Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ξεχνας οτι αυτη ειναι η δικια σου αληθεια που παρεπιμπτοντως προσβαλει ολους εμας που πηγαινουμε στο γηπεδο..
οσο λοιπον συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους θα ακους την δικη μου αληθεια..

γινεται να σταματησεις να εισαι τοσο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ  :jerking:??δεν γινεται..

εγω δυστυχως φιλε ονειρευομαι ενα αλλο ποδοσφαιρο,με ταχυτητα,με τεχνικη,με δυναμη και ευλυγισια,με χειροκροτημα και οχι με βρισιδια,με φιλαθλους και οχι με ανωριμους οπαδους...Οσο υπαρχει αυτη η κατασταση στην ελλαδα δεν θα σταματησω να την λεω σε ολους οσους πανε στο γηπεδο διοτι ειναι συνενοχοι για αυτο που βιωνει το ελληνικο ποδοσφαιρο,την εξαθλιωση δηλ.Δεν αναφερομαι μονο στους γαυρους,αλλα και σε ολους τους υπολοιπους οπαδους των 3,4 μεγαλων ομαδων που φανατιζονται και σκοτωνονται υπο τις οδηγιες του εκαστοτε λαμογιου που διακυβευεται τις τυχες του σωματειου.Αν δεν σταματησουμε να παταμε στο γηπεδο καθε χρονο θα περιγελουν ολοι στα πτωματα μας....Αν δεν μπορειτε ουτε αυτο να κατανοησετε με γεια σας με χαρα σας...δικαιωμα σας ειναι να κανετε οτι θελετε,αλλα εγω θα σας καλημεριζω ως θυματα!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ωραιο ανεκδοτο αυτο.....γαυρος που να παραδεχεται.......εδω δεν υπαρχει γαυρος που να γνωριζει απο μπαλλα,
αντε μπραβο το παραδεχτηκες οτι δεν εισαι Γαυρος !!!!!!!
αντε και μας ζαλισες ασχετε !!!!!

γουσταρεις να ξεφτιλιζεσαι καθε χρονο πανευρωπαικως δηλ.αυτο μας λες....γιατι ο ολυμπιακος δεν χανει μονο,ξεφτιλιζεται τις περισσοτερες φορες στην ευρωπη!απο αρχαιοτατων χρονων,απλα η γυμνια του φανηκε ακομη περισσοτερο τα τελευταια δεκαπεντε χρονια γιατι το ευρωπαικο ποδοσφαιρο ανεπτυξε ιλιγγιωδεις ταχυτητες και εμεις μειναμε με το παπακι...

ο και καλα Γαυρος παραδεξου ρε οτι εισαι αλλοθρησκος και μετα να λες την γνωμη σου!!!
 

Επισκέπτης
εγω δυστυχως φιλε ονειρευομαι ενα αλλο ποδοσφαιρο,με ταχυτητα,με τεχνικη,με δυναμη και ευλυγισια,με χειροκροτημα και οχι με βρισιδια,με φιλαθλους και οχι με ανωριμους οπαδους...Οσο υπαρχει αυτη η κατασταση στην ελλαδα δεν θα σταματησω να την λεω σε ολους οσους πανε στο γηπεδο διοτι ειναι συνενοχοι για αυτο που βιωνει το ελληνικο ποδοσφαιρο,την εξαθλιωση δηλ.Δεν αναφερομαι μονο στους γαυρους,αλλα και σε ολους τους υπολοιπους οπαδους των 3,4 μεγαλων ομαδων που φανατιζονται και σκοτωνονται υπο τις οδηγιες του εκαστοτε λαμογιου που διακυβευεται τις τυχες του σωματειου.Αν δεν σταματησουμε να παταμε στο γηπεδο καθε χρονο θα περιγελουν ολοι στα πτωματα μας....Αν δεν μπορειτε ουτε αυτο να κατανοησετε με γεια σας με χαρα σας...δικαιωμα σας ειναι να κανετε οτι θελετε,αλλα εγω θα σας καλημεριζω ως θυματα!
κι εμεις ως ΜΕΓΙΣΤΟ  :jerking:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
vaso εισαι ΑΔΙΚΟΣ!!!!! το 11 ερχετε (σιγουρα και ανεξαρτητα το ΠΩΣ......) και ολα πανε καλα....
"πουλησαμε" τον νερι 15 μυρια πηραμε απο c.l. αλλα τοσα(15 μυρια μονο για φετος ακομα και να μην βγει ουτε τεταρτος...) ξοδεψαμε 10 και ολα πανε καλα..........
 

Επισκέπτης
αντε μπραβο το παραδεχτηκες οτι δεν εισαι Γαυρος !!!!!!!
αντε και μας ζαλισες ασχετε !!!!!

ο και καλα Γαυρος παραδεξου ρε οτι εισαι αλλοθρησκος και μετα να λες την γνωμη σου!!!

μην συγχυζεσαι αδελφε..
ο ανθρωπος ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ  :jerking:
και προφανως πολυ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΤΑ αφου ποτε δεν προκειται να παραδεχθει αυτο που ολοι πλεον ξερουμε μετα βεβαιοτητας..
 

Επισκέπτης
vaso εισαι ΑΔΙΚΟΣ!!!!! το 11 ερχετε (σιγουρα και ανεξαρτητα το ΠΩΣ......) και ολα πανε καλα....
"πουλησαμε" τον νερι 15 μυρια πηραμε απο c.l. αλλα τοσα(15 μυρια μονο για φετος ακομα και να μην βγει ουτε τεταρτος...) ξοδεψαμε 10 και ολα πανε καλα..........

τραβα να πλακωθεις με κανενα σωσιβιο του ιεραπετρα & να αναψεις καμια λαμπαδα μηπως ξαναβγεις δευτερος ρε ακουπε..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
απο κατι τετοια φαινεται οτι εισαι ησουν κ θα παραμεινεις μια ζωη ''ΓΑΥΡΟΣ'' (με αηδια το προφερω πλεον)... απο αυτους που γουσταρουν την νικη με καθε μεσο, απο αυτους που προσπαθουν οι οποιες επιτυχιες της ομαδας να καλυψουν την προσωπικη τους ανυπαρξια, απο αυτους που δεν τους ενδιαφερει το σχεδιο, ο τροπος, η δουλεια αλλα το να δειχθει η τρομερη μαγκια κ ο τσαμπουκας της ''θρυλαρας''...
Το ξερω οτι το προφερεις με αηδια οσο και με παθος!!!! ειναι το ονομα του βιαστη σας εξαλου !!!!!
1.η προσωπικη μου ανυπαρξια ειναι δικο μου θεμα ε ? εσενα σε κοβω για πολυ πετυχημενο ??(του 800ρικου η δεν εχεις δουλεψει ακομα?)
2. το σχεδιο και ο τροπος με ενδιαφερουν πολυ ....Το "σχεδιο" ειναι να κανω μεγαλες μεταγραφες επιπεδου (Γκαλετι - Λεντεσμα -Ραουλ Μπραβο -Λουα -Αρτσουμπι ) και ο "τροπος" να τους βαλω να παιξουν και να γινουν ομαδα  ...... δεν ειναι να μαζεψω τα λημα του Ολυμπιακου και του Σαντος να τρωω 4 και να χειροκροταω !!!!!(Σαν επαγγελματιας μαλακας)
3. Η τρομερη μαγκια κ ο τσαμπουκας της ''θρυλαρας'' σε συνδιασμο με  το ταλέντο και την γνωση των παιχτων μου εχουν φερει τοσα πρωταθληματα οσα εχετε ΟΛΟΙ οι αλλοι μαζι!!!!!
4. ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αντε μπραβο το παραδεχτηκες οτι δεν εισαι Γαυρος !!!!!!!
αντε και μας ζαλισες ασχετε !!!!!

ο και καλα Γαυρος παραδεξου ρε οτι εισαι αλλοθρησκος και μετα να λες την γνωμη σου!!!

αμα κρινεις απο αυτο οτι δεν ειμαι ολυμπιακος μαλλον καταλαβαινει πολλα κανεις για την νοημοσυνη σου....αλλα περα απο αυτο ο μονος τροπος να απαλλαχτειτε εσεις οι πιστοι φιλοι του κοκκαλισταν απο ολους τους αποδιοπομπαιους τραγους ειναι να τους χαρακτηρισετε αντιολυμπιακους.Μονο αυτο μπορειτε να κανετε......α!και κατι αλλο...να χειροκροτατε τον ανατολακη και τον στολτιδαρο!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
vaso εισαι ΑΔΙΚΟΣ!!!!! το 11 ερχετε (σιγουρα και ανεξαρτητα το ΠΩΣ......) και ολα πανε καλα....
"πουλησαμε" τον νερι 15 μυρια πηραμε απο c.l. αλλα τοσα(15 μυρια μονο για φετος ακομα και να μην βγει ουτε τεταρτος...) ξοδεψαμε 10 και ολα πανε καλα..........
Ε βεβαια ενω το να λεω οτι θα περασω την Σεββιλη που με εχει κερδισει 2-0(χαλαρα) οπως ο καθηγητης του ποδοσφαιρου δον λορεντζο και να τρωω 4 και μετα να λεω οτι παω για πρωταθλημα ε?
η να λεω οτι εκανα μεταγραφες και να εχω παρει ΜΟΝΟ οτι αφησε ελευθερο ο Ολυμπιακος και ο Σαντος συν τον ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΣΚΟΥΛΑ μορετο μετα απο 13 ολοκληρα χρονια!!!!!ε ναι δεν κοροιδευω καθολου!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αμα κρινεις απο αυτο οτι δεν ειμαι ολυμπιακος μαλλον καταλαβαινει πολλα κανεις για την νοημοσυνη σου....αλλα περα απο αυτο ο μονος τροπος να απαλλαχτειτε εσεις οι πιστοι φιλοι του κοκκαλισταν απο ολους τους αποδιοπομπαιους τραγους ειναι να τους χαρακτηρισετε αντιολυμπιακους.Μονο αυτο μπορειτε να κανετε......α!και κατι αλλο...να χειροκροτατε τον ανατολακη και τον στολτιδαρο!
δικε μου ο ανατολακης εφυγε !!!!
πηρε Ραουλ Μπραβο απο ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ απευθειας μεταγραφη (εχουν κανει και αλλοι ελληνικοι συλλογοι ε ???
ΑΣΧΕΤΕ !!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ε βεβαια ενω το να λεω οτι θα περασω την Σεββιλη που με εχει κερδισει 2-0(χαλαρα) οπως ο καθηγητης του ποδοσφαιρου δον λορεντζο και να τρωω 4 και μετα να λεω οτι παω για πρωταθλημα ε?
η να λεω οτι εκανα μεταγραφες και να εχω παρει ΜΟΝΟ οτι αφησε ελευθερο ο Ολυμπιακος και ο Σαντος συν τον ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΣΚΟΥΛΑ μορετο μετα απο 13 ολοκληρα χρονια!!!!!ε ναι δεν κοροιδευω καθολου!!!!!
εσυ ελεγες (οχι εσυ προσωπικα!!) οτι θα πας ΤΕΛΙΚΟ C.L.......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
εσυ ελεγες (οχι εσυ προσωπικα!!) οτι θα πας ΤΕΛΙΚΟ C.L.......
ναι και το πληρωσε με βρισιες και αποδοκιμασιες περυσι στην φιεστα αυτος που το ειπε....
και φετος εβαλε μυαλο και εφερε Γκαλετι - Λεντεσμα-Αρτσουμπι-Ραουλ Μπραβο - Λουα -και αλλους
δεν ΦΑΓΑΜΕ 4 ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΡΑΜΕ !!!!!! ΠΟΤΕ !!!!!
_
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μην συγχυζεσαι αδελφε..
ο ανθρωπος ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ  :jerking:
και προφανως πολυ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΤΑ αφου ποτε δεν προκειται να παραδεχθει αυτο που ολοι πλεον ξερουμε μετα βεβαιοτητας..

οτι δεν ειστε θυματα......ναι δεν προκειται να το παραδεχτω ποτε αυτο....και πιστεψε με δεν μου προκαλει γελιο,αλλα τεραστια λυπη.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ναι και το πληρωσε με βρισιες και αποδοκιμασιες περυσι στην φιεστα αυτος που το ειπε....
και φετος εβαλε μυαλο και εφερε Γκαλετι - Λεντεσμα-Αρτσουμπι-Ραουλ Μπραβο - Λουα -και αλλους
δεν ΦΑΓΑΜΕ 4 ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΡΑΜΕ !!!!!! ΠΟΤΕ !!!!!
_
νομιζα οτι οι αποδοκιμασιες και βρισιες ητανε για το θεμα ριβαλντο...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
οτι δεν ειστε θυματα......ναι δεν προκειται να το παραδεχτω ποτε αυτο....και πιστεψε με δεν μου προκαλει γελιο,αλλα τεραστια λυπη.
Βεβαια δεν εχεις απαντησει ποτε στην ερωτηση οτι αφου ο Ολυμπιακος ειναι ομαδα της σφαλιαρας και της ανυπολιψιας ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ????
γιατι δεν εισαι ειναι πολυ απλα τα πραγματα εισαι ενας απλος ψευτακος!!!!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Προσέχετε λιγάκι τι γράφετε ρε παλικάρια (αφήστε τους νεκρούς στην ησυχία τους)...  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom