Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τρομαζω με την ιδεα να παιξει ο Πατσα στο κεντρο,ολες οι πασες του στον αντιπαλο!!!
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Αδερφια συγγαυροι,
περιπου δυο ωρες μενουν για το ματσακι με τα σκουληκια και το μονο που με ανησυχει ειναι το κατα ποσο θα μεινει συγκεντρωμενη η ομαδα εν οψει Βερντερ, αλλα και το πιθανο ροτεισον του σερ.( του Τακαρου ντε...). Παντως αν η ομαδα ειναι σοβαρη δεν φοβομαστε κανεναν ουτε σημερα ουτε την Τεταρτη.
Με τη νικη!!!!!!!


Υ.Γ. Αν χαθει παλι το τοπι ψαξτε το στα διχτυα. Εχω πληροφορια οτι θα βρισκεται συχνα εκει.

Υ.Γ.2 Προς Λουα Λουα, προσεχε πως θα πανηγυρισεις σημερα μην πεταξεις εξω κανα φιδι ατακτο αγορι.






ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ
ΤΗ ΒΡΕΜΗ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αδέρφια,χθές ήταν αυτοκτονία....κατ'αρχήν θέλω να πώ πως η εμφάνιση ήταν κάτω του αναμενόμενου....Γκαλέτι και Λεντέσμα αρκετά κουρασμένοι,ειδικά στο 2ο ημίχρονο και ο Λούα-Λούα,αν δεν έχει ''κλειδώσει'' ένα μάτς δεν πρέπει να αρχίζει τις φαντεζί ενέργειες.....Ο Νε, είτε μπήκε  είτε όχι...δεν έκανε τίποτε....και στο γκόλ που φάγαμε είναι ανεπίτρεπτο να σου πάρει την μπάλλα 1 παίχτης όταν γύρω σου είναι 2 συμπαίχτες σου...μιλάω για την λάθος πάσα του Στολτίδη στα 2 μέτρα....πρέπει να σοβαρευτούμε και να τελειώνουμε τους αγώνες...αν και χθές το ποιό δίκαιο αποτέλεσμα ήταν αυτό που ήρθε....η εμφάνιση όπως είπα ήταν πολύ κάτω του αναμενόμενου....και αυτά περί...10 πόντους χορτάρι εγώ προσωπικά τα ακούω...βερεσέ.....
ΥΓ1--->Η Βέρντερ έβαλε...8,λίγο προσοχή την Τετάρτη.....εγώ θα πρότεινα να μην παίξουμε με 3 αμυντικά χάφ...ίσως ήταν καλύτερα να παίξουμε με  λίμπερο και 2 στόπερ...ένα καθαρό 3-5-2(στην επίθεση) και 5-3-2(στην άμυνα)...δλδ:
Νικοπολίδης
Σέζαρ(λίμπερο)
Άντζας(Στόπερ)
Ζεβλάκοφ(Στόπερ)
Τοροσίδης(δεξιά)
Μπράβο(αριστερά)
Γκαλέτι(δεξιά)
Τζόρτζεβις(αριστερά)
Λεντέσμα(κεντρικός)
Λούα-Λούα(επιθετικός)
Μήτρογλου(επιθετικός)...θα σας εκπλήξω αλλά είναι γρήγορος,θρασύς,θα μαρκάρει και συν ότι ξέρει τους Γερμανούς όσο λίγοι....Ο Λούα(2) θα είναι αυτός που θα συνδέει την μεσαία γραμμή με την επίθεση...στην άμυνα θα γίνεται ένας 4ος μέσος και οι Τοροσίδης-Μπράβο στην επίθεση γίνονται χαφ...αυτή είναι η άποψη μου....
ΥΓ2--->Όταν άρχισα να παίζω manager το αγαπημένο μου σύστημα ήταν το 4-1-3-2...4 στην άμυνα,μπροστά τους,κάτι σαν ''λίμπερο στα χάφ'' ένα τρεχαντήρι,3 χάφ που να μαρκάρουν και τουλάχιστον οι 2 να μπορούν να σου φτιάξουν παιχνίδι και 2 επιθετικοί που θα μαρκάρουν στον χώρο ευθύνης τους....όταν το είδε ένας φίλος μου είπε:''που το βρήκες???τί είναι αυτό''???Τώρα βλέπω πως πολλές ευρωπαϊκές ομάδες το ακολουθούν πιστά....γιατί στο ποδόσφαιρο το πρώτο που πρέπει να κοιτάς είναι να μην...χάσεις....το γκόλ θα έρθει...και να μην έρθει δεν θα χάσεις.....δλδ,αν την Τετάρτη πάρουμε Χ...θα χαλάσει κανέναν???
ΥΓ3--->Αυτά είναι προσωπικές απόψεις...και ένα τελευταίο....χθές,για εμένα,ο μόνος που δεν φταίει είναι ο sir...δεν είμαι υπέρ του, αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως μέσα σε 1 εβδομάδα ξέχασαν να...αναπτύσσονται σωστά...την αλλαγή του Νε και εγώ θα την έκανα(άλλο αν δεν ''βγήκε''....)στην 3η καλώς έβαλε τον Μήτρογλου αλλά ίσως έβγαζα τον Λούα-Λούα.....7 λεπτά θέλει....γιατί να ρισκάρω???Οι μεγάλες ομάδες κερδίζουν και όταν δεν παίζουν καλά.....και ένα μήνυμα πρός όλους τους παίχτες...απλά δείτε το πάθος του Γκαλέτι...που μαρκάρει παντού....που τρέχει και τα δίνει όλα.....
ΥΓ4--->Για διαιτησία δεν μιλάω....ο Κασναφέρης πάντα μα πάντα παίζει έδρα....και χθές είχαμε τις ίδιες(?) κάρτες.....αμυντικά φάουλ τα έδινε επιθετικά...αλλά ακόμα και με κόντρα διαιτησία τέτοιους αγώνες τους κερδίζεις.....
ΥΓ5--->Τις καλημέρες μου σε όλα τα ερυθρόλευκα αδέρφια.....
 

Επισκέπτης
καλημερα  & υπομονη αδελφια..απο το χθεσινο ματσακι εγω κραταω το πανεμορφο τεμαχιο του ΠΑΙΧΤΑΡΑ γκαλετι..η ομαδα εχει τα πανω της & τα κατω της οπως ολες οι ομαδες του κοσμου..ειναι ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για συμπερασματα..στηριξη-στηριξη-στηριξη σε παικτες & προπονητη ειναι το μονο που χρειαζονται ολες οι ομαδες για να πετυχουν τους στοχους τους..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα  & υπομονη αδελφια..απο το χθεσινο ματσακι εγω κραταω το πανεμορφο τεμαχιο του ΠΑΙΧΤΑΡΑ γκαλετι..η ομαδα εχει τα πανω της & τα κατω της οπως ολες οι ομαδες του κοσμου..ειναι ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για συμπερασματα..στηριξη-στηριξη-στηριξη σε παικτες & προπονητη ειναι το μονο που χρειαζονται ολες οι ομαδες για να πετυχουν τους στοχους τους..
Καλημερα Μαγκες οπαδοι του Μεγαλυτερου Ελληνικου Συλλογου!!!!
ΜΟΝΟ στηριξη σε αυτη την ομαδα σε παιχτες και προπονητη!!!
ακομα και αν δεχτουμε οτι εκανε λαθος ο Τακαρος
πειτε μου εσεις ποιος προπονητης δεν εχει κανει?
ο μπαγιεβιτς του κοσμου τις μαλακιες...
ο μαλακοσολιντ μην το συζητισουμε...
ο σαντος???? τι να πρωτοπουμε???
ο δον λορεντσο???...αστο καλυτερα....
γι αυτο λεω ΣΤΗΡΙΞΗ και το Μαη κανουμε ταμειο!!!
 

Επισκέπτης
Καλημερα Μαγκες οπαδοι του Μεγαλυτερου Ελληνικου Συλλογου!!!!
ΜΟΝΟ στηριξη σε αυτη την ομαδα σε παιχτες και προπονητη!!!
ακομα και αν δεχτουμε οτι εκανε λαθος ο Τακαρος
πειτε μου εσεις ποιος προπονητης δεν εχει κανει?
ο μπαγιεβιτς του κοσμου τις μαλακιες...
ο μαλακοσολιντ μην το συζητισουμε...
ο σαντος???? τι να πρωτοπουμε???
ο δον λορεντσο???...αστο καλυτερα....
γι αυτο λεω ΣΤΗΡΙΞΗ και το Μαη κανουμε ταμειο!!!
το γνωστο ταμειο δηλαδη..ισοβιος πρωταθλητης & αφηστε τους αντικειμενικους & τους ολυμπιακαρες να τα βλεπουν ολα μαυρα χαλια..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
το γνωστο ταμειο δηλαδη..ισοβιος πρωταθλητης & αφηστε τους αντικειμενικους & τους ολυμπιακαρες να τα βλεπουν ολα μαυρα χαλια..
Αδερφέ....αυτό είναι σίγουρο...από ποιόν να χάσεις πρωτάθλημα???Από τον...Σαριέγκι-Ενακαρίκε και τους Σέζαρ-Άλβες???Ήμαρτον......απλά ίσως πρέπει να μην έχει τόσο φόβο η ομάδα....η αλλαγή του Ντάρκο πολύ σωστή...αλλά να μπεί επιθετικός....όπως είπα ο Νε καλώς μπήκε...άλλο αν δεν πρόσφερε....δεν θα άφηνα την ομάδα για μισή ώρα με 1 επιθετικό.....θετικό ότι μπήκε ο πιτσιρίκος ο Μήτρογλου....
ΥΓ--->Θυμηθείτε...το 8-1 η Βέρντερ θα το πληρώσει....ελπίζω να το πληρώσει με...εμάς.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Αδερφέ....αυτό είναι σίγουρο...από ποιόν να χάσεις πρωτάθλημα???Από τον...Σαριέγκι-Ενακαρίκε και τους Σέζαρ-Άλβες???Ήμαρτον......απλά ίσως πρέπει να μην έχει τόσο φόβο η ομάδα....η αλλαγή του Ντάρκο πολύ σωστή...αλλά να μπεί επιθετικός....όπως είπα ο Νε καλώς μπήκε...άλλο αν δεν πρόσφερε....δεν θα άφηνα την ομάδα για μισή ώρα με 1 επιθετικό.....θετικό ότι μπήκε ο πιτσιρίκος ο Μήτρογλου....
ΥΓ--->Θυμηθείτε...το 8-1 η Βέρντερ θα το πληρώσει....ελπίζω να το πληρώσει με...εμάς.... :dancing: :dancing: :dancing:
μαζι σου ειμαι παιχταρα μου..συμφωνω με οσα λες,απλα λεω οτι ειναι πολυ νωρις..πολλοι νεοι παιχτες..υπομονη..υπομονη..υπομονη & πανω απ' ολα ΣΤΗΡΙΞΗ με συνθηματα-τραγουδια-χειροκροτημα μεσα & εξω απο τον ναο..

[move]ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΕ ΠΟΡΩΝΕΙΣ[/move]
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Τρομαζω με την ιδεα να παιξει ο Πατσα στο κεντρο,ολες οι πασες του στον αντιπαλο!!!
Τελικά ήταν αυτός που έκανε την απίστευτη 40 μέτρων μπαλιά και κάναμε το 0-1.....

....πανω απ' ολα ΣΤΗΡΙΞΗ με συνθηματα-τραγουδια-χειροκροτημα μεσα & εξω απο τον ναο...

Συμφωνώ...εξάλλου πάντα είμαι μέσα στο Ναό καθώς έχω διαρκείας....και να διορθώσω λίγο τον εαυτό μου...έχουμε 5 βαθμούς έχοντας βγάλει 2 πολύ δύσκολα εκτός έδρας παιχνίδια....οι βάζελοι έχουν 7 βαθμούς με 2 εντός έδρας ντέρμπι,που θα χάσουν στον 2ο γύρο και τα χανούμια έχουν 6 βαθμούς και το πολύ σήμερα να πάρουν 1 ακόμα....καθώς σήμερα δεν θα κερδίσουν......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα  & υπομονη αδελφια..απο το χθεσινο ματσακι εγω κραταω το πανεμορφο τεμαχιο του ΠΑΙΧΤΑΡΑ γκαλετι..η ομαδα εχει τα πανω της & τα κατω της οπως ολες οι ομαδες του κοσμου..ειναι ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για συμπερασματα..στηριξη-στηριξη-στηριξη σε παικτες & προπονητη ειναι το μονο που χρειαζονται ολες οι ομαδες για να πετυχουν τους στοχους τους..

απο το χθεσινο αγωνα εσυ και οι υπολοιποι "μυωπες" κρατηστε το πανεμορφο ομολογουμενως τεμαχιο του γκαλλετι και την πολυ ωραια πασα ακριβειας του πατσα και "πνιξτε" στο recycle bin του εγκεφαλου σας ενα απο τα χειροτερα ποδοσφαιρικα θεαματα που εχει προσφερει ο θρυλος μας στο φιλοθεαμον κοινο...μια ομαδα με διακριθεντες(ισως για πρωτη φορα στην ιστορια του συλλογου) τους 3 της αμυνας..τον αρχοντικο αντζα με το πολυ ωραιο και φινετσατο παιχνιδι του,τον δυνατο και σταθερο ραουλ μπραβο(ευτυχως που τον εβαλε αντι του σεζαρ) και τον νικοπολιδη που εσωσε 2 γκολ στο παραπεντε.Οσοι εθελοτυφλουν και δεν θελουν να βγαλουν συμπερασματα για αυτον τον ολυμπιακο κρατουν στην μνημη τους μονο το τεμαχιο του γκαλετι.Πραγματικα τετοιο ατεχνο κεντρο ειχαμε πολλα χρονια να δουμε απο τον ολυμπιακο,δημιουργια ευκαιριων ουδεμια,σεντρες απο πατσατζογλου ,τοροσιδη στον χαλκια χωρις πιεση και αυτος ο λεντεσμα(λυκε λυκε εισαι εδω?)μαλλον κατι ειδαν στο αμβουργο και τον σουταρανε πισω στην αργεντινη..στα θετικα επισης λαμβανω υποψιν μου και την θετικη παρουσια του τζολε ο οποιος παρα την ηλικια του ειναι σκληρο καρυδι και θελει να φυγει με το κεφαλι ψηλα.Το θεμα ειναι οτι τα αρνητικα που θελετε εναγωνιωδως να κρυψετε θα τα βρειτε μπροστα σας το βραδυ της τεταρτης οπου το αποτελεσμα θα ειναι δυστυχως και παλι αρνητικο με τον εναν ή τον αλλο τροπο για την ομαδα μας!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
απο το χθεσινο αγωνα εσυ και οι υπολοιποι "μυωπες" κρατηστε το πανεμορφο ομολογουμενως τεμαχιο του γκαλλετι και την πολυ ωραια πασα ακριβειας του πατσα και "πνιξτε" στο recycle bin του εγκεφαλου σας ενα απο τα χειροτερα ποδοσφαιρικα θεαματα που εχει προσφερει ο θρυλος μας στο φιλοθεαμον κοινο...μια ομαδα με διακριθεντες(ισως για πρωτη φορα στην ιστορια του συλλογου) τους 3 της αμυνας..τον αρχοντικο αντζα με το πολυ ωραιο και φινετσατο παιχνιδι του,τον δυνατο και σταθερο ραουλ μπραβο(ευτυχως που τον εβαλε αντι του σεζαρ) και τον νικοπολιδη που εσωσε 2 γκολ στο παραπεντε.Οσοι εθελοτυφλουν και δεν θελουν να βγαλουν συμπερασματα για αυτον τον ολυμπιακο κρατουν στην μνημη τους μονο το τεμαχιο του γκαλετι.Πραγματικα τετοιο ατεχνο κεντρο ειχαμε πολλα χρονια να δουμε απο τον ολυμπιακο,δημιουργια ευκαιριων ουδεμια,σεντρες απο πατσατζογλου ,τοροσιδη στον χαλκια χωρις πιεση και αυτος ο λεντεσμα(λυκε λυκε εισαι εδω?)μαλλον κατι ειδαν στο αμβουργο και τον σουταρανε πισω στην αργεντινη..στα θετικα επισης λαμβανω υποψιν μου και την θετικη παρουσια του τζολε ο οποιος παρα την ηλικια του ειναι σκληρο καρυδι και θελει να φυγει με το κεφαλι ψηλα.Το θεμα ειναι οτι τα αρνητικα που θελετε εναγωνιωδως να κρυψετε θα τα βρειτε μπροστα σας το βραδυ της τεταρτης οπου το αποτελεσμα θα ειναι δυστυχως και παλι αρνητικο με τον εναν ή τον αλλο τροπο για την ομαδα μας!
μονο να σου θυμησω οτι το καλοκαιρι ο Γκαλετι ηταν για εσενα ΠΑΛΤΟ και ο αρχοντικος Αντζας ο αποτυχημενος Βουλης....
ετσι για να δουμε ποσο μετραει η γνωμη σου
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
μονο να σου θυμησω οτι το καλοκαιρι ο Γκαλετι ηταν για εσενα ΠΑΛΤΟ και ο αρχοντικος Αντζας ο αποτυχημενος Βουλης....
ετσι για να δουμε ποσο μετραει η γνωμη σου
Ξέχασες τον...Μενδρινό!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μονο να σου θυμησω οτι το καλοκαιρι ο Γκαλετι ηταν για εσενα ΠΑΛΤΟ και ο αρχοντικος Αντζας ο αποτυχημενος Βουλης....
ετσι για να δουμε ποσο μετραει η γνωμη σου

δεν χρειαζεται να μετρας τη γνωμη τη δικια μου ή οποιουδηποτε αλλου συναγωνιστη,το πραμα μιλαει απο μονο του.Οποιος εχει "καθαρο μυαλο" και οχι τσιμπλα βλεπει την πραγματικοτητα οπως ειναι.Φυσικα ουτε ειπα τον γκαλετι παλτο και ο χαρακτηρισμος "βουλης" ειναι απλα ενα παρατσουκλι,αλλωστε ο αντζας εμενα μου αρεσει πολυ γιατι εχει την μπαλλα στο μυαλο του και ειναι καιριος στις επεμβασεις του...πιστεψε με αν επαιζε σε ομαδα που παιζει με βαθος στην αμυνα θα απεδιδε φανταστικα με 2 σεντερ μπακ μπροστα του σε στυλ ραουλ μπραβο και κυριακο!Προσπαθωντας να μειωσεις ομως τη γνωμη μου μαλλον δεν εχεις κατι αλλο να πεις για το χαλι που παρουσιαζει αυτη η ομαδα και αρκεισαι σε αυτο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο ολυμπιακος μια ζωη θα ειναι καταραμενος να τρωει την ιδια σουπα,αφου οι οπαδοι του ξυπνουν καθε πρωι με μια τσιμπλα που καλυπτει ολο το ματι και φευγει μονο με την πρωινη αναγνωση του "πρωταθλητη".
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
...και φευγει μονο με την πρωινη αναγνωση του "πρωταθλητη".
Το κακό είναι πως και ο ''Πρωταθλητής'' τα χώνει σήμερα και στον Λεμονή και σε κάποιους παίχτες.....π.χ Στολτίδη,Νε....και πάρα πολλές φορές στο παρελθόν τα έχει χώσει.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το κακό είναι πως και ο ''Πρωταθλητής'' τα χώνει σήμερα και στον Λεμονή και σε κάποιους παίχτες.....π.χ Στολτίδη,Νε....και πάρα πολλές φορές στο παρελθόν τα έχει χώσει.....

την δευτερα ομως τί εγραφε στο πρωτοσελιδο με μεγαλα κοκκκινα παχυα γραμματα οταν νικησει 6-2 την ομαδα που παιζει αμυνα στο κεντρο?θυμασαι το μπαρτσελονα-ΠΑΟ 5-0 πριν 2 χρονια?αυτο το ματς μου θυμισε το ολυμπιακος-ΟΦΗ...αστειο κοουτσαρισμα απο εναν υποτιθεται διαβασμενο προπονητη που μονο κακο κανει στον ολυμπιακο!Οταν νικας ανετα και ξεφτιλιζεις μικρες ομαδες χωρις αντισταση ξεχνας τα προβληματα σου και τα αφηνεις να διαιωνιζονται και να χρονιζουν,αυτο εχει παθει και ο ολυμπιακος απο το 2000 και μετα!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
την δευτερα ομως τί εγραφε στο πρωτοσελιδο με μεγαλα κοκκκινα παχυα γραμματα οταν νικησει 6-2 την ομαδα που παιζει αμυνα στο κεντρο?θυμασαι το μπαρτσελονα-ΠΑΟ 5-0 πριν 2 χρονια?αυτο το ματς μου θυμισε το ολυμπιακος-ΟΦΗ...αστειο κοουτσαρισμα απο εναν υποτιθεται διαβασμενο προπονητη που μονο κακο κανει στον ολυμπιακο!Οταν νικας ανετα και ξεφτιλιζεις μικρες ομαδες χωρις αντισταση ξεχνας τα προβληματα σου και τα αφηνεις να διαιωνιζονται και να χρονιζουν,αυτο εχει παθει και ο ολυμπιακος απο το 2000 και μετα!
Μπάρτσα-ΠΑΟ και Ολυμπιακός-ΟΦΗ???Που κολλάνε???Και για ποιό κοουτσάρισμα μιλάς???Του Λεμονή ή του Μαλεζάνι???Με μπέρδεψες....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μπάρτσα-ΠΑΟ και Ολυμπιακός-ΟΦΗ???Που κολλάνε???Και για ποιό κοουτσάρισμα μιλάς???Του Λεμονή ή του Μαλεζάνι???Με μπέρδεψες....

που να καταλαβεις......αφου δεν μπορεις να καταλαβεις αυτο που εγραψα τοτε τί μπορεις να καταλαβεις?αλλα θα στο κανω λιανα για να μην λες οτι σε κοροιδευω.Τον προπονητη του ΟΦΗ εννοω και τον συγκρινω με τον μαλεζανι στα 2 ματς που ανεφερα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
που να καταλαβεις......αφου δεν μπορεις να καταλαβεις αυτο που εγραψα τοτε τί μπορεις να καταλαβεις?αλλα θα στο κανω λιανα για να μην λες οτι σε κοροιδευω.Τον προπονητη του ΟΦΗ εννοω και τον συγκρινω με τον μαλεζανι στα 2 ματς που ανεφερα.
Έλα ρε βάσο....παντογνώστη....που μόνο εσύ κατάλαβες αυτό που έγραψες...αφού γράφεις μετά πως κάνει κακό στον...Ολυμπιακό!!!Ο...Μάουερ...έλεος....δλδ...ο Μαλεζάνι έκανε κακό στην Μπάρτσα τότε???Γελάνε και οι...πέτρες...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Να δω τον ολυμπιακο το σαββατο να κερδισει χωρις την παραμικρη ευνοια και ας πεθανω μετα!
Τελικά το πέναλντι στον Κοβάσεβιτς...ήταν?Γιατί η κάμερα δείχνει καθαρά τους 2 αμυντικούς του ΑΡΗ να τον κάνουν σάντουιτς και επιπροσθέτως να του τραβά την φανέλλα ο Παπαδόπουλος....εκτός και με το παραπάνω ήθελες να πείς πως ''να έβλεπα τον Ολυμπιακό να αδικείται και να κερδίζει και μετά ας πέθαινα''....τότε πάω πάσο...έχεις δίκιο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom