Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
O Vasos όποτε θέλει να μας δώσει παράδειγμα ομάδας ή παικτών προς μίμηση ...όλως τυχαίως αναφέρεται στον Παναθηναϊκό και στους παίκτες του .... τι παράξενο .... θα νόμιζε κανεις οτι είναι βάζελος αλλά ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
Θαυμάζει τον Χένρικσεν και τον Βαζέχα .... Τον Ολισαντέμπε και τον Μπορέλι .... παίχτες με περγαμηνές και με διεθνή καριέρα ...πριν έρθουν και αφου έφυγαν από τον Παναθηναϊκό ....
Τέτοιοι παίκτες έχουν παίξει Vaso στον Ολυμπιακό δεκάδες .... Ίβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ, Αλεξανδρής .... Μήπως όμως θες να συγκρίνεις τον Χένρικσεν με τον Καρεμπέ ? .... Τον Βαζέχα με τον Τζόλε ? ....τον Ολισαντέμπε με τον Τζιοβάνι ....ή τον Μπορελάκο με τον Ριβάλντο ?
Η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον Σόουσα ο Παναθηναϊκός δεν έφερε ποτέ έναν μεγάλο παίκτη στην Ελλάδα
Όσο για τον Παναθηναϊκό και τις Ευρωπαϊκές του πορείες ... αυτές δεν έχουν να κάνουν με τους παίκτες ...αλλά με το σύστημα της ομάδας ....άμυνα άμυνα άμυνα ...καθυστέρηση κάργα ... και αν η τύχη θέλει .....
Ο Ολυμπιακός δεν έπαιξε ποτέ έτσι .... κάποτε κέρδιζε 3-2 την Ρεάλ εδώ μέσα .... αλλά αντε να πεις στον Ζιοβάνι και τον Ζάχοβιτς να πέσουν κάτω μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι ...
και ποιός από τους δικούς μας φιλάθλους να το δεχτεί ....εδώ την μπάλα γυρνάγανε πίσω και σφύριζε η εξέδρα ....
Γι αυτό οι Παναθηναϊκοί θα πιπιλάνε την καραμέλα της Ευρώπης .... μέχρι κάποτε να λιώσει από μια και μόνο Ευρωπαϊκή πορεία του γάβρου ....
ο Vasos ειναι λαγουδακι που μας δουλευει ψιλο γαζι,δεν ασχολουμαι πλεον μαζι του οτι & αν γραψει
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον Σόουσα ο Παναθηναϊκός δεν έφερε ποτέ έναν μεγάλο παίκτη στην Ελλάδα ....

Φίλε Vangog, εντάξει είπαμε ότι τα τελευταία χρόνια... μόνο ο Θείος φέρνει «μεγάλα ονόματα»... αλλά δεν μπορείς να αγνοήσεις τους Βερον, Λα-Λιγκ, Ζαετς...

ακόμα και ο Ασάνοβιτς θυμήσου την χρονιά που ήρθε στον Παναθηναϊκό τι παιχνίδια έκανε με την εθνική Κροατίας στο μουντιάλ... 

 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286






Φίλε Vangog, εντάξει είπαμε ότι τα τελευταία χρόνια... μόνο ο Θείος φέρνει «μεγάλα ονόματα»... αλλά δεν μπορείς να αγνοήσεις τους Βερον, Λα-Λιγκ, Ζαετς...

ακόμα και ο Ασάνοβιτς θυμήσου την χρονιά που ήρθε στον Παναθηναϊκό τι παιχνίδια έκανε με την εθνική Κροατίας στο μουντιάλ... 
Ρε φίλε ο Βερόν ήρθε στν Παναθηναϊκό το 1977 .... ο Ζάετς δεν ήταν καμια φίρμα στην Γιουγκοσλαβία ...ουτε καν του ονόματος Σέστιτς ...για διεθνή καρίερα ούτε που συζητάμε ...Ο Λα Λινγκ ούτε στον Παναθηναϊκό επιασε αλλά και στον Άγιαξ δεν ήταν τίποτα αξιόλογο επίσης δεν είχε διεθνή καριέρα ..... Ο "καθηγητής" δεν ήταν ονομα πρώτου ραφιού .... Εγω μιλάω για παγκόσμια κλάση με τίτλους εγχώριους,Ευρωπαϊκους και παγκόσμιους....Καρεμπέ Ριβάλντο...τέτοιος στον ΠΑΟ ήταν μόνο ο Σόουζα
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχώς vangog αλλά συνεχίζεις να φοράς παρωπίδες.
Ασάνοβιτς-Βλάοβιτς=ΤΡΙΤΟΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΟΥ 1998
Σοουζά=2 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
Ο Ζάετς όταν ήρθε ήταν βασικός στην Εθνική Γιουγκοσλαβίας που ήταν τεράστια ομάδα τότε
Υπάρχουν και άλλες περιπτώσεις αλλά ας μακρυγορούμε αφου τα ξέρεις απλά δεν τα λές γιατί έτσι σε συμφέρει.

Ελπίζω αγαπητέ φίλε τούλαχιστον να αναγνωρίζει οτι Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ είναι η ομάδα με τις μεγαλύτερς επιτυχίες ευρωπαικά.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ο Ζάετς δεν ήταν καμια φίρμα στην Γιουγκοσλαβία ...Ο Λα Λινγκ ούτε στον Παναθηναϊκό επιασε αλλά και στον Άγιαξ δεν ήταν τίποτα αξιόλογο επίσης δεν είχε διεθνή καριέρα....

... αν δεν κάνω λάθος ο Ζαετς ήρθε όντας αρχηγός της πανίσχυρης ενωμένης Γιουγκοσλαβίας... επίσης ο Λα Λινγκ είτε σου αρέσει είτε όχι όνομα στην εποχή του ήταν...

Ο "καθηγητής" δεν ήταν ονομα πρώτου ραφιού .... Εγω μιλάω για παγκόσμια κλάση με τίτλους εγχώριους,Ευρωπαϊκους και παγκόσμιους....Καρεμπέ Ριβάλντο...τέτοιος στον ΠΑΟ ήταν μόνο ο Σόουζα

να σου θυμίσω λοιπόν τους Ζούλιο Σεζαρ, Μπισκαν, Φλαβιο Κονσεϊσαο (ορίστε λοιπόν παίκτες με τίτλους... ακόμα και Ευρωπαϊκούς)...

 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
... αν δεν κάνω λάθος ο Ζαετς ήρθε όντας αρχηγός της πανίσχυρης ενωμένης Γιουγκοσλαβίας... επίσης ο Λα Λινγκ είτε σου αρέσει είτε όχι όνομα στην εποχή του ήταν...

να σου θυμίσω λοιπόν τους Ζούλιο Σεζαρ, Μπισκαν, Φλαβιο Κονσεϊσαο (ορίστε λοιπόν παίκτες με τίτλους... ακόμα και Ευρωπαϊκούς)...
ποσους τιτλους σας εφεραν???  :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ποσους τιτλους σας εφεραν???  :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Νομίζω... αν δεν κάνω λάθος περισσότερους από αυτούς που έφεραν σε εσάς οι Ίβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ...  ;)

και επιτέλους αποφασίστε τελικά τι θέλετε... ονόματα ή παίκτες που να έχουν προσφέρει πραγματικά (μιας και ο συνδοιασμός των δυο είναι σε ελάχιστες περιπτώσεςι)...  :rolleyes:
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω... αν δεν κάνω λάθος περισσότερους από αυτούς που έφεραν σε εσάς οι Ίβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ...  ;)

και επιτέλους αποφασίστε τελικά τι θέλετε... ονόματα ή παίκτες που να έχουν προσφέρει πραγματικά (μιας και ο συνδοιασμός των δυο είναι σε ελάχιστες περιπτώσεςι)...  :rolleyes:
ελαχιστες???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ιβιτς-Τζιο-Καρεμπε-Ριμπο λιγους μας εφεραν????τελικα εχετε μεγαλη πλακα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Θέλω την τρελιάρα την Γιασίκα στο λιμάνι!!!!  Run and gun θα είναι το παιχνίδι!!!!  :)
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σας έφερε ο θείος ένα ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΡΕΜΠΕ πήρε και την διαιτησία νωρίτερα και πήρατε πρωταθλήματα αλλίως..........
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
GreekHardRider αφού είσαι 40+ όπως λες – και όχι κανένας 20αρης για να έχει ζήσει μόνο τους Καρεμπε, Ζιοβανι, Ριβαλντο... πες μου λοιπόν πόσους τίτλους σου έδωσαν όλοι αυτοί οι παικταράδες... Ιβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ, Λιτοφτσενκο, Μπερμουδες... άντε λοιπόν που όλο χαχανίζεις ( :2funny: :2funny: :2funny: )... 
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
GreekHardRider αφού είσαι 40+ όπως λες – και όχι κανένας 20αρης για να έχει ζήσει μόνο τους Καρεμπε, Ζιοβανι, Ριβαλντο... πες μου λοιπόν πόσους τίτλους σου έδωσαν όλοι αυτοί οι παικταράδες... Ιβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ, Λιτοφτσενκο, Μπερμουδες... άντε λοιπόν που όλο χαχανίζεις ( :2funny: :2funny: :2funny: )... 
πες μας εσυ πρωτα ποσους τιτλους πηρες με τους Ζούλιο Σεζαρ, Μπισκαν, Φλαβιο Κονσεϊσαο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Μάλλον έχεις πρόβλημα... παίρνεις φράσεις που έχω χρησιμοποιήσει σε άλλες ερωτήσεις και έτσι νομίζεις ότι μου απαντάς... Άντε γεια λοιπόν και συνέχισε το χαχανιτό σου ( :2funny: :2funny: :2funny:)... 
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον έχεις πρόβλημα... παίρνεις φράσεις που έχω χρησιμοποιήσει σε άλλες ερωτήσεις και έτσι νομίζεις ότι μου απαντάς... Άντε γεια λοιπόν και συνέχισε το χαχανιτό σου ( :2funny: :2funny: :2funny:)...  
Αντε γεια πρωταθλημα στον Πειραια & κυπελλο στην Λαρσαααααα!Εσεις παλι τριτοι & καταιδρωμενοι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Μεχρι & το αεκακι σας εχει πλεον καβαλα για δευτερη χρονια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Δεν θα το συνεχίσω... μιας και με έχεις κολλήσει στον τοίχο με τα λεγόμενά σου και δεν αντέχω άλλο... πάω λοιπόν εγώ ο τρίτος και καταϊδρωμένος να μαζέψω κανένα βαθμό στο UEFA και αφήνω τις Ευρω-πορείες στο Ch.L για εσάς... Άντε Γεια  :2funny:
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα το συνεχίσω... μιας και με έχεις κολλήσει στον τοίχο με τα λεγόμενά σου και δεν αντέχω άλλο... πάω λοιπόν εγώ ο τρίτος και καταϊδρωμένος να μαζέψω κανένα βαθμό στο UEFA και αφήνω τις Ευρω-πορείες στο Ch.L για εσάς... Άντε Γεια  :2funny:
οπως γραφει και ο Vangog
1.η βαθμολογία αφορά τα κλάμπ μπορεις να το δεις απο το σαιτ του σπορ εφ εμ
Ο Ολυμπιακός είναι 42ος
Ο Παναθηναϊκός 47ος και
Η ΑΕΚ 88η
2.Ε ρε γλώσσα αυγουστιάτικα !!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ελπίζω η Παναγίτσα αύριο (μεγάλη η χάρη της) να σου δώσει φώτιση... και από την Πέμπτη να αρχίσεις να γράφεις και κάτι μόνος σου... όλο παραπομπές και χαχανητά είσαι... Άντε Γεια και Βοήθεια μας...  τα ξανάλεμε από Πέμπτη
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Ελπίζω η Παναγίτσα αύριο (μεγάλη η χάρη της) να σου δώσει φώτιση... και από την Πέμπτη να αρχίσεις να γράφεις και κάτι μόνος σου... όλο παραπομπές και χαχανητά είσαι... Άντε Γεια και Βοήθεια μας...  τα ξανάλεμε από Πέμπτη

Αντε Γειαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 12726002.jpg
    12726002.jpg
    16,6 KB · Εμφανίσεις: 10
  • PikramenosVazelos.JPG
    PikramenosVazelos.JPG
    205,6 KB · Εμφανίσεις: 41

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αμάν ρε παιδιά. 2 σελίδες τώρα λέτε "Άντε γεια" . Ας κάνει κάποιος την αρχή να σταματήσει να απαντάει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom