλλαγή προπονητή θέλει και grigora.ama δεν μπορείς να νικήσεις τον ari τότε τι περιμένεις από την βρέμη και μέσα στην γερμανία.εγώ θα είμαι εκεί πάντως,παντού και olympiakos.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Τον γαβρο θα τον αναλάβει ο ρεχάγκελ ...
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
αυτό δεν γίνετε με τίποτα δυστυχώς,ξέρω τον otto από την βρέμη πολύ καλός μα πολύ ιδιότροπος.μακάρι να γίνει αυτό θα είναι πολύ θετικό στον θρύλο
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Μαγκες συγγαυροι το ματσακι χτες μεγαλη σουπα. Οι παιχτες με λιγες εξαιρεσεις (Γκαλετι) εδειξαν τουλαχιστον αδιαφοροι.Θα επαναλαβω οτι ο Τακαρος δεν ειναι Φεργκιουσον αλλα δεν νομιζω οτι χτες εφτεγε. Οι αλλαγες του ηταν σωστες και απλα δεν απεδωσαν. Οσο για τα περι χορταριου και δικιο να εχει, πραγμα πολυ πιθανο, οταν εισαι στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ αυτα δεν τα λες γιατι πανω απ' ολα αδικεις τον εαυτο σου.
Οσο για τους υπολοιπους μπορειτε ολοι να γινετε Βερντερ αυτη τη βδομαδα μιας και εκει παιζουμε την Τεταρτη.
Και μια μαντεψια , δειτε πως η ομαδα που εριξε χτες 8 θα γινει απο τους αντικειμενικους << τιποτα το ιδιαιτερο και πεσμενη>> σε περιπτωση θετικου αποτελεσματος την Τεταρτη.


Υ.Γ. Φιλε VASOS τι ομαδα εισαι????????


[move]ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ[/move]
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Και μια μαντεψια , δειτε πως η ομαδα που εριξε χτες 8 θα γινει απο τους αντικειμενικους << τιποτα το ιδιαιτερο και πεσμενη>> σε περιπτωση θετικου αποτελεσματος την Τεταρτη.
Όπως και η Σεβίλλη που όταν έπαιξε με την ΑΕΚ ήταν κορυφαία ομάδα στον πλανήτη και τώρα έχει 4 σερί ήττες.....η κωλοτούμπα στο μεγαλείο της.....
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
διωξτε τον τον Γαμωσπιτο γαμω τον αντιχριστο μου. :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τον γαβρο θα τον αναλάβει ο ρεχάγκελ ...
Μακάρι...δεν το λέω απο πλευράς προπονητικής ικανότητας αλλά απο πλευράς...τυχερής ικανότητας...μέχρι και...διηπειρωτικό παίρνουμε... :dancing: :dancing: :dancing:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Θα…κάνει παρέλαση;

Λόγω εκλογών είχαμε καιρό να αναφερθούμε σε μη-πολιτικό θέμα, όμως έφτασε μια «σίγουρη» πληροφορία στα αυτιά μας και σας την μεταφέρουμε. Μετά τον αγώνα με την Λάτσιο, ο Κόκκαλης έδωσε εντολή στον Ίβιτς να αρχίσει άμεσα να ελέγχει την αγορά προπονητών και να κάνει τις απαραίτητες διερευνητικές επαφές. Πράγμα που σημαίνει ότι η θέση του Τάκη Λεμονή είναι κάτι παραπάνω από επισφαλής και με την πρώτη (το πολύ δεύτερη στραβή) θα απομακρυνθεί.

πηγή:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Έλα ρε βάσο....παντογνώστη....που μόνο εσύ κατάλαβες αυτό που έγραψες...αφού γράφεις μετά πως κάνει κακό στον...Ολυμπιακό!!!Ο...Μάουερ...έλεος....δλδ...ο Μαλεζάνι έκανε κακό στην Μπάρτσα τότε???Γελάνε και οι...πέτρες...

παντογνωστης ποτε δεν ειπα οτι ειμαι...ουτε καν εχω χαρακτηρισει τον εαυτο μου ως κατι λιγοτερο ή περισσοτερο απο απλο θεατη και κριτη των ποδοσφαιρικων δρωμενων στο παγκοσμιο και ελληνικο ποδοσφαιρο ειδικοτερα μιας και ειμαι κατοικος ελλαδος δυστυχως.Τωρα αυτο που εξελαβες ως συμπερασμα σχετικα με τον μαουερ δεν σε βοηθα να δεις την πραγματικοτητα,αλλα τί να κανουμε?ο καθενας απο εμας εκθετει την αποψη του και οσοι την διαβαζουν βγαζουν τα συμπερασματα τους αναλογα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
την δευτερα ομως τί εγραφε στο πρωτοσελιδο με μεγαλα κοκκκινα παχυα γραμματα οταν νικησει 6-2 την ομαδα που παιζει αμυνα στο κεντρο?θυμασαι το μπαρτσελονα-ΠΑΟ 5-0 πριν 2 χρονια?αυτο το ματς μου θυμισε το ολυμπιακος-ΟΦΗ...αστειο κοουτσαρισμα απο εναν υποτιθεται διαβασμενο προπονητη που μονο κακο κανει στον ολυμπιακο!Οταν νικας ανετα και ξεφτιλιζεις μικρες ομαδες χωρις αντισταση ξεχνας τα προβληματα σου και τα αφηνεις να διαιωνιζονται και να χρονιζουν,αυτο εχει παθει και ο ολυμπιακος απο το 2000 και μετα!

Έτσι είναι...Παίζεις με τη Γιουβέντους και τρως 7, περνάει κρίση η ομάδα, παίζεις με τον Ακράτητο και του ρίχνεις 8, ξεπεράστηκε η κρίση...μέχρι να ξαναπαίξεις με Λυών, Μπαρτσελόνα, Λίβερπουλ και να ξαναπεράσεις κρίση!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Όπως και η Σεβίλλη που όταν έπαιξε με την ΑΕΚ ήταν κορυφαία ομάδα στον πλανήτη και τώρα έχει 4 σερί ήττες.....η κωλοτούμπα στο μεγαλείο της.....

φιλε ποδολαγνε κατανοεις αυτο που λες?μια ομαδα που εχει κατακτησει 2 συνεχομενες ευρωπαικο τιτλο και εχει συντριψει την ρεαλ μαδριτης μεσα στην εδρα της και την μπαρτσελονα στο σουπερ καπ περσυ αν μη τί αλλο θα πρεπει να την θεωρουμε πολυ καλη ομαδα,οπως και ειναι στην πραγματικοτητα.Εδω ολοκληρη ρεαλ μαδριτης και μπαρτσελονα και εχουν σερι αποτυχιες...θα τις χαρακτηρισεις και αυτες ετσι?επειδη εχουν μια κακη πορεια σε μια δεδομενη χρονικη στιγμη?τουλαχιστον ολες αυτες οι ομαδαρες εχουν παιξει και παιζουν παντα ενα ποδοσφαιρο ποιοτητας ακομη και σε κακες χρονιες τους ή περιοδους τους....εμεις τί εχουμε να τους πουμε?το γνωστο συνθημα.."αντε γεια"?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057








Υ.Γ. Φιλε VASOS τι ομαδα εισαι????????


[move]ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ[/move]
[/quote]

ακρατητος αστακου αιτωλοακαρνανιας!ικανοποιηθηκες?
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
διωξτε τον τον Γαμωσπιτο γαμω τον αντιχριστο μου. :headbang:

φανταζομαι εννοει τον Λεμονη

υπομονη παιδια
την βλεπω την ομαδα να ζοριζεται φετος
αλλα μην ξεχναμε οτι η μιση εντεκαδα και, ειναι νεα ομαδα
στο κατω κατω δεν πειραζει ας τους ερθουμε απο πισω εκει που δεν θα μας περιμενουν
ετσι θα ειναι πιο γλυκο το πρωταθλημα το μαη
ελπιζω με βερντερ οχι ο τακης αλλα οι παιχτες να παιξουν καλα
και εμεις διπλα τους να τους υποστηριξουμε
δεν εχω τιποτα με τον τακη
αλλα προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι δεν πας να δωσεις
δεκαδες εκατομυρια να παρεις παιχταραδες
και να μην κανεις τιποτα για την κορυφη της πυραμιδας... τον προπονητη
πρεπει και εκεινος να ειναι αντιστοιχος των παιχτων που εχεις
που ειναι οτι καλυτερο στην ελλαδα και ενα πολυ καλο υλικο απο ξενους παιχτες
τον τακη δεν τον υποτιμω, ηταν και ειναι ενας απο τουσ καλυτερους στρατιωτες της ομαδας μας
και βοηθησε οποτε του το ζητησαμε ειτε σαν παιχτης ειτε σαν προπονητης
απλα πιστευω οτι ειναι λιγο νεος(και ελληνας συνδιασμος πολυ λιγος) για τις προσδοκιες της ομαδας μας
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
το λεμονη  το χεστη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικά το πέναλντι στον Κοβάσεβιτς...ήταν?Γιατί η κάμερα δείχνει καθαρά τους 2 αμυντικούς του ΑΡΗ να τον κάνουν σάντουιτς και επιπροσθέτως να του τραβά την φανέλλα ο Παπαδόπουλος....εκτός και με το παραπάνω ήθελες να πείς πως ''να έβλεπα τον Ολυμπιακό να αδικείται και να κερδίζει και μετά ας πέθαινα''....τότε πάω πάσο...έχεις δίκιο.....

φυσικα και το ευχαριστηθηκα το οτι η διαιτησια του γαυρου καζναφερη(ειναι τοις πασι γνωστο ολυμπικαος και απαραδεκτο που τον βαζουν να μας σφυριζει)ηταν σχετικα ακριβοδικαιη.Δεν ειναι τυχαιο το οτι η σχετικα ακριβοδικαιη διαιτησια του καζναγαυρου συνδυαστηκε με μη νικη του ολυμπιακου!Τωρα αμα επικαλουμεθα και εμεις για πεναλτυ και αδικιες καλυτερα να παμε στον καιαδα και να αυτοκτονησουμε φιλτατε ποδολαγνε!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φιλε ποδολαγνε κατανοεις αυτο που λες?μια ομαδα που εχει κατακτησει 2 συνεχομενες ευρωπαικο τιτλο και εχει συντριψει την ρεαλ μαδριτης μεσα στην εδρα της και την μπαρτσελονα στο σουπερ καπ περσυ αν μη τί αλλο θα πρεπει να την θεωρουμε πολυ καλη ομαδα,οπως και ειναι στην πραγματικοτητα.Εδω ολοκληρη ρεαλ μαδριτης και μπαρτσελονα και εχουν σερι αποτυχιες...θα τις χαρακτηρισεις και αυτες ετσι?επειδη εχουν μια κακη πορεια σε μια δεδομενη χρονικη στιγμη?τουλαχιστον ολες αυτες οι ομαδαρες εχουν παιξει και παιζουν παντα ενα ποδοσφαιρο ποιοτητας ακομη και σε κακες χρονιες τους ή περιοδους τους....εμεις τί εχουμε να τους πουμε?το γνωστο συνθημα.."αντε γεια"?
Είναι άλλο το πολύ καλή ομάδα και άλλο η κορυφαία του πλανήτη....τώρα μην μου πείς πως οι ομάδες που παίζουν με τον Θρύλο πρίν τον αγώνα είναι πολύ καλές και μετά ανεξαρτήτου αποτελέσματος...''έλα μωρέ...ποιά ομάδα τώρα???''...ήδη παίζει το σενάριο για τις απουσίες της Βέρντερ...και σε πιθανή επιτυχία του Θρύλου θα βγεί στην επιφάνεια....αυτό να το θυμάσαι.....
κάποιες ερωτήσεις παραπάνω περιμένουν απάντηση...

Τελικά το πέναλντι στον Κοβάσεβιτς...ήταν?Γιατί η κάμερα δείχνει καθαρά τους 2 αμυντικούς του ΑΡΗ να τον κάνουν σάντουιτς και επιπροσθέτως να του τραβά την φανέλλα ο Παπαδόπουλος....

Τελικά δεν απάντησες...ήταν ή όχι???

Υ.Γ. Φιλε VASOS τι ομαδα εισαι????????

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φυσικα και το ευχαριστηθηκα το οτι η διαιτησια του γαυρου καζναφερη(ειναι τοις πασι γνωστο ολυμπικαος και απαραδεκτο που τον βαζουν να μας σφυριζει)ηταν σχετικα ακριβοδικαιη.Δεν ειναι τυχαιο το οτι η σχετικα ακριβοδικαιη διαιτησια του καζναγαυρου συνδυαστηκε με μη νικη του ολυμπιακου!Τωρα αμα επικαλουμεθα και εμεις για πεναλτυ και αδικιες καλυτερα να παμε στον καιαδα και να αυτοκτονησουμε φιλτατε ποδολαγνε!
Όχι εμείς...εσείς θα λές....τέτοιο...μένος ούτε απο βάζελους και ΑΕΚτζήδες δεν έχω δεί...... :headbang: :headbang: :headbang:ειλικρινά με το τελευταίο που έγραψες έχω ξεραθεί στα γέλια....μην το πάρεις προσωπικά...ειδικά αυτό του γαύρου-Κασναφέρη και το Καζναγαύρου....με έστειλε.....πέρα απο το χαβαλέ...σε πάω.....:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom