Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
O Τεόντοσιτς παραδέχεται ότι ειναι παιχτης του Ολυμπιακού..

"Είμαι παίκτης του Ολυμπιακού,αλλά θα μου επιτρέψετε να μην μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες.Ολα κύλησαν πολύ γρήγορα και με ξάφνιασαν.Πίστευα ότι θα αγωνιζόμουν φέτος στην Ζέλεζνικ και του χρόνου θα άλλαζα ομάδα.Ομως από τη στιγμή που έφτασε η πρόταση δεν υπήρχε περίπτωση να αρνηθώ.Ηταν απίστευτη και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που έρχομαι σ αυτή την ιστορική και μεγάλη ομάδα.Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος.Ξέρω ότι η πίεση θα είναι μεγάλη γιατί τα τελευταία χρόνια ο Ολυμπιακός δεν έχει κερδίσει πρωταθλήματα.Ομως δημιουργεί μία νέα και μεγάλη ομάδα με πολλούς καλούς και νεαρούς σε ηλικία παίκτες.Η πίεση θα είναι μεγάλη για αποτελέσματα αλλά πιστεύω ότι θα αντέξω.Θα ήταν λάθος να αρνηθώ στην πρόκληση να αγωνιστώ στον Ολυμπιακό.Ακούω και γνωρίζω για το ενδιαφέρον προς τον Γιασικεβίσιους και δεν θα τον αφήσουν τόσο εύκολα οι παράγοντες της ελληνικής ομάδας.Θα τον ήθελα στο πλευρό μου κι αυτό γιατί θα με βοηθήσει να γίνω ακόμη καλύτερος.Τον θέλω μαζί μου", δήλωσε χαρακτηριστικά ο 20χρονος πλέι μέικερ για τον οποίο έχει ενδιαφερθεί ανοιχτά και ο Παναθηναϊκός.Βέβαια, η μεταγραφή δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα επίσημα αφού απομένουν κάποιες τυπικές λεπτομέρειες με την Ζελέζνικ αλλά αυτό αναμένεται να γίνει ίσως και την Τρίτη..

 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ναι,αλλά δεν έχουν όλοι ίντερνετ+πιστωτική κάρτα.Ας πούμε,εγώ δεν έχω πιστωτική.
Nαι απο αυτη την αποψη εχεις δικιο....
αλλα ειναι καλυτερα για θεματα βιας γιατι τωρα υπευθυνος για τα εισητιρια θα ειναι αυτος που τα αγορασε
και επισης μπορεις να αγορασεις απο τωρα οποια εισητιρια γουσταρεις και να μην περιμενεις τελευταια στιγμη που θα γινεται χαμος...
 

Επισκέπτης
εξω 2 μηνες ο μπουτινα με εξαρθρωση ωμοπλατης..δηλωνεται ο σηφακης στην ουεφα..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
O Τεόντοσιτς παραδέχεται ότι ειναι παιχτης του Ολυμπιακού..

"Είμαι παίκτης του Ολυμπιακού,αλλά θα μου επιτρέψετε να μην μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες.Ολα κύλησαν πολύ γρήγορα και με ξάφνιασαν.Πίστευα ότι θα αγωνιζόμουν φέτος στην Ζέλεζνικ και του χρόνου θα άλλαζα ομάδα.Ομως από τη στιγμή που έφτασε η πρόταση δεν υπήρχε περίπτωση να αρνηθώ.Ηταν απίστευτη και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που έρχομαι σ αυτή την ιστορική και μεγάλη ομάδα.Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος.Ξέρω ότι η πίεση θα είναι μεγάλη γιατί τα τελευταία χρόνια ο Ολυμπιακός δεν έχει κερδίσει πρωταθλήματα.Ομως δημιουργεί μία νέα και μεγάλη ομάδα με πολλούς καλούς και νεαρούς σε ηλικία παίκτες.Η πίεση θα είναι μεγάλη για αποτελέσματα αλλά πιστεύω ότι θα αντέξω.Θα ήταν λάθος να αρνηθώ στην πρόκληση να αγωνιστώ στον Ολυμπιακό.Ακούω και γνωρίζω για το ενδιαφέρον προς τον Γιασικεβίσιους και δεν θα τον αφήσουν τόσο εύκολα οι παράγοντες της ελληνικής ομάδας.Θα τον ήθελα στο πλευρό μου κι αυτό γιατί θα με βοηθήσει να γίνω ακόμη καλύτερος.Τον θέλω μαζί μου", δήλωσε χαρακτηριστικά ο 20χρονος πλέι μέικερ για τον οποίο έχει ενδιαφερθεί ανοιχτά και ο Παναθηναϊκός.Βέβαια, η μεταγραφή δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα επίσημα αφού απομένουν κάποιες τυπικές λεπτομέρειες με την Ζελέζνικ αλλά αυτό αναμένεται να γίνει ίσως και την Τρίτη..

δηλαδη τον εφαγε μεσα απο τα χερια του βαζελου?
 

Επισκέπτης
Θυμήσου....Ολυμπιακός-Γιούβε....τουλάχιστον 80.000 κόσμος και έξω από το ΟΑΚΑ δεν ξέρω και εγώ πόσες χιλιάδες....εγώ πάντως μπήκα χωρίς εισητήριο....με παρακάλια....έξω άνθρωποι που εκλιπαρούσαν για ένα εισητήριο....αυτά θα τα ζήσουν???Πως το κόβεις???
ΥΓ--->Μην πάω και με τον Άγιαξ...και μην πιάσω και τον Ναό....εκεί τα πράγματα δυσκολεύουν..... :headbang: :headbang: :headbang:ευτυχώς που έχουμε και διαρκείας.... :dancing: :dancing: :dancing:σε ποιά θύρα είσαι???
ρε αλεξανδρε εδω γεμιζαμε το οακα με την βεροια & την καστορια για πλακα,για τα παιχνιδια με γιουβε-ρεαλ-μαντσεστερ λες εσυ???τι να μας πουνε οι πουθεναδες μωρε???μηπως δεν τους εχουμε βγαλει εξω απο την σκεπαστη???στην φωτο η αποδειξη..
 

Συνημμένα

  • Kokkini i skepasti.jpg
    Kokkini i skepasti.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 19

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άντε  γαβράκια  το  πραγματοποιήσατε  το  όνειρο  κι  εσεις  2-3  φορές...είδατε  αγώνα  από  τη  σκεπαστή!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Οι "μάγκες"  οι Πειραιώτες  το  μεσαίο  δάχτυλο  το  έχουν για  να  ξίνονται...
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

Επισκέπτης
Μάγκες χωρίς Γκαλέτι με Λάτσιο τα βλέπω τα πράγματα από δύσκολα έως δύσκοκα...Στο μπάσκετ υπέγραψε ο Τεόντοσιτς.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και  τσιμπανε  και  εύκολα  οι  ψευτόμαγκες...
:rockon: :rockon: :rockon:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Μάγκες χωρίς Γκαλέτι με Λάτσιο τα βλέπω τα πράγματα από δύσκολα έως δύσκοκα...Στο μπάσκετ υπέγραψε ο Τεόντοσιτς.
τίποτα σίγουρο ακόμα! μάλλον αύριο θα ξέρουμε με σιγουριά!
αλλά που το παράξενο να χάσει τον αγώνα, μια ζωή κωλόφαρδοι  :headbang:
 

Επισκέπτης
Αν δεν παίξει ο Γκαλέτι την έχουμε πουτσίσει.Πιστεύω ότι ο φετινός Ολυμπιακός θα στηρίζεται στους Άντζα,Λεντέσμα,Γκαλέτι και Λούα Λούα,με τον Γκαλέτι ηγέτη,ποιοτικά ανώτερο παίχτη και χωρίς το παραμικρό back-up για τη θέση του(μη μου πείτε φυσικά για τον αρχιάμπαλο Μενδρινό που δεν ξέρω κι εγώ τί μέσο θα έχει για να ανήκει ακόμα στον Ολυμπιακό).Με λίγα λόγια Γκαλέτι αναντικατάστατος.Άντε πάω τώρα να διαβάσω και ελπίζω να έχουμε αύριο ευχάριστα νέα για τον Αργεντίνο βιρτουόζο.
 

Επισκέπτης
302.000 μπράβο σε όλους..

Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε η ΠΑΕ Ολυμπιακός που αναφέρει:"Από το απόγευμα της Τετάρτης οι συνάνθρωποί μας στη Ζαχάρω Ηλείας έχουν 302.000...λόγους να χαμογελούν και να ατενίζουν με μεγαλύτερη αισιοδοξία το μέλλον.Αυτό ακριβώς ήταν το ποσό(302.000 ευρώ)που συγκεντρώθηκε στο φιλικό του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον Ερυθρό Αστέρα που διεξήχθη στο «Γ.Καραϊσκάκης» και θα διατεθεί στους πληγέντες της περιοχής"..

ΠΑΝΤΟΥ & ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
302.000 μπράβο σε όλους..

Ευχαριστήρια ανακοίνωση εξέδωσε η ΠΑΕ Ολυμπιακός που αναφέρει:"Από το απόγευμα της Τετάρτης οι συνάνθρωποί μας στη Ζαχάρω Ηλείας έχουν 302.000...λόγους να χαμογελούν και να ατενίζουν με μεγαλύτερη αισιοδοξία το μέλλον.Αυτό ακριβώς ήταν το ποσό(302.000 ευρώ)που συγκεντρώθηκε στο φιλικό του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον Ερυθρό Αστέρα που διεξήχθη στο «Γ.Καραϊσκάκης» και θα διατεθεί στους πληγέντες της περιοχής"..

ΠΑΝΤΟΥ & ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ..


Πόσα εισιτήρια κόπηκαν πρωταθλητές;
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες...
Πρωταθλητες παντου τελικα...
αρκετα καλα τα 300.000
Μπραβο στα αδελφια του RED STAR και του Ολυμπιακου Ζαχαρως !!!!!
Πακετο ο Τραυματισμος του Γκαλετι.....η ομαδα στηριζεται απανω του !!!
Μπραβο στον Τακη για τους μικρους Λαμπροπουλο - Βασιλογιάννη(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!!!!) και Κατσικογιάννη

Αληθεια ο Δον και ο Ριμπο πως τα πανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom