Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μηπως το οτι με πηγαινε ο πατερας μου στο Καραισκακη απο τα 5 μου???


οχι αυτο ειναι καλο...αλλα ειναι που προφανως επαιξαν το ρολο τους ωστε ενας ανθρωπος 45 ετων να εχει τετοια λογικη!πραγματικα λυπαμαι για ολους οσους θεωρουν ιδεα ή θρησκεια ενα ποδοσφαιρικο σωματειο..ειναι τουλαχιστον γελοιο οπως και το να φανατιζεται καποιος για αυτα!Το ποδοσφαιρο "γεννηθηκε" και κυριαρχησε σε παγκοσμιο επιπεδο για ενα και μονο το λογο..την μαγεια του!
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
οχι αυτο ειναι καλο...αλλα ειναι που προφανως επαιξαν το ρολο τους ωστε ενας ανθρωπος 45 ετων να εχει τετοια λογικη!πραγματικα λυπαμαι για ολους οσους θεωρουν ιδεα ή θρησκεια ενα ποδοσφαιρικο σωματειο..ειναι τουλαχιστον γελοιο οπως και το να φανατιζεται καποιος για αυτα!Το ποδοσφαιρο "γεννηθηκε" και κυριαρχησε σε παγκοσμιο επιπεδο για ενα και μονο το λογο..την μαγεια του!
λυπησου οσο θελεις,δημοσιοποιησε αν θελεις την αποψη σου αλλα ασε τους χαρακτηρισμους και τις προσωπικες επιθεσεις στην ακρη για να μην υποχρεωνεις και τους αλλους σε αναλογες απαντησεις
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λυπησου οσο θελεις,δημοσιοποιησε αν θελεις την αποψη σου αλλα ασε τους χαρακτηρισμους και τις προσωπικες επιθεσεις στην ακρη για να μην υποχρεωνεις και τους αλλους σε αναλογες απαντησεις

θα προσπαθησω.
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ που λες οτι εισαι 45(πολυ αμφιβαλλω) σιγουρα κατι εχει στραβωσει.Αλλα επειδη ολα εδω πληρωνονται και με τη νοοτροπια που εχεις μην εκπλαγεις αν δεις το γιο σου μεσα για χουλιγκανισμο η αλλη μορφη βιας.Και εγω απο τα 6 παω στη λεωφορο αλλα τετοια μαργαριταρια δεν πεταω και τετοια υπερβολικη πορωση(η πιο κοσμια λεξη που βρηκα) δεν εχω.καθε ηλικια εχει τα δικα της.καλο θα ειναι να συμπορευονται τα χρονια με τα μυαλα
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ που λες οτι εισαι 45(πολυ αμφιβαλλω) σιγουρα κατι εχει στραβωσει.Αλλα επειδη ολα εδω πληρωνονται και με τη νοοτροπια που εχεις μην εκπλαγεις αν δεις το γιο σου μεσα για χουλιγκανισμο η αλλη μορφη βιας.Και εγω απο τα 6 παω στη λεωφορο αλλα τετοια μαργαριταρια δεν πεταω και τετοια υπερβολικη πορωση(η πιο κοσμια λεξη που βρηκα) δεν εχω.καθε ηλικια εχει τα δικα της.καλο θα ειναι να συμπορευονται τα χρονια με τα μυαλα
τραβα στο λαγουμι σου λαγουδακι
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
καμία "ποικιλία" στο λεξιλόγιό σου,οπως βλέπω :jerking: :jerking:
Πάντως ρε μεγάλε θα ήθελα να μου πεις τι θα σκεφτόσουν αν σου έγραφα(και δεν το έκανα,γιατί είμαστε στο θρεντ Ολυμπιακών και με τους υπόλοιπους υπάρχει μια συζήτηση με συμφωνίες και διαφωνίες αλλά ΣΥΖΗΤΗΣΗ)λοιπόν,αν σου έλεγα "τι θέλεις ρε αρουραίε"."άντε κρύψου στα(πχ)25 μέτρα κάτω απ'το έδαφος,όπου ανήκεις",κτλ κτλ.
δηλαδή θεωρείς πως θα μπορούσε να βγει μια "άκρη" ή θα "επικρατούσε" όποιος είχε
α)περισσότερη ώρα για...χάσιμο
β)πλουσιότερο υβριστικό λεξιλόγιο
γ)πιο πολλούς....υποστηρικτές???
γιατί εγώ το "κόβω" να μας βαριόντουσαν όλοι και στην απλούστερη περίπτωση να μας "πέταγαν" έξω οι mods
επειδή κανένα απ'αυτά όμως δεν με καλύπτει,τράβα καμιά  :jerking: να "στανιάρεις" και άσε μας τους υπόλοιπους να συζητάμε σαν άνθρωποι
sorry από όλους τους υπόλοιπους για το συγκεκριμένο post αλλά έχει παραγίνει η υπόθεση με τον κάθε "πικραμένο" απ'τη ζωή που βγάζει τ'αποθυμένα του στο νετ
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καμία "ποικιλία" στο λεξιλόγιό σου,οπως βλέπω :jerking: :jerking:
Πάντως ρε μεγάλε θα ήθελα να μου πεις τι θα σκεφτόσουν αν σου έγραφα(και δεν το έκανα,γιατί είμαστε στο θρεντ Ολυμπιακών και με τους υπόλοιπους υπάρχει μια συζήτηση με συμφωνίες και διαφωνίες αλλά ΣΥΖΗΤΗΣΗ)λοιπόν,αν σου έλεγα "τι θέλεις ρε αρουραίε"."άντε κρύψου στα(πχ)25 μέτρα κάτω απ'το έδαφος,όπου ανήκεις",κτλ κτλ.
δηλαδή θεωρείς πως θα μπορούσε να βγει μια "άκρη" ή θα "επικρατούσε" όποιος είχε
α)περισσότερη ώρα για...χάσιμο
β)πλουσιότερο υβριστικό λεξιλόγιο
γ)πιο πολλούς....υποστηρικτές???
γιατί εγώ το "κόβω" να μας βαριόντουσαν όλοι και στην απλούστερη περίπτωση να μας "πέταγαν" έξω οι mods
επειδή κανένα απ'αυτά όμως δεν με καλύπτει,τράβα καμιά  :jerking: να "στανιάρεις" και άσε μας τους υπόλοιπους να συζητάμε σαν άνθρωποι
sorry από όλους τους υπόλοιπους για το συγκεκριμένο post αλλά έχει παραγίνει η υπόθεση με τον κάθε "πικραμένο" απ'τη ζωή που βγάζει τ'αποθυμένα του στο νετ

δεν συζηταω με ορειβατες & λαγους για τον ΘΡΥΛΟ ουτε & διατυπωνω την αποψη μου για την ομαδουλα σου στο αναλογο ποστ των ορειβατων για να μην υπαρχουν εντασεις..μην με τσιγκλατε για να μην σας απανταω..για την  :jerking: εσεις εχετε ρεψει απο αυτην,εμεις γαμαμε αβερτα-κουβερτα..οσο για την πικρα ολοι ξερουμε ποιοι ειναι οι πικραμενοι τα τελευταια 11 χρονια..τραβα λοιπον στο λαγουμι σου πανω στο βουνο & μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου..
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Τελευταία μου απάντηση-αφού δεν βλέπω "σοβαρό" λόγο ν'απαντήσω,σχετικά με εσένα και αυτά που γράφεις:
αν ανατρέξεις στις προηγούμενες σελίδες θα δεις πως δεν ασχολήθηκα εγώ μαζί σου,απλά έγραψα την άποψή μου σχετικά με κάποια θέμματα της ομάδας σας.δεν με ενδιαφέρει αν δεν σου αρέσει αυτό,δεν με αφορά.απάντησα απλά επειδή το "ξεφτύλισες με τα λαγούμια και τις λοιπές παπαριές.
το "πικραμένος" δεν το ανέφερα ποδοσφαιρικά,απλά δεν κατάλαβες πως το εννοούσα.δεν πειράζει."δώσε τόπο στην οργή" που λέει και η προσφιλέστατη-χιουμοριστική-έκφραση.
πάντως(ίσως και να μην σε ενδιαφέρει,απλά την γνώμη μου γράφω)επειδή έχω δει και κάποια άλλα πράγματα που γράφεις,ρε φίλε πιστεύω πως αν δεν είχες αυτή την-"κακή"-αρρώστια με την "ιδέα" σου,κατά τ'άλλα ΚΑΙ  μπαλίτσα μια χαρά βλέπεις αλλά ΚΑΙ  μπορείς να συζητάς "νορμάλ".
απλά έχεις αυτή την κακή συνήθεια κάποιων Ολυμπιακών,που βλέπετε παντού "εχθρούς".
τέλος πάντων,δεν κάνουμε....ψυχανάλυση εδώ μέσα,τελειώνω το θέμα εδώ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν συζηταω με ορειβατες & λαγους για τον ΘΡΥΛΟ ουτε & διατυπωνω την αποψη μου για την ομαδουλα σου στο αναλογο ποστ των ορειβατων για να μην υπαρχουν εντασεις..μην με τσιγκλατε για να μην σας απανταω..για την  :jerking: εσεις εχετε ρεψει απο αυτην,εμεις γαμαμε αβερτα-κουβερτα..οσο για την πικρα ολοι ξερουμε ποιοι ειναι οι πικραμενοι τα τελευταια 11 χρονια..τραβα λοιπον στο λαγουμι σου πανω στο βουνο & μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου..

δυστυχως φιλτατε τα τελευταια 11 χρονια μαλλον εχουμε κερδισει το ρεκορ στο βιβλιο γκινες....ως η μοναδικη ομαδα που κερδισε 10 πρωταθληματα σε 11 χρονια και ολοι καλως ή κακως ειτε εχουν φοβερα παραπονα απο τους διοικουντες της ομαδας(οπως π.χ. εγω),ειτε χλευαζουν ποδοσφαιριστες-προπονητες για το θεαμα που προσφερει η ομαδα,ειτε τελος ζοχαδιαζονται για την μη ευρωπαικη πορεια της ομαδας....αντιθετα ο παναθηναικος ο οποιος ισως και να διανυει την χειροτερη περιοδο της ιστοριας του τα τελευταια 10 χρονια περασε 1 φορα στους "16" τους champions league,1 φορα στους "8" μετα απο 2 φασεις ομιλων και μια φορα στους "8" του ουεφα!Εμεις που πηγαμε?μαλλον κατσαμε στου ρεντη τα καφασια και κοιταγαμε τον ουρανο με τα αστρα!
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχως φιλτατε τα τελευταια 11 χρονια μαλλον εχουμε κερδισει το ρεκορ στο βιβλιο γκινες....ως η μοναδικη ομαδα που κερδισε 10 πρωταθληματα σε 11 χρονια και ολοι καλως ή κακως ειτε εχουν φοβερα παραπονα απο τους διοικουντες της ομαδας(οπως π.χ. εγω),ειτε χλευαζουν ποδοσφαιριστες-προπονητες για το θεαμα που προσφερει η ομαδα,ειτε τελος ζοχαδιαζονται για την μη ευρωπαικη πορεια της ομαδας....αντιθετα ο παναθηναικος ο οποιος ισως και να διανυει την χειροτερη περιοδο της ιστοριας του τα τελευταια 10 χρονια περασε 1 φορα στους "16" τους champions league,1 φορα στους "8" μετα απο 2 φασεις ομιλων και μια φορα στους "8" του ουεφα!Εμεις που πηγαμε?μαλλον κατσαμε στου ρεντη τα καφασια και κοιταγαμε τον ουρανο με τα αστρα!
αν θαυμαζεις τοσο πολυ τον βαζελο γινε βαζελος να νοιωθεις ομορφα & ασε εμας να κοιταμε οτι θελουμε
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Την περίοδο '98-99 δεν φτάσαμε στους "8" του Champions League;  :think:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Την περίοδο '98-99 δεν φτάσαμε στους "8" του Champions League;  :think:

φτασαμε μετα απο βοηθεια και της τυχης καθοτι παλι εκτος εδρας φανηκαμε κωλοφαρδοι(ιδιως με την πορτο που οποιος θυμαται το ματς αντι για 4-0 ηρθε 2-2)και επειδη ειχαμε βατο ομιλο..με εναν αγιαξ πολυ κατω του αναμενομενου,μια κροασια αρκετα καλη ομαδα που μας δυσκολεψε μεσα εξω και την πορτο που ηταν η καλυτερη ομαδα του ομιλου με διαφορα τοτε!σαφως ομως ο ολυμπιακος εκεινης της χρονιας ειχε ομαδα τρενατη,αν ειχε στα μετοπισθεν 2 παικταραδες και ενα τερμα πιο εμπιστο τοτε θα ειμασταν σιγουρα στους "4" οπου εκει βεβαια θα σταματαγαμε λογικα στην πανισχυρη μαντσεστερ!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ο γιαννακόπουλος έμεινε ελεύθερος απο την μπόλτον..λέτε να τον δούμε πάλι πίσω με την ερυθρόλευκη...πιστεύω πάντος για μπακ-καπ του γκαλετι είναι okey....μακάρι να επιστρέψει :think: :think: :think:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα μάγκες γύρισα εχθές από τις διακοπές μου…μπήκα και εχθές στο Σαΐτ αλλά δεν έγραψα με αφορμή το θρεντ « φύγε κοκκαλη» , θέλω να πω δύο τρια πραγματάκια….
1)Είμαι μέλος του Ολυμπιακού από τα πρώτα , ο αριθμός μου αρχίζει από 00011…για αυτούς που ξερόυν…
2)Έχω διαρκείας 10χρονια τώρα και τα τελευταία Τρία(3) ακριβό….
3)Παρ όλα αυτά δεν μου αρέσει να ξεχωρίζω τους φιλάθλους του Ολυμπιακού σε περισσότερο και λιγότερο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ...
Ο κοκκαλης τα τελευταία 5(πέντε) χρονιά(με εξαίρεση την 3αρα της ριζουπολης)και όχι 3 όπως λένε μερικοί έχει κάνει ότι μπορεί …για να μας ξενερώσει και να κόψει το δέσιμο που υπάρχει μεταξύ οπαδών-ομάδας…αυτό το έχει κάνει καταρχήν με την ντροπιαστικη  7αρα από την Γιουβε  που ήταν επακόλουθο λανθασμένων επιλογών ΤΟΥ (ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ) ,παίχτες που ήταν μισθοφόροι η αντιολυμπιακοι και δεν μπορούσαν να δεθούν με την κερκίδα οκκας –καφες-γεωργιαδης…παίχτες αμπαλοι και άχρηστοι ντάνη-λεμένς-ένας Πολωνός φορ(που μου διαφεύγει το ονοματακι του) -ρεζιτς -μαριτς  κ.τ.λ και άλλοι που προσπαθώ να ξεχάσω….
Εντάξει όλα αυτά και αλλά από το να λεμέ ΦΥΓΕ….σε ένα άνθρωπο που είναι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ που έχει πάρει 10τιτλους-έφτιαξε ΓΗΠΕΔΟ (ο μοναδικός σε 85 χρονιά ιστορίας) ΞΕΧΡΕΩΣΕ(πραγματικά και όχι με άρθρο 44) τον Σύλλογο που θα έκλεινε-και θα του έπαιρναν το έμβλημα(αυτός ήταν ο σκοπός τους-έφερε παιχταράδες αυτά τα ΧΡΥΣΑ χρονιά ΚΑΡΕΜΠΕ-ΤΖΙΟΒΑΝΙ-ΖΕΤΕΜΠΕΡΓΚ-ΖΕ ΕΛΙΑΣ-ΖΑΧΟΒΙΤΣ-ΜΠΕΡΜΟΥΔΕΣ-ΡΙΜΠΟ(32 ετών και όχι 35) τους καλλίτερους Έλληνες κ.τ.λ
Ε οχι και να φύγει ….και να έρθει ΠΟΙΟΣ???? Ο κοσκωτας ο σαλιαρελης ???? ΠΟΙΟΣ???
Να ξαναγυρίσουμε στην ΚΑΡΠΑΖΙΑ και στην ανυποληψία??? Τρωτε κουτοχορτο οι ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΟΚΚΑΛΗ……
Υ.Γ γιατί τα λεμέ αυτά φετος που πραγματικα γινονται καλες εως πολυ καλες κινησεις??? Μήπως ειχε ποτέ στην ενδεκαδα του ο Ολυμπιακος ΔΥΟ(2) ΔΙΕΘΝΕΙΣ εν ενεργεις ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΥΣ και δεν το ξερω?????
Μηπως ειχε αγορασει ποτε παιχτη απο την ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 26 ετων ΔΙΕΘΝΗ ΙΣΠΑΝΟ?????????
Μην τρελαθούμε και τα ισοπεδώνουμε ολα και μην τρωτέ το παραμυθακι των αλλοθρήσκων που αποκλείστηκαν ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια φάση στην Ευρώπη πέρυσι και το παρουσιαζαν σαν ΕΠΙΤΥΧΙΑ????
Και κανουν μεταγραφη του ΑΝΕΡΓΟΥ και ΑΜΠΑΛΟΥ 35αρη φυσσαρουφαραβατονε και το παρουσιαζουν σαν να ηρθε ο τεβες …..
Για να μην πω για τους αλλους που εφεραν παιχτη απο την Β αργεντινης και τον παρουσιαζουν καλυτερο του ΝΟΥΝΙΕΣ –ΓΚΑΛΕΤΙ –ΛΕΝΤΕΣΜΑ….και κανουν «μεταγραφες» ΜΟΝΟ οτι αφηνει ελευθερο ο Ολυμπιακος και ο Σαντος…..

 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Καλημέρα μάγκες γύρισα εχθές από τις διακοπές μου…μπήκα και εχθές στο Σαΐτ αλλά δεν έγραψα με αφορμή το θρεντ « φύγε κοκκαλη» , θέλω να πω δύο τρια πραγματάκια….
1)Είμαι μέλος του Ολυμπιακού από τα πρώτα , ο αριθμός μου αρχίζει από 00011…για αυτούς που ξερόυν…
2)Έχω διαρκείας 10χρονια τώρα και τα τελευταία Τρία(3) ακριβό….
3)Παρ όλα αυτά δεν μου αρέσει να ξεχωρίζω τους φιλάθλους του Ολυμπιακού σε περισσότερο και λιγότερο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ...
Ο κοκκαλης τα τελευταία 5(πέντε) χρονιά(με εξαίρεση την 3αρα της ριζουπολης)και όχι 3 όπως λένε μερικοί έχει κάνει ότι μπορεί …για να μας ξενερώσει και να κόψει το δέσιμο που υπάρχει μεταξύ οπαδών-ομάδας…αυτό το έχει κάνει καταρχήν με την ντροπιαστικη  7αρα από την Γιουβε  που ήταν επακόλουθο λανθασμένων επιλογών ΤΟΥ (ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ) ,παίχτες που ήταν μισθοφόροι η αντιολυμπιακοι και δεν μπορούσαν να δεθούν με την κερκίδα οκκας –καφες-γεωργιαδης…παίχτες αμπαλοι και άχρηστοι ντάνη-λεμένς-ένας Πολωνός φορ(που μου διαφεύγει το ονοματακι του) -ρεζιτς -μαριτς  κ.τ.λ και άλλοι που προσπαθώ να ξεχάσω….
Εντάξει όλα αυτά και αλλά από το να λεμέ ΦΥΓΕ….σε ένα άνθρωπο που είναι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ που έχει πάρει 10τιτλους-έφτιαξε ΓΗΠΕΔΟ (ο μοναδικός σε 85 χρονιά ιστορίας) ΞΕΧΡΕΩΣΕ(πραγματικά και όχι με άρθρο 44) τον Σύλλογο που θα έκλεινε-και θα του έπαιρναν το έμβλημα(αυτός ήταν ο σκοπός τους-έφερε παιχταράδες αυτά τα ΧΡΥΣΑ χρονιά ΚΑΜΠΕ-ΤΖΙΟΒΑΝΙ-ΖΕΤΕΜΠΕΡΓΚ-ΖΕ ΕΛΙΑΣ-ΖΑΧΟΒΙΤΣ-ΜΠΕΡΜΟΥΔΕΣ-ΡΙΜΠΟ(32 ετών και όχι 35) τους καλλίτερους Έλληνες κ.τ.λ
Ε οχι και να φύγει ….και να έρθει ΠΟΙΟΣ???? Ο κοσκωτας ο σαλιαρελης ???? ΠΟΙΟΣ???
Να ξαναγυρίσουμε στην ΚΑΡΠΑΖΙΑ και στην ανυποληψία??? Τρωτε κουτοχορτο οι ΑΛΛΟΙ ΠΑΡΑΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΚΟΚΚΑΛΗ……
Υ.Γ γιατί τα λεμέ αυτά φετος που πραγματικα γινονται καλες εως πολυ καλες κινησεις??? Μήπως ειχε ποτέ στην ενδεκαδα του ο Ολυμπιακος ΔΥΟ(2) ΔΙΕΘΝΕΙΣ εν ενεργεις ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΥΣ και δεν το ξερω?????
Μηπως ειχε αγορασει ποτε παιχτη απο την ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 26 ετων ΔΙΕΘΝΗ ΙΣΠΑΝΟ?????????
Μην τρελαθούμε και τα ισοπεδώνουμε ολα και μην τρωτέ το παραμυθακι των αλλοθρήσκων που αποκλείστηκαν ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια φάση στην Ευρώπη πέρυσι και το παρουσιαζαν σαν ΕΠΙΤΥΧΙΑ????
Και κανουν μεταγραφη του ΑΝΕΡΓΟΥ και ΑΜΠΑΛΟΥ 35αρη φυσσαρουφαραβατονε και το παρουσιαζουν σαν να ηρθε ο τεβες …..
Για να μην πω για τους αλλους που εφεραν παιχτη απο την Β αργεντινης και τον παρουσιαζουν καλυτερο του ΝΟΥΝΙΕΣ –ΓΚΑΛΕΤΙ –ΛΕΝΤΕΣΜΑ….και κανουν «μεταγραφες» ΜΟΝΟ οτι αφηνει ελευθερο ο Ολυμπιακος και ο Σαντος…..
+ 10000000000000000000000000000000000000
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
παιδια Ολυμπιακος κι εγω αλλά δεν ξέρω με την μεχρι τωρα εικόνα δεν ειμαι ευχαριστημενος. Γενικα την εικονα της ομαδας απο τον προεδρο μεχρι τον ηλεκτρολογο που αλλαζει της λαμπες στο καραισκακη. Ο μονος που δειχνει διαθεση ειναι ο Ιβιτς. Δειχνει να τρεχει και να μιλαει με παιχτες. Βεβαια δεν τα κανει μονος του θα πει καποιος. Συμφωνη αλλα δεν ξερω καπως χλυαρα τους βλεπω τους αλλους. Επισης για τον Λεμονη δεν ξερω δειχνει να εχει διαθεση αλλα εχω την εντυτπωση πως θελει αλλα δεν φτανει για τον Ολυμπιακο ( γνωμη μου ). Τελος δεν μπορω να πω πως ειμαι και πολυ  αισιοδοξος για την φετινη χρονια. 
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
παιδεία θα δούμε την ομάδα και στα δύο φιλικά που απομένουν,και σε δύο εβδομάδες που ξεκινάει το πρωτάθλημα θα δούμε και θα κρίνουμε :think: :think:

**άμα έρθει και ο γιασκεβίτσιους στο μπασκετάκι θα τρελαθούμε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
παιδια Ολυμπιακος κι εγω αλλά δεν ξέρω με την μεχρι τωρα εικόνα δεν ειμαι ευχαριστημενος. Γενικα την εικονα της ομαδας απο τον προεδρο μεχρι τον ηλεκτρολογο που αλλαζει της λαμπες στο καραισκακη. Ο μονος που δειχνει διαθεση ειναι ο Ιβιτς. Δειχνει να τρεχει και να μιλαει με παιχτες. Βεβαια δεν τα κανει μονος του θα πει καποιος. Συμφωνη αλλα δεν ξερω καπως χλυαρα τους βλεπω τους αλλους. Επισης για τον Λεμονη δεν ξερω δειχνει να εχει διαθεση αλλα εχω την εντυτπωση πως θελει αλλα δεν φτανει για τον Ολυμπιακο ( γνωμη μου ). Τελος δεν μπορω να πω πως ειμαι και πολυ  αισιοδοξος για την φετινη χρονια.  

Δεν μπορω να πω οτι διαφωνω σε γενικα πλαισια αλλα ...
οι φετινες μεταγραφες ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ...για τους λογους που ειπα παραπανω...μπορει να μην βγουν ισως και να βγουν αλλα σαν ονοματα ειναι πολυ καλες...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
Σις 26 του μηνα μακαρι να εχω καμια τουριστριουλα ρουφηχτρα στη κοκκινη μυκονο να μου υψωνει το ηθικο στις :rockon: δυσκολες στιγμες του ντερμπι.Ελα ρε αρρωστεια!!!!!!!!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
O Vasos όποτε θέλει να μας δώσει παράδειγμα ομάδας ή παικτών προς μίμηση ...όλως τυχαίως αναφέρεται στον Παναθηναϊκό και στους παίκτες του .... τι παράξενο .... θα νόμιζε κανεις οτι είναι βάζελος αλλά ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ
Θαυμάζει τον Χένρικσεν και τον Βαζέχα .... Τον Ολισαντέμπε και τον Μπορέλι .... παίχτες με περγαμηνές και με διεθνή καριέρα ...πριν έρθουν και αφου έφυγαν από τον Παναθηναϊκό ....
Τέτοιοι παίκτες έχουν παίξει Vaso στον Ολυμπιακό δεκάδες .... Ίβιτς, Σέστιτς, Ντέταρι, Προτάσοφ, Αλεξανδρής .... Μήπως όμως θες να συγκρίνεις τον Χένρικσεν με τον Καρεμπέ ? .... Τον Βαζέχα με τον Τζόλε ? ....τον Ολισαντέμπε με τον Τζιοβάνι ....ή τον Μπορελάκο με τον Ριβάλντο ?
Η αλήθεια είναι ότι εκτός από τον Σόουσα ο Παναθηναϊκός δεν έφερε ποτέ έναν μεγάλο παίκτη στην Ελλάδα
Όσο για τον Παναθηναϊκό και τις Ευρωπαϊκές του πορείες ... αυτές δεν έχουν να κάνουν με τους παίκτες ...αλλά με το σύστημα της ομάδας ....άμυνα άμυνα άμυνα ...καθυστέρηση κάργα ... και αν η τύχη θέλει .....
Ο Ολυμπιακός δεν έπαιξε ποτέ έτσι .... κάποτε κέρδιζε 3-2 την Ρεάλ εδώ μέσα .... αλλά αντε να πεις στον Ζιοβάνι και τον Ζάχοβιτς να πέσουν κάτω μέχρι να τελειώσει το παιχνίδι ...
και ποιός από τους δικούς μας φιλάθλους να το δεχτεί ....εδώ την μπάλα γυρνάγανε πίσω και σφύριζε η εξέδρα ....
Γι αυτό οι Παναθηναϊκοί θα πιπιλάνε την καραμέλα της Ευρώπης .... μέχρι κάποτε να λιώσει από μια και μόνο Ευρωπαϊκή πορεία του γάβρου ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom